ברוכים הבאים, אורח

צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : )
(0 צופה) 

נושא: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) 7967 צפיות

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60383

• יאיר221
  • דירוג זהב
בוקר טוב חברים להחלמה ולמלחמה!

אסירותודה על שבוע נקי. אסירותודה על התמודדות עם קשיים וכאבי ראש בצורה יותר מחלימה מבעבר.
אסירותודה ממש שקיבלתי תשובה חיובית מהבחורה, ובעז"ה היום אנחנו נדבר.
אני ממש רוצה למסור את השיחה הזו לאבא אוהב. שלא אהיה שם במקום של ריצוי, ונואשות למציאת חן.
להשאיר את זה לאבא אוהב!

מעבר לזה מתפלל להיות מחובר היום- בשיעור שאעביר בעז"ה בבי"ס. בביקור אצל סבא וסבתא ובכל המטלות שאני לא אוהב לעשות, אבל הם נותנות לי כוח ואני צריך לעשות אותם.

תודה חברים! אוהב וצריך אתכם.

נ.ב אתמול הייתה בחורה ממש יפה ברחוב (הלבוש שלה, למרות שהיה  צנוע מאוד משך אותי, וגם התסרוקת שלה- יש תסרוקות של בנות שאני פשוט נמשך אליהם בצורה בלתי רגילה.) ואני רוצה לשחרר את זה כאן. שהיא תזכה להקים בית קדוש ונפלא בישראל, בבריאות ובשמחה. ואזכה למצוא בחברים בהחלמה ובאבא אוהב ועוזר מה שחיפשתי אצלה.

אוהב אתכם, תודה לך אבא שאתה עוזר לי לשתף : )

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60426

• brother
  • דירוג פלטיניום

נ.ב אתמול הייתה בחורה ממש יפה ברחוב (הלבוש שלה, למרות שהיה  צנוע מאוד משך אותי, וגם התסרוקת שלה- יש תסרוקות של בנות שאני פשוט נמשך אליהם בצורה בלתי רגילה.) ואני רוצה לשחרר את זה כאן. שהיא תזכה להקים בית קדוש ונפלא בישראל, בבריאות ובשמחה. ואזכה למצוא בחברים בהחלמה ובאבא אוהב ועוזר מה שחיפשתי אצלה.

חבל, למה לא שאלת אותה איך קוראים לה? הייתה אומר שיש לך חבר נחמד שהיה שמח להכיר אותך... טוב פעם הבאה...
אוהבים אותך אח יקר!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60443

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום לכולם! מה שלומכם?!

אסירותודה על עוד יום נקי ויום של פעולות.
מתפלל לפעול כך כל יום ולהוסיף עוד קצת על היום הקודם.
'אח' תודה רבה על התגובה המשעשעת. תמשיך לבוא!

רוצה לשתף על חוסר אונים גדול של ימי שישי- שיש לי הרבה זמן בהם, והרבה תוכניות אבל בגלל שאין לי חשק לעשות אותם הזמן נמרח והיום עובר ("ובעל הבית דוחק...") ואני כועס על עצמי.

אסירותודה שפעלתי לפני- התקשרתי לספונסר ואמרתי לו שככה בד"כ נראה יום שישי שלי- ואני פשוט מתפלל לקבל את עצמי. אני מניח שהשינוי בו ייקח יותר זמן וזה יקרה רק אחרי שאני אקבל את עצמי.
אסירותודה אתמול התחילו לי טינות על מישהו שעשה טעות, ולא התנצל, ורק שאל "למה אני לא עשיתי כך וכך..." בכנות, ידעתי שגם אני פישלתי שם, והייתי מוכן להודות בזה, אבל זה שהוא לא לקח שום אחריות, כך לפחות זה היה נראה- מאוד הרגיז אותי.
הבעיה היא שאסור לי להיות בטינה- זה הורג אותי. וכנראה שמאוד כעסתי עליו כי כך אני נוהג לעשות- להטיל בעדינות את האחריות על מישהו אחר, בלי להתנצל. אז פשוט הבנתי שיש כאן בעיה שמרגיזה אותי- ושהכעס עליו לא יפתור את זה. אז התפללתי בשבילו וביקשתי מאבא אוהב שיקח את הטינות. אסירותודה זה עזר! מדהים. כיף לא להיות בטינות על מישהו- הטינה מצד אחד כ"כ ממלאת אותי ב'עוצמה' אבל מצד שני המילוי הזה כ"כ רע, וגרוע. אסירותודה שאבא אוהב הראה לי שאני הולך להיכנס לשם ונתן לי הכוונה איך לצאת משם.

שתהיה לנו שבת נקייה ומחלימה!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60637

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום לכולם! ערב חג שבועות שמח!

וואו, איזה ימים מבולגנים עוברים עליי.
אסירותודה שאני נקי. זה ממש נס- כי לצערי לא עשיתי את הפעולות הנכונות ואין סיבה שאהיה נקי.
ובאמת בשתי הלילות האחרונות היו לי מעידות חמורות. התחלתי לחפש ולראות תאווה במחשב, וגם לצערי יצא לי טיפה זרע בלי שנגעתי בעצמי.
וקמתי מאוד מאוחר בימים האחרונים- ואני מרגיש איך סופה עם ברקים ורעמים מתעוררת למטה ואני כל פעם משתיק אותה ומנסה לא להדליק אותה.

משהו בפנים עמוק- מאוד מאוד רוצה לכעוס על עצמי, התפיסה הקודמת שלי, שאני אשם, ואני לא בסדר רוצות לעשות את שלהם.
ויש בזה צדק- כי באמת לא עשיתי את הפעולות הנכונות, ניגשתי למחשב בשעות מאוחרת בלי שום סיבה אמיתית ובלי לפתוח מעגל.

אני משתדל להבין שזה נובע מהכחשה. מחולי- שאני חושב שיהיה בסדר אם לא אעשה כך וכך.
עכשיו אני מבין יותר- שאין לי אפשרות אחרת- אם אני רוצה לחיות להחלים ובאמת באמת לעשות מה שאני רוצה- להיות אדם טוב, שעושה מעשים טובים, אני חייב לוותר, אני חייב להיות ערני לפעולות שלי ולא לתת לדחפים (המאוד מתוחכמים) שלי להוביל אותי.

תודה אבא ששמרת עליי. בבקשה תעזור לי לא לעזוב לך את היד ולחשוב שאני יכול ללכת לבד.
אוהב וצריך אותך אבא!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60754

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום לכולם!!!

אסירותודה על שבוע נקי! לא מובן מאליו. לצערי היו בו בריחות ומעידות. אבל אסירותודה שאני נקי. מתפלל שאצליח להתמקד בזה. ולא לתת לרצונות שלי לנהל לי את החיים.

מתפלל לעבוד את התוכנית בהתמדה למרות שהיא דורשת ממני מאמץ, ולא תמיד היא מרגשת כמו שאני רוצה ואוהב.
אסירותודה הכלי של צעד 4- להתבונן באנשים שפגעו בי ולראות במה הוא פגע בי, עוזר לי לפעמים לפרק תחושות שליליות וחלקים קטנים שאיתם יותר קל לי להתמודד ולהתגבר.

תודה לכם שאתם איתי בדרך. רוצה להחלים בכל מחיר!

נ.ב חבר אתמול אמר משהו יפה- הוא קנה מגזין "רק בשביל להסתכל" אבל הוא לא רצה לאפס את הספירה. וזה מה שקורה אצלי במעידות- אני רק רוצה לבקר בתאווה אבל לא ממש להשתמש כי אז אני אצטרך לאפס. אני חייב להבין שאין דבר כזה קצת בתאווה. בתאווה יש עוד הכל או כלום. אז רק להיום אני בוחר בכלום.

תודה!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60755

• brother
  • דירוג פלטיניום
אני אישית מרגיש כיצד היום לאט לאט הרצון של ההצצה כבר חולף, כשהוא מגיע אני תופס מרחק, הגל הזה מסוכן בשבילי,
תפילה, ממש ברגע שזה קורה, טלפון, מספיק להתעצל, רק זה מה שיעזור, קריאה בספרות, יציאה מעצמי!!!

אוהב אותך אח יקר, כיף לי שיש לי עם מי לצעוד...
הרבה הצלחה, ואל תשכח , צא מעצמך ותרים טלפון כשצריך לא רק כשנחמד...
יש לי בעיה, שכשקשה לי אני לא יודע להודות בזה, רק אחרי, כשכבר נפלתי אז אני יודע להודות שנפלתי, אבל לפני, להתקשר ולהודות בחולשה שלי, זה הכי קשה לי...

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60762

תודה על התזכורת. ממש מזדהה. ברגע זה אני עם חלונית אופצינאלית לסיבוב קצר, לעבור רק כדי לראות, ללחוץ על פוס בהחלמה

וקיפאון

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60918

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום לכל החברים בהחלמה!

מה שלומכם?
שמח שיש תוכנית והיא עובדת.
קשה לי לפעמים שלי אין כוח בכלל לעשות מה שצריך למרות שאני יודע בבירור מה צריך לעשות. מה עושים במצבים כאלו?
אני מרגיש שגם כשאני מתקשר לחברים ולפעמים גם מתפלל זה לא נותן לי כוח לעשות את הדברים שאני רוצה לעשות. ואם אני מוותר עליהם אז הם פשוט נשארים ונשארים...

השבוע הקרוב הולך להיות לי קשה לפחות עם חלק מהדברים- מכיוון שיש לי מבחן באנגלית בסוף השבוע ואני צריך להתכונן אליו, וזה אומר להקדיש הרבה זמן, לדבר שאני פחות אוהב (בלשון המעטה) לעשות.
מתפלל לא לברוח מהאחריות שלי ומהרצון הנסתר שלי לסיים את הלימודים ולהצליח במבחן הזה.
אסירותודה עוברים ימים טובים, פחות רצון ללגום ברחוב, וגם כשיש מישהי יפה, יותר קל לוותר על המבט השני.
מתפלל להישאר על ה'גל' ולא לתת לדברים קטנים להוציא אותי ממנו.

תודה רבה חברים שאתם איתי בהחלמה! אוהב וצריך אתכם!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #61036

• brother
  • דירוג פלטיניום
בטח יותר קל כי יש מישהי מאחורה;-)
יהיה בסדר סה''כ מבחן מסכן באנגלית... איך בדיוק אפשר להתכונן לדבר כזה?!
בכל אופן יהיה בסדר, אתמוך בך, אני גם אהיה שם... בעז''ה.
מקווה להיפגש ולשבת לדבר..
אוהב, מת, רוצה להתנקות..
אני

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #61097

• יאיר221
  • דירוג זהב
אוהב אותך אח, על כל העזרה שלך בדרך.

שלום חברים!
אסירותודה על החלמה ונקיון! קצת קשה לי בתקופה האחרונה לעשות את הפעולות, וגם ההתלהבות שהייתה בהתחלה יורדת ועכשיו צריך פשוט להתמיד ולעשות אפילו שלא מרגישים כמו מקודם איך זה עוזר.

שבוע לא קל, ב"ה. אני גם לא מרגיש כ"כ טוב פיזית. מתפלל להבריא במהרה. וגם לא להזניח את הגוף עם כל המאבק על הנפש ועל פגמי האופי.
אסירותודה הייתי השבוע בשתי קבוצות שהביאו לי החלמה, במיוחד אתמול חבר מסר צעד 1 ומאוד התחברתי לשימוש שלו ולסבל ולבושה שהוא הרגיש.
הוא הזכיר לי כ"כ כמה אני לא רוצה לחזור לשימוש. לבושה הזו, לפיצול וצביעות שהורגים אותך וכל מחמאה שאומרים לך נשמעת לך כמו קללה כי בפנים אתה לא אוהב את עצמך.
לאט לאט חוזרים לשפיות בתוכנית- אסירותודה!
פעולה נפלאה של החלמה- אתמול שירדתי מהאוטובוס עברתי דרך הנהג, אמרתי לו תודה רבה והבאתי לו סוכריית טופי. מדהים איך זה שימח אותו "וואי, תודה רבה, איזה נשמה אתה!" בסה"כ סוכריית טופי, מה זה דורש ממני?
התחושה הטובה שקיבלתי מהתודה שלו, לא הרגשתי כבר הרבה זמן. אני ממש מודה לאבא אוהב על הרגע הזה. ממליץ בחום! (כמובן שאת הפעולה עושים לא בשביל התודה, אבל כשיש אותה מבינים כמה פשוט לעשות טוב בעולם.)

אוהב וצריך אתכם!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #61141

יאיר,
המשך בדרכך להחלמה שלמה.
גם אני איתך!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #61170

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום חברים!

שמי יאיר ואני מכור לתאווה- ז"א יש בי כמיהה ממש גדולה שאנשים יכבדו אותי, יפרגנו לי, יתחשבו בי ויתנו לי תשומת לב.
זה לא אומר שאין זמנים שאני רוצה להיות לבד. הרבה פעמים אני רוצה להיות לבד, לשמוע מוזיקה, ללמוד וכדו' אבל אני מרגיש שאם האדם הזה יפרגן לי, או הבחורה הזו תסתכל עליי ותחייך אליי אני אתמלא אושר.

אסירותודה התוכנית מלמדת אותי להתמלא מעצמי! מהחיבור שלי עם הקב"ה. עם חברים, ועם נתינה לאחרים.
אסירותודה זה עובד, לא תמיד אני מרגיש את זה ולא ביום אחד משתנים אבל לאט לאט אני מצליח להיות יותר בסדר עם עצמי.

הרבה בזכותכם חברים, בזכות התמיכה ובזכות העצות והכנות. תמשיכו לבוא- צריך ואוהב אתכם!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #61171

תודה על השיתוף

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #61253

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
יאיר,
אין לי מילים לתאר לך כמה התחושה שלך זהה בדיוק לשלי.
פשוט ממילותיך אני רואה את עצמי.
תודה לך
הצלחה מרובה,
אין יאוש.
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #61342

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום לכל החברים היקרים שמגיבים ומחזקים לי את ההחלמה! תודה לכם!

אסירותודה לאבא אוהב על ימים נקיים. לא תמיד מפוקחים אבל נקיים!
ב"ה ההסתכלות על העולם נעשית עם הזמן יותר עמוקה ויותר אמיתית. כמובן שלא תמיד, ולא תמיד יש כוח להתבונן על הדברים ולהיזהר מדברים שעלולים לקרות. למשל אתמול חזרתי לבית מאוחר וניגשתי למחשב, אסירותודה שרק ברחתי למשחקי מחשב למשך שעה וחצי ולא יותר מזה אבל עדיין לא באמת השקעתי מחשבה לפני שעשיתי את זה למרות שאני מאוד מאוד צריך לעשות את זה.

אני מקווה שאותו חוסר אונים שהיה לי בתאווה יעזור לי גם לצאת מהבריחות ומהמעידות שיש לי. פשוט שימאס לי לברוח וימאס לי לחיות בצורה רדודה וחסרת מחשבה. מתפלל לקבל כוח מאבא אוהב, מהחברים היקרים ובמיוחד מהנשמה הגדולה שיש לי. וצריך פשוט להאמין בה.

תודה חברים, אני אוהב וצריך אתכם יותר מתמיד!
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן