ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 153582 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים, 1 חודש #86163

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
תסכול גדול. עבודה של המון שעות על חוברת לקראת הכנס ירדה לטמיון.
מבקש מאלוקים הכוונה.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים, 1 חודש #86165

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
נס עצום ובלתי נתפס מאלוקים. איכשהו זה שוחזר בדרך נס.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים, 1 חודש #86166

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
ברוך ה'!

נס
גדול
היה
שמ/פו

אני עוד באווירה של פורים..

ותודה רבה אח יקר על הטרחה המרובה למעננו!
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים, 1 חודש #86169

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
התעלפתי ביחד איתך, והתעוררתי בהודעה השניה,
תודה על השירות.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים, 1 חודש #86171

• יוסיפונוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 160 ימים
  • דירוג פלטיניום
כנ''ל
מסביבי יש דיבור כזה נגוע/שאני צבוע/ ומה פתאום חזרנו לדבר

רק אתה רואה ת'לב שלי ויודע/כשאני דומע/ אותך לא יכולתי לשקר

איך הסתכלתי רק על מה שאין/ הולך ומתרוקן/ איבדתי את הדרך

מה שקלקלתי תן לי לתקן/ מתחנן/ כמו בן/ רק תפתח לי דלת.(חנן בן ארי, אדון הסליחות)

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #86204

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
תודה חברים על ההשתתפות והשותפות לאורך כל הדרך.
אבי גולן- שמחתי לפגוש אותך היום (ולהתבשר שניפגש שוב בקרוב).
יוסיפונוס- שמחתי לדבר איתך היום.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #86221

• יוסיפונוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 160 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה, גם אני!

תקרא לי כשתשתה היום 777 לכבוד ה777 ......(נדמה לי שהמשקה הזה לא קיים יותר בחנויות)

כל השביעין חביבין!
מסביבי יש דיבור כזה נגוע/שאני צבוע/ ומה פתאום חזרנו לדבר

רק אתה רואה ת'לב שלי ויודע/כשאני דומע/ אותך לא יכולתי לשקר

איך הסתכלתי רק על מה שאין/ הולך ומתרוקן/ איבדתי את הדרך

מה שקלקלתי תן לי לתקן/ מתחנן/ כמו בן/ רק תפתח לי דלת.(חנן בן ארי, אדון הסליחות)

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #86223

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
אם הוא לא קיים בחנויות, אני בטוח שאלכוהוליסט כבד שזה אחד המשקאות החביבים עליו יוכל לעזור לאתר אחד כזה.

ובכל אופן, לראשונה בחיי (בתקופה הזו של התכנית), אני יותר מרגיש שאני יכול פשוט לשמוח. בצורה פשוטה. בלי טררם רציני. בלי איזה חומר או מניפולציות רגשיות על עצמי שישנו באופן קיצוני ובאקסטרים את מצב הרוח, ויציתו להבות גבוהות של ריגוש. יש דווקא בצבע האפור והבנאלי הזה משהו יפה שלא מצאתי בכל צבעי הקשת.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #86234

טהרני כתב on 30 מרץ 2016 07:12:
אם הוא לא קיים בחנויות, אני בטוח שאלכוהוליסט כבד שזה אחד המשקאות החביבים עליו יוכל לעזור לאתר אחד כזה.

ובכל אופן, לראשונה בחיי (בתקופה הזו של התכנית), אני יותר מרגיש שאני יכול פשוט לשמוח. בצורה פשוטה. בלי טררם רציני. בלי איזה חומר או מניפולציות רגשיות על עצמי שישנו באופן קיצוני ובאקסטרים את מצב הרוח, ויציתו להבות גבוהות של ריגוש. יש דווקא בצבע האפור והבנאלי הזה משהו יפה שלא מצאתי בכל צבעי הקשת.

היי,
אל תגיד לי שאני ב-א-מ-ת איזשהוא אלכוהוליסט,, למרות שאני בהחלט יכול למצא לך כזה בקבוק [שדווקא היה אהוב עלי בזמנו,].
מאוד התחברתי לקטע הריגשי שכתבת.אני שומע כל הזמן ממחלימים ולאט לאט משהוא מבפנים מתחבר לשם.
תודה לקל. 

אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #86392

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך! שמחתי לפגוש בך אתמול.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #86393

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
חסר אונים מול התחושות-הטינות שלי:
התחושה של "מה אני צריך את העול המעיק של האשה והילדים הנודניקים האלה?"
התחושה שאם גם ככה אני סובל, אז עדיף להשתמש.
התחושה שהחוברת לקראת הכנס לא תצא לאור.
התחושה שאין לי מקום בעולם שאני יכול להיות בו מבלי שיחפרו לי כשאני עייף או לא מרגיש טוב.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #86396

עדיין לא מספיק מכיר 
אבל מאוד מתחבר לכל מה שאתה כותב 
תמשיך...
באהבה ובאמונה
ידידכם עוז
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים על ידי אחיד בשמיא.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #86397

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהב אותך , אח יקר. 
לשיטתך חוסר אונים זה טוב, נכון?

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #86546

הרבה זמן לא הגבתי ביומן מסע שלך...

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים #86569

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים יקרים אהובים,

אחיד- תודה על החיזוקים.

אריסטו- די נעקצתי כשראיתי את דבריך לפני כמה ימים. וואו, זה היה כואב... אבל צמחתי מתוכם מאוד. השאלה שלך חידדה לי את העניין: חוסר אונים לכשעצמו הוא מצב קשה מאוד. רק אם מתוכו אני פונה לעזרה אני רואה את האור.
מה ששמעת-קראת בהודעה הקודמת שלי היה חוסר אונים בלי פנייה לעזרה. לפעמים קשה לי לפנות לעזרה, אבל זאת הדרך להפיג את הכאב (כרגע צפות לי מחשבות לכתוב פוסט מפורט בנושא. בע"ה. אם כי נראה לי שברוב הפעמים שכתבתי כאן שכדאי לכתוב פוסט מורחב בנושא מסוים טרם עשיתי זאת...).

בעצתך- גם אני לא הגבתי הרבה זמן ביומן המסע שלי... טוב שיש חברים כמוך שעושים זאת ומקדמים את הסטטיסטיקות של השרשור הזה...

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים על ידי טהרני.
זמן ליצירת דף: 0.83 שניות

Are you sure?

כן