ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את הטיפוס
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את הטיפוס 17679 צפיות

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 11 חודשים #36880

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
דורון, תודה.
אני חושב שהשאלה היא האם מבינים את משמעות הכניעה.
ראיתי שמישהו שאל איך מתכוננים לנפילות, כי בכל דרך יש נפילות. לא כתבתי כלום, אבל חשבתי שאם הולכים בדרך של הצעדים ומוסרים את הכל בידי אלוקים. אז לא חושבים על נפילות. אם הוא יזרוק אותנו וניפול. (סלח לי על הביטוי) זו בעיה שלו. אנחנו ניתן לו גם להרים אותנו.
מעבר לזה, מה שחוויתי אתמול היה חוסר אונים מוחלט. אני באמת לא אשם. הרגשתי כאילו אני בועט, נושך ושורט והתאווה גוררת אותי בלי לשאול. (מכיר סרטים שמאשפזים משוגעים בכפיה?) אין לי ברירה אלא לקום. וטלפונים והודעות סמס לחברים פה עוזרים לי גם, מאוד!
ואם אלוקים זרק אותי, ונתן לי את הכח לקום, מה יש להתלונן?
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 11 חודשים #36937

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
עובר עלי יום קשה. אני עומד מול הפגמים שלי חסר יכולת להתמודד. ולא רוצה לברוח מהם שוב.
אלוקים, עזור לי לעבור את היום השני בנקיות. רק להיום.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 11 חודשים #37043

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
מתחיל יום שלישי של נקיות (אם סופרים לפי השעות אני כבר ביום שלישי וחצי  ) מבקש מאלוקים להשאר נקי רק להיום.
ואסיר תודה על יומיים קשים וטובים של נקיות והיחשפות לפגמי האופי שלי.

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 11 חודשים #37123

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
נקי כבר 5 ימים. מקווה שאלוקים יעזור לי להשאר נקי רק להיום.

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 10 חודשים #37299

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
שבוע של נקיות! ב"ה חזרתי לנשום אוויר פסגות. עובר עלי איזה גל קטן של תאווה. אלוקים עזור לי לסיים את היום הזה נקי. רק להיום.

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 10 חודשים #37755

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
שבוע שלא עדכנתי פה. כמעט שכחתי מהשרשור הזה. 
נקי כבר 12 יום מתחיל את יומי ה13 בנקיות. אלוקים, תעזור לי כמו שעזרת לי בימים האחרונים. אני צריך אותך.

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 10 חודשים #37906

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
נפלתי, נקי שעה.

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 10 חודשים #37912

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
הכל לכתחילה... רצונו יעשה.
קח את ההווה, הוא, בקושי הוא, בידך.
תחת אורו של אבא אוהב, אין צל. שמה טוב יותר.
אוהב
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 10 חודשים #38018

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
נפלתי  :-[ החיים שלי עכשיו בתוך אי ודאות נוראית. זו כבר הנפילה השניה בגלל אותה אי ודאות. פעם הייתי פשוט מפשט אותה, בלי מאמץ. או לצד הזה או לצד השני וזהו. הפעם אני תקוע באי ודאות שאני יכול להכריע רק לצד אחד, ואני לא רוצה לבחור בו. בחירה בצד השני לא תלויה בי. 
אלי,
תן לי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם
את האומץ לשנות את אשר ביכולתי
ואת התבונה להבדיל בין שניהם.

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 10 חודשים #38023

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני רוצה להתקשר אליך,
אבל עכשיו אני כבר עייף,
בעז"ה אני מקווה להתקשר מחר
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 10 חודשים #38196

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
ב"ה כבר שלושה וחצי ימי נקיות. הרבה תחושות רעות מן הימים האחרונים ירדו ואני מקווה שעכשיו אני זמין בצורה טובה יותר להחלמה!
אלוקים תן לי עוד יום של נקיות

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 10 חודשים #38271

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
:'( נפלתי

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 10 חודשים #38272

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים.
לפעמים אני מזכיר לעצמי, שהמטרה העליונה היא לאו דוקא ספירה של המון ימים. אלא חיים של מפוכחות, להיות נוכח, שפוי, מחובר למציאות, מחובר לחיים, שלווה...
הנפילה אמנם מייצרת אדי רעל שמפריעים לשפיות, אבל אם נזהרים לא להפוך נפילה למפולת, אז בחלוף כמה שעות אדי הרעל מתפוגגים,
אז זה הזמן הכי נכון לפנות לכוח עליון - להתחבר, אפשר להיות במקום הנפלא של השלווה גם שעה אחרי נפילה.
הנפילה מסתיימת ברגע שאנו נכונים לקבל את עצמנו, ולתת לכוח העליון להיכנס לכל חלק בחיינו.
ואם אדי האלכוהול השתלטו גם על הנכונות... שזאת בדרך כלל עיקר הבעיה שלי, אז אפשר לבקש נכונות לנכונות, או נכונות לנכונות לנכונות... בסולם ריכטר 
אסור לנו לשכוח, העבר והעתיד הם מהדברים שאין ביכולתנו לשנותם. שם צריך שלווה. בקושי נקודת ההוה בידינו לשנותה. שם צריך אומץ. תבונה.
הכל חלק מתהליך. הוא לא תהליך בהכרח קל או כייפי, אבל אלו שהתקדמו בו מספרים על נופים מדהימים.
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 10 חודשים #38284

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
לצערי אני מדווח שוב על נפילה. כל עוד לא אפתר מהטינות אמשיך כנראה לסבול וליפול.  :'(

בעניין: מתחיל את הטיפוס לפני 10 שנים, 10 חודשים #38623

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
ביומי ה-6 של נקיות.
זמן ליצירת דף: 0.87 שניות

Are you sure?

כן