ברוכים הבאים, אורח

רפואה שלימה!
(0 צופה) 

נושא: רפואה שלימה! 17262 צפיות

בעניין: רפואה שלימה! לפני 10 שנים, 2 חודשים #55483

מתכונן למסירת צעד 1 שבוע הבא ביום ראשון.
אסיר תודה על נקיון 56 יום.
אכן קורים ניסים!
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014

בעניין: רפואה שלימה! לפני 10 שנים, 2 חודשים #55514

אוהבים.

בהצלחה בצעד הראשון, שיביא אחריו את הצעד השני, וכן את הצעד..., מאד נעוניין לשמוע אותו אולי בחסדו יתברך יתאפשר, שמעתי כבר כמה מסירות של צעד ראשון, וקיבלתי המון החלמה, מקווה גם למסור בקרוב.

אלוקים יברכך וישמרך.
קדשנו במצותך ותן חלקנו בתורתך, שבענו מטובך ושמח נפשנו בישועתך וטהר ליבנו לעבדך באמת.
אני מאמין באמונה שלמה, שהבורא התברך שמו הוא בורא ומנהיג לכל הברואים והוא לבדו עשה ועושה ויעשה לכל המעשים.

בעניין: רפואה שלימה! לפני 10 שנים, 2 חודשים #55564

עדכון:
לאור ההתפתחויות - מסירת צעד ראשון מחר.
מתחנן לשלווה.
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)

בעניין: רפואה שלימה! לפני 10 שנים, 1 חודש #56608

אני תקוע בצעד 4.
לא מוצא את הזמן החשק והנכונות לשבת עליו רציני.
(לא שחסר לי זמן, יש לי בשפע, ובכל זאת).
ובענין אחר: בימים האחרונים אני חווה קושי מול מבטים ברחוב.
לא שאני מסתכל. ב"ה אני לא מסתכל אלא שעצם הוויתור, והסטת המבט אחרי שתמונה מסוימת נקלטת במבט ראשון, גם כשהדבר נעשה מתוך כניעה ולא מתוך מלחמה, גורם לי לתחושת פספוס, מי יודע מה הפסדתי שם.
האם כשאתחיל לחיות חיים רוחניים יותר, ההרגשה הרעה הזו תפחת, או שהיא כאן כדי להשאר?
(מדרש תהילים מזמור נא)

בעניין: רפואה שלימה! לפני 10 שנים, 1 חודש #56611

כל מבט שחסכת מעצמך זה הישג עצום, בספרים כתוב על זה דברים נשגבים אבל גם בלי קשר לדת, המבטים האלו הורסים אותך, ואם היצר שלך ממש לוהט תספר לו שנשים מתעניינות דווקא במי שלא מעיף מבט לכיוונם. ברגעים האלו שאני מתעלם מהן, יש לי חיוך קטן בלב (לא רואים אותו אבל הוא מבטא שמחה גדולה) ולפעמים מתפלל על איזשהו דבר שאני רוצה (כך כתוב שזו שעת רצון גדולה. טוב חזרתי שזו לענייני דת).
ולגבי מה שכתבת בהתחלה, אני משאיר לאחרים, כי אני תקוע עוד בצעד 0
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: רפואה שלימה! לפני 10 שנים, 1 חודש #56613

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

האם כשאתחיל לחיות חיים רוחניים יותר, ההרגשה הרעה הזו תפחת, או שהיא כאן כדי להשאר?

אם תעשה את הפעולות הנכונות אתה תצליח, בשבילי מה שעוזר לי וכמו שכתוב בספרי הלבן, להתפלל בשביל המושאי התאווה, ברגע שאתה מתפלל עליהם אפי' שאתה לא מצליח להוריד את המבטים, אבל אין לך מה לראות שם, אתה רואה יצור אלוקים שאתה רוצה שיהיה לו טוב ותו לא,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: רפואה שלימה! לפני 10 שנים, 1 חודש #57220

בחסד אלוקים הושלם המסע בן 90 הימים.
הייתי כחולם.
הלא יאומן קרה.
הבלתי אפשרי קם והיה.
והנה ציטוט של פתיחת המסע שלי:

חשבתי שאין טעם לשתף את כולם במסעי החדש מייד על ההתחלה, כיוון שכ"כ הרבה פעמים כבר הייתי בנקודה הזאת, אז מה הטעם שוב פעם להתחיל ולהתאכזב לעיני כולם, לפחות אשמור את האכזבה לעצמי.
אך במחשבה שנייה אמרתי לעצמי - מספיק סיכוי של אחד למאה שבזכות השיתוף זה יהיה שונה, אז לכן אני משתף.

ואכן זה היה שונה, בזכות השיתוף ובזכות הקבוצות החיות, ובזכות הפעולות של התוכנית, ובכוחו של אבא אוהב.
שנים ע"ג שנים של התמכרות, עם אין ספור הפסקות, אין ספור הבטחות שזו הפעם האחרונה, ואין ספור נפילות כואבות, הביאו אותי אט אט לתחתית האישית שלי, ומבחינתי התחתית הייתה שהתחלתי להשלים עם המצב.
באיזושהי נקודה עמוקה בתוכי ידעתי שאני לא יצליח לצאת מזה.
שכזה אני.
שלעולם לא אצליח להתפטר מהאובססיה ההרסנית שבתוכי, שאכלה בי כל חלקה טובה, וכילתה את מיטב שנותיי לתוהו.
הייתי מיואש מעצמי במלוא מובן המילה, ובכל תחום מתחומי החיים:
בדת – קיום המצוות נעשה רופף מאד, ורחוק מאד מהחינוך שקיבלתי, שהמשכתי להאמין בו כל הזמן בכל נימי נפשי, אך לא מצאתי בתוכי את הכוחות, ללכת להתפלל, לברך ברכה נורמלית וכו' וכו'.
במשפחה – המצב היה על הפנים. המצב היה כ"כ גרוע שאני מתוך הניתוק שלי אפילו לא הבחנתי עד כמה אני חי לעצמי. אך אשתי כבר לא יכלה לשאת את זה.
בחברה – קשרים הלכו וניתקו. הלכו ונפרמו. חייתי בעיקר לעצמי מתוך תחושת בדידות קשה.
בלימוד תורה – העיסוק שאמור להיות המרכזי בחיי, לפי המקצוע שאני עוסק בו, הפך ונהיה לשולי בחיי, אם בכלל.
ובחיבור לאלוקים – הרגשתי מחנק פנימי. נתק. חוסר יכולת לתקשר. חוסר יכולת לכוון בברכה אחת בצורה נורמלית. חוסר יכולת לפנות אליו ולהתפלל.
מאז שאני זוכר את עצמי הייתי כמה ועורג לקשר חי וקרוב עם אבא שבשמים, אך לאט לאט זה נהיה לחלום רחוק רחוק רחוק.....
הלכתי והתנתקתי.
הלכתי והתרחקתי.
הלכתי ושקעתי.
וכמעט שטבעתי.
אך לבורא עולם הייתה תוכנית אחרת בשבילי, ובסביבות חג החנוכה – נס גדול היה פה -  מצאתי את שמור עיניך, ותהליך ההחלמה החל.
אז נכון שעדיין לא התרפאו כל הפצעים ארוכי השנים, והשיפור בכל התחומים שפירטתי הוא איטי מאד אם בכלל, (חוץ מבתחום המשפחתי בו אני רואה ניסים בחסד ה'), אבל כבר יש לי דרך ותוכנית, יש לי אלוקים אוהב, אני יודע לאיפה אני לא יכול לברוח יותר, ובחסד ה' מסיים 90 יום של נקיות, לראשונה בהיסטוריה שלי, ומתחנן לאלוקים לעוד יום אחד נקי.
אוהב את כולם!

(מדרש תהילים מזמור נא)
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: רפואה שלימה! לפני 10 שנים, 1 חודש #57230

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אני תקוע עוד בצעד 0

משמע שהצטרפת לתכנית הצעדים! 
בהצלחה!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: רפואה שלימה! לפני 10 שנים, 1 חודש #57231

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחרי הנפילה שהיה לי שבוע שעבר, שאלתי חבר ותיק "האם יש תקווה" הוא ענה לי "לא- רק כל יום רק להיום",
אחרי שהצלחת לצבור 90 יום נקי בחסד אלוקים, צריכים לזכור שהמסע הזאת היא רק להיום,
ועוד טיפ קטן, תעבור על כל השלושה עמודים של הפוסט הזה, זה יתן לך הרבה כוח להבין מאיפוה הגעת ואיפוה אתה עכשיו,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: רפואה שלימה! לפני 10 שנים, 1 חודש #57234

אני תקוע עוד בצעד 0

משמע שהצטרפת לתכנית הצעדים!

אוי לי אם אצעד, אוי לי אם לא אצעד.
אוי לי אם אצעד, בעקבות נפילה שלא תהיה ולא תבוא, ותכריח אותי להודות בכך שאין פיתרון זבנג וגמרנו לבעייתי.
או לי אם לא אצעד, כי הבנתי מהכותבים, וזה נשמע לי מאוד הגיוני, שניקיון נשמר לאורך זמן רק אם עוזרים גם לאחרים וכפי שמורה התוכנית.
כך או כך, נפילה אחת מפרידה ביני ובין התוכנית.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: רפואה שלימה! לפני 9 שנים, 11 חודשים #60511

אסיר תודה על 152 יום, שהם חמישה חודשים וארבעה ימים.
הרחמן הוא יחבר אותי לעבודת הצעדים במהרה!
(מדרש תהילים מזמור נא)

בעניין: רפואה שלימה! לפני 9 שנים, 11 חודשים #60513

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
אמן.
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: רפואה שלימה! לפני 9 שנים, 11 חודשים #60587

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

הרחמן הוא יחבר אותי לעבודת הצעדים במהרה!

אהבתי מאוד. אולי אוסיף זאת בברכת המזון...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: רפואה שלימה! לפני 9 שנים, 10 חודשים #61140

אחי הרוצה בתשובה,
איזה כיף לקרוא את המסע שלך!

הלוואי ויהיה לך טוב ממש בכל המובנים.

בעניין: רפואה שלימה! לפני 9 שנים, 10 חודשים #61151

שלום לך הרוצה בתשובה

עברתי עכשיו על כל הפוסט שלך מההתחלה, ואין לי מה לומר חוץ מווווווווווווווווווווווווווווווווווווואוו

אני די חדש, ואני באמצע השבוע השלישי שלי, הניסיונות לא קלים, אבל אין דבר יותר מחזק מאשר לראות את מה שאתה כתבת במשך התקופה הארוכה הזו

כתבת כמה פעמים, בתחילת הדרך שלך שכמה פעמים כבר הגעת לשבועיים נקיות או חודש, אבל עכשיו היה לך הרגשה אחרת לגמרי הרגשה של שחרור, של מפוכחות, שלא סתם אני סוגר עכשיו שבועיים,

לומר את האמת זה מה שאני מרגיש עכשיו, איך אומרים בנית לי את הרגשות על מילים (הרגע המצאתי את המשפט הזה :D)

אלפי תודות על השרשור הזה, ולי בוודאי  זה גורם חיזוק

שה' ימשיך לשלוח לך ולכולנו כח

שבת שלום
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן