ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 153973 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #87794

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
יום קצת מוזר. די מבלבל. נחמד סך הכל. הרבה דברים לא הסתדרו כפי שחשבתי שהם צריכים לקרות. יחסית די קיבלתי את זה. היה אפילו קטע שבו משהו שמאוד רציתי לא הסתדר כמו שתכננתי, ומצאתי את עצמי מתפלל המון ועושה פעולות לקבל בשלווה גדולה את האיחורים והעיכובים. דווקא הרגשתי חוויה רוחנית מיוחדת, גם אם לא מאה אחוז כנה. אמרתי לו גם את זה - שאני אולי לא אומר ומבקש זאת בכנות, אבל הוא יודע מה אני צריך ואני מבקש ממנו להדריך אותי בכיוון הנכון.

מקווה לדבר עם הספונסר ולישון...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #87816

• יוסיפונוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 160 ימים
  • דירוג פלטיניום
''ולטהרנו ולקדשנו'' (בהגייה חסידית)....
נזכר בך כל ערב...
מסביבי יש דיבור כזה נגוע/שאני צבוע/ ומה פתאום חזרנו לדבר

רק אתה רואה ת'לב שלי ויודע/כשאני דומע/ אותך לא יכולתי לשקר

איך הסתכלתי רק על מה שאין/ הולך ומתרוקן/ איבדתי את הדרך

מה שקלקלתי תן לי לתקן/ מתחנן/ כמו בן/ רק תפתח לי דלת.(חנן בן ארי, אדון הסליחות)

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #87838

חחח
אצלי זה לטהרַייני
זה לא מתחבר לי

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #87875

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
יוסיפונוס- לקח לי די הרבה זמן להבין למה בכלל אתה מתכוון... כבר כמה שנים שאני מתפלל בהילוך די נמוך מתוך הסידור... (אך כשנתיים בהילוך די גבוה במילים האישיות שלי, בזכות התכנית ). בכל אופן, ברוך ה' אני עדיין יכול לספור בברכה . לפני התכנית הייתה שנה אחת שהייתי בערבית ביום הראשון ובכל זאת פספסתי את הספירה...

אחיד- אבל גם את "טהרני" שבספר תהילים לכאורה אתה קורא באותו האופן, אז למה זה לא מתחבר?...

בכל אופן, דבריכם נתנו לי א ביסל יידישע גישמאק...

אהבת חסד ואריסטו- נעלבתי שלא נעניתם להצעה.  (לא הגבתם, ואפילו בדקתי ליתר ביטחון, ונוכחתי לדעת שלא הגשתם תודה להודעה המזמינה הנ"ל...). כבר נינוח הבשר הצלוי דגדג בנחיריי...

איך אומר כאן אחד החברים? "אני מכור לבשר"... ואחד החברים ב-SA מדקדק ואומר: "אני מכור לבשר לא ארוז"... 

באמת אשתי לאחרונה בחג אמרה לי שהיא שמה לב שאני מאוד אוהב לאכול בשר. אולי החלפתי בשר תאווה בבשר תאווה?... 

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים על ידי טהרני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #87877

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
מרגיש טמבל. הייתי אמור לעלות לישון לפני שעתיים ולא עשיתי את זה.
כאילו מה? אני דפוק? אני לא יכול פשוט לעזוב את המחשב? אבל זה כנראה המצב...

אסיר תודה על שיחה טובה עם הספונסר, שמרגיע בשיחות שלנו לאחרונה את הרדיפה העצמית שלי. אסיר תודה על שיחות עם ספונסיים. מלא הלקאה עצמית על ספונסי שהתקשר היום פעמיים, ואני יודע שמאוד קשה לו מול התאווה והוא מאוד רוצה להתקדם, ולא יצא לי לענות לו. שכחתי מזה וכעת אין לי שמץ כוח לחזור אליו.

אסיר תודה על עשייה בבית ועל נוכחות עם הילדים. אסיר תודה על קריאה בספרות ועל כתיבה יומית. אסיר תודה על אומץ להתקשר לחברים ותיקים, אפילו יום אחרי יום, בלי לחשבן מה הם חושבים. אני צריך לעשות את מה שאני צריך לעשות ולהתחבר למה שאני צריך להתחבר (אסיר תודה על חבר ותיק שעכשיו חזר אליי והזכיר לי את העניין. אסיר תודה שיש אנשים עם רמות אכפתיות כאלה).

אסיר תודה על הנס הגדול שקרה לי בפסח. ממש לא מובן מאליו. הייתי על פי תהום. ההכחשה שלי לא נותנת לי להבין את זה במלוא מובן המילה, ואפילו לא קרוב לכך. אבל "לולי ה' עזרתה לי כמעט שכנה דומה נפשי". המילים הללו מבטאות את האמת הפשוטה של המצב שלי (בא לי להלחין את הפסוק הזה עכשיו... . זה מאיזה שיר של יום, יוסיפונוס? אני זוכר נכון?...  (עכשיו בדקתי, שלא אצא טמבל. כן, זה באמת בשיר של יום חמישי...)).

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #87878

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
טהרני כתב on 02 מאי 2016 20:26:

אהבת חסד ואריסטו- נעלבתי שלא נעניתם להצעה.  (לא הגבתם, ואפילו בדקתי ליתר ביטחון, ונוכחתי לדעת שלא הגשתם תודה להודעה המזמינה הנ"ל...). כבר נינוח הבשר הצלוי דגדג בנחיריי...

איך אומר כאן אחד החברים? "אני מכור לבשר"... ואחד החברים ב-SA מדקדק ואומר: "אני מכור לבשר לא ארוז"... 

עשיתי לייק! (כנראה שכשקראתי את ההודעה זה היה מתוך רצון לאפס את הפוסטים שלא נקראו,מחילה) 
אשמח מאוד! אף על פי ששעות הבוקר והצהריים הן השעות שיותר קל לי להיפגש בהם. 

ולגבי ההתמכרות לבשר , אחד מהממנגלים הראשים אמר שהחזה זה החלק הכי טוב... אחחח  אלי, תן לי לשמוע את המילה "לגמור" ושהאסוציאציה  הראשונית שלי תהיה במובן של לסיים פעולה...

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #87880

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
לגבי הלייק - כנראה לא עשית אותו מספיק מהר ומתוקתק בעיני האובססיה שלי... (כשכתבתי את ההודעה הנ"ל טרם ראיתיו)

לגבי האסוציאציה - אולי זה יכול לקרות.
במעידה האחרונה גיליתי שהיו הרבה דברים ששכחתי והיה קשה לי להיזכר.
אמנם לא דברים אלמנטריים שכאלה...

לגבי צהריים - יש מצב. ואהבת חסד, מה אומר?

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים על ידי טהרני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #87889

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
לטהרייני,

הזכרתם לי שאתמול לא ספרתי,

פספסתי את הברכה,

בשנה שעברה הייתי בתחילת התוכנית ולראשונה לא פיספסתי שום יום עד שבעות
השנה
אולי אני חש פחות אובססיה לריצוי לה' כמו אחרי השימושים
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #87893

טהרני,
 אתה הכי מתחבר לי בעולם
זה רק לא מתחבר לי ללטהרני שבסידור

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #87895

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
באמת מרגיש דפוק שלא עניתי. אנא קבל את התנצלותי וסליחתי (אפילו שאני עדיין לא בצעד 4-5-6-7-8-9).
בזמנו קראתי את ההודעה, וכיוון שלא ידעתי אם זה מסתדר לי בדיוק,  דחיתי את התשובה. היום אני עדיין לא יודע אם יסתדר לי.. מה עושים עם אדם כמוני? קובעים שעה ויום ואז אני חושב שלא אוכל לפקשש הכל ולהבריז...
הכדור אצלך טהרני...

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #87897

טהרני, אפשר להרגיזך כדי לקבל כרטיס לסולחה?

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #87921

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני חושב שפה המקום להוקיר תודה על השירות שבהוצאת הספר כניעה, אתמול סיימתי את זה מכריכה לכריכה, זה נתן לי המון חיבור וכוח, ושוב תודה על השירות.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #87951

מצטרף לאבי. היום קראתי אותו באוטובוס בדרך לפסיכולוג (אז לפחות דבר אחד טוב יצא ממנו )

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #87967

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
מצטרף לאבי ובעצתך.
אף על פי שעדין לא קראתי בו שורה...

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 7 שנים, 11 חודשים #88391

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים יקרים, מקווה בתגובה הבאה להגיב לדבריכם (עדיין עייף, ראו להלן).

אין לי כוח לעשות כלום (ויש הרבה מה לעשות היום). כל כך הרבה היה לי שרציתי לשתף כאן בתקופה האחרונה. מים סוערים וגועשים טלטלו אותי קשות (בחסד אלוקים לא מעידות, אבל קושי גדול בקשר עם אשתי, ובכלל - בקבלה של החיים שלי כפי שהם). הרגשתי עייף ומותש, פיזית ונפשית, ושאין לי כוח לזה, למרות שהייתי ממש צריך את זה. כמובן, שגם כל הפוסטים המתוכננים נדחקו עמוק הצידה.

עכשיו קצת יותר טוב. מקווה לקחת יותר אחריות.

זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן