ברוכים הבאים, אורח

(כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע)
(0 צופה) 

נושא: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) 25878 צפיות

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60137

אוהבים אחי, תודה.

מוסר חוסר אונים על מלא. צונאמי שלא נראה הרבה זמן, יותר מחצי שנה, הדרדרות, ואני ברגע שוכח את הסבל שוכח את החרא שוכח את החיים ובגלל חוסר משמעות ושייכות הולך לגבול, הרבה חוסר כניעה ונכונות. לא בא לי על כלום. אני רוצה או להשתמש או ללכת לתוכנית הכפתור האחד, אני תמיד מחכה לרגע של תפנית ועם כל הנקיות הוא לא קורה ואני לא מקבל את זה ולא רוצה את זה ולא מסכים להתמסר ולהיות מונח איפה שאלוהים מניח אותי

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60155

מצד אחד זה טוב כי זה מוציא את כל הגאווה שלי ואת כל השיוך של ההחלמה לעצמי, זה מציב אותי מולי, זהמראה לי אותי חולה, אבל מה, כל מה עד עכשיו היה שריר, אני מת מפחד ולא מצליח לבטא מלה,

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60162

אוהבים אותך

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60381

אז כן: מעידה. תחילת שבוע.
ומשום מה, עם כל הבלגן נפש, חוזר איזון, רגשנות, טינות, הרגשת חוסר ערך וחוסר יציבות, ברור לי ברור לי ששימוש הוא הפיתרון. כאילו, ראבק, עברת עת המסלול הזה מיליארד פעם, אז מה הסיפור, למה נראה לי שזה יעזור, מה, שוב לחזור לחרא, לשכב עליו, לשנוא אותו, את עצמי, את כולם, להמשיך את שתי הדרכים, את ההכחשה לחיים, את התצוגה, בובתאוריקרות שמשווקת תדמית ארבע במאה לכל המבקש, את הנכות שהולכת ומתעצמת, וחוסר הקבלה, וחוסר כיוון. ולא עוזר לי לדעת את כל זה, ולא עוזרים לו כל הימים, השלוש חודשים והתשע חודשים, הפתרון, הסופי גם מסתבר, הוא שימוש. והנה, הזדמנות מצוינת, מחשב, אינטרנט, פתוח, היחיד שנמצא בבית הלך להתקלח, שלוש לחיצות ואני כבר בעולם שכולו טוב, או ארוך, או זבל, ויש לי גם אחלה תירוצים, לפלאפון בדיוק נגמרה הבטריה, ועשיתי כבר כמה שיחות הבוקר, ובכלל, מצבי לא משהו ומגיע לי, ואולי יותר מכל זה, סתם בא לי, לזרוק על הכל, להפסיק את הטוטאליות הזאת, כי אין לי כח לכלום, ואולי באמת עד עכשיו זה רק היה שריר כזה, חזק וקפוץ, שרצה לעשות תדמית חדשה ומחזקת, שככה גם אקבל את עצמי עם תעודת נקיות פלוס חוזה לא רשום של מושלמות וביטול התמכרות ובונוס של מציאת בת זוג, בית, חיים כאלה שלווים, פרנסה, ואז כמובן אני גם אסכים לוותר על התאווה

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60394

אסירות תודה על נכונות וכנות. ועדיין מאוד ברור לי שהפתרון נמצא שם. ולא מקבל את זה

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60481

אני. רוצה. להשתמש

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60482

אני. חסר. אונים.

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60483

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
אני מקבל באהבה שאיבדתי שליטה על חיי ומבקש מאלוקים עזרה כי לבד אני לא יכול בכלל.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60579

מסתבר שאני בעיקר לא מקבל. לא באהבה ולא בכלל.
אסירות תודה על ימים נקיים.
מתפלל לנכונות. חיבור וקבלה.

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60636

על מי אני עובד? אין לי מושג. אני כאילו לא באמת, לוחץ על פוס משחק, עובר על יד, נותן בהצצה בעדין, כאילו בטעות הגעתי למקום הלא נכון, ומה, זה בכלל עם רגל מצילה. ראבק.
אני מחפש. אני מרגיש שאני מחפש. ברור לי ששם הפתרון. ברור לי שזה הרסני גם באותה נשימה.
הרבה הכחשה. הרבה חוסר קבלה וחוסר נכונות.
מתפלל להשתחרר, לוותר, על מלא, על כל הכאילו בטעות, על כל האולי הפעם הזאת באמת זה לא יהיה רע, ולקבל את עצמי על מלא, לבוא לחג הזה כשלא הכל מובן וצפוי, להיות מוכן לקבל דברים חדשים, הארות חדשות, לא להכתיב לעצמי את הרגשות מראש, לצאת מעצמי, להכנס לעצמי, להיות נכון, שלווה, אומץ, תבונה, וחיבור.

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60640

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אמן.
מתחבר לתפילה שלך.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60648

ועדיין. מחכה לתפנית, לא עושה פעולות, מנפנף בכל הזמן שהייתי בתוכנית כדי שדברים יקרו לבד, כי מגיע לי.
מתפלל לשחרור.

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60650

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
נשמע מוכר - רגיל לברוח מהחיים.
אוהבים אותך 
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60672

אז מעידה. אולי נפילה. חוסר נוכחות ובעיקר חוסר הנכונות לצאת מזה. אני מתפלל לנכנונות ותוך כדי מתפלל שלא. הרבה רעל

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 9 שנים, 11 חודשים #60681

ועוד סיבוב

וקיפאון

זמן ליצירת דף: 0.78 שניות

Are you sure?

כן