ברוכים הבאים, אורח

כל ההתחלות קשות
(0 צופה) 

נושא: כל ההתחלות קשות 18741 צפיות

כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57802

• שמחה (חולה אהבה)
מתחיל את היום, בטוח שיהיה לי את הכוח לסיים אותו, שאני לא יפול יומיים ברצף.
זה תוקף ברגע, שנייה אחת החיים יפים ורגע אחרי זה אני מוצא את עצמי כבר באינטרנט, המרחק בין חיים למוות הוא כחוט השערה.
שנייה לפני שאני נשאב לגמרי, שנייה לפני שאני נכנס לקישור של האתר שמשם כבר כמעט בלתי אפשרי לחזור אני נזכר במה שקיבלתי על עצמי אתמול, שנייה לפני הנפילה להכנס לפורום של שמור עיניך, רק להכנס.
עכשיו אני חוגג 24 שעות של נקיות, בעזר ה' ובישועתו הייתי נקי רק להיום.
לילה טוב לכולכם

בעניין: כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57853

• שמחה (חולה אהבה)
הצילו!!!
יום קשה עובר על כוחותינו!!! אני מקווה שמחר אני יוכל לדווח 2-0 לטובים אבל אני בספק.
היצר הזה הוא מזמן כבר לא מאבק, זה מלחמה מכל החזיתות, מלחמה מפנים ומאחור.
אם אתה מבסוט הוא מנסה לשכנע אותך כדי שתהיה יותר מבסוט, אם אתה מדוכא הוא מסנה לעזור לך לצאת מהדיכאון,
אם אתה משועמם הוא מנסה לעזור לך לצאת מהשעמום, הוא נמצא בכל מקום בכל חזית.
הצילו!!!

בעניין: כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57881

• שמחה (חולה אהבה)
כל היום נלחמתי, בסוף נפלתי, צריך לספור מחדש.

בעניין: כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57885

כל היום נלחמתי, בסוף נפלתי, צריך לספור מחדש.

לא טוב להלחם אלא להרגיש  חסר אונים
ולהתפלל לה' שיקח ממך את התאוה
מזדהה עם כאבך
המשך יום טוב

בעניין: כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57895

שלום לך, ברוכים הבאים.

כיף שהגעת, תמשיך לבוא יקרו לך דברים טובים.

אוהבים אותך

בעניין: כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57899

• שמחה (חולה אהבה)
לא הבנתי, אם אני לא ילחם איך אני ינצח? גם כשמרגישים חסרי אונים ומצפים לעזרה מבורא עולם צריך להלחם בעזרת הכוחות שהוא נותן לא?

בעניין: כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57902

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל ברוכים הבאים, הגעת למקום שהרבה מגיעים אבל יוצאים מפה כי.......... (לא יודע)

אם אני לא ילחם איך אני ינצח?

אין מצב להילחם עם התאווה היא יותר חזק ממנו, הוא (התאווה) נותן לנו כוח לשבור חומות עבים שבן אדם רגיל לא מצליח לשבור אותם,

צריך להלחם בעזרת הכוחות שהוא נותן לא?

הבעיה היא שאנחנו (בכל מקרה אני) לא קיבלנו את הכוח שיש לבן אדם רגיל להתגבר על זה, אנחנו יש לנו דרך אחרת אייך להישאר נקי, יש כל מיני פעולות כדי להישאר נקי,
אבל לאט לאט, תסתובב פה קצת, ותלמד שפה חדשה,
זהו, אוהבים אותך ומתפלל בשבילך שתמצא מה שאני מצאתי פה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57910

ברוך הבא חולה אהבה יקר. אחלוק עמך מנסיוני המאד דל (והלא מאד מוצלח- בינתיים)
איני יודע כמה שנים אתה כבר מתמודד עם התאווה אבל אני מאמין שאם אתה כאן- לא ניצחת עדין. ההסבר לזה הוא שאנחנו- משתתפי הפורום והתכנית מתמודדים עם תאווה שהיא גדולה עלינו- אין בכחו של אדם בשר ודם את היכלת להתמודד איתה. אמנם אין זה אומר שהופקרנו בודדים במערכה- ה' לא מביא נסיון על האדם אלמלא הוא מסוגל לעמוד בו- הדרך שלנו לנצח את התאווה הזאת היא לו על ידי עימות חזיתי אלא על ידי 'קשרי חוץ' טובים- תיעזר בחברים (ובתכנית)  תצעק הרבה לאבא בשמים שיעזור ותנצח- הרבה אנשים העידו שזה הוציא אותם מזה וגם אני מרגיש כיצד אט אט אני מתחיל לצעוד בכיוון הנכון. אמנם זה מצריך עבודה קשה (הרבה עבודת המידות וחשבון נפש מתמשך בנוסף לקשר יומיומי עם התכנית) אבל התוצאה משתלמת וגם הדרך.
בהצלחה!

(פרטים נוספים תמצא בדפי הפורום ותלמד מהם על ההגיון ועל דרך הפעולה)
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57912

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אמנם זה מצריך עבודה קשה (הרבה עבודת המידות וחשבון נפש מתמשך בנוסף לקשר יומיומי עם התכנית) אבל התוצאה משתלמת וגם הדרך.

עקב כותרת כל התחלות "קשות" וגם אתה מר "תשובה שלמה" שזה תוכנית קשה,
אגיב מנסיוני הדל ומה ששמעתי, זו "תוכנית פשוטה לאנשים מסובכים"
שמעתי מחבר ותיק זו "תוכנית לעצלנים"
יש קושי אחד בהתחלה והיא "החשיפה", אבל אחרי זה  אומרים לך תבוא לקבוצה פעם אחת בשבוע, ולהתקשר ל 3 חברים ביום וזהו,
אמרתי לחבר חדש שמאוד היה מבולבל, אמרתי לו אל תחשוב אם תיפול או לא, רק מלחץ לשמור יום נקי הוא משתמש,
רק תבוא לקבוצות וטלפונים, וזהוווווווווווווווו
לאט לאט ושוב פעם לאט
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57915

טוב גם זה קשה.
להרפות? מול כזו התנהגות?
מישהו פרסם פעם בפורום או במייל היומי (או- סביר להניח שבשניהם) שהכי קשה זה 'לקבל את הדברים שאין ביכלתי לשנותם' יותר משתי הבקשות האחרות שאנו מבקשים באותה תפילה.

אבל אתה צודק. תודה.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57946

• שמחה (חולה אהבה)
עד עכשיו היה לי קשה להבין, איך בן אדם שהגיע ליום ה80 לדוג' ואז נפל יכול להמשיך נסות? איך הוא לא נשבר?!
נראה לי שעכשיו אני מבין, כשאתה מבין שהבחירה שלך זה בין לנסות שוב ושוב ושוב לבין לקחת את החיים שלך לכווצ'ץ אותם לכדור קטן ולזרוק אותם לזבל אז ברור לך שאתה ממשיך לנסות!! גם אם זה אומר שאני ינסה 10 שנים נראה לי שאני ימשיך לנסות!!

בעניין: כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57947

• שמחה (חולה אהבה)
עוד לא סיפרתי על עצמי אז: אני בחור רווק בן 22, כל החיים שלי לא הייתה לי בעיה רצינית עם הנושא הזה, אני לא מכור עשר שנים וגם לא חמש התחלתי ליפול לפני בערך שנה.
למרות שאני כל כך טרי בנושא זה עדיין כל כך קשה לצאת מזה, ההתדרדרות כל כך מהירה שאם לפני שנה כשהתחלתי הייתם אומרים לי שאני ימצא את עצמי איפה שאני היום הייתי צוחק עליכם :'(
בכל מקרה הנפילה שלי התחילה בצבא שממנו השתחררתי לפני מספר חודשים, הגעתי במקרה למסגרת שבה לא היו כמעט דתיים חוץ ממני (למרות שבדר"כ הסדרניקים מתגייסים עם הסדרניקים) וכל הקשר שלי היה רק עם חילונים ושם נחשפתי לעולם הגס הזה, ומשם נפלתי.
מאז שחזרתי לישיבה הגעתי למסקנה שאני צריך להלחם הבעיה שקשה לי להרגיש חסר אונים כי רק לפני שנה הייתי בריא, אני עדיין משלה את עצמי שעם קצת כח רצון אני יצליח לצאת מזה.
אתמול נפלתי שוב אני מתחיל לספור היום מחדש בתקווה שזאת תהיה הפעם האחרונה שאני יתחיל לספור
אנא ה' הושיעה נא!!!!!! כי לא נותר בי עוד כח.

בעניין: כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57953

• olayhapam
  • חבר חדש
אני ממש לא מומחה בתחום...
אבל אתה צריך לראות גם נקודה מאוד חשובה וטובה...
עד גיל 21 לא נפלת שזה מבחינתי ואוווו

ואחי המון בהצלחה!!

בעניין: כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57957

אוהבים אחי. מאד בהצלחה מאחל לך שתתחבר ותתחזק בעזרת התכנית ובכללי.
בהצלחה רבה!
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: כל ההתחלות קשות לפני 10 שנים #57996

• שמחה (חולה אהבה)
בעקרון פתחתי יומן כדי לספור את ימי ההתקדמות שלי, הבעיה שאין כאלה, עדיין לא הגעתי למספר שלוש מאז שהצטרפתי לאתר.
לפני שעה הייתי בטוח במיליון אחוז שמחר אני ידווח 2 ימים נקיים ובשנייה הכל התהפך.
נראה לי יש לי בעיה שאני לא מספיק רוצה לנצח, זה לא מספיק חשוב לי.
אבל שמעתי פעם משפט מאדם חכם שאולי אני לא רוצה להפסיק אבל בטוח שאני רוצה לרצות להפסיק ואז יום אחד יהיה לי גם רצון אמיתי להפסיק, ומשם בעזרת ה' הדרך קצרה.
מתחיל ספירה בפעם האחרונה מתוך ידיעה שהפעם אני ינצח כי אין לי את היכולות הנפשיות לספוג עוד הפסד.
אנא!!!! טהר ליבנו לעבדך באמת!!!!!
ומילה אחת שמסכמת את כל מה שאני מרגיש כרגע: טאטע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן