ברוכים הבאים, אורח

יש סיכוי? בס"ד כן!
(0 צופה) 

נושא: יש סיכוי? בס"ד כן! 220433 צפיות

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #83662

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב חברים יקרים, איתי לדרך המיוחדת במינה, אסירות תודה על נקיון של 28 מליון שניות
שזה 11 חודש, אני ממש מתרגש ואני אסירות תודה על פעולות על החלמה שאני לא מוותר עליהם ביום יום,
רציתי לשתף את מהחוויות שלי בהחלמה, בעבר הייתי גם נקי תקופות ארוכות, וגם מפוכח, ועשיתי את כל פעולות החלמה, ופתאום נפלתי בתוך שניה הייתי אחרי נפילה, והספונסר אמר לי "שאני חייב להיות מחובר, ואז אני לא יעיף" עם הזמן מצאתי כמה קטעים בספרות שמדברים על החיבור הזה, אני חייב לבדןק את עצמי כל בוקר ובהמשך היום כמה וכמה פעמים, אני מחובר לאלוקים, מדבר איתו, אני חש איזה חוויה רוחני, או שאני מנותק, הניתוק שה מקום מסוכן בשבילי, אני יכול להתקשר לחברים וללכת לקבוצות אבל באם אני מנותק אז השם ישמור, והשאלה שאני שואל את עצמי כל זמן מחובר או לא, והתשובה חייבת להיות שכן.
תודה שהקשבתם, מתפלל לזכור את החוסר אונים שלי ולהתפלל ליום נקי ומפוכח, ולהודות על הנס שאני חווה.
ף
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #83666

מזל טוב!
בהזדמנות זו יישר כוח על הפעילות בפורום בפשטות וכנות
באופן אישי לקחתי מההודעה שכתבת "לקח לי ארבע חודשיים בהתחלה של התכנית להבין כמה המחלה הזאת פגע לי בחיים"
לא תמיד אני מרגיש רע. (למשל עכשיו...) וצריך פשוט לבוא ולבוא
כן ירבו!

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #83686

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
מתרגש בשבילך אבי!
ממש תודה על העזרה והתמיכה לאורך כל הדרך מתחילתה.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #83794

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואו
התחלתי לקרוא את השרשור מההתחלה וראיתי כמה פעמים נפלת וקמת! 
בהצלחה שתיהיה!
(זה בסדר לקנא?)

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #83798

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
aristo כתב on בלתי ידוע:

(זה בסדר לקנא?)

לא הייתי אומר לקנא, ההגדרה בשבילי לקחת כוח, אני הרבה פעמים קשה לי, אני חושב לעצמי אם ההוא נקי ככה וככה שנים, אני יכול להביא עוד יום אחד בלבד, וזה חלק מצעד 2 מתוך ה 12 צעדים, אני לבד לא יכול ורק ביחד זה עובד,

ואם אני כבר כותב, רוצה לחלוק אני לא כל כך מחובר, החור השחור מרגיש ריק והאפשרות הראשונה זה יאלה לך לאונן תרגיש יותר טוב, מתפלל לכוח רק להלילה הזה להישאר נקי ולא לפעול על התאווה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #83799

• aristo
  • דירוג פלטיניום
שוין, אני לוקח כח.. 
ואם כבר כתבת אז אני חושב שיש קטע כזה במוצש שפתאום נהיה מין ריק ... מקלחת )אם זה לא הרסני בפני עצמו( ולישון... זה מה שעובד בשבילי! שבוע טוב=)

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #83806

• mamaniko
  • רצף ניקיון נוכחי: 171 ימים
  • חבר ותיק
איזה כיף לקרוא!!אתה נותן לנו המתחילים תקווה להצלחה ולחיים חדשים!בהצלחה!!

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #84741

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
מצב קשה מאוד, נקי 11 וחצי חודש, מתמודד עם דברים שאני רוצה לשלוט בהם, לא נותן לאלוקים לנהל את זה, מרגיש מצב "רצוני יעשה בחיי" והתאווה התעוררה ברמות מסוכנות, פעלתי על התאווה במשך שלושה ימים אחרונים, ניסתי לשמור את זה בסוד אבל אני מת עם הסודות,, דיברתי עם הספונסר וחברים, מתפלל לכוח להיות נקי היום, מחר יום חדש,

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #84745

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
מתפלל בשבילך שתישאר מחובר, ושתהיה לך נכונות לעשות כל פעולה בשביל זה.
שהניצחון על הקשיים שלך יהווה עדות לכל אלו שאתה עוזר להם, לכוחו, לאהבתו, לדרך החיים שעובדת.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #84756

• aristo
  • דירוג פלטיניום
אבי אתה איתנו? מקווה שאתה מתחזק כמו שאתה מחזק! 

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #84764

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
אולי תדבר איתי מחר? (אם אתה מרגיש שזה יעזור לך)
אני מרגיש שאני צריך לעזור לך במה שאני יכול ולו משום קצת הכרת הטוב על העזרה הגדולה שלך לי ולאחרים כאן.

בהצלחה

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #84765

אם יוכל להועיל לך, אשמח גם אני לדבר...
אומנם אין לי הרבה ניסיון כוח ותקווה, אבל יש לי אוזניים וזה כבר משהו להתחיל איתו...
אשלח בפרטי מספר

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #84841

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
יומן יקר שלי, אחרי כמה מעידות, וסרטים בראש, נפלתי ביום ראשון, לא סיפרתי לאף אחד, ניסתי לבדוק את עצמי מה אני עושה הלאה, חשבתי שאני יצליח להביא לבד 40 יום במקביל לעשיית התכנית מבלי לשתף על הנפילה, עכשיו ברגעים אלו נפלתי שוב והתרסקתי, אני נמצא במיטה מותש נפשית, ולוקח כוח לעשות שיעורי בית,
המשך יבוא.

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #84842

איה

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 2 חודשים #84844

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
וואוו איזה אומץ.
כל הכבוד על הפתיחות הכואבת.מאד.
שולח לך חיבוק,
אפי' שתי חיבוקים.

אני עוד לא מזכיר אישי של רבש"ע..
אבל אני בטוח שאצלו המונה של הימים לא מתאפס אחרי נפילות ואפי' לא אחרי התרסקויות,
תנסה להתמקד (עם כל הקושי העצום שאני מכירו באופן אישי - אני נפלתי בשנתיים הראשונות פעמיים, בערך בסוף כל שנה) בטוב שבך ובדרך העצומה שעשית בכמעט שנה האחרונה, היא יכולה להמשיך כמעט מאותה נקודה הלאה. האיפוס יזכיר לך כל יום שעליך כנראה להוסיף פעולות החלמה ביום יום.

הבאתי קצת על זה כאן וכאן וכאן כשיהיה לך כח. אולי טיפה יעזור.

מתפלל שהוא יתברך יעזור לך לראות בהמשך שגם זו לטובה איכשהוא.

אוהב מכל הלב 'פנימה'
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי פנימה.
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן