ברוכים הבאים, אורח

יש סיכוי? בס"ד כן!
(0 צופה) 

נושא: יש סיכוי? בס"ד כן! 221291 צפיות

תשובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 10 חודשים #75566

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אחד המחלימים הגדולים....
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תשובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 10 חודשים #75576

אם לא ה...

תגובה: תשובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 9 חודשים #76420

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים,
כבר כמעט חודש שאני לא כותב על המסע הנקיון שלי, וחשבתי לכתוב עוד יומיים כשאהיה נקי חמשה חודשים,
אבל...
אחרי יום שישי שפשוט היה לי מעידה חזקה במקלחת, אחרי שהמון זמן לא היה לי מעידות שם, אני חייב לשתף אותכם בעוד יום נקי שיש לי, ולזכור שזה לא מובן הנקיון ובפרט המפוכחות שאלוקים נותן לי במתנה,
באסירות תודה אני נקי מהתאריך 22/3/2015 שזה 147 יום, ולפעמים אני לא מספיק מודה על היום הנקי, כי באסירות תודה אני לא סובל בתקופה אחרונה מאובססיות, ואני מרגיש שזהו זה אני נקי לכל החיים,
אני חייב להתחבר ולזכור שהפעולות הפשוטות הם מצילות את חיי, ולא לעגל פינות לעצמי, וכו',
זהו שמחתי מאוד לשוטט פה בפורום ולקרוא המון החלמה בין השורות, מתפלל לוותר רק להיום לא לפעול על התאווה, ולהיות מחובר לאלוקים שרק הוא יכול למלאות את החור השחור שיש לי בלב.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: תשובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 8 חודשים #77273

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב וסוף שנה מתוקה חברים יקרים,
כמה שאני לא נמצא בפורום, הלב פה מחובר כל הזמן, מחכה ליום שיירד עומס ממני ואוכל לתת שירות להאתר הנפלא הזה שהצילה את חיי "שמור עיניך"
באסירות תודה בראש השנה אהיה נקי חצי שנה, שזה נס לא מובן בכלל, אני צריך לזכור לעצמי שבפעם אחרונה שהייתי נקי תקופה ארוכה (149 יום) היה לפני שנה וחצי, זאת אומרת לקח לי שנה וחצי להביא עוד פעם כמספר ההוא, ואני מומחה לאבד אותו בשניה, יורד לי מסך שחור מול העינים ואני בטוח שהפתרון בשבילי זה לאונן הרגע, היה לי כזה הרגשה לפני כשבוע והיתי כבר בדרך ללכת להשתמש מרוב אובססיות ובאסירות תודה זה ירדתי על הברכיים, ואמרתי לעצמי שאם אני לא משתחרר אתקשר לחבר אפי' שהיה שבת, האמונה שהיום הנקי שווה גם טלפון בשבת עזר לי להשתחרר ולהתאמץ לדחות את הסיפוק המיני לעוד כמה שעות, והיום אני פה משוחרר מהאובססיה, אבל זוכר שאני חסר אונים, וזזה יותר חזק ממני,
לקראת סוף שנה רוצה להודות לאלוקים על הרבה מתנות קטנות כגדולות מאבא אוהב,
א"ת על חצי שנה של נקיון והמון מפכוחות,
א"ת על התקדמות בזוגיות בבית, אחרי שלא האנמתי בעצמי,
א"ת על התקדמות במצב הכלכלי,
א"ת על הרבה ימים רגועים ושלווים,
הרשימה ארוכה ואי אפשר לפרטם כי רבים הם,
מתפלל להמשיך את הדרך, ולזכור מאיפוה הגעתי לאן איני רוצה לחזור,

תודה שהקשבתם.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: תשובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 8 חודשים #77422

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
שנה טובה חבריי היקרים,
בחסד גדול יש לי את המתנה מאבא אוהב להצהיר בפניכם על נס הולך ומתמשך של 181 יום דהיינו חצי שנה ויום,
האם יש ימים קשים? כן בגדול, אבל אני צריך לזכור שימים הקשים שרק להיום אני מוותר על התאווה, ולתגבר את פעולות החלמה,
החוויה הינו מאוד גדול מבחינתי זה לא מובן בכלל, מתפלל להמשיך את הדרך הזאת ולזכור שאין לי ביטוח אף פעם מה יהיה איתי מחר, ולמסור את חיי לאלוקים אוהב שהוא ממלא אותי עם כל הטוב שיש בו,
מאחל לכולכם גמר חתימה טובה

תגובה: תשובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 8 חודשים #77446

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
איזה יופי
מזל טוב...
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תגובה: תשובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 7 חודשים #77811

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב חברים,
אסיר תודה על 200 יום נקי, ומה יש לי מזה,
כלום, נשארתי אותו חולה, מתפלל להמשיך לוותר "רק להיום" על התאווה,
תודה

תגובה: תשובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 7 חודשים #78095

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
מחפש לכתוב קצת החלמה, אבל לא עולה לי,
זהו, אני אסיר תודה על נקיון של 7 חודש,
מה שמציל אותי מתאווה, זה התקדמות בצעדים, שזה מכניס אותי לסדר יום של החלמה והרבה חיבור לאלוקים וזה ממש מספק אותי, אסיר תודה על התקדמות בצעדי 8-9,
מתפלל לזכור שאני חסר אונים (צעד 1)
ושאני לא יכול לבד (צעד 2)
ושאלוקים יכול לתת לי עוד יום נקי (צעד 3)
ולוותר על טינות ולמסור אותם לחבר צעד 4-5)
ולוותר על לפעול לפי פגמי אופי שלי (צעד 6)
ולבקש שאלוקים ימלא אותי בחיובי במקום השלילי (צעד 7)
ולרק להיום להתנהג מבלי לפגוע באף אחד (חלק מצעד 8-9)
תודה שהקשבתם שמחתי להתחבר דרך הפורום שהציל לי את חיי.

תגובה: תשובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 6 חודשים #78339

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אסיר תודה על שבוע נקי אחד שביחד זה 7 חודש ושבוע, מתפלל לאלוקים לוותר על התאווה עוד יום אחד.

תגובה: תשובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 6 חודשים #78877

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב חברי הפורום היקרים, שאתם הכי חשובים לי בחיי, הנס קורה ואני לא מאמין, באסירות תודה גדולה מאוד לאבא אוהב,
אני נקי ומפוכח מהתאווה למשך שמונה חודש,
אני ממש מתרגש על הנס שקורה איתי, לא הייתי מאמין שנגיע לזה, אני כבר שלוש שנים נמצא בקבוצות, והתאווה יותר חזק ממני, והנה כמו שאומרים "ממשיכים לבוא והנס יקרה"
רוצה לחלוק ממחשבותי, אני מרגיש שרק אתמול נפלתי, אני לא מרגיש שוואלה עבר המון זמן והחלמתי, אני יודע שאני חסר אונים, ומנסה להתנהג כמו מישהו שהוא חסר אונים, היום הנקי עולה המון פעולות החלמה, מטלפונים לחברים ללכת לקבוצות, ספונסים, ספונסר, צעדים, להיות בשביל החבר שנופל, והכי חשוב להיות בענווה לזכור שזה לא ממני, ואני יכול בשניה ללכת לעזעזעל, אני חי חיים שמחים, יש לי הרבה התמודדות בחיים, ואני מנסה לתרגל להכניס אלוקים לחיי, לזכור שהוא דואג לי היום והוא ידאג לי מחר,
מתפלל להמשיך בדרך, לא לזלזל במתנה היקרה שאלוקים נתן לי, ולהיות בענווה, ולהתקדם בצעדים.
תודה שאתם איתי בדרך, צריך אותכם, תודה על ההקשבה
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 6 חודשים על ידי אבי גולן.

תגובה: תשובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 6 חודשים #78884

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
מתרגש איתך אבי! שמח בשמחתך!
מקבל באופן אישי הרבה מאוד מהדרך שאתה עושה.
מודה לך מאוד על העזרה הרבה בתחילת ובהמשך הדרך!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: תשובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 5 חודשים #79214

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב חברים, אני א.ת. על עוד שבוע נקיון, ו245 יום של נקיות, אני רואה את עצמי כבר שנה נקיון. אבל אני יודע שזה מקום מסוכן בשבילי, רוצה להתמקד לרק להיום, לזכור שאני יכול להיות נקי היום ע"י שאני עושה את פעולות החלמה היום, ומחר יום חודש, מתפלל לחיבור ולזכור את הנס שאלוקים עושה איתי עוד יום ועוד יום, ולא לפעול על התאווה, תודה שהקשבתם

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 5 חודשים #79219

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים.
תודה.
מרגש לקרוא.
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 5 חודשים #79224

• עמוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף
אבי מחזק מאוד לקרוא את יומנך
זה נותן תקוה וכוח לראות את האור בקצה המנהרה
אשמח להמשיך להתחזק ממך גם בשיחות
תודה לך

תגובה: יש סיכוי? בס לפני 8 שנים, 5 חודשים #79399

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
רוצה לחלוק, היום עשיתי מדטציה, והתחלתי לבכות על הנס שאלוקים עושה איתי במשך רמ"ח יום, ולא נרגעתי המון זמן, מתפלל שהנס ימשיך עוד יום אחד
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן