ברוכים הבאים, אורח

צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : )
(0 צופה) 

נושא: צעדת האביב- צעדים שמביאים לי את הפריחה בחיים : ) 7966 צפיות

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 10 שנים #59852

• יאיר221
  • דירוג זהב
תודה רבה לכל המגיבים! ברור שמותר להגיב זה רק מחזק את ההחלמה ואת החברותא!

אסירותודה היה לילה נקי בבית!!!!
בבוקר רציתי לחפש מישהי שחבר שלי הראה לי אתמול שהוא יצא איתה באתר הכרויות ואסירותודה המסנן חסם אותי.
עברה לי מחשבה אולי להוריד את רמת הסינון אבל אסירותודה לא עשיתי את זה!

שנזכה לשבת מחלימה וטובה! שבת שלום לכולם! הרבה החלמה : ) ושמחה כמובן

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 12 חודשים #59896

• יאיר221
  • דירוג זהב
שבוע טוב ומבורך!

ל"ג בעומר פנימי ושמח לכולם!

אסירותודה על נקיות שמתמשכת! התחלתי את השבוע ב"ה טוב. מוצש"ק שני טרמפים נפלאים בחזרה לבית מחבר שהייתי אצלו שבת. קצת חבל לי שהגעתי מאוחר מידי לקבוצה במוצש"ק אז ויתרתי עליה. אח"כ ישבתי עם חבר טוב שלי, ודיברנו לתוך הלילה. תמיד כיף להיות בחברתו. אסירותודה!
בוקר נקי : ) איזה מדהים ה'! כמה כוחות הוא נותן לנו כשאנחנו צריכים אותם. מכיוון שהייתה לי מחשבה לראות קצת תאווה כשחזרתי מאוחר לבית. אסירותודה שלקחתי את הרגליים למיטה ולישון.

הבוקר הייתה תפילה שחרית קשה- לא הצלחתי כ"כ להתרכז, והרבה זמן שלא היה לי חוסר ריכוז כזה. אסירותודה אחרי התפילה היה לימוד תורה טוב.
חזרתי לבית- טלפון עם חבר מהקבוצה שמזמן לא דיברתי איתו. היה טוב- נתתי וקיבלתי שירות.
לצערי אח"כ התחלתי קצת לברוח למחשב, למשך 3 שעות, לכל מיני דברים מיותרים, מוזיקה קליפים וכדו' שיש בהם נגיעות של תאווה, ואפילו לחצתי על קישור לסרט של תאווה- ואסירותודה גדולה ממש שהמחשב חסם אותי ולא ניסיתי שוב.
אח"כ יותר מאוחר עשיתי קצת שירות בבית, אבל כשחזרתי למחשב "בשביל לעשות צעדים" בדקתי את הגבולות של החסימה שלי במחשב, וכמעט הצלחתי לעקוף אותה. אסירותודה שלא. אסירותודה שאני נקי ואני עכשיו משתף על זה וקולט כמה אני חושב שאני יכול אבל אני פשוט לא מצליח לעמוד בפיתוי.

מתפלל שהפעולות שאעשה עכשיו ישחררו אותי.
אוהב וצריך אתכם!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 12 חודשים #59934

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום לכל החברים!

לצערי הייתה לי אתמול בלילה נפילה. אני מאוד מאוכזב מעצמי- כ"כ ציפיתי להגיע לשבוע נקיות. כבר הרבה זמן שאני לא מצליח להגיע לזה, והזמן עובר כ"כ לאט...

כמו בד"כ אחרי נפילה אני מרגיש שאני מתמלא ברגשות שליליים, טינות, כעס, ריכוז עצמי.
אסירותודה שרק להיום אני מנסה להתמקד ברגשות אחרים, ובאסירותודה. ממש לא קל.

אין לי חשק לחזור לישיבה ובעצם אין לי חשק לכלום חוץ מלברוח למוזיקה, סרטים ושאר דברים שיכולים להביא לי הנאה. בטח שאין לי כוח להתאמץ!
וקשה לי עם זה שאני פועל בעיקר לפי דחפים, גם הדברים הטובים שאני עושה באים מתוך דחף לשנות ולתקן, אבל לא מתוך קביעות וסדר.
בכל זאת- אסירותודה שעשיתי כתיבה יומית. הלכתי לישון בצהריים בשביל להשלים שעות שינה מהלילה, למרות שהרצון לנצל את הזמן לא ראה את זה בעין יפה. אסירותודה ששילמתי את החוב שלי לביטוח לאומי ולא דחיתי את זה שוב. אסירותודה שקראתי כל מיני דברים שרציתי לקרוא ולא דחיתי אותם עוד כפי שאני יודע כ"כ טוב. אסירותודה ענקית לחבר שהתקשר אליי והעיר אותי משנת הצהריים שהתארכה והקשיב לקושי שלי וחיזק אותי! תודה רבה בורא עולם ששלחת אותו!

תודה חברים שאתם איתי!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 12 חודשים #59978

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום! תודה לאבא שהיום יש לי חשק!!!

איזה כיף להרגיש שינוי אחרי לילה אחד. תודה!
אסירותודה גם על פגישה עם חבר מהתוכנית שהזמין אותי אליו אתמול ונתן לי הרבה החלמה.

יש להיום הרבה משימות- מתפלל שאעשה אותם מתוך חיבור לאבא אוהב.
תודה שאתם איתי בדרך!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 12 חודשים #60031

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום לכולם!

אסירותודה על עוד יום נקי!
אסירותודה על קבוצה אתמול בלילה. מסר שנתן המון החלמה ותקווה.
אני קצת חסר אונים מול שיחה עם חבר שלא מהתוכנית שיודע שאני הולך לתוכנית 12 הצעדים והוא גם שמע עליה קצת, והוא אומר לי שאני
משדר יותר מידי נבירה ברע של עצמי, וזה גורם לי יותר מידי לעצור במקום.
א' בגלל חוסר הידע של על התוכנית אני פחות מודאג מחלק מהדברים שהוא אמר.
ב'- כן יש לי קצת חשש על מה שהוא אמר, האמנם אני משדר נבירה ועיסוק מתמיד ברע שלי? בצורה שתוקעת אותי? אם כך זה לא טוב כי התוכנית צריכה לקדם אותנו לעבר חיים טובים יותר, של קבלה עצמית, ושל חיבור לאבא אוהב.
יכול להיות שאני משדר דברים שלא נכונים עליי ויכול להיות שהחבר פשוט לא קורא אותי נכון.
לי עדיין קשה להחליט האם יש אמת במה שהוא אמר או לא.

אשמח אם קרה למישהו משהו דומה והוא יכול לעזור. תודה!
אוהב וצריך אתכם! תמיד!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60070

• יאיר221
  • דירוג זהב
אסירותודה ובוקר טוב לכולם!

תודה לכל החברים שמתחברים ומשתפים!
אסירותודה אני היום בבי"ס בעבודה מעשית וכיף פשוט לראות באיזה מקום נפלא הקב"ה שם אותי השנה.
כיף להיות בצוות משפחתי, שחשוב לו החינוך של הילדים, ושבאמת יש להם נכונות לעזור אחד לשני.
אסירותודה שנוח ונעים לי לבוא לפה.

אסירותודה על תוכנית- שמגלה לי לאט לאט שיש הרבה דברים שאני צריך לטפל בהם, מצד שני יש דרך לטפל בהם אז אני הרבה פחות מודאג.

אסירותודה על לילה נקי ועל חבר שפיץ מהתוכנית שאירח אותי.
לאחרונה אני קורא בספרות קצת על צעד 4 וחשבתי שאולי להתחיל לעלות כאן קצת תובנות מהצעד הזה ואשמח שחברים יעזור לי להבין למה אני מרגיש מה שאני מרגיש.

למשל היום התפללתי בשטיבלך- והיו שם כמה אנשים שבקשו צדקה. והרגשתי כעס עליהם. ואני צריך לפרק את זה ולהבין למה.
יכול להיות מאוד בגלל שיש לי פגם אופי של קמצנות- אז כל אחד שמבקש ממני כסף מזכיר לי את הפגם הזה. אולי וזה נראה לי סיבה חזקה- שאני לא יודע מי מהם צריך באמת כסף ומי מהם לא צריך- וזה מתסכל אותי אז אני כועס על הרמאים. ואולי בגלל שיש אנשים שיכולים ללכת לעבוד ובמקום ללכת לעבוד הם מעדיפים לעשות כסף בצורה יותר קלה (כמובן שכל אלו פגמים שיש בי ולכן זה עוד יותר מרגיז אותי.)
מתפלל שבמקום כעס אני אתמלא עליהם ברחמים- על אלה שבאמת צריכים עזרה וכסף ועל אלו שמרמים ואולי צריכים עוד יותר עזרה ורחמים כי הם לא משתמשים עם הכוחות שלהם.

תודה חברים ותודה לאבא אוהב על התוכנית הנפלאה שעוזרת לי לרדת לעומקם של פרטים!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60095

• brother
  • דירוג פלטיניום
אוהבים!
אין לי כוח לכתוב יותר מזה מצטער....
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60134

• יאיר221
  • דירוג זהב
טוב חברים!

לצערי הייתה אתמול נפילה.
מנסה לעכל את חוסר השליטה ואת ה(אין) סיבות שגרמו לי ליפול.
אני מרגיש כמו ילד שכל פעם שהוא חוצה את הכביש לבד הוא נדרס, אז אומרים לו כל פעם שאתה חוצה את הכביש תחצה אותו עם מבוגר.
ואני כמו ילד טוב באמת מתחיל לחצות את הכביש, והנה אחרי שכבר עברנו את החצי אני אומר למבוגר "תודה רבה על העזרה, נראה לי שאני אסתדר מכאן..." בום, מגיע רכב.

חבר ותיק אמר לי היום שבשביל להיות כנה עם עצמי אני צריך הרבה קבלה.
רק להיום אני אקבל את זה שאני צריך עזרה- ממש כמו ילד קטן. כן, אני בחור בן 24 דתי תורני- לא יכול לשמור את העיניים לבד. פשוט לא יכול. וזה לא קשור לכוח רצון. בעצם זה מאוד קשור- אין לי פשוט כוח, יש רצון רק בלי כוח.

אוהב את התוכנית, את החברים שעוזרים לי ואת אבא אוהב ששולח אותם אליי בכל רגע שאני צריך. תודה! שבת שלום! 

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60143

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אוהבים! מתפללים להצלחתך!
אני אישית מקבל המון מהדברים שאתה כותב, מהשיחות איתך ומהשתתפותך בקבוצת הבית שלי! תודה!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60226

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום חברים!

טהרני! אוהב אותך, תודה רבה על החיזוק!

שבוע טוב לכולם, רק להשבוע אמסור את כל הציפיות מהשבוע הקרוב לקב"ה אוהב ונעשה פעולות של אהבה בכל יום.
אסירותודה הייתה שבת נחמדה ורגועה- הגיעו אליי בני דודים שלי, אחת בת דודה שלי בגילי שנשואה למישהו שפיץ, לצערי בזמן האחרון הם עוברים כמה תהפוכות בחיים במובנים הדתיים והם לא סגורים על הדרך שלהם. וזה 'קצת' מאוד מפריע לי. כי אם יש לכם בלבולים תשאלו ותקבלו תשובות! (ממני כמובן) אסירותודה שהתפללתי בתחילת השבת לא לפעול מפגם אופי של ריצוי, ופשוט לקבל אותם כמו שהם. וגם להיות אני כמו שאני- ז"א שאם אני חושב משהו שהוא אמיתי אני אגיד אותו גם אם זה לא ימצא חן בעיניהם ולהיפך- אני לא כאן בשביל להחזיר אותם בתשובה. ורק כשאני אפנים את זה יש אולי סיכוי קטן שבאמת אעזור להם למצוא דרך.

זהו, פתחתי הבוקר בריכוז עצמי, ואסירותודה טלפון לחבר בהחלמה עזר לי קצת לצאת ממנו. מתפלל להמשיך להיות מחובר. תודה חברים!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60255

יאיר המאיר.

אוהבים אותך על העקשנות.
אוהבים אותך על דבקות במטרה.
אוהבים אותך על מי שאתה.
אוהבים אותך על חלוקות כנות ופתוחות.
אוהבים אותך בדיוק כפי שאתה.

למדתי ממך המון המון ועדיין לומד.
תחזיק חזק על תרפה כי יש לנו אב אוהב ולו מלא הכח.
מי ייתן ונמצאו עכשיו.

אתך בדרך
שבענו
קדשנו במצותך ותן חלקנו בתורתך, שבענו מטובך ושמח נפשנו בישועתך וטהר ליבנו לעבדך באמת.
אני מאמין באמונה שלמה, שהבורא התברך שמו הוא בורא ומנהיג לכל הברואים והוא לבדו עשה ועושה ויעשה לכל המעשים.

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60278

• יאיר221
  • דירוג זהב
וואו, שבענו! מדהים- איזו אהבה.

תודה רבה- נתת לי כ"כ הרבה כוח  :D ;D
אוהבים אותך ממש.

שלום חברים! אסירותודה על עוד יום בחיים : ) אסירותודה גדולה שהלכתי היום לחבר בלימודים ועשינו ביחד איזו עבודה שחיכתה לנו הרבה זמן.

אסירותודה- אני אשתף בכנות, הרבה זמן התלבטתי אם לשמוע הצעות ולצאת לדייטים וכו'. זה ממש לא נתן לי מנוחה.
בסופו של דבר היום החלטתי כן לשמוע הצעה- והתכוונתי לשלוח הודעה לחבר שלי על הצעה שהוא הציע לי בעבר ואמרתי לו שאני בהפסקה.
והנה חבר אחר שלי שולח לי הודעה בבוקר, ומתברר שגם לו יש הצעה על מישהי שהוא סיפר לי עליה פעם (מדהימה לגמרי לפי מה שהוא סיפר) ושהיא פנויה. אז הוא שאל אותי האם אני מעוניין לשמוע... כמובן!!! : ) איזה סייעתא דשמיא, איזה השגחה.

אז נכון שיש השגחה נפלאה וקשה לראות בזה רק צירוף מקרים- מצד שני אני יודע שזה פוטנציאל אצלי לפנטזיות, שהנה ברור שהיא האחת וכו'
אז אני צריך להזכיר לעצמי שאני מכור, ולכן צריך מאוד להיצמד למציאות- מה המציאות אומרת?

1. היא בחורה מקסימה מאוד ולכן יש סיכוי מסויים שהיא תחליט שאני לא מתאים למה שהיא מחפשת. (ואני יודע שאני ממש אתאכזב אם זה יקרה.)
2. היא תסכים- ואנחנו ניפגש וזה פשוט לא ילך. או שזה לא יתאים לי או שלא יתאים לה.
3. הקשר ילך ויהיה טוב, ואז אני אצטרך לספר לה על ההתמכרות. ושוב יש סיכוי סביר מאוד שזה לא יתאים לה והיא תסיים את הקשר.
4. יהיה נס ואנחנו נתחתן.

אם כך- הסיכויים שהפנטזיות שלי התקיימו הם לא גדולים- ולכן אני רוצה למסור אותם לאבא אוהב. שישמור אותם אצלו- כי כשהם אצלי הם רק עושים נזק. רק להיום אני אודה לאבא אוהב שבכלל הביא לי כזו הצעה נפלאה. בלי כל קשר למה שהיא תגיד. לא כולם זוכים לזה, ובהחלט לא בטוח שזה מגיע לי. תודה אבא אוהב! שיש חברים שחושבים עליי! ותודה לכם חברים על החלמה!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60280

בלי קשר לתוכן ההתלבטות (שכמובן מעסיקה גם אותי מאד) אני שמח שהגעת להחלטה (כלשהי) ואתה שמח בה.
בעזרת ה'  שתזכה לסייעתא דשמיא גדולה והחלמה עצומה מזה.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60284

• יאיר221
  • דירוג זהב
תודה רבה- תשובה שלמה! תודה שאתה שמח בשבילי! שאני אזכה גם למדרגה הזו.

באמת אין שמחה כהתרת ספקות- אבל גם את ההחלטה הזו קיבלתי עם הרבה חששות והתלבטויות : ) ולכן קצת שימחתי על העזרה משמים שהייתה לי הבוקר. אבל שוב, יכול להיות ממש שלא יצא מזה כלום. ויכול להיות שזה לא הרצון של אבא אוהב. קשה לי לדעת וגם לאחרים אין תשובה ברורה בשבילי.
מתפלל שאני עושה את הצעד הנכון. ומתפלל לא להיכנס לאובססיה בנושא. כבר עכשיו אני מחכה בקוצר רוח לתשובה שלה, ואני צריך למסור את זה.

תודה אחי!

בעניין: יום שני לנקיות- מתחיל לספור (וכולם מוזמנים להצטרף!) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60291

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אוהבים יאיר
שאלוקים ינחה אותך למקום הנכון בשבילך
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן