ברוכים הבאים, אורח

המסע שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: המסע שלי 5759 צפיות

בעניין: התרסקות. לפני 10 שנים, 3 חודשים #52530

לו יהי כדברי הושיעה שזו תהיה ההתרסקות האחרונה לפני העליה לרכבת.

תודה על התזכורת של הכאב.

מהנסיון שלי גם הייתי חייב נפילה מאוד כואבת בשביל להתעורר, יותר מזה הייתי חייב את העזרה של אלוהים.

וברגע שהוא החליט אז זה קרה.

תתפלל אליו, פנה אליו מהמקום הכואב הזה, בקש ממנו שיאיר את עיניך.

עוד לפני הנקיות, רק בשביל באמת לרצות את התוכנית, נקיות, צריך רחמים גדולים, וחסד אלוהים אוהב.

בהחלמה

בעניין: תצילו אותי. לפני 10 שנים, 3 חודשים #52621

למוישלה היקר,אני לא חשבתי ועדיין אני לא חושב שדרך זה אפשר להתרפא מהמחלה הזו, אבל כשמישהו צועק הצילו ניסיתי לחשוב
מה כן יכול לעזור ברגע קשה, אז אמרתי לעצמי בא ונציע לו את העצה הכי עתיקה שיש אולי עם כל הרצון להתגבר באותו רגע זה יכל
להועיל, אבל להתרפא אין דרך קצרה ואני גם לא מוסמך כרופא לרפאות מי שמוגדר כחולה.

3 ימים נקיים! לפני 10 שנים, 3 חודשים #52938

• Sipo
  • חבר ותיק
אני יודע שביחס אליכם זה הישג קלוש, אבל השיא שלי הוא 4.5 ימים נקיים, אז אני ממש מתרגש! אני מתפלל לה' שרק יתן לי עוד יום נקי אחד.

בעניין: 3 ימים נקיים! לפני 10 שנים, 3 חודשים #52939

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אמן.
תודה על השיתוף.

האם עשית פעולות מסויימות שעזרו לך? או שבמקרה הזמן טס?

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: 3 ימים נקיים! לפני 10 שנים, 3 חודשים #52941

• Sipo
  • חבר ותיק
ביומיים הראשונים הייתי עסוק מאוד, אז לא ממש הספקתי לחשוב על זה. היום היה לי ניסיון, אבל ידעתי שהוא עומד לבוא, אז זה נתן לי זמן להתפלל. ידעתי שאני עומד להיות בבית לבד לכמה זמן, אז התפללתי לה' שיעזור לי. אמרתי לו שאין לי שום יכולת להתמודד מול היצר הרע, להתמודד עם אש. וכדי להתמודד עם אש, אני חייב משהו חזק הרבה יותר, לכן אני חייב את עזרתו של הקב"ה. אני חושב שלהתפלל מתוך נקיות שלא אכשל עושה אפקט חזק הרבה יותר מאשר להתפלל מתוך נפילה שלא אפול שוב. כי זה בא ממקום אמיתי יותר, מקום שבו אני בתוך ההצלחה, אבל אני לא מייחס אותה לעצמי, ואני מכיר בכך שהעובדה שאני כרגע בהחלמה לא אומר שבעוד שעה אהיה, ולכן אני צריך סיעתא דשמיא תמידית. להתפלל מתוך נפילה זה חשוב, אבל אני חושב שהתפילה שבאה בנקיות חזקה אפילו יותר. השתדלתי להזכיר לעצמי גם שבסופו של דבר אני כן יכול לעמוד בניסיון הזה, זה נתן לי כוחות אני חושב.

בעניין: 3 ימים נקיים! לפני 10 שנים, 3 חודשים #52946

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
וואו סיפו!! בלי משים לב צעדת את שלוש הצעדים.

צעד אחד - ידעת שאין לך כוח לבד.

צעד שתיים - האמנת שאלוקים יכול לעזור. מתוך ההצלחה של יומיים.

צעד שלוש - התפללת. ביקשת מאלוקים שרק הוא יכול.

מאחל לך שתזכה להמשיך לצעוד

בהחלמה
אוהב
הושיעה

בעניין: 3 ימים נקיים! לפני 10 שנים, 3 חודשים #52947

• Sipo
  • חבר ותיק
תודה רבה

4 ימים נקיים - קבלת החלטות מושכלת לפני 10 שנים, 3 חודשים #53011

• Sipo
  • חבר ותיק
שלום. היום ב"ה, בסיעתא דשמיא ענקית וכלל לא מובנת מאליה, הגעתי לארבעה ימים נקיים. רציתי לשתף אתכם בנקודה שעזרה לי קצת. הנקודה הזו היא לקיחת השליטה על המעשים שלי, בצורה מושכלת ולא רגשית. הנושא הזה היה תמיד קשה לי, בכל תחומי החיים. לנסות ללכת על פי מה שאני חושב שנכון, ולא על פי מה שהלב שלי רוצה בו ברגע. חלק נכבד מהנפילות שלי היו אחרי יום נקי לחלוטין, כשפשוט נשארתי במחשב עוד כמה דקות, ועוד חצי שעה, בשתיים ושלוש לפנות בוקר. הנפילות הללו היו אחרי שאמרתי לעצמי "עוד שעה אני הולך לישון ויהי מה. רק עוד שעה. רק לראות עוד פרק של הסדרה", ואז היצר היה תופס אותי בהפוכה וגורם לי ליפול בלי שרציתי בכך. אז הפעם החלטתי לא להקשיב לו. החלטתי שהפעם אני הולך לישון בזמן, בלי לאפשר לו להשאיר אותי ער עד שעות שהמוח שלי לא מתפקד בהן. החלטתי, והצלחתי ללכת לפי ההחלטה שלי. אני חושב שזה עזר לי להנצל מעוד נפילה. מקווה שיעזור לכם.

אני מתפלל שה' רק יתן לי עוד יום אחד נקי.

בעניין: 4 ימים נקיים - קבלת החלטות מושכלת לפני 10 שנים, 3 חודשים #53023

• חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 156 ימים
  • חבר ותיק
מזדהה. גם אני מתקשה מאוד לעשות מה שאני חושב שנכון עבורי (כמו מלא עבודות שעלי להגיש) ולא סתם לשוטט..

בעניין: 3 ימים נקיים! לפני 10 שנים, 3 חודשים #53031

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
הצלחה רבה סיפו. מתרגש ושמח איתך.

הושיעה, תוכל בבקשה אולי לפרט יותר את צעד שתיים? אם הבנתי נכון זה קשור יותר לבקשת עזרה מחברים ועוד. לאו דווקא?

בעניין: 4 ימים נקיים - קבלת החלטות מושכלת לפני 10 שנים, 3 חודשים #53032

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
אשריך סיפו. הלוואי עלי. אלף פעמים החלטתי אלף החלטות לעשות דברים שיעזרו ליציבות שלי, ובהרבה מהם נכשלתי. לא הרבה זמן אחרי שהגעתי לתכנית הפסקתי להחליט, כי הגעתי להכרה של חוסר האונים של ההחלטות שלי מול המציאות, כיום, במקום החלטה, אני משתדל לבקש מהקב"ה שהוא ישמור עלי, ולדוגמא כשאני צריך ללכת לישון בשעה מסוימת או לקום בשעה מסוימת אני מתפלל אליו שיעזור לי בזה מתוך הכרה שההחלטה שלי פשוט לא מחזיקה. וכמובן אני נצרך גם לעזרת חברים ומבקש מהם עזרה לצורך כך. וגם זה בס"ד בלבד.

בעניין: 3 ימים נקיים! לפני 10 שנים, 3 חודשים #53041

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
צעד שתיים - הגענו לאמונה...
סיפו האמין שאלוקים יכול לשמור אותו נקי. זה המהות.

Sipo כתב on 18 ינו' 2014 17:13:

התפללתי לה' שיעזור לי. אמרתי לו שאין לי שום יכולת להתמודד מול היצר הרע, להתמודד עם אש. וכדי להתמודד עם אש, אני חייב משהו חזק הרבה יותר, לכן אני חייב את עזרתו של .... וכו'

העיקר להאמין שזה אפשרי. ההמלצה היא דרך חברים. זה שלב ביניים. חשוב מאוד אבל העיקר זה האמונה בכח גדול.

בהחלמה

בעניין: 3 ימים נקיים! לפני 10 שנים, 3 חודשים #53084

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
קראתי את השורה הראשונה שכתבת ואינני יכול שלא להגיב.
אני מאוד מתרגש דווקא מהצעד הקטן שלך. מזכיר לי שכל ההישגים הגדולים שלי הם לא בגללי, אלא בגלל הדרך שלי ובגלל אלוקים שמוליך אותי בדרך זו.
אני יודע שלא תאמין לי, אבל אני לא מרגיש שונה ממך, זאת אומרת אני מרגיש שיש לי יותר חמצן בחים, אני מרגיש שהשינוי והרוחניות נכנסת לחיי באופן גובר והולך, אבל במובן העמוק של העניין אני לא מרגיש 'שעשיתי' את זה,
חבר יקר, אשמח לראות אותך מתקדם כחבר, אין ביני לבינך שום דבר חוץ מדרגות חשיפה שונות לחסדו של אלוקים.

מקווה שתאמין לי
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: 3 ימים נקיים! לפני 10 שנים, 3 חודשים #53085

• Sipo
  • חבר ותיק
תודה לכל מי שהגיב, בינתיים ב"ה אני עדיין נקי ואני חושב שאני עומד לשבור את השיא שלי! בשעה שלוש וחצי, אם אקבל סיעתא דשמייא ענקית מבורא עולם, אהיה נקי חמישה ימים רצופים! זה כל-כך לא מובן מאליו בשבילי. אני בהלם שהקב"ה עשה איתי חסד שכזה.

איחדו לי את כל האשכולות לאשכול אחד של מסע. אז רק רציתי לציין שעכשיו אני עוד מעט בן 18 ולא 17.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 3 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?

כן