ברוכים הבאים, אורח

מסע ההלוויה לתאוה הארורה עדין נמשך ,תודה אבא
(0 צופה) 

נושא: מסע ההלוויה לתאוה הארורה עדין נמשך ,תודה אבא 4975 צפיות

בעניין: מסע ההלוויה לתאוה הארורה עדין נמשך ,תודה אבא לפני 10 שנים, 5 חודשים #49379

• brother
  • דירוג פלטיניום
אביונים אנחנו לא, חולים כן,
שיהיה הרבה הצלחה!
כיף לשמוע...
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: מסע ההלוויה לתאוה הארורה עדין נמשך ,תודה אבא לפני 10 שנים, 5 חודשים #49384

מזל טוב ל- 40 יום.
שתזכה ל 40 שנה. אמן.
רק להיום !
(קבוצות  )
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: מסע ההלוויה לתאוה הארורה עדין נמשך ,תודה אבא לפני 10 שנים, 4 חודשים #51381

הרבה זמן לא כתבתי,  רציתי בתחילה לכתוב של יכולתי בגלל שהינני עסוק אך לאחר מחשבה וניסיון לכנות עם עצמי החלטתי שזה מעצלות ,  לא שאני לא מדבר עם חברים אני מדבר אבל תמיד בחיי אני עושה לא מה שצריך אלא מה שגורם לי להנאה מידית וסיפוק , אני גרוע בכתיבה ואני לא אוהב להראות כלא מוצלח ולכן כנראה זה עוד סיבה שאני לא אוהב לכתוב .
אז ככה אני ברוך ה'    בחסדי אלוקים שאני אוהב אותו מיום ליום יותר ויותר אני נקי 72 יום בחלומות שלי לא האמנתי שאגיע לזאת , אני נקי ממגע חי מאוננות מהבטה אפילו מפנטזיות ואפילו פחות ופחות אני משקר בצורה דרמטית ,סליחה אני חיב להפסיק לכתוב אשתי לידי  אמשיך מחר

בעניין: מסע ההלוויה לתאוה הארורה עדין נמשך ,תודה אבא לפני 10 שנים, 4 חודשים #51399

• העברי
  • דירוג פלטיניום
אוהבים!
מאשפות היקר, באמת התגעגעתי לנוכחותך הפעילה כאן
תמשיך לכתוב לנו
ימחובר

בעניין: מסע ההלוויה לתאוה הארורה עדין נמשך ,תודה אבא לפני 10 שנים, 4 חודשים #51557

• שי_
  • דירוג זהב
חבר אתה חסר לי, אל תיעלם
מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה. אֲדֹנָי, שִׁמְעָה בְקוֹלִי: תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ, קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל, תַּחֲנוּנָי

בעניין: מסע ההלוויה לתאוה הארורה עדין נמשך ,תודה אבא לפני 10 שנים, 3 חודשים #52841

[color=purple][size=14pt]קולולולו !!!!
[move]מזל טוב ל - 90 יום !
אוהבים אותך.
בהצלחה ! רק להיום.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן