ברוכים הבאים, אורח

מקרה שקרה היום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מקרה שקרה היום 1312 צפיות

מקרה שקרה היום לפני 10 שנים, 5 חודשים #48309

• להבות אש
שלום,
לפני שאכתוב אני רוצה להקדים כי גם בתקופת החולי ובכלל לא רצתי אחרי אישה לראות אותה איך היא נראית או משהו.
עכשיו, היום, בישיבה, רצנו 2000 ובאחד הסיבובים ראיתי כי אחת בת גילי הולכת הבייתה וחצתה את המסלול ריצה והיא הייתה בערך 150 מטר ממני ופתאום הרגשתי צורך להגיע אליה לפני שהיא תגיע לסוף המסלול. כבר רצתי מעל שבע מאות והייתי עייף כבר כי אני לא אחד ספורטיבי כזה או בכושר אבל פתאום כאילו נכנס בי רוח חדש ותפסתי ספרינט ולפני שהיא עשתה איזה עשרים מטר או אולי שלושים בהליכה רצתי איזה מאה מטר ויותר והגעתי אליה ועקפתי אותה בריצה ולא סובבתי את הראש אליה. לא הרגשתי את תאווה או מחשבות ולא הסתובבתי להיסתכל עליה, פשוט תפסתי איזה קריז. אומר גם כי היא האחת היחידה שבאמת אני חובב בין כל בנות השבט וגם בכלל היחידה שאני מחבב ומכיתה ה' בערך, ולא בדרך מינית, ובחיים לא בדרך מינית וידעתי שכשאגיע לההוא גיל יום אחד אשאל אותה, אבל לא עכשיו, אך כמובן שבין היתר כשהגעתי לשלבי החולי הכי קשים עם עליה היו לי פנטזיות, אבל עכשיו אני מחלים כבר שבועיים ונקי שבועיים. אני לא חושב על בנות אחרות ככה באמת, רק החולי גרם לי לעוות את מחשבותי עליה כמו כל על בנות אחרות וגם עד שחליתי מאוד לא חשבתי עליה באמת כי לא היה צורך ועכשיו גם אני לא חושב עליה בתאווה ובחולי שלי, אבל אני רוצה לדעת מה אחרים חושבים עךל הדבר הזה,
תודה,
אש

בעניין: מקרה שקרה היום לפני 10 שנים, 5 חודשים #48342

• העברי
  • דירוג פלטיניום
אחי אני ממש מכיר את זה
כשהייתי עושה ריצות, אם בחורה הייתה שם הייתי פתאום אצן מספר 1

בכתה ח' הייתי דלוק על משהי והייתי יוצא לריצה בזמן שההסעה שלה הייתה עוברת ברחוב
חח.. מתפלל שהיא תציץ מהחלון ותראה אותי

בעניין: מקרה שקרה היום לפני 10 שנים, 5 חודשים #48346

• להבות אש
כן, וליצר תחבולות, כי בתחילה לא היה אכפת לי שהיא תראה אותי אבל כשהגעתי אליה הייתי צריך לעקוף אותה בשביל להמשיך לרוץ ואז היא ראתה אותי כנראה אבל רצת י מהר אז אולי לא שמה לב מי רץ...

בעניין: מקרה שקרה היום לפני 10 שנים, 5 חודשים #48923

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תתייחס לזה כאל מעידה.

זו בוודאי לא נפילה שמאפסת את הספירה אבל צריך גם לספור את המעידות כדי למנוע אותן בהמשך
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן