ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע 16568 צפיות

בעניין: מתחיל את המסע לפני 9 שנים, 8 חודשים #63490

תודה רבה לכל המגיבים והמעודדים, אין לי ספונסר, הגאווה שלי לא נותנת לי כרגע. וגם הספק אם אני מכור או סתם חוטא...
היה קושי אתמול בלילה.
בינתיים יום שני לניקיון.

אני מזכיר לעצמי מה שכתבתי כמעט לפני שנה וחצי כשהתחלתי להיות נקי ואז החזקתי מעמד עד ששוב נפלתי:

הנה מה שכתבתי:
1) מאז תחילת הספירה בפורום אני כמעט תמיד נמנע מלהכנס לאתרים בעייתיים ללא חוסם תמונות - פשוט שמתי לב מהעבר שהנפילות מתחילות בראיות ב"שוגג" ואז חצי שוגג ואז מזיד ואז.. לכן כמניעה אני משתדל להקפיד שלא להכנס לאתרים עם חשש פרסומות ותמונות לא צנועות ללא חוסם התמונות והפרסומות. כך אני רואה מלל בלבד.
מה שהעין לא רואה, הלב פחות חומד...
2) התאמצתי יותר שלא לראות נשים גם פנים של נשים, היו עליות וירידות בזה, אבל ודאי שמתחילת הספירה הקפדתי הרבה יותר, תודה לאבל'ה שעוזר.
3) קראתי בפורום שיתופים, עצות, דיונים - מאוד עזר לי
4) השתתפתי (לא כל יום) בקבוצות הטלפוניות, בעיקר בתור מקשיב, זה מאוד עוזר לי, כוח הרבים יש לו כוח עצום לאחלמה.
5) השתדלתי להתייחס עוד יותר בכבוד לאשה ולילדים, עוזרת לי תפילת השלווה וגם ההפנמה שאלוקים מנהל את העולם.
6) היה לי משהו שהפריע לי בהתנהגות האשה, והתקשרתי ליועץ נישואין, חשבתי גם לקבוע פגישה, אבל הוא פתר את זה בטלפון, כך לבינתיים.
7) אני ממשיך בהתעמלות, אכילה בריאה, יתכן שגם זה עוזר.
8) אתמול היה לי גל של תאווה, שיתפתי קצת בפורום, אכלתי שוקולד (היה טעים...)
9) שבוע שעבר חששתי מגל תאווה, נסעתי לכותל והיה כיף...
10) אני יותר מדבר עם השם, אמנם בעבר גם כן, אבל מאז ימי ה"ספירה" אני יותר מבקש יותר מתחנן על נפשי.
11) ממשיך עם הקביעות שלי בלימוד התורה, לומד נושאים שמעניינים אותי, אני מקווה להגדיל את הזמן שאני מקדיש ללימוד התורה.
12) התקדמתי קצת יותר ברצינות בפרויקט שאולי הוא השליחות של חיי, שלצערי הזנחתי אותו בגלל התאווה והניסיון לפתור את הבעייה עם התאווה, עכשיו כשמתחילים לראות את האור, אז הנשמה מתפנה יותר לתפקידה האמיתי.
אולי יש עוד אבל זה לבינתיים.
שבת שלום חברים יקרים!

בעניין: מתחיל את המסע לפני 9 שנים, 8 חודשים #63516

אתמול נפילה בראיות לא טובות מחוץ למחשב, כמעט נפילה.
יש לי טינות על אשתי, ומדברים רק על דברים טכניים.
דיברתי עם יועץ והוא אמר שחשוב שהיא תהיה שותפה לשיפור וחשוב להתאמץ מאוד שזה יבוא בדרכי נועם.
יום שלישי לנקיות.
תודה לחברי הפורום ולבורא עולם

בעניין: מתחיל את המסע לפני 9 שנים, 3 חודשים #69600

מתחחיל ספירה חדשה לאחר נפילה היום ואתמול

בעניין: מתחיל את המסע לפני 9 שנים, 3 חודשים #69601

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אוהבים
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: מתחיל את המסע לפני 9 שנים, 3 חודשים #69606

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
עברתי על ההודעתך שכתב בעבר, לפני שהגבתי,
1. כל הכבוד על הכנות לעדכן מה המצב שלך,
2. בעבר היה לך הרבה ימי נקיות, אבל לפי בכתיבה שלך, נלחמת בכוח להביא אותם, או שהיית עסוק בדברים אחרים,

לדעתי (מקווה שיהי לתועלת)
אני לא יגיד לך לבוא לקבוצות חיות, כי לא נראה לי שאתה נמצא שם,
אבל עיצה קטנה מחבר שאני פשוט חושב על הסבל שאתה סובל בלוותר על  התאווה, ומבטים ואינטרנט,
קח ספונסר טלפוני, (אני מאמין שיהיו חברים שישמחו לעזור לך בזה) אולי לא מתאים לך, אבל יהיה לך בעז"ה חיים יותר קלים, אתה לא תסחוב את ההתמודדות של החיים לבד,
אתה נמצא איתנו כמעט שנתיים, ולפני זה היית גם בפורום, ואתה מכיר את הדו שיח שלנו פה,
מגיע לך חיים יותר טובים ומשוחררים,
תבדוק את עצמך בכנות ובפתיחות, והשם יעזור לך שיהיה לך גם נכונות,
אוהבים,
שבת שלום
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: מתחיל את המסע לפני 9 שנים, 3 חודשים #69609

שלום חבר יקר,
אני מכיר את ההרגשה להתרגש, להתחיל, להצליח, להרפות, להרגיש, ליפול, להתייאש, לנסות שוב...
גם אני נמצא כאן כמה שנים (3) וחוויתי את הככל. אין לי אלא להצדיע לך על הדרך.‏

בהצלחה חבר, שתעלה על דרך בקרוב!‏‎ ‎

בעניין: מתחיל את המסע לפני 9 שנים, 3 חודשים #69615

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שבוע טוב חבר יקר,

אני מאוד רוצה שיהיה לך טוב. הרי אנחנו אחים לצרה..
אשמח לשוחח אם תרצה.

אוהב אותך
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מתחיל את המסע לפני 9 שנים, 1 חודש #71613

אחים יקרים תודה לכולכם על העידוד צדיקים יקרים! איכפת לכם לשם שמים אחים יקרים לצרה.
ברוך השם נקי בערך 35 יום, מקווה לעדכן מידי פעם.
המשיכו כולכם החזיקו חזק אלוקים אוהב את כולנו אחד אחד וכולנו יחד!
בהצלחה לכולנו
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן