ברוכים הבאים, אורח

קבוצת מסע 90 יום
(0 צופה) 

נושא: קבוצת מסע 90 יום 23831 צפיות

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים #58916

• מודה ועוזב ירוחם
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג זהב
  • גם כך אנחנו עוברים פה, לפחות נהנה מהדרך
אוהבים!
ממש מזדהה עם הדברים:

כל הזמן להודות לה'. על הכל! גם על הנפילות, על התאווה על ההתמכרות על ההחלמה ועל המחלה. פשוט על הכל.

אני תמיד חושב לעצמי שאם לא הייתי מכור, לא הייתי מקבל החלמה מ-12 הצעדים, לא הייתי מכיר את התכנית חברים טובים ותומכים קבוצות ספונסר וכמובן את אלוהים, בקיצור הייתי נשאר אותו אדם מגעיל מעוך ודכאוני.
בהחלמה,
אוהב,
ירוחם
אבא, אני רוצה להיות בטוח בכל ליבי
שלמסע הזה יהיה סוף טוב
שכל מה שאני עובר בדרך
יהפוך חולשה לעוצמה גדולה (אביתר בנאי)

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים #58949

• יאיר221
  • דירוג זהב
תודה על החיזוק מודה ועוזב.

האמת שכאן יש משהו שקצת קשה לי לקבל ואני שומע\קורא אותו אצל הרבה מהחברים- שהם אומרים שאילולי התוכנית הם היו נשארים אנשים אגואיסטים ואנוכי וחסרי רוחניות וכו'.

אני לא מתחבר לזה כלל, להיפך בצד שלי היום, אני חושב שלפני התוכנית הייתי אדם טוב ממוצע ומעלה ואילו עכשיו בתוכנית אני מגלה כמה חסרונות וכדו' יש בי. (או שאין בי, ופשוט התוכנית מדדירה אותם כבעיות.)
מה שרציתי לחדש- שהתוכנית בשבילי לוקחת אותי עם כל הבונוסים שהיו בי ומצליחה להביא אותי למקום יותר גבוה. יותר מועיל ויותר ברור ממה שהוא היה בעבר.
ז"א אם פעם הייתי לומד תורה בישיבה ומנצל את הזמן ולומד בלי סוף, התוכנית מלמדת אותי ללמוד בצורה מסודרת ולא ללמוד "לפי איך שבא לי". לא שאני לומד יותר זמן בזכות התוכנית אבל הזמן שבו למדתי בעבר הופך להיות יותר מתוכנן וממילא יותר יעיל.

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים #58960

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

וחסרי רוחניות וכו'.
התוכנית מלמדת אותי ללמוד בצורה מסודרת ולא ללמוד "לפי איך שבא לי". לא שאני לומד יותר זמן בזכות התוכנית אבל הזמן שבו למדתי בעבר הופך להיות יותר מתוכנן וממילא יותר יעיל.

זאת אומרת שאתה לוקח "אחריות" על הלימוד שלך, ולא ללמוד באוויר מה שבא לי,

אבל זה לא משנה להחלמה, כל אחד מקבל את עצמו בנקודת חולשה שלו.
תהיה חזק.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים #59020

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום לכולם!

עידכון קצר- לצערי שוב הייתה לי נפילה אתמול בלילה.
ב"ה עצום אני חוזר עכשיו לישיבה, ממש מקווה להתחיל לצבור שם ימי נקיות והחלמה. בתקווה שבפעם הבאה שאגיע לבית אזכה להיות נקי ומפוכח.

מתפלל לעבוד את התוכנית ושהתוכנית תעבוד בשבילי.

אוהב, כואב, וצריך עזרה! תודה!

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים #59083

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום לכולם  ;D חודש שמח ומבורך!

תודה אבי גולן על התגובה- למרות שלא הצלחתי כ"כ להבין למה התכוונת...

רציתי לעדכן על יום אחד נקי בשעה טובה! ובשעה טובה אני נמצא בישיבה וכאן יהיה לי הרבה יותר קל להתרחק מתאווה ולצבור ימי נקיות על מנת שאוכל באמת לפעול את הצעדים ולהחלים בהם.

תודה אבא שהחזרת אותי לישיבה! בעזרת השם אחרי מנחה אשתדל לשבת עם עצמי ולכתוב מה המטרות שלי לזמן הקרוב.
כדי שאוכל לא להיגרר לאשמה ולהלקאה עצמית- אני אחראי על הרצונות והשאיפות והשתדלות לעשות אותם ואבא אוהב אחראי על התוצאות!

אוהב אתכם חברים! יום נקי ומפוכח : )

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים #59194

שבוע טוב ומוצלח!!!
ביחד נגיע לראש הר הנקיות

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים #59249

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום! אל תעקור נטוע! ברוך השב, איזה כיף לראות הודעה ממך.
איפה אתה בהחלמה? אשמח לקבל ממך החלמה.

אסירותודה- סוגר יום רביעי בנקיון.

ואעדכן מחר בעז"ה!

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 10 שנים #59286

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום לכולם!
אסירותודה היה היום יום מיוחד- הרבה החלמה ומאבק פנימי עם עצמי בעבודת ה'- מתי זה רצוני ומתי זה רצונו.
אני לא יכול לכתוב בהרחבה עכשיו ואני מקווה שאוכל בהמשך להעלות את הדברים.

אסירותודה על 5 ימי נקיון! אסירותודה שיש כ"כ הרבה על מה להודות ואני לא מספיק : )
אסירותודה שלמרות שכמעט ולא אכלתי היום- אני מרגיש טוב ויש לי כוח : )

בחסדי ה'- אני חושב שגיליתי בתוכי מעין מעיין בלתי נגמר של כוחות- שמגיעים כמובן מתוך החיבור אליו יתברך ומתוך אמונה פנימית, ונראה לי שברגע שכל אחד יצליח לגלות את הדרך לשם, כל החיים יראו אחרת לגמרי.

ואסירותודה נפלא לסיום- אתמול סיימתי מטלה שהייתי צריך לעשות מזמן- ופשוט לא היה לי כוח בכלל לעשות אותה. אסירותודה ביקשתי מבורא עולם שיקח את הידיים שלי למקלדת ופשוט יכתוב מה שאני צריך לכתוב- והיה מדהים! באמת זה היה נס : ) תודה לך אבא אוהב!

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 9 שנים, 12 חודשים #59326

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום לכולם!

בצער גדול, נפלתי היום. ממש בצורה מפתיעה.
הייתי צריך לברר מתי יש לי אוטובוס לבית מהישיבה, חיפשתי לרגע במחשב אולי אפשר להתחבר למישהו מהשכנים, ב"ה היה חיבור.
מצאתי ב"ה את האוטובוס, ואז עברה לי מחשבה בראש שאם יש אינטרנט פתוח אז אולי... רק נעיף מבט, לראות שהוא באמת בלי סינון...
ומשם התגלגלתי לאתרים שמוטב לעולם שלא היו קיימים. שה' יתברך ירחם באמת על כל מי שנמצא בהם ועל כל מי שצפה בהם.
פשוט כאב, כאב כאב.
גם חוסר הבנה, למה עשיתי את זה, למה ביום כ"כ מיוחד, למה במקום לעשות דברים טובים אחרים זה מה שאני עושה.
ועוד הרבה רגשות שקשה לי לברור בניהם.
מתחיל לספור מחדש. לא מוותרים, מתפללים לנקיות והחלמה.

אם עוד מישהו קורא את הדברים אשמח אם תהיה לו עצה בשבילי.
פתחנו את הפוסט הזה, כמה חברים בשביל לצעוד ביחד, אבל זמן רב אני משתף פה לבד. וחשבתי אולי להתחיל פוסט חדש בצורה אישית?
מה אתם אומרים? אשמח לשמוע את דעתכם...

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 9 שנים, 12 חודשים #59327

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
כואב לקרוא.
כדאי ללמוד להפיק לקחים מהמקרה.
המשך יום נקי.
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 9 שנים, 12 חודשים #59328

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים.
לא יודע לגביך, אשתף לגביי:
אני חסר אונים שם לגמרי. אם יש לי אינטרנט פתוח ועשיתי צעד הכי קטן לכיוון התאווה במחשב רק אלוקים יכול להוציא אותי משם.
לגבי יום מיוחד וזה, לא מזמן נולדה לי בת. כל המסביב ללידה היה מוצף בתאווה. הייתי עם אשתי בבית חולים ולא פספסתי כמעט אף אחת. זה כואב וזה סתירה פנימית, אבל ככה זה המחלה שלנו, אין לה חגים וימי כיפור.
מה שעזר לי פעמים רבות זה לחשוב לכמה זמן אני מוכן לוותר. חמש דקות יכולות לעשות את ההבדל. וכמובן מעגלים וזה.
בהחלמה. אוהב.

בעניין: קבוצת מסע 90 יום לפני 9 שנים, 12 חודשים #59397

• יאיר221
  • דירוג זהב
שלום לכולם!
תודה רבה "רוצה לחיות" ויוסי כהן על התגובות. חיזקתם אותי!

אני חושב שאפתח אשכול חדש- עם ספירה חדשה לכל מי שירצה להצטרף!
ובמידה ולא יהיה אף אחד- זה פשוט יהיה יומן מסע אישי.

תודה ממש לכל החברים שהיו איתנו בדרך! נשמח שתמשיכו איתנו באשכול החדש! 
אוהב אתכם וצריך אתכם! כל יום רק להיום!
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן