ברוכים הבאים, אורח

הספר הגדול
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הספר הגדול 1428 צפיות

הספר הגדול לפני 10 שנים, 4 חודשים #52228

• רק-להיום
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר קבוע
בס"דשלום וברכה לכולם,אני התחלתי לפני כשבוע את המסלול של 90 יום מתוך סקרנות לראות אם זה יעבוד אך תוך כדי אני משתתף גם בקבוצות כדי לחלוק עם אחרים מה שאני מרגיש וכדי לקבל מבט חיובי על היום. אני רציתי לדעת האם יש אפשרות להוריד את "הספר הגדול" למחשב בפורמט PDF או משהו דומה? אם כן אודה מאוד על כך.

אבא, ראה נא בסבלי, פני אלי ורפאני, שחום ואהבה יעטפוני. תעזור לי לסלוח קצת לעצמי, ולא לבכות על הזמן שלא הולך אותי. אנא עשה גם לי כעין קריעת ים סוף קטנה, כדי שאזכה לראות קצת יבשה, שהרי מצבי לא גרע מנחשון בן עמינדב שקפץ למים ללא דאגה. שאין לחלק ולומר שלא הייתה לו ברירה, כי המצרים וכן שאר מזיקים הקיפוהו מכל פינה, שהרי גם אותי לא שאלו כשהורידו את נשמתי להאי עלמא, כך שלא הותירו לי הרבה ברירות, אלא לבחור כזה תפקיד נעלה ("מכור"), אשר בזכותו אצטרך תמיד להיות בקשר איתך. אבא, עזור לי בבקשה לקבל את התפקיד הזה בשלווה, אך יחד עם זאת, אומץ לפעול היכן שאפשר אפי' טיפה, אך כיון שזה יכול לתסכל, כי העולם הזה די מבלבל, אני מבקש כרש בתפילה ובתחנונים, את התבונה להבחין בין שני הדברים. תודה, אבא.

"בלעדיי, - אלוקים לא יעשה, ומבלעדי אלוקים, - אני לא יכול"

בעניין: הספר הגדול לפני 10 שנים, 4 חודשים #52238

יש אפשרות פשוטה
תשלח אימייל ל prozdor1@gmail.com
יש גם את הגדול וגם את הלבן
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: הספר הגדול לפני 10 שנים, 4 חודשים #52245

• רק-להיום
  • חבר קבוע
מה ההבדל בין הספר הגדול לבין הספר הלבן?

אבא, ראה נא בסבלי, פני אלי ורפאני, שחום ואהבה יעטפוני. תעזור לי לסלוח קצת לעצמי, ולא לבכות על הזמן שלא הולך אותי. אנא עשה גם לי כעין קריעת ים סוף קטנה, כדי שאזכה לראות קצת יבשה, שהרי מצבי לא גרע מנחשון בן עמינדב שקפץ למים ללא דאגה. שאין לחלק ולומר שלא הייתה לו ברירה, כי המצרים וכן שאר מזיקים הקיפוהו מכל פינה, שהרי גם אותי לא שאלו כשהורידו את נשמתי להאי עלמא, כך שלא הותירו לי הרבה ברירות, אלא לבחור כזה תפקיד נעלה ("מכור"), אשר בזכותו אצטרך תמיד להיות בקשר איתך. אבא, עזור לי בבקשה לקבל את התפקיד הזה בשלווה, אך יחד עם זאת, אומץ לפעול היכן שאפשר אפי' טיפה, אך כיון שזה יכול לתסכל, כי העולם הזה די מבלבל, אני מבקש כרש בתפילה ובתחנונים, את התבונה להבחין בין שני הדברים. תודה, אבא.

בעניין: הספר הגדול לפני 10 שנים, 4 חודשים #52248

הספר הגדול של אלכוהוליסטים אנונימיים. ספר הבסיס של 12 הצעדים.
הספר הלבן של סקסוהוליסטים אנונימיים. מדבר באופן ממוקד על התמכרות לתאווה.
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: הספר הגדול לפני 10 שנים, 4 חודשים #52250

• רק-להיום
  • חבר קבוע
אוקיי. הבנתי. תודה רבה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן