ברוכים הבאים, אורח

יש סיכוי? בס"ד כן!
(0 צופה) 

נושא: יש סיכוי? בס"ד כן! 220194 צפיות

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 10 שנים #59077

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מעידה פעם שניה היום, אני חייב להגביר פעולות היום, כי.................
מתחנן ומתפלל, שאלוקים ייתן לי עוד יום נקי, כי אני לבד לא יצליח, אין סיכוי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 12 חודשים #59121

אמן.
גם לי היו השבוע שתי מעידות קשות ואני רוצה להצטרף לתפילתך.
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 12 חודשים #59124

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
וואלה, אחרי כ 37 ימי נקיות, ואני שבוע אחרון משומש בראש, וכולל מעידות, עברתי על כל התגובות שקיבלתי אחרי הנפילה אחרונה, ו....זה נתן לי הרבה כוח, ותקווה, ורק בחברותא אני (אנחנו) יכולים להישאר נקי, אני רוצה להודות לכל חבר על תגובתו אחרי הנפילה אחרונה, עכשיו אני רואה כמה זה חשוב, ושוב פעם תודה, תודה על ההקשבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 12 חודשים #59291

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
באסירות תודה על 41 ימים בנקיות, ובאסירות תודה גדולה מאוד על מפוכחות שחזר לי השבוע, שהאובססיות מעיפים אותי,
רציתי לשתף, ולהזכיר לעצמי, שהגם שיש קשים בחיים, וקשים ברמות גבוהות שבעיקרון אני חייב להשתמש על זה - ואפי' מותר לי להשתמש בגלל.... ש....
אני רוצה להזכיר, לעצמי,
1. שכל קושי הנו התקדמות לחיים טובים ומאושרים
2. שלימדו אותי "מותר לך להשתמש אבל לא חייבים להשתמש.
3. וזה העיקר, שהסבל של השימוש הנו הסבל הכי הכי, יותר מכל הקשים האחרים, ולזכור את הסבל של אחרי השימוש.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59517

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
כל העולם נע סביבי במעגל, כולם מסכנים: אשתי, ילדי, הורי, המשפחה מצד אשתי, חברים שאני חייב להם כסף, אנשים שחייבים לי כסף (כי אין להם),
אבל אני צריך לעשות צעד 4 ואני אסור לי להיות מסכן, רק לעמוד על הקרוסלה ו........
מה קורה אחרי מחשבות כאלו,
כמובן ............. נפילה אחרי 45 יום.
ובאסירות תודה נפלתי פעם אחת, ולא כבעבר שאם כבר, אני (נהנה) יום יומיים בנפילות, ואח"ז אני מתחיל שוב,

מתפלל לזכור שבשבילי טינות זה מחיר יקר מאוד,
ומתפלל שאלוקים ייתן לי יום נקי, ובעיקר מפוכחות, שהיה חסר לי המון בספירה הנוכחית שאיפסתי.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59542

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אוהבים אותך
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59546

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים אותך חבר יקר

תמשיך לבוא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59557

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אוהבים!
מצטער מאוד לשמוע על נפילתך אחי היקר.
אתה עוזר לי הרבה ואני חפץ בהצלחתך.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59565

• יגל לבי
  • דירוג זהב
  • בוראי, אני חסר אונים ! אנא עזור לי.
שלום אבי

אחרי 45 יום לפול ולחזור לפה אחרי יום ?
לא ידעתי שזה אפשרי אני הייתי ממשיך בשרשרת של נפילות חלילה חייבים להיות באיזשהוא מצב של החלמה פנימית שורשית בכדי להיות מסוגלים לעצור במהירות.

בהחלמה
יגל

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59573

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
שלום "יגל ליבי"
בגלל זה אני חייב לקרוא מיד אחרי הנפילה, את "צעד הראשון" ולזכור שאין לי לאן לברוח,
ואם כן לברוח, רק לפה ולקבוצות, ובפרט ביום הראשון של הנפילה,
ולהגיד אני לא נקי היום, זה נותן הרבה כוח להתחיל בספירה חדשה של "רק להיום"

רציתי להגיד אסירות תודה,

אחרי 45 יום לפול ולחזור לפה אחרי יום ?

בספירה הקודמת איפסתי ביום ה 149 וכמעט ברחתי מקבוצות, ובאסירות תודה חזרתי.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59597

• brother
  • דירוג פלטיניום
הבושה הזאת של לחזור אם זנב בין הרגלים(תרתי משמע) כל כך מוכרת, למרות שאצלי אין פחד לבוא משומש. אני רוצה נקיות ומפוקחות אבל זה פשוט לא קורה, כל פעם מגיע למאה ימים ונופל, מקווה הפעם לצעוד כמו שצריך ולהמשיך בהתקדמות, כי באמת איני רוצה לחיות כך יותר, אבדתי שליטה על חיי ואני רוצה לחיות את מה שעוד קיים ונשאר!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59616

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב,
באסירות תודה נכנסתי ליום השלישי לנקיות "ורק להיום"
ותודה לאלוקים אוהב על מפוכחות, שזה לא מובן מאליו,
ואני רוצה להזכיר לעצמי שאני חסר אונים מול התאווה, ומול החיים הקודמים שלי, ואיבדתי שליטה על חיי בכל החזיות, זוגיות כלכלי ורוחני ונפשי ובפרט כמובן בתאווה,
אני צריך אותכם ואוהב אותכם,
תודה על ההקשבה.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59647

• יגל לבי
  • דירוג זהב
תודה אבי

מצד אחד אני מקבל מסר חזק מאוד מדבריך , והמסר הוא אני שייך לתוכנית לקבוצה בכל מצב ! נקי , לא נקי, מפוכח , משומש , טובע , שוחה , תמיד להשאר עם החברים , עם הספרות עם הכח עליון

מצד שני אני מקבל באסה בלב מלחשוב על אפשרות כזו אחרי 145 יום לפול  ? אני במצב כזה לא יודע איזה חור נידח אמצא להתחבא בו ?
האם יש מצב שאעשה את כל הפעולות ביחד עם חברים בקבוצות חיות ואתקדם ב12 הצעדים ביסודיות ובכל זאת להמשיך לפול ? או שבכנות אתה יכול לומר שפספסת משהוא לפני אותה נפילה ?

יגל

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59674

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
יגל היקר!
בדקתי ואם הבנתי נכון נפלת אחרי 70 יום, ונראה לי שחזרת,

האם יש מצב שאעשה את כל הפעולות ביחד עם חברים בקבוצות חיות ואתקדם ב12 הצעדים ביסודיות ובכל זאת להמשיך לפול ? או שבכנות אתה יכול לומר שפספסת משהוא לפני אותה נפילה ?

האמת שבדרך כלל כשמאפסים, לוקחים הפסקה קטנה מעבודת צעדים, כי קשה גם להביא יום נקי, ובמקביל לעשות צעדים, אבל לפעמים שהספונסר מחליט (ויש כמה סיבות למה, אבל זה לא משנה לנושא) שבמקביל לנפילותץהוא ממשיך  את הצעדים ולפעמים זה עוזר להתחיל להיות נקי,

האם פיספתי? בנפילה הקודמת פיספסתי הרבה, תעבור את ההודעות אחרונות בפוסט הזה, בנפילה הזאת עוד לא הבנתי איזה שיעורי בית לקחת מהנפילה הזאת.

בעניין: יש סיכוי? בס"ד כן! לפני 9 שנים, 11 חודשים #59695

• יגל לבי
  • דירוג זהב
תודה אבי

לקח לי כשבועיים שלושה לחזור לתוכנית , אחרי נפילה של 70 יום התאוה נסתה להתנקם בי על כל אותם ימי נקיות השתוללתי ונסחפתי , הסתחררתי עד שהתאפסתי בעזרת הכח עליון ושליחו הנאמן הספונסר המסור, ניסיתי להתאפס אחרי שבוע אבל זה לא הלך , אחרי שבועיים גם לא , רק כשהתחלתי לטבוע חזרה בים התאוה התאפסתי.

להתאפס מיד אחרי נפילה זהו שיעור מאוד חשוב.
ובקשר לפוסטים הקודמים אתה צודק הייתי אמור לעבור עליהם ואתך הסליחה (אני מקוה) , אולי בהמשך היום.

בהחלמה

יגל 
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן