ברוכים הבאים, אורח

ספירה אישית (דורון)
(0 צופה) 

נושא: ספירה אישית (דורון) 91433 צפיות

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 11 חודשים #37008

• יוסף (יהודה)
guni כתב on 06 יוני 2013 20:24:

תודה יהודה על התשובה הארוכה. שלושה דברים בה מפריעים לי מאוד:
א. נוסח הציטוט שהבאת, שמדבר כל הזמן בגוף ראשון רבים, ולא נותן לטעמי שום ביטוי לאדם עצמו, כאילו מוחקים לו את הזהות בתוך איזו קבוצה של אנשים על ידי הכניעה שלו. עוד סיבה למה אני לא מוכן למסור את חיי למישהו אחר. לא מוכן  לוותר על חופש הבחירה שלי מכאן ועד מאה ועשרים פרט לבחירה "להיכנע" ולהימחק. לא תודה.
ב. ראיית המציאות כאילו כל האלטרנטיבות שעומדות בפניי הן או להיכנע וללכת עם הצעדים, או לסיים בבית חולים/קברות/כלא וכו'.
אין מי ששיטות אחרות חילצו אותו מהמצב הזה? זהו, אין תרופה אחרת? אני לא מוכן לקבל את זה.
ג. אתה טוען ששיטת הצעדים הזו היא ממש פשוטה, ורק העצלות שלנו מונעת מאיתנו את הברכה שיש לה להציע. זה מזכיר לי מה שקראתי כאן כשהתחלתי את הניסיונות להפסיק - כאילו אחרי תשעים יום של נקיות קל יותר להתמודד עם הדחפים הללו. זה מופיע באתר במקום די בולט בהמלצה להצטרף לטבלה. מכמה חודשים כאן אני יודע שזה לא נכון, על פי ניסיונם של אנשים שכתבו לי כאן את זה. הבנתי מכך שיש כנראה כמה טריקים שנועדו למשוך אנשים לתכנית, אף על פי שהם לא לגמרי אמיתיים. קצת ירד לי האמון בהבטחות שנאמרות כאן, ולכן אין לי שום סיבה להניח שהפעולות הן באמת "פשוטות", פשוט מהעובדה שזה מה שאנשים שעברו את התהליך הזה אומרים. מדובר בתהליכים נפשיים קשים וכואבים, ואף אחד לא יכול להבטיח לי שמצבי לא ידרדר כתוצאה מהם. אני לא מתכוון לוותר על זהותי ועל חופש הבחירה שלי בעד שום הון שבעולם, לא כל שכן תמורת מסירת ההחלטות החשובות של חיי לידי אנשים שאינני מכיר ואינני בוטח בהם. ואם המחיר הוא התמודדות אינסופית עם התאווה שלי - שיהיה.

א. אין הכוונה בצעדים או בכניעה להימחק, חס ושלום!
להפך, כל המטרה פה היא להפתח ולגדול. למעשה, התאווה והבריחה מהחיים, מה שאנו קוראים לו ביום-יום חופש, זהו שיעבוד נורא ואיום.
אני לא מכיר אותך, אבל אני יודע שאני משועב מגיל מאוד צעיר. אני לא חופשי כלל וכלל ולא בוחר שום דבר בצורה חופשית.
למעשה, הבריחה שלי מהחיים לא נתנה לי להתפתח ונשארתי תקוע בגיל נפשי צעיר מאוד. אז מי מחק אותי? הצעדים או המחלה? ככל הנראה- המחלה. הצעדים לא באים למחוק אותי, הם באים לעזור לי לגדול. כן, בניגוד למה שמדגישים פה בפורום על כניעה ואפסיות האדם, בסופו של דבר, זו לא מהות הצעדים. המהות שלהם היא לפתח ולהגדיל את האדם. לתת לו חופש בחירה אמיתי.
האם אני חופשי להסתכל על בחורה או לא? לא! אני לא חופשי! הצעדים באים ואומרים לי- כן, אתה חופשי! תעשה X Y וZ ואתה חופשי להסתכל או לא להסתכל.
זו לא תוכנית לדיכוי האדם ורמיסת האני הפנימי שלו, להפך, זו תוכנית לגילוי האני הפנימי.
נכון, לרובנו האני הפנימי די ריק כיוון שהעדפנו להשקיע את כל כוחנו בתאווה במקום בהתקדמות אישית, אבל זה בסדר. אנחנו לומדים להתפתח ולהשלים את מה שהחסרנו.

פירוש הכניעה זה לא לוותר על מי שאתה, אלא לוותר על התאווה שלך ולמסור את חייך לה'. כניעה אינה מיועדת לאנשים חולים בכלל, זה מיועד לכל אדם כפי שאומר הגר"א שהבחירה החופשית ניתנה על מנת שכל אדם כל הזמן יבחר לוותר עליה ולמסור אותה לה'.
מה שמייחד את המכורים זה העובדה שבניגוד לשאר האנשים, גם ככה החיים שלהם בידי ה' לחלוטין. גם ככה אין לי בכלל חופש, כל מה שאני צריך זה רק לקבל את זה ולרצות בכך.
ברגע שאני עושה זאת- ה' נותן לי שחרור וחופש בעוצמות גבוהות מאוד.

ב. יש אך ורק תרופה אחת. זה לא חידוש, זה דבר ידוע אלפי שנים- רק תרופה אחת יכולה להציל את האדם.
ניתן כמובן להשתמש בעוד תרופות, אבל האמונה בהן מובילה את האדם לאט לאט להידרדרות ומוות.
ומהי אותה תרופה נפלאה? ה'. כן, רק הוא יכול לרפא אותנו.
אם יש לך דרך להתחבר לה' באמת- אתה מוזמן. הוא יציל אותך, כמו שהוא הציל ומציל רבים אחרים.
הבעיה שלי באופן אישי הייתה שאני לא מצליח להתחבר לה', כיוון שאני מלא בפגמי אופי שמרחיקים אותי. אני זקוק למשהו אחר, אני זקוק לתיקון יסודי של הנפש על מנת שאוכל להשיג את החיבור הזה. תוכנית הצעדים בסך הכל נותנת לי את הקלים. בסך הכל לעשות כמה פעולות בודדות כל יום שמחברות אותי לה'.
זו כל המהות של הצעדים, מספר פעולות פשוטות להתחבר לה'.
בנוסף לזה, יש צורך בלתקן את פגמי האופי לאט וביסודיות. התוכנית עוזרת בזה.
על מנת שהאדם יצליח ולא ישבר מהקושי של תיקון פגמי האופי, התוכנית מציעה לעבוד בקבוצות. הקבוצה מחזקת את האדם ומאפשרת לו לעשות לעשות את הפעולות ולתקן את פגמי האופי על מנת להתחבר לה'. האם יכול להיות משהו יותר נפלא מזה? מהי מהות האדם אם לא להדבק בה'? למה אנחנו פה, הרי רק בשביל זה! אז אם יש תוכנית שעובדת שמציעה זאת, מה יותר נכון מלהצטרף? אם יש עוד דרכים לעשות זאת- אני אשמח לשמוע. למען האמת- אני די בטוח שיש, אני פשוט לא מכיר. אבל אני די בטוח שהן לא יותר קלות ולא שונות במהות- בלהתחבר לה'.

ג. התוכנית בהחלט מציעה מספר פעולות פשוטות ויומיומיות שמשחררות בקלות. אתה מוזמן לנסות ויום אחד לעשות אותן ולהרגיש בכך מיד.
אבל, כמובן שיש חלקים בצעדים שאינם נעימים וקשים ואין זה סוד. תמיד השאלה מאוד פשוטה- מה כואב יותר, התאווה או ההחלמה.
לי ברורה התשובה- המחלה הרבה יותר כואבת. גם אם נעזוב את מה שזה עושה לאנשים שמסביבי ולאיזה יחס זה גורר אותי לסביבתי, גם ללא כל זה (וזה המון, בעיקר לאדם נשוי...), רק הפגיעה בי עצמי היא עצומה.
אני הורס את עצמי. זה לא משחק, הדבר הזה באמת נגמר במקומות נוראיים. וגם בלי זה, גם אם אני אשאר באותו מקום כל הזמן (ואני לא, בוודאות. המחלה רק מחמירה וגדלה עם הזמן וגורמת לעבור על עוד ועוד קווים אדומים כמו שכולנו ראינו במו עיננו) עדיין יהיה לי נורא ואיום. אני בורח מהחיים במקום להתמודד איתם, אני מנותק ושבור. אני לא חי את החיים, אני חי לידם. אני צופה בהם מבחוץ וכל פעם בשביל לא להרגיש את החסך, אני מתנתק יותר ויותר. וכל פעם הכאב על הניתוק עצמו גדל עוד ועוד ואני זקוק ליותר ויותר מהסם שלי. אני גומר את עצמי לחלוטין ומוחק את עצמי ומקדיש את כל כולי לסם שלי. לא נשאר ממני כלום מלבד הרצון להתנתק עוד ועוד.
מצב זה קשה נפשית פי 100 מכל תוכנית באשר היא, בעיקר מתוכנית כזו שמציעה בעיקר שיחרור וחופש (וכן, גם קצת קשיים ומאמץ. שום דבר טוב לא בא ברגל).

אין הכוונה בכניעה לכך שהספונסר מנהל את חייך. אף אחד מעולם לא אמר לי מה לעשות. התפקיד של הספונסר הוא לשקף לך את חייך ולהגיד מה עבד בשבילו.
הבחירה תמיד תהיה בידך. אף אחד לא ינהל את חייך, זה לא התפקיד של אף אחד. אף אחד לא יקח עליך אחריות, אתה צריך להיות אחראי על עצמך.
מה שכן, התוכנית אומרת לך למסור את חייך לה' ולקבל כל דבר שהוא יעשה. כן, הרי גם ככה כל חייך מסורים לה' והוא יכול מתי שירצה לעשות מה שירצה מחייך. יש לך אפשרות לבכות ולכעוס על כך ויש לך אפשרות לקבל זאת בשלווה וברוגע, אבל את המציאות זה לא ישנה. אז למה לא לבחור בשלווה ורוגע?
אף אחד לא יקח את ההחלטות החשובות שלך, רק ישקפו לך את חייך. אם אתה מעוניין ללכת לחתונה, הספונסר ישקף לך איך זה נראה לו ויספר לך מה עבד בשבילו. לדוגמה הוא יכול לשקף לך שזה נראה שאתה הולך לשם בשביל להסתכל על נשים ובשבילו עבד לא ללכת למרות על הרצון. הבחירה בסופו של דבר אם ללכת או לא, היא שלך.

אין לי שום עניין לשכנע אותך להצטרף לתוכנית. אני בעיקר כותב זאת בשביל עצמי.

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 11 חודשים #37136

• guni (אחד שלא יודע)
קראתי. אחשוב על זה . תודה!

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 11 חודשים #37153

• guni (אחד שלא יודע)
קראתי. חשבתי. נראה לי שכך או כך אני אשאר מריונטה על חוט של מישהו - או של הספונסר או של ההתמכרות. אני לא חושב שיש דבר כזה שיקוף מוחלט. עצם הקשר עם ספונסר יוצר תלות ומחויבות מצד מי שאמור לעבוד על ההתמכרות שלו. כך שלנצח לא תהיה לי באמת בחירה חופשית לשום דבר. ואני לא מוכן לקבל את זה שהבחירה שלי מתמצית בלהעביר את השליטה על חיי למישהו אחר. וגם לא בתשובה שתמיד יש לי בחירה למות כי לשם ההתמכרות מובילה. זו לא ברירה אמיתית. זו דרך מכובסת יותר לומר שאני מוכרח להעביר את השליטה על חיי לאחרים. וכאמור לעיל, אני בהחלט מעדיף למות ולא לעשות את זה.
כנראה שבאמת אין לי מה לחפש כאן אם אני לא מוכן לשלם את המחיר של התכנית הזאת. תודה בכל אופן

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 11 חודשים #37157

• יוסף (יהודה)
אין ספק שאתה צודק, אבל אני לא מבין כ"כ את המסקנה שלך...
שחקן כדורגל שרוצה להצליח והולך למאמן טוב או לקבוצה טובה ומתאמן בה, האם הוא הפך להיות מריונטה על חוט של המאמן?
לא נראה לי. הוא עושה את מה שהמאמן אומר ומתאמן לא כי הוא חייב, אלא כי הוא רוצה להיות שחקן טוב. האם חייו הפכו להיות חסרי חשיבות או מנוהלים ע"י אדם אחר בגלל זה? נשמע לי קצת מוגזם להגיד זאת.
גם תלמיד בבית הספר נמצא במצב זהה. הוא בא בשביל ללמוד ולצאת עם ציונים טובים\ידע רב. לצורך זה הוא מקשיב למורה ועושה את המשימות שהוא נותן.
האם המורה שולט בחייו?
האם אדם דתי שלומד בישיבה ורוצה ללמוד מדרכיו של אחד הרבנים ומקשיב בקולו, האם הרב שולט בחייו?
האם הקשבה לעצות מבחוץ מוחקת את האני הפנימי שלי או דווקא מגלה אותו יותר?

נכון, במקרה של התמכרות זה נשמע עניין יותר רחב, כאילו מדובר על כל החיים. למעשה, לא מדובר על משהו יותר גדול מכל הדוגמאות שהזכרתי.
נכון, בשבילי (וכנראה בשביל רוב המכורים) התאווה בהחלט ממלאת מקום מרכזי בחיים, לכן מסירת התאווה פרושה מסירת חלק עצום מחיי. אך באותה מידה אצל שחקן כדורגל הכדורגל מהווה חלק עצום מחייו ומסירת ההחלטות בנוגע לכדורגל לידי המאמן זה דבר מאוד משמעותי וגדול בחייו (זה משפיע על התזונה שלו, על שעות השינה, צורת הבילוי, זמני האימונים, צורת האימון, אם ישב על הספסל או ישחק במשחק וכו'...). וכן אותו הדבר אצל התלמיד בבית הספר ואצל תלמיד הישיבה.

אני לא מוכן למסור את התאווה שלי. אני רוצה אותה אצלי. אני אוהב אותה ולא מוכן להיפרד ממנה.
בנוסף לכך, אני לא מאמין שמישהו בחוץ ידע איך להתמודד איתה ומה לעשות איתה ואיך בעצם לטפל בה.
זה נובע אצלי מהריכוז העצמי. אני בטוח שאני הכי חכם והכי מוצלח ואני לא מכון לשמוע בקול אדם אחר בשום תחום בחיי, בטח לא בבעיה הכי גדולה שלי.

כאשר אגיע לצעד 1, בע"ה, אבין שהמצב העכשיו הוא בלתי אפשרי. אני לא מסוגל להתמודד לבדי עם התאווה. עצות מאחרים יעזרו? אני עדיין בספק גדול. אבל מה שבטוח- אני לבדי לא יכול.
בצעד 2 בע"ה אגיע לאמונה בה'. אאמין שכן יש כוח חיצוני לי שכן מוסגל להציל אותי. אני הרי לא מסוגל, את זה הבנתי. אבל פתאום אאמין שיש משהו שכן יכול להציל אותי! ה'! יש לו את מלא הכוח והוא יכול לעשות זאת. לאחר מכן מגיע השלב הבאמת קשה- להיות מוכנים לתת לו לעשות זאת.

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 11 חודשים #37341

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
יומני היקר -מזמן לא הייתי פה
אני חווה קשיים בזוגיות עם אשתי
בימים האחרונים
חזרתי לישון  לבד בסלון
לא מקום טוב למכור
עם איפון אייפאד
פלסמה גדולה מחוברת לסטרימר ולרשת
וכמובן כמיהה גדולה (בינתיים אני עוד מסתדר איתה )
אבל זה מה יש
מה שמענין אותי כרגע
זה לדעת מה אני  מרגיש
ואני לא מצליח
הרי טינה זה לא -אין לי שום טינה לאשתי
בנוסף טינה זה רגש שאני מכיר טוב
זה בודאות לא זה
וזה גם לא כעס
וגם לא אכזבה
אני לא מצליח להבין מה אני מרגיש
אבל זה מרוקן אותי ואני מת להשתמש
האם מישהו מכיר את ההרגשה הזאת ?

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 11 חודשים #37344

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
סוגי כמיהות שנתקלתי עד כה מהקל אל הכבד
1- אני נקי וצחור כמה ימים טובים -ונתקל במושא כמיהה
לזמן קצר -אני מסיט את הראש -חושב על זה כמה שניות וזה עובר
לזמן ארוך -רוב הסיכויים שאני לוגם קצת תאוה -המפגש נגמר וזה עובר
2- כמיהה שלא קשורה למבט או מפגש עם אישה
א-אני במשרד לבדי מוקדם בבוקר
ב-סיימתי מטלה כבדה שהתעסקתי בה לאורך זמן -ואני רוצה ל״פנק את עצמי״
ג-משעמם לי -בא לי -יש לי בדיוק חור בין פגישות
3-כמיהה -בשל מצב נפשי מדוכדך/ירוד וחיפוש לברוח
זו כמיהה קשה מאד להתמודד במיוחד כשהיא תוקפת
אחרי נפילה - או אחרי תקופה ארוכה של המנעות (כמה שבועות )
-אין כוחות להתמודד איתה
אבל היא עדיין בתחום הבחירה -אני נופל כשאני בוחר ליפול
4-כמיהה אובססיבית -בדרך כלל זה קורה לי לאחר השבוע השני או השלישי
היא כבר מופיעה בתצורה של סרטי פורנו שעוברים לי בראש
במשך שעות -ואני לא מצליח להתפטר מהם
אני יכול בתחילת האובססיה לעשות פעולות -נכון להיום הם לא ממש עזרו
אבל בשלב מסוים נמס לי המוח -אני לא מתפקד אין לי שום בחירה
ונופל
ברוך השם כרגע אני לא שם -
אני בכמיהה מספר 3
מסוגל לבצע פעולות -כותב בפורום -ומסוגל לעבור את הלילה בשלום
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 11 חודשים #37347

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
לא יאומן כמה דילמות מטופשות
מכור שרוצה להפסיק
צריך לעבור
וכמות הזמן שמשקיעים במחשבות הללו
אני לא בטוח שאני משקיע בהחלמה כמו שהשקעתי במחלה
לדעתי זו השקעה גדולה יותר

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 11 חודשים #37360

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אח, התחושה מוכרת, לא מעט פעמים עזר לי בזמנים כאלו לכתוב פשוט מה אני חושב - מרגיש אליה. ואם לא הצלחתי אנסה לבדוק מה מפריע לי בה או בהתנהלות שלה, מה גורם לי לרצות לישון בסלון. ואם לא אולי כדאי לחזור לישון בחדר ואז לבדוק מה קורה לי...

בהחלמה.
אוהב. 
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 10 חודשים #37433

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
היי אסירות תודה על התגובה
לכתוב מה אני מרגיש אל אשתי
השורה התחתונה 
היא שאני אוהב אוותה ורוצה להשאר איתה
מה אני לא אוהב בה -הרבה דברים
ואם אשאל אותה
אני מניח שהיא תענה אותו דבר
איך כל זה עוזר לי לפענח
מה אני מרגיש עם עצמי כרגע ?
ויותר חשוב איך אני יוצא מזה ?

הכמיהה נושפת לי בעורף כבר יומיים
בגלל המצב הלא מזוהה הזה

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 10 חודשים #37434

• אסירותודה
  • מנהל
יקירי, התכוונתי,מה עכשיו אתה לא אוהב בה.. מה מקפיץ לך תג'ננה.. אני לא יודע עליך, אכתוב לך מה עשיתי אני (ולא, לא אהבתי אותה בעבר, אולי התרגלתי אליה, אבל מי שלא אהב את עצמו לא יכל לאהוב..) מהנסיון שלי, בלא מעט מהפעמים שחשתי כך זה היה בגלל אגו. היה מורכב לי להתכופף. רציתי שהיא תעשה את הפעולה.

איפה שיש אגו אין אלוהים, אין רוחניות חיובית. זה כמו שמן ומים שלעולם לא יתערבבו. כשאני עושה פעולה שמנמיכה אגו. הכח העליון יכול להכנס. אצלי הוא נכנס. תמיד. כשהוא לידי אני רגוע. למה? ככה. זה מה שתינוק מרגיש בידיים של אבא שלו.

נסה לעשות משו הפוך ממה שבא לך, לא יודע מה, ג'סטה של רוחב לב. בנדיבות.

נ.ב.
בשבילי אהבה זה ראשי תיבות של -

א - אמון
ה - הבנה
ב - ביטחון
ה - הזדהות 

אני אוהב..

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 10 חודשים #38107

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב חברים יקרים
אתמול אחה"צ חוויתי כמיהה קשה מאוד
הייתי מחוץ למשרד נאבקתי עם עצמי ליפול או לא ליפול
והחלטתי בראש הקודח שלי שאני הולך ליפול
אני נקי כבר 15 יום זהו מספיק מותר ליפול
במקום ללכת הביתה חזרתי למשרד
הרעל כבר חילחל הדופק כבר טס
הראש כבר היה בתוך הפורנו
הכל כבר היה מוכן לנפילה
התישבתי מול המחשב
ואז בכוחות האחרונים שלי לפני ההתחברות
פשוט ברחתי מהמשרד -אין לי מושג איך עשיתי את זה
ועברתי את אתמול בשלום
היום בבוקר מול המחשב הסתכלתי על הימים שכמעט איפסתי
הכמיהה אחריי ואיזו הרגשה עילאית שלא איפסתי
ממשיך במסע  בכוחות מחודשים

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 10 חודשים #38112

• guni (אחד שלא יודע)
איזו גבורה. איך הצלחת לצאת משם? ביקשת משהו מבחוץ או אתה בעצמך קמת ויצאת? או הרגשת שמשהו מבחוץ מושך אותך לצאת החוצה? ואם כן, יודע מה הטלפון שלו?
אני מניח שעוד אחרים כמוני כאן חושבים עליך שאתה עם הרבה כוחות, גם אם אתה אולי לא תסכים לזה (ככה זה כשמסתכלים מבפנים). אני מקווה שזה יתן לך הסתכלות אחרת על עצמך, אם היית צריך את זה, לדעת מהמסתתר אצלך בתור עתודה לזמנים "מעניינים" יותר

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 10 חודשים #38113

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
דורונדו !!! חזק אתה !!!

מצטרף לשאלה של גוני, איך עשית את זה? כוח מבפנים או כח מבחוץ?

מאחל לך להגיע ליעד, ולקטוף את כל הפירות שבדרך...

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 10 חודשים #38115

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
תודה חברים
האמת שאני לא יודע לשים את האצבע מדויק אם זה כוח מבפנים או מבחוץ
אולי משולב?
מה שאני יודע זה 
שכשהחלטתי שאני הולך ליפול ועדין הייתי מחוץ למשרד
נגמרו המאבקים הפנימיים אם כן או לא
החלטתי שכן ונעשיתי ממוקד מטרה לכיוון של ליפול
וכשהתישבתי מול המחשב לא ביקשתי כלום
הייתי כולי מסוחרר ומעורפל ובדרך להתרסקות
אבל  הם חזרו (המאבקים הפנימיים) והרגשתי שאני עושה משהו בכפיה
ואז בשניות הללו של ההתלבטות ניצלתי את המומנטום של ההתלבטות
וברחתי
אם השלב הזה לא היה קורה (כוח עליון ?)
כנראה שהייתי נופל
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: ספירה אישית (דורון) לפני 10 שנים, 10 חודשים #38117

• אסירותודה
  • מנהל
דורון כיף לקרוא אותך. כיף לקרוא גם את מה שהכתיבה שלך מוציאה מאחרים.. ולעניין ההחלצות מנפילה לא הייתי שם כך שאיני יודע מה קרה לך, אבל את התיאור שלך אני מכיר, הייתי במקומות דומים וזו באמת היתה התחושה - זה פשוט לא אני. משהו אחר עשה לי את העבודה. אני מאחל לך שתמשיך לעשות את שלך 'ומה שזה לא יהיה' יעשה את שלו...

בהחלמה.
אוהב.
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן