ברוכים הבאים, אורח

הפעם בכל הכח
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הפעם בכל הכח 1980 צפיות

הפעם בכל הכח לפני 10 שנים, 9 חודשים #39101

• tovtov55555
  • חבר קבוע
עישנתי שנים,יום אחד החלטתי ומאז עשר שנים עם אולי עשרים סיגריות.
מכור גם לתאווה שנים,החלטתי לפני שבוע כשגיליתי את האתר הזה.
מאמין שיכול.רוצה כוח ועזרה ואשמח להכוונה איך להתקדם באתר..
שישה ימים!

בעניין: הפעם בכל הכח לפני 10 שנים, 9 חודשים #39107

• סבבה
  • דירוג זהב
אחי אם הצלחת בסיגריות אני מאחל לך הרבה הצלחה גם פה ומאמין בך באמת ובעזרתו יתברך תצא מזה
יש לך כבר ניצחון אחד ויש לך את הכוחות  להצליח
אז ייאלה אחי להסתער -מאמין בך.
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: הפעם בכל הכח לפני 10 שנים, 9 חודשים #39555

• tovtov55555
  • חבר קבוע
האם זה יוצא דופן שאני נקי כמעט ללא התמודדות כבר שבועיים.מחר היום ה 14 ?
אין לי ספק שאני מכור,אבל יש דרגות?  זה ממש מבלבל. אם אגיע לתשעים יום בלי נפילות ישר על הניסיון
הראשון מה זה אומר עלי?  שליטה עצמית?  כוח רצון?  או שזה יצר הרע שעושה עבודה נפלאה בלהפוך אותי לשאנן..
נותן לי שקט כמה חודשים כדי ללכוד אותי להמשך החיים..
האם אני צריך לעשות צעדים נוספים למניעה או להמשיך ככה ולראות אם טיולים
באתר מספיקים להחלמה ?
ומה לגבי האישה?  לספר או עדיף שלא?
הרבה שאלות..
אשמח לתגובות..

בעניין: הפעם בכל הכח לפני 10 שנים, 9 חודשים #39565

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אני לא זכיתי להגיע להרבה ימי נקיות מאז שגיליתי את הפורום. הנפילות שלי חזרו אחרי 3 שבועות. אבל אני חושב שיש חברים שהצליחו לעבור גם תקופות ארוכות יותר בקלות. לכל אחד יש את הדרך שלו בהחלמה. אבל אם אתה מכור, וממה שכתבת על עצמך נראה שכן... אתה חייב לבצע פעולות כדי להישאר נקי. אנחנו כמכורים חיפשנו תמיד ריגושים חדשים וחזקים יותר, ואנחנו מחפשים ריגושים גם בהחלמה. הגילוי שאני לא לבד בבעיה, השיתוף של חברים, המפגשים, כל אלו מספקים ריגוש חדש שמאפשר לפעמים לצבור גל ראשוני של נקיות. אבל הריגוש הזה יעלם והמחלה תחזור. הדרך היא להמשיך לבצע פעולות - טלפונים לחברים, כתיבה, קריאה וכו'
בקשר לאישה, בספר הלבן כתוב לא לספר לאישה עד שמגיעים לתקופה ארוכה של מפוכחות מינית ולאחר התייעצות עם הספונסר. אני יכול לומר לך מניסיון שהעצה הזו נורא חשובה. אשמח לשתף אותך בקושי שעברתי כשסיפרתי לאשתי לפני הזמן. אם תרצה פנה אלי בפרטי.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: הפעם בכל הכח לפני 10 שנים, 9 חודשים #39566

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
חבר יקר,
שמחים לקרוא שאתה נקי. ושה' זיכה אותך להיות נקי מבלי לירוק דם...
אבל חבר יקר אל תהיה שאנן. אצלי ההתקפה החזקה באה אחרי 200 ימי נקיות. אגב, זה היה בחופש זמן המסוגל לנפילות.
העניין הוא שהמכור לא נמדד בכמות. לא בביצועים.
מה שנדפק לנו המכורים זה מערכת הרגשות והאופי. ושם היא הבעיה. התאווה היתה רק פיתרון נוח וזמין. שפעם גם היה עובד לי טוב. זה שיש לך שבועיים נקיות זה נפלא. אך הרבה פעמים כשהתאווה נעדרת אז פתאום צצים משומקום פגמי האופי האמיתיים שלנו - עצב טינה כעס אגו פחד שנאת חינם עצמית....
כשאנו עומדים מול פגמי האופי ומישירים עליהם מבט הכאב גדול. וזו שעת המבחן. האם בזמן של כאב או טלטלול רגשי חזק נברח כמו תינוק אל המוצץ - התאווה. או שאז נהיה מפןכחים ונעשה את הפעולות של תוכנית הצעדים כדי להתמודד עם עיקר הבעיה, הנפשית והרוחנית.
בהצלחה בדרך. אל תהסס לבקש עזרה כשצריך.
המתנות של הדרך הזו רבות. עד שכל מי שצועד בה מודה כי יצא הפסדו בשכרו..
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: הפעם בכל הכח לפני 10 שנים, 9 חודשים #39596

טוב טוב היקר
הניסיון מראה שהרבה פעמים מי שמגיע לפה מקבל מתנה של תקופת נקיות ארוכה יחסית עבורו.
כמו שאני רואה את זה, זה מעין בונוס מה', לאפשר לנו להתאפס על התכנית במנוחה בלי לחטוף זבנגים מימין ומשמאל.
לפעמים התאווה גורמת לנו לפרש את זה באופן שגוי: הנה, החלטתי להיות נקי והצלחתי, ואני בכלל לא צריך תכנית.
(לא נעים, אבל בפנים בפנים "אני לא צריך את התכנית" פירושו הרבה פעמים "אני לא צריך את אלקים")

זה מזכיר לי את הבדיחה המפורסמת על ההוא שחיפש חניה בתל אביב במשך שעה. חיפש וחיפש, הסתובב והסתובב ולא מצא. ומרגע לרגע היאוש שלו הלך וגדל. לבסוף, הוא נשא ידיו לשמים וזעק לה' במר לבו: "ריבונו של עולם, אם תעזור לי למצוא חניה אני מבטיח שאני חוזר בתשובה שלמה! אני עושה כל מה שאתה רוצה!". איך שגמר לדבר, המכונית שבדיוק לפניו יצאה מהחניה, והתפנה לו מקום. ידידינו לא התבלבל ופנה מיד לה' "זה בסדר ה', לא צריך, הסתדרתי!"...
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: הפעם בכל הכח לפני 10 שנים, 9 חודשים #39598

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
ענק דוקטור צחקתי
אני דוקא לא מכיר את הבדיחה
חומר למחשבה

בעניין: הפעם בכל הכח לפני 10 שנים, 9 חודשים #39675

• tovtov55555
  • חבר קבוע
תדע על התגובות.היכן ניתן לקרוא את הספרים שמוזכרים כל הזמן?  הלבן הגדול..
איך מצטרפים לתוכנית 12 הצעדים?

בעניין: הפעם בכל הכח לפני 10 שנים, 9 חודשים #39680

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אני שולח לך הודעה פרטית.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: הפעם בכל הכח לפני 10 שנים, 9 חודשים #39681

טוב טוב היקר
הניסיון מראה שהרבה פעמים מי שמגיע לפה מקבל מתנה של תקופת נקיות ארוכה יחסית עבורו.
כמו שאני רואה את זה, זה מעין בונוס מה', לאפשר לנו להתאפס על התכנית במנוחה בלי לחטוף זבנגים מימין ומשמאל.
לפעמים התאווה גורמת לנו לפרש את זה באופן שגוי: הנה, החלטתי להיות נקי והצלחתי, ואני בכלל לא צריך תכנית.
(לא נעים, אבל בפנים בפנים "אני לא צריך את התכנית" פירושו הרבה פעמים "אני לא צריך את אלקים")

מדויק

וקיפאון

בעניין: הפעם בכל הכח לפני 10 שנים, 9 חודשים #39932

• tovtov55555
  • חבר קבוע
19 יום,וממשיך לספור..

בעניין: הפעם בכל הכח לפני 10 שנים, 7 חודשים #44934

tovtov55555 כתב on 15 יולי 2013 23:52:

...
או שזה יצר הרע שעושה עבודה נפלאה בלהפוך אותי לשאנן..
נותן לי שקט כמה חודשים כדי ללכוד אותי להמשך החיים..
האם אני צריך לעשות צעדים נוספים למניעה או להמשיך ככה ולראות אם טיולים
באתר מספיקים להחלמה ?
ומה לגבי האישה?  לספר או עדיף שלא?
הרבה שאלות..
אשמח לתגובות..

אני מאמין שדווקא עכשיו תוכל לשבת עם עצמך ולהבין מה כדאי שיהיה הצעד הבא שלך

מחזק,
נטישת
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?