ברוכים הבאים, אורח

נפילה בתחילת ה90 יום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפילה בתחילת ה90 יום 1260 צפיות

נפילה בתחילת ה90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #49313

גילתי את האתר לא מזמן
התלהבתי מאד שהנה יש משהו שיכול לעזור לי
התחלתי את המסע בן ה90 יום
החזקתי מעמד 19 יום ביום ה20 נשברתי.
מה הסיכוי שלי הלאה
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014

בעניין: נפילה בתחילת ה90 יום לפני 10 שנים, 5 חודשים #49317

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום חבר יקר הרוצה בתשובה,

דבר ראשון כל הכבוד על הכנות שבשיתוף, על זה שאתה רוצה להפסיק, (רובם לא רוצים להפסיק), ועל זה שהחזקת 19 יום. חסד ה' ממש לא מובן מאליו.
עצם זה שניסית ושאתה משתף ומשתתף כאן בפורום מעלה משמעותית את הסיכויים שלך להחלמה...
אבל, צריך לזכור שלא מסלול ה90 יום הוא ששומר עלינו נקיים. אלא אלוקים אוהב הוא זה ששומר אותנו נקיים.
ובדיוק בשביל זה באה התכנית של 12 הצעדים הרוחניים. כדי לחזק את הקשר עם אלוקים וכדי לחיות לאורו ולפי רצונו.
נשמע קצת דוסי, אבל האמן לי, יש בינינו חרדים וחילונים, חסידים וליטאים, רוב חברי התכנית בעולם הם בכלל גויים... המכנה המשותף לכולם שזה עובד!!!
יש פיתרון שעוזר לי להיות נקי למעלה משנה. מאז שאני הגעתי לאתר הקדוש הזה לראשונה.
המלצתי אליך, השאר עמנו קרא, כתוב, ותהיה עם אזניים פתוחות לשמוע מהנסיון של אלו שכבר הילכו בדרך הזו.
כדאי מאוד לבקש מהכתובת הזו - prozdor1@gmail.com - את 2 הספרים, הספר הגדול והספר הלבן. שם תמצא תיאור והסבר של הדרך והשיטה הרוחנית.
מאחל לך שתמצא כאן את מה שאני מצאתי... רגעים של נקיות, שפיות, חיבור, החלמה, מפוכחות, מציאת חברי, מציאת אשתי, מציאת ילדי, מציאת אלוקי, מציאת עצמי..
מאחל לך רק טוב
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן