ברוכים הבאים, אורח

יגל לבי בישועתך !
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יגל לבי בישועתך ! 4577 צפיות

יגל לבי בישועתך ! לפני 9 שנים, 12 חודשים #59309

• יגל לבי
  • דירוג זהב
  • בוראי, אני חסר אונים ! אנא עזור לי.
שלום לכם חברים !

חברים ?
אמנם לא נפגשנו פנים אל פנים ואלו שאני כן פוגש יום יום אינם יודעים על היותי סקסהוליסט, 
אבל יש משהוא שמחבר בינינו ! חיבור של נתינה !!!

הצטרפתי אליכם פה לפני כחצי שנה, התחלתי בהיסוסים , בתהיות , כל צעד  ופסיעה בדקתי לפני שהנחתי את הרגל האם המשטח אכן יציב ?
ביומי הראשון כשעברתי על החומר הנכתב פה התמלאה לבי גילה רינה ודיצה, ולמחרת בתפלת השחרית כשאמרתי את המילים "יגל לבי בישועתך, אשירה לשם כי גמל עלי" בעצם שרתי את זה. ומכאן נולדה לה הניק שלי בשם יגל לבי כי אכן הרגשתי כך !
מה שקרה לי נקרא שבירת מעגל הבדידות , החומות הבצורות, השיטות המתוחכמות, הכל נפל כמגדל קלפים קורס, כי הרי ישנם פה עוד עשרות או מאות אנשים עם רמה גבוהה או דומה לשלי שמתמודדים עם אותה מחלת התאוה ואני בבדידותי חשבתי לי שהנני אחד מעיר או שנים מעולם !

עם הזמן התקדמתי , גם ספונסר קבלתי, ספונסר מיוחד בחרתי, ללכת לקבוצות חיות התביישתי, את עצת הספונסר סרבתי, ולאחר 70 יום נפלתי !

בחסדיו האינסופיים של בוראי הכל יכול ובעזרתו של שליחו הספונסר היקר ואחרי כמה נסינות כושלים התמדתי בנסיונותי להתמיד בפעולות ההחלמה וכן , כן הלכתי לקבוצות חיות !

פעם ראשונה שהלכתי היה נורא ! לא אגזים אם אומר שהיה לי שחור משחור !
אבל פתאום הבנתי שזה פעם ראשונה שאני ניצב מול מראה ענקית המסובבת אותי מ ד' רוחות הארץ
וכשניסיתי להשפיל עיני למטה מרוב בושה הבנתי שאני גם ניצב על מראה
אוטומטית עיני ניסו להסתכל למעלה אבל גם שם נפרסה מעלי מראה בוהקת בנקיונה
לעצום את עיני לא עזר לי כי את התוכן המשכתי לשמוע
כך שלא הייתה לי ברירה אלא לראות את עצמי ולהבין שמה שאני רואה ושומע זה אני עצמי האני שאני בורח ממנו כבר שנים !

לא נתתי לטעם המר של הפגישה הראשונה להשפיע על החלטתי והמשכתי להופיע, הקשבתי לקול הספונסר והיום אני משתדל ללכת לכל קבוצה חיה שאני רק יכול, כי בנפשי הדבר !
המקום היחיד לסקסהוליסט כמוני בלי חומות, בלי הצגות, בלי מסכים, הינה בקבוצות חיות! שם אני שובר בדידות, שם אני מגלה כנות, שם (פה) אני בונה חברות !

יגל המחלים
כ 49 יום
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 12 חודשים על ידי .

בעניין: יגל לבי בישועתך ! לפני 9 שנים, 12 חודשים #59320

אשריך אשריך, שמח לקרוא על כך

בעניין: יגל לבי בישועתך ! לפני 9 שנים, 12 חודשים #59354

אסירות תודה.
אוהבים.

וקיפאון

בעניין: יגל לבי בישועתך ! לפני 9 שנים, 12 חודשים #59429

• יגל לבי
  • דירוג זהב
51 יום,

לפעמים אני שואל את עצמי מה זה הספירה הבנאלית הזאת ?
היום חשבתי שהספירה ובעיקר כתיבת הספירה אינה דווקא משהוא שאני צריך לכתוב לעכשיו (אולי הייתי צריך לכתוב על כך שאני חסר אונים מול המחשב שלי שאני כבר יושב מולו כ4 שעות ולמרות שאני עושה איתו דברים טובים אבל הרי יש לי מספיק מטלות יותר דחופים לעשות )

הספירה של הימים חשוב לעתיד הרי רק להיום איננה רק סיסמא זה משהוא שעוזר או אמור לעזור לי להתמודד עם התאוה על ידי כך שאני יודע שאני מתמודד רק עם 24 השעות הקרובות ובכל זאת אני מתגאה בכל יום נקיות שמצטבר, אולי אני לא אמור להתגאות אלא לשמוח, שהרי הצבירה של ימי הנקיות אינם רק צבירת קילוטראז', כל יום שמצטבר עוזר לי להתרחק מהתאוה, מהחושך, מהערפל, מהבריחה והסחרור, מההרגלים של רמאות, ועוד רשימה ארוכה של פגמים ,  ומקרבת אותי לנקודה שבה הפסקתי ועצרתי מלהתמודד עם עצמי ולהתחיל לקנות דרכי התמודדות, הרגלים של ישרות וכנות אמיתית, הרגלים של עבודה קשה מול עצלות ואובסיסביות של בריחה.

הכתיבה של הספירה חשובה לעתיד , העתיד שהבורא הנחיל לאלו שהתמידו עם הפעולות , אלו שחרשו את הספר הלבן , הגדול, 12&12, אלו שהלכו לקבוצות , אלו שעזר לחחבריהם המכורים , אלו שהרימו טלפון בכל מצב של תאוה משתלטת, העתיד שהם מספרים לנו שיגיע אלינו בהמשך הדרך ואז אולי נטה לשכוח את המקום שממנו הגענו כי מנסיוני כשדברים טובים קורים אנו נוטים לשכוח את ימי הרעה, על כן אני כותב -

חברים .
51 יום שהם שבעה שבועות ושני ימים לנקיות

51 יום של דחפים מרוסנים בשיחות טלפון , קריאה בספרות ההחלמה, תפלה לעזרת הבורא , ויתור על מבטים שוטטים, התעלמות מהרגל ה אני חייב, יאוש מאותו צורך פיזי    בלתי נשלט לתאוה פעילה ומסירת התאוה לחברים ולבוראי הגדול.

ואני תפלה שלא אתפתה לפול למלכודת התאוה , שאמשיך לעבוד ולהתקדם .....

אנא בוראי הנני חסר אונים, עזרני נא.

יגל המחלים
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 12 חודשים על ידי .

בעניין: יגל לבי בישועתך ! לפני 9 שנים, 12 חודשים #59431

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
51 יום זה יותר מספירת העומר...
רבים מאתנו מפספסים יום אחד במהלך ספירת העומר.
נראה לי שלהישאר נקי אותו מספר ימים זה קצת יותר קשה...
עלה והצלח
בעזרתו יתברך
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: יגל לבי בישועתך ! לפני 9 שנים, 12 חודשים #59458

• brother
  • דירוג פלטיניום

פעם ראשונה שהלכתי היה נורא ! לא אגזים אם אומר שהיה לי שחור משחור !

למה היה הרבה חרדים? ;-)

אשרייך על השיתוף.
הרבה הצלחה!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: יגל לבי בישועתך ! לפני 9 שנים, 12 חודשים #59464

• יגל לבי
  • דירוג זהב
תודה BROTHER

למרות הנימה הסרקסטית ברצינות היה שחור משחור כי ראיתי את עצמי !
נקי כך וכך יום אבל כמה ימים הייתי מלוכלך ?
ועוד איזה לכלוך ? איכסה ! ג'ורה מזוקקת מביבי השופכין המסריחים היותר יקח עוד הרבה זמן להתנקות באמת מזה, שנה שנתיים שלוש ? אולי אצטרך להחלים כ17 שנים כשנות ההתבוססות במחוזות התאוה הרעילה ?

שלום לך טהרני

תודה, הלוואי שההתמודדות עם התאוה הייתה כרוכה בספירה גרידא , אני דווקא לא מזדהה כל כך עם ספירת ימי נקיון הייתי מעדיף שהמס' המדוייק יהיה מעורפל אולי זה נובע מתוך פחד שמא יכנס מארה חלילה בימי הנקיון כי הרי אמרו חז"ל אין הברכה שורה אלא בדבר הסמוי מן העין , ובגלל זה כתבתי את הנ"ל לחדד לעצמי את הסיבה שאני כן סופר .

בעזרתו יתברך אנו מטפסים עוד יום ועוד יום, אנא עזור לנו להמשיך , לטפס , לעבוד , להתמודד, להטהר..............

יגל

בעניין: יגל לבי בישועתך ! לפני 9 שנים, 11 חודשים #60082

• יגל לבי
  • דירוג זהב
65 יום ישתבח הבורא

בעניין: יגל לבי בישועתך ! לפני 9 שנים, 11 חודשים #60092

• brother
  • דירוג פלטיניום
כל הכבוד לה' יתברך!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.79 שניות

Are you sure?

כן