ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע 16569 צפיות

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #43952

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
להיפך, ההצלחה שלך נותנת לנו (היינו לאלה שעדיין נמצאים בשלבים הראשונים של הסולם) הבנה שגם אנחנו יכולים להגיע למצב כמו שלך, וכמו שכתבת אתה הגעת לזה רק בזכות הדרכים שהאתר מציע, הדרכים אל הבורא יתברך. שבת שלום!!
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #44470

להיפך, ההצלחה שלך נותנת לנו (היינו לאלה שעדיין נמצאים בשלבים הראשונים של הסולם) הבנה שגם אנחנו יכולים להגיע למצב כמו שלך, וכמו שכתבת אתה הגעת לזה רק בזכות הדרכים שהאתר מציע, הדרכים אל הבורא יתברך. שבת שלום!!

תודה רבה! אני גם לפני שנתיים חשבתי שאין סיכוי ותמיד שבוע לפני שאשתי אסורה אני צריך ליפול אם בראיות אם בדברים יותר גרועים, עד שעברתי משהו שגרם לי להפחית מאוד ועזר לי, אבל לא היה הפיתרון השלם, ואז כשראיתי שהפיתרון החלקי גם לא עוזר אז בייאושי פניתי לפורום הזה והתחלתי ספירה ובאמצעות מה שכתבתי ובאמצעות הקבוצות בטלפון עזר לי. תודה!! חג שמח
כבר 225 יום. אני עדיין לא מאמין שהספירה ממשיכה בלי נפילה של שז"ל. היו נפילות של ראיות אבל הרבה פחות מהעבר.

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #44569

• brother
  • דירוג פלטיניום
כיף לשמוע, שיהיה בהצלחה גם בהמשך..
נ.ב.
הסתכלתי בשרשור בעבר אך כרגע איני זוכר לכן אני שואל: אתה נמצא בתוך הצעדים? יש לך ספונסר? או שרק עצם הנוכחות באתר והכתיבה פה נתנו לך נקיות..
אשמח אם תוכל לענות.. כי אני די שם..
תודה, אוהב ומחבק, אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #44941

אז ככה
אתמול ושלשום היו לי נפילות ראיות לא טובות באינטרנט. ברוך השם לא הוצאתי זרע אבל ראיות היו!
מודה ועוזב... מקווה לעזוב את הראיות!
סוללות ההגנה נפרדו מעלי בזה אחר זה, אני מתחיל לבנות אותם מחדש
1) נתתי לעובדים לבנות וידאו ולהעלות ביוטיוב, ואז כדי לראות את עבודתם נכנסתי ליוטיוב בלי חוסם תמונות ופלאשים - ואז לאט לאט התמונות בצד שמאל ביוטיוב משכו אותי
תיקון: מהיום אני נכנס ליוטיוב רק עם חסם התמונות והפלאשים - קבוע קבוע!! גם לשנייה אחת רק עם החוסם, ואז לראות את העבודה שלהם (אין בעיה בוידאו שלהם) ולצאת.
2) מלפני יומיים היו לי טינות על אשתי וגרם לי בתת מודע לחפש...
תיקון: להסתכל על החיובי, להתפלל על זה,

3) יש תוכנות שלא עובדות ברימון ולכן יש לי חשבון שאינו רימון והפעלתי אותו לקצת זמן... והתעכב המעבר חזרה לרימון
תיקון: מקווה לעבור חזרה בהקדם

4) התנפחתי קצת מגאווה על כך שעדיין יותר מ - 225 יום לא נפלתי והרשתי לעצמי לזלזל בראיות פה ושם, כאילו אני מחוסן... חחח
תיקון: הכתיבה בפורום, וההבנה שאין מי שמחוסן, גבר זה גבר...יצר זה יצר... מלחמה כמו מלחמה

5) הייתי עסוק ולא שוחחתי עם חברים - וכך חיפשתי נחמה בראיות האסורות
תיקון: מקווה בערב להתקשר לחבר טוב לשוחח

6) לא למדתי מספיק תורה - לאחרונה אני חייב הספקים מסויימים ואז אני מרשה לעצמי להפחית מאוד בלימוד תורה
תיקון: היום כבר זכיתי ללמוד תורה עם חבר, מקווה כל יום קבוע

7) ראיתי סרטוני הדרכה שקשורים לעבודה - אבל היה בהם תמונות לא צנועות - דבר שהדליק את מה שלא צריך ומשך אותי...
תיקון: כל סרטון הדרכה שיש בו בעיות צניעות אין עלי חובה לצפות, ועוד יותר יש עלי חובה לא לצפות! הפרנסה בוא תבוא.

אולי יש עוד... אבל אני מקווה לבנות מחדש את החומות שנפרצו. ולעדכן.
תודה!
לגבי שאלתך - אני כרגע לא שומע קבוצות ולא היה לי ספונסר, זה אולי הגאווה שלי ואולי בגלל שאני לא חושב שאני מכור אלא סתם חוטא נאלח... (טוב חוטא שמשתדל מאוד לשמור)
דבר נוסף שאני חייב להפנים - שאם נפלתי אתמול בראיות - אין חובה עלי ליפול היום ולהמשיך בשטויות האלו!!!! לא לא לא!!! מה שהיה היה, היום יום חדש - למדתי תורה, התוודתי בפורום, נכנסתי רק עם הגנה למקומות המסוכנים, קבעתי עם חבר לשוחח.
חייב להמשיך עם השמירה, אבא שבשמים עזור לי למרות השטויות שלי!
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #44953

• brother
  • דירוג פלטיניום
סתם כך המלצה שלי, מה שאני כמובן עשיתי...
יוטיוב אצלי הוא מחוץ לתחום, נפלתי שם כל כך הרבה, הגעתי למסקנה שאם אני רוצה לראות משהו אז זה יהיה במחשב של חבר או שחבר שלי יוריד לי את הסרטון או ישלח לי אותו..
אני שלם עם זה, והאתר הזה ממש לא חסר לי...(חוץ מזה, כמעט נראה לי שחסמתי את כל האתרים של סרטונים וכו' ואני שלם עם זה ב"ה..)
איני מצטער לרגע... וכל שכן עם זה במסגרת עבודה אתה יכול לבקש מאחרים לעשות זאת... או לצפות איתך..
בהחלמה.. אוהב, אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #44992

בקשר ליוטיוב מסכים איתך שכדאי לא להכנס כלל, אני צריך אותו לצורך פרנסה, אבל כשאני משתמש בתוסף לחסימת תמונות, לא רואים כלום חוץ ממילים.
אני ממליץ על התוסף לכל אתר שיש חששות

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #45013

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
התוודתי בפורום,
אולי תלך להתוודות אצל כומר?

אנחנו פה לא "מתוודים". אנחנו בס"ה מחפשים דרכים להפסיק ליפול. חולקים נסיון אישי. מספרים מה עובד לנו ומה לא. קוראים מה עבד לאחרים ומה לא. ומשתדלים להפנים תוצאות.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #45041

מועיל לי לכתוב בפורום מה שעובר עלי, כל אחד מועיל לו משהו אחר. לא ראיתי בכללי הפורום שאסור להתוודות, כנס להנעלה (להנהלה...) ותוסיף אולי עוד כמה כללים. 

היום ברוך השם עבר בשלום - (בזכות ההתוודות?...)
עסקתי יותר בפעילות מועילה, למדתי, ואני שמח שאת השרשרת של יומיים ראיות לא טובות, בינתיים הצלחתי לעצור. תודה לבורא עולם! ולחברי הפורום שקוראים...
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #45092

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
מה למעשה למדת מ-225 יום לשני הימים האחרונים?...
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #45124

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
היום ברוך השם עבר בשלום - (בזכות ההתוודות?...)
לא בזכות. למרות. השבח לבורא העולמים שבמקרה ספציפי זה לא הושפעת לרעה.

בשורה התחתונה אין כלל האוסר התוודות אך יש כלל האומר שאני חולה. ועל מחלה לא מתוודים. באופן אישי, כמעט כל פעם ש"התוודתי", קרי: החזקתי עצמי לחוטא, המשכתי בדרכי. רק לאחר שהפנמתי שמדובר במחלה, התחלתי לצבור ימים.

אז אני מעדיף לא "להתוודות" על לשעבר ולא "להכשל" שוב בעתיד.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #45143

מתנת נקיון יקר, אני מבין את כוונתך לעזור ולכוון, אבל חשוב לכולנו לזכור כמו שלא אומר לך מה לעשות, אלא זכותך לומר מה עובד לך, כך זכותי לומר מה עובד אצלי, ואני מחזיק עצמי כן לחוטא ולא לחולה. וזה עובד יופי (כמעט...) כרגע יותר מ- 230 יום. תוכל להחליף במילון את המילה שכתבתי "התוודות" לשיתוף - כפי מה שהרבה מספרים בפורום מה עובר עליהם. אני "טעיתי" וקראתי לזה התוודות, בסדר. פעם הבאה אולי אקרא לזה שיתוף.

בכל אופן באשכול 90 יום שלך תכתוב את המילון המתאים לך, ותודה על הרצון הטוב לעזור ולספר מה עוזר לך.
כתבת: " אך יש כלל האומר שאני חולה. ועל מחלה לא מתוודים. " הכלל הוא מה שעובד לך - תכתוב אותו באשכול שלך ותנהג לפיו. מצויין מאוד ושמח בשבילך!  יתכן מאוד שאצל אחרים הדברים עובדים אחרת.

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #45189

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
'שמוליק', גם לצועד טוב להתוודות: הצעד החמישי - "התודינו בפני אלוקים עצמנו ואדם נוסף על טיבם המדוייק של פגמנו"...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #45192

'שמוליק', גם לצועד טוב להתוודות: הצעד החמישי - "התודינו בפני אלוקים עצמנו ואדם נוסף על טיבם המדוייק של פגמנו"...

אני אפילו לא בצעד ראשון וזה עוזר לי... אולי אני עושה את הצעדים בלי שאני יודע...

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #45198

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מבלי לתת לך צינוים, יש לא מעט אלמנטים שלמדת כאן ושנראה שניכסת לעצמך, צעד ראשון? אתה מודה שאין לך כח מול התאווה, אתה מתנהג כמו מי שאין לו כח... צעד 2? אתה פונה החוצה. מבקש עזרה. וכן הלאה על זה הדרך...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מתחיל את המסע לפני 10 שנים, 7 חודשים #45254

מצויין שאני מושפע ומצויין שזה בזכות הפורום, בכל אופן העיקר שבינתיים מצליחים להחזיק מעמד ולחזור למסלול הטוב, מבלי ליפול עמוק מדיי, חזרה למסלול אלו מהדברים שפעם היו דורשים ממני הרבה יותר כוחות וזמן.
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן