ברוכים הבאים, אורח

יש סיכוי? בס"ד כן!
(0 צופה) 

נושא: יש סיכוי? בס"ד כן! 220102 צפיות

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59820

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב,
אני אסיר גדולה, מאוד מאוד על 6 ימים של מפוכחות ונקיות, לא מובן בכלל,
זה רק מתנת אלוקים "אוהב"
ואני יוצא בבוקר, ולא מבין למה אף אחד לא רוקד איתי שנכנסתי ליום ה 6 של נקיות, מתוך רוגע ושלווה,
רציתי לתת לכמה חברים בקבוקי יין "שירקדו ביחד איתי" לא מגזים,
יש עוד בעיות בחיי, אבל הכול מתגמד מול הימים של נקיות ומפוכחות,
ואני רוצה להזכיר לעצמי שזה "רק להיום" ואני מתחנן בדמעות שליש (אני לא מגזים) שאלוקים יתן לי עוד יום נקי, כי אני איבדתי שליטה על חיי, ואיבדתי שליטה על כל חיי מסביבי, ורק ה"אין עוד מלבדו" בורא העולם, יכול לשמור עלי, גם מבחינת התאווה, ומבחינת כל חיי,
תודה על ההקשבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59847

• brother
  • דירוג פלטיניום
אוהבים, אשמח לרקוד איתך בפעם הבאה שנתראה! מקווה שזה יהיה בגלל מספר ימי נקיות גבוהה!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59849

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
brother כתב on 16 מאי 2014 10:52:

אשמח לרקוד איתך בפעם הבאה שנתראה! מקווה שזה יהיה בגלל מספר ימי נקיות גבוהה!

אני רוקד בגלל המפוכחות שלדעתי זה יותר מתנה גדולה מהנקיות.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59851

אני מרגיש כאילו כל העולם רוקד סביבי ורק אני לא- אבל בכל זאת משמח מאד לשמוע שאתה בתנועה חיובית של שמחה והתחזקות.
שבת שלום ותודה על כל התמיכה והעידוד.
אוהב.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59902

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
עקב כמה נפילות לאחרונה, ואני רוצה להזכיר לעצמי מה קורה איתי, כתבתי צעד ראשון, על חיי שעברתי מאז שנודע לי על שהתמכרותי.
----------------------------------------
צעד ראשון בתכנית אחרי כמה נפילות
1. מצאתי את אתר "שמור עינייך" ואז נודע לי שאני מכור,
2. הלכתי למטפל של 12 צעדים, אבל לא הייתי פתוח אתו בכלל, והמשכתי לאונן, רציתי כמה פעמים להתקשר ל SA  אבל הפגם אופי שלי שאני "מפחד להתקשר לאנשים" עבד אצלי שעות נוספות, פעם אפי' ביקשתי מחבר גם מכור שיתקשר וידבר בשבילי, אז ענו לו שאתקשר באופן אישי, ככה המשכתי לסבול שנה וחצי.
3. פעם אחת נפגשתי עם אשה די חשופה ולא יצא כלום מזה, ואני המשכתי להתקשר בנושא הזה, אבל גבר התחיל להרים את הטלפון, ומתסכולי נכנסתי לאוננות של יום יום מטורפת, הפרצוף שלה עמד לי מול העיניים כל הזמן, והגעתי לטירוף נפשי, דבר ראשון קרעתי את החומר שהייתי צריך לסדר אצלה, שאדע שאין לי כבר קשר איתה, והפרצוף שלה נעלם לי, ובמקביל התקשרתי לSA , נפגשתי עם חבר תכנית ביום שני, שיש באותו יום קבוצה לחברים חדשים, כמובן אוננתי פעם אחרונה כי מאחרי הקבוצה אני כבר לא יכול לאונן, השיחה הייתה מאוד טובה עם הרבה תקווה ומאוד פתוחה, אבל הוא אמר לי  שנהיה בקשר בהמשך, מתיסכול המשכתי לאונן, וכמובן ביום שני הבאה לפני הקבוצה אוננתי שוב כדי להתחיל את הנקיות עם כוח חזק, היה לי נפילה אחרי 7 ימים, ואחרי זה אחרי 15 ימים, ואחרי זה היה לי עוד 20 ימים נקיים וזה היה בחוה"מ סוכות, והמשכתי ליפול על בסיס יומי, לא ידעתי אם יש קבוצות, היה לי קצת טלפונים מחברים, אבל אין לי אומץ להתקשר (חלק מהמחלה שלי) והייתי בודד וכו'. קיבלתי עונש (ככה חשבתי אז) מהספונסר, 4 קבוצות בשבוע, ו 10 טלפונים ביום, לא ידעתי אייך אני יעשה את זה, אני: להתקשר אין מה לדבר, קבוצות: אשתי עוד לא יודעת מהתמכרות שלי, ואני עסוק כל היום יש לי הרבה עיסוקים על ראשי (עקב חיפוש ריגושים), אבל היות שאני מפחד שהספונסר יפטר אותי הייתי חייב לעשות את זה, והגעתי ל 25 יום, העיקר הבעיה שלי הייתה שאני לא הבנתי שאני חסר אונים, מה עשיתי סה"כ אוננתי, לא קרה שום דבר, מה הם רוצים ממני, ואז פרצתי גבול, שהראש שלי אומר שלא קרה שום דבר, ואחרי זה התעוררתי, המחלה יותר חזק ממני, הזוגיות שלי מחורבנת, (הלכתי יותר מחודש 4 קבוצות בשבוע, מחוץ לעיר מגורי, ואף פעם אשתי לא תפסה אותי שלא הייתי בעיר, תבין איזה זוגיות יש לי) , מצב כלכלי על הפנים, חובות מפה עד אפריקה, "ואני אמרתי לעצמי 'אני לא חסר אונים' אסימון נפל" והבנתי שהלחץ שאני מחוץ לעיר בלי שאשתי יודעת גם סיבה לנפילות,, ואפי' שהיה לי רק כמה ימים נקיות שתפתי אותה בזה, ולא קרה בננו שום דבר, ואז בחסד אלוקים ממש קיבלתי נקיות של 149 יום, ובעיקר מפוכחות, ובלי יחסים עם אשתי,  תבינו עד כמה הזוגיות מחורבנת, ואז עבר עלי כמה ימים שהייתי מאוד עסוק, ולא יכולתי לעשות כל הפעולות, וכמובן שנפלתי, ועברתי עוד גבול בחיי, והיה לי 45 יום, אבל עם מעידות ואפס מפוכחות, ובתת הכרה כבר רציתי לאפס את זה, באסירות תודה איפסתי את זה, ובאסירות תודה אני היום עם 9 ימים אבל מפוכחות מצוין, ואני מרגיש שהתחלתי את הספירה הנוכחית "ורק להיום" ברגל ימין.
4. מתפלל לאלוקים על עוד יום נקי, ומפוכח, כי בלי מפוכחות אני לא יכול להביא יום נקי.
5. תודה על הקשבה.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59904

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אוהבים אותך אבי גולן!
חפצים בהצלחתך!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59987

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אסירות תודה על 11 ימים מפוכחים, ונקיים,
אני רוצה להזכיר לעצמי:
יש קשיים בחיים, אבל אני מאמין שכל אבן קטנה או גדולה, בדרך להר של התקווה, הינו רק מקפצה ליותר טוב,
ולא חייבים להשתמש על כל קושי בחיים, אפי' שבעייני כרגע הקושי הזה מפרק אותי,
תודה על ההקשבה.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #60002

אוהבים!
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #60030

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
אוהבים אותך
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #60123

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
תודה לכל המגיבים,
1. אני רוצה להודות על שבוע של מפוכחות וניקיון איכותית באסירות גדולה מאוד,
ו, 14 יום של ניקיון בלי מעידות, ממש נס גדול, לא מובן בכלל.
השבוע קיבלתי כוח והבנה, שלא על כל קושי חייבים להשתמש, אולי מותר לי בגלל.......... אבל לא חייבים.
2. אני רוצה להודות שאני חסר אונים מול התאווה בכל מובן המילה, ואיבדתי שליטה על חיי בכל המובנים,
ושתי דברים במתנה של חוסר אונים,
א. שאלוקים נותן לנו תזכורות שאני חסר אונים, אפי' במצב של ניקיון של 20 שנה.
ב. שאלוקים נותן לנו ימים של נקיון ומפוכחות, ואני לא מרגיש "חסר אונים" אבל אני יודע שאני חסר אונים, וזה רק מתנה לרגע זה המפוכחות,

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #60638

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אסירות תודה גדולה, לאין שיעור, ולאין ערוך,
על כוח ותקווה מהקב"ה להמשך הדרך, והכול מאיתו יתברך, הדברים הטובים, והדברים הקשיים - לכאורה, שהכול היא לטובה,
ורק מתוך הקשיים נוכל לצמוח,
ובעיקר נודה על 25 ימי ניקיון, כולל ניצחון גובר והולך על התאווה, ורק בחסדו הגדול, ורק להיום,
ואני מתחנן שיתן לי עוד יום אחד נקי, וחג רגועה ושלווה,
ואני רוצה להוסיף ולהודות, על מתנה שקיבלתי מאלוקים אוהב לכבוד ימי הקיץ הבעל"ט,
בדקה הקשה ברחוב, חוץ מטלפון לחבר להודות בחוסר אונים, להוריד משקפיים לכמה שניות, בתור וויתור,
וזה נותן לי הרבה כוח,
חג שמח ותודה על ההקשבה.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 10 חודשים #61167

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אסיר תודה על נקיות של 35 מיום,
מתאריך 10/05/2014
השבוע עברתי מעידה מעידה,
הייתי כבר עם מושאי תאווה ביחד ומשהו חזק,
בדקה אחרונה, אמרתי לו, שאני מתפלל שאלוקים ימלא אותי במה שאני רוצה להתמלא איתך, וברחתי,
ולא היה לי נכונות למחוק את מספרו, כי אני רוצה לעשות איתו צעד 12, (הוא כבר יודע מהתכנית, אבל,,,)
באסירות תודה אתמול מחקתי את מספרו, ואלוקים שעזר לי יעזור גם לו,
ואם אלוקים הוציא אותי מהמקום ההוא נקי, והמשכתי להיות מפוכחות,
זה נס בשבילי כמו יציאת מצרים, ואני מאמין כמו שהוא הוציא אותי משם נקי,
יוציא אותי, ומוציא אותי מכל הבעיות שלי,
לדרך חיים מאושרת ורגועה ומחוברת,
שבת שלום,
צריך אותכם אוהב אותכם.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 10 חודשים #61208

אוהב, תודה על השיתוף. חזק ואמץ.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 10 חודשים #61359

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
אסירות תודה על יום נקי,
כשאני נקי יש לי הכול,
וכשאני לא נקי אז אין לי כלום,
בקיצור אני מודה על "יום נקי"

(דרך אגב זה נס הולך ומתמשך של 38 יום)
צריך אותכם, אוהב אותכם,
תודה שאתם איתי בדרך.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 10 חודשים #61363

שמחים לקרוא.
שיהיה נקי גם מחר.
בע"ה.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן