ברוכים הבאים, אורח

חבורת מבקשי-הנקיון
(0 צופה) 

נושא: חבורת מבקשי-הנקיון 106295 צפיות

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30068

• חזקחזק
  • דירוג כסף
הי גוני,

אני חושב שהמקום הזה (הפורום) הוא בהחלט לא המקום למצוא פתרונות למשבר שלך!!!
אני חושב שהמקום הזה הוא חלק מהתהליך אך לאר כל התהליך. התהליך הגדול מתרחש בפנים.
ייתכן שאתה מסוגל להמצוא את הנתיב של עצמך לבד ודרך הפורום הזה, אך ייתכן ואתה זקוק למשהו יותר אינטנסיבי (גם אם זה לזמו מוגבל).

אני כבר שלוש שנים כמעט אולי יותר בעצם מנסה בכל מאודי לעזור לעצמי, עם הצלחות (זה שאני פה למשל) ועם כשלונות (זה שהפכתי מאיש מאוד מצליח כלכלית למובטל כבר זמן מה).
כל הדברים האלו קרו לי בגלל שהחלטתי שאני מדבר אל עצמי ועושה הכל כדי להתפתח.

המסקנה שלי מכל הסיפור הזה הוא שאף אחד לא מבטיח לך הצלחה וגם לא אושר במהלך או בסוף ההתמודדות. אין כאן שום (לפחות במקרה שלי) עניין של "לפום צערא אגרא" - הסבל שלך אינו מבטיח לך תשובה. זה האמת, והיא כואבת.

הבחירה בשינוי בחיים הוא לא בגלל שזה הולך לגרום להרבה יותר אושר, לדעתי הבחירה בשינוי בחיים היא מתוך הכרה של רצון לחיות סגנון אחר של חיים. ובנוסף, ולא פחות חשוב, אתה הולך לשנות את חייך כי אתה מאמין שמגיע לך לחיות חיים אחרים, חיים שאתה רוצה בהם.

תאהב את עצמך גוני, מותר לך ליפול כמו לכל אחד אחר!
תאהב את עצמך גוני, מותר לך להתייאש כמו כולם!
תאהב את עצמך, מותר לך לחזור בחזרה ולשנות את דעתך! גם מיליון פעם!
מגיע לך כל הטוב שבעולם, מגיע לך להיות פה בפורום!

שולח לך גם הודעה בפרטי.
חיבוק ענק ושוב חיבוק ושוב חיבוק ממש חזק (אפילו שחם בחוץ...)
חזקחזקחזק
"Help me if you can, I'm feeling down
And I do appreciate you being round
Help me get my feet back on the ground
Won't you please, please help me"

מתוך השיר HELP  של ה'חיפושיות'

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30070

• guni (אחד שלא יודע)
הרעיון הפילוסופי הזה מעניין, אבל הוא לא מדרבן לשינוי. תודה בכל אופן.
ולא, אני לא מסוגל לעשות את הצעדים הנוספים כרגע.
יכול להיות שאני באמת צריך לחוות תחושת מצוקה קשה בהרבה כדי להיות מוכן לעבור את הגיהינום של התכנית. כרגע אין לי שום כוונה להכאיב לעצמי ככה

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30076

• חזקחזק
  • דירוג כסף
גוניל'ה, ואין ייאוש,

מקדיש לכם שיר באהבה גדולה, שיר שמדבר בדיוק על נפילות וגם קישור לשיר ביוטיוב
אוהב אותכם מאוד ומקווה שתישארו. אתם אנושיים וזה מה זה כייף.

www.youtube.com/watch?v=wcJ5cMAg1fg

שפריץ חרוזים ללואיז
מילים ולחן: מאיר אריאל

יורד עליך צל של דאגה
זדון שלך שהתחזה שגגה
עשה לך בלילה הצגה
לבש עוד מסיכה, נגע, פגע
אתה יורד לים להירגע

זה לא כל כך הולך להתמקד
אל משהו בנוף המרקד
בבואך בחול להתפרקד
אתה מרגיש כמו הולך להיעקד
על זיכרון אחד שבא להתפקד

שואל את נפשך להירדם
תוך תקווה שזה יתלהד"ם
עוצם עיניים זה רק מתאדם
לא רק שאינך ישן אתה מדמדם
ורק לים נשאר להתקדם

נו, אתה הרי מנוי על בני האור
אבל יודעת נפשך
שלא היית כלל מגיע אל האור
שלא היית מחזיק מעמד באור
ללא/לולא חסות החשכה

ללא חסות החשכה...

שכן שסתום אחד שלך החל דולף
קצת טיח הטפטוף הזה קולף
זה מסקרן זרקור אשר צולף
ישר אל תחתיתך עת הוא חולף
דרך כל ההסוואות שאתה שולף

הנה ימים באים אתה כבר בדל
עוד מציצה או שתיים ותחדל
אז מה אתה רואה מהמגדל
שער שכבשת מנבדל
מה רצית להיות כשתגדל

כן, אתה הרי אוהב להיות באור
אבל יודעת נפשך
שלפעמים זה לא כל כך נעים באור
שמתחשק לך לברוח מן האור
אל תוך תוכי חסות החשכה

אל תוך חסות החשכה...

ואם גם הציבור נותר נבער
מרוב פרטים וניסוחים וכל השאר
אתה יודע בביתך המפואר
מכל חייך מה באמת נשאר
וגם על איזה אש אתה תבער

(אתה נשאר בחוף עד השקיעה)
(זה מרכך לך את התקיעה)
(גלולה גדולה של אור שמרגיעה)
(רוח אדמומית בהגיעה)
(כמו מתביישת מהנגיעה)
(לא מוכרחים לחזור על השגיאה)

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30077

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
אין יאוש היקר
אם יש ספק אז אין ספק
אל תשבר

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30115

• guni (אחד שלא יודע)
אוקיי. אז ככה:
אחרי שיחה קצרה עם מי אני, שבה אמנם התחפרתי קצת לעומק בכעסים שלי אבל הרגשתי שלא בא לי לאבד את הקשר איתו;
אחרי שחבר אחר כאן יצא מהבונקר שלו והעניק לי את הטלפון שלו בהודעה אישית וגרם לי די להתרגש, כי חשבתי שזה לעולם לא יקרה:);
אחרי שחפרתי קצת בעצמי ונראה לי שעליתי על הסיבה להתפרצות התסכול והיאוש הבוקר (רמז: היתה אצלנו לידה לפני פחות מחודש);
ובכללי אחרי שעבר קצת זמן וניסיתי להשתלט על המרה השחורה שנחתה עלי  היום, או שמא אומר להרפות ולשחרר אותה -
החלטתי לחזור.
אני לא לגמרי שלם עם זה, יען כי אולי זה עצמו יוצר אצלי את המתח שמוביל לנפילות.
יש רק משהו אחד קטנטן שהייתי רוצה: אמרו לי כאן שאף אחד לא שופט אותי, גם אם אני נופל.
אני מרגיש  שזה לא כל כך מדויק, משום שכמעט תמיד מישהו טורח (מתוך כוונה טובה, אני מניח) "להרגיע" אותי שזה בחיים לא יצליח לי אם לא אראה את האור, אוותר לחלוטין על השליטה בחיי ואתחיל לפסוע בשבילי 12 הצעדים.
אני שמח על הקשר עם כל אחד כאן, אבל לא  מוכן שידחפו אותי לאן שאני לא רוצה להגיע אליו, לא מוכן שעל כל נפילה יצוץ מדי פעם מישהו שיאמר לי "אמרתי לך", אם כי בסגנון מעודן, כמובן.
נכון שלא ניתן להיפטר מההרגל הרע הזה ללא חפירות וטיפול שורש. כמו שאמרתי כאן היום, אני לא מוכן להיחשף כרגע לעוצמות הכאב האיומות שקראתי עליהן כאן אצל כמה מהאנשים שהתחילו "לראות את האור". לא מוכן להרגיש חשוף, ולא מוכן לחיות את החולשות שלי יום יום ושעה שעה. אבל בעיקר - לא מוכן שאף אחד אחר יכתיב לי את אורחות חיי. לא מוכן שהוא ישפוט אותי, גם אם רק דרך שיקוף ויעוץ. זה שיפוטיות באבו-אבוה.  רק אני מוסמך להחליט אם לוותר על השליטה בחיי, וכרגע אינני מוכן לעשות את זה. ייתכן שלעולם לא אהיה מוכן.
אז תחליטו אתם אם יש לי כאן מקום או שאני כופר בעיקר.
ליל מנוחה ותודה על הרצון הטוב.
חוזר, אם כי לא כל כך אופטימי כמו פעם

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30118

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
גוני היקר
אתה גיבור
לא פשוט להחשף ככה
במיוחד למי שלא רוצה להחשף
אולי אתה כן קצת בהחלמה?

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30120

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
דורון אהבתי.
ולג'וני, אוהבים אותך על באמת. כמו שאתה.
אם כי גם כואבים איתך את כאבך (ולפעמים אצל כל אחד הכאב מבוטא בצורה שונה. אצל אחד בקבלה, אצל שני באהבה, ואצל שלישי במתן עצות).
אני בכל אופן מתנצל, אם גם לי היה יד בהלחצות, אם כן, זה נבע מאהבה ודאגה.
אנחנו רוצים לראות אותך איתנו לא משנה באיזה מצב אתה. בשבילנו אתה תמיד ג'וני.
עצם זה שאתה פה זה אומר שאתה בהחלמה.
תמשיך איתנו ותראה נפלאות. בטוח.
תרגיש טוב.
אוהב.
יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30131

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב חברים
1601- שם עוד לא היינו
הנה הטבלה

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30132

• guni (אחד שלא יודע)
בוקר טוב,
אחרי הרבה זמן שלא עשיתי את זה פתחתי את היום בריצה של חצי שעה. עשה טוב.
מרגיש יותר טוב הבוקר, אם כי עדיין יש לי הרבה מאוד התנגדות להיכנס לתכנית. מעדיף לשתף כאן או בטלפון, ולא לעבוד עם משגיח צמוד. החופש שלי יותר חשוב לי, כנראה.
יום טוב ונקי לכולם

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30135

• חזקחזק
  • דירוג כסף
יאללה גוני - איזה מלך!!!
ממש אהבתי. קבל לייק כפול אלף רבבה.
אתה כותב באופן ביקורתי וזה סימן טוב לעניות דעתי: לא לזה שאתה בסערת רגשות, אלא שאתה שומר על עצמך. שאכפת לך מאיך שאתה מרגיש.
התנגדות לעיתים פירושה הקשבה לעצמך, אתה מציב גבולות "זה אני כן אוהב" " זה לא" - זה נשמע לי טוב. נשמע לי שאתה עובר משהו חיובי.

לגבי מה שכתבת (גוני), אני חושב שרק אתה יכול להציב לעצמך את המטרות ורק אתה יכול להציב לעצמך את הגבולות. נכון, שעל-מנת להיות חלק מהתוכנית (או כל תוכנית שהיא) ראוי וכדאי שאדם יתחייב עליה "עד הסוף, ללא פשרות" (ובייחוד במסגרת של ה 12 צעדים ממה שאני יודע). ועם זאת, אני חושב שאדם צריך לתת את ה fine tuning שלו, כי רק הוא יודע עמוק עמוק מה הוא יכול ומה לא. אנחנו אנשים שונים שמתכנסים תחת מטרייה (פורום) אחת וכולנו רוצים לחיות בצילה, אך ברור שבגלל השוני בינינו גם יש פערים בתפישות שלנו, ומה שמישהו אחד אומר, יכול לפגוע במישהו אחר. עם זאת, אני חושב שייתכן שאנחנו בוגרים מספיק להבין שכדאי לנו לאכול את התבשיל הכל כך מזין מזין הזה, גם אם זה כרוך בלהוציא את "הגרגירים השחורים" שלמרות שאותם גרגירים הם ממש ממש טובים, עדיף שנוציא את מה שמשגע אותנו ולא נפסס את התבשיל הכל כך מזין הזה.
את המטאפורה הזו על התבשיל והגרגירים שמעתי ביום ה10, במסגרת הויפאסנה שעשיתי (10 ימי שתיקה ומדיטציה). ביום העשירי, הגורו ביקש שנעשה סוג מסוים של מדיטציה שההתמקדות היא בגוף (כמו שהיה כל הזמן), אלא שההתמקדות היא בעולם. לי, כדתל"ש ואתאיסט, הבקשה הזו עוררה בי אנטאגוניזם "יאללה אין לי כוח לרוחניות...באתי לתרגל משהו אישי לא איזה משהו מיסטי". אבל בדיוק אז הוא נתן את משל התבשיל והגרגרים השחורים. הוא אמר שהאמא יודעת שכדאי לילד שלה לאכול את התבשיל כי זה כל כךל בריא ומזין, אבל מה לעשות והילד שלה לא מוכן ליגוע בתבשיל בגלל "הדברים השחורים האלה" (בטח האבות כאן יוכלו להזדהות עם הסיפור - לא?). אז מה שהגורו הציע הוא שעדיף לאמא להוציא את אותם "דברים שחורים" ובלבד שהילד יאכל את התבשיל. הנמשל הוא, שאני חושב שאני חושב שלפחות אצלי אני מרגיש שאני מספיק רוצה להפסיק עם ההתנהגות החולה שלי, למרות שיש דברים שקשים לי פה. אני יודע שלבוא לפורום עושה לי טוב, למרות שאני מוצא חלק מהדעות כאן מרגיזות. אני יודע שלבוא לכאן עושה לי טוב, למרות שהתהליך הוא לעזלזל קשה. מה אתה חושב גוני?

תדע לך גוני (ואני כמובן מדבר אל עצמי בעיקר), שאותי לפחות לא מרשים בכלל האנשים שנקיים כבר 399 יום ולא אלא שנקיים 27 שנה. אני דווקא מעריץ אנשים שנופלים וקמים, נופלים וקמים. כי לי ליפול זה כל כך טבעי, כל כך אנושי. אבל לקום, זה ממש לא טבעי!! לראות בן אדם קם ועושה משהו שהוא ההפך מהטבע שלו (מהאינססטינק שהגוף רגיל לו), זה כל כך מדהים. אין לך מושג כמה שמחתי לקרוא שאתה חוזר לפה, לפחות לעתה. באמת חשבתי שאתה פורש, כי אני מכיר את עצמי ואני יודע איך אני מרגיש אחרי נפילה. איך אני מתבייש בעצמי ואיך אני כועס על עצמי ואיך אני ישר בורח למשהו אחר או איך אני נותן לעצמי רציונליזציה למעשים שלי רק כדי להבין ברטרטספקטיבה שזה שבאמת נפלתי.

בשבילי אתמול היה יום כבד מנשוא, אחרי העבודה הלכתי לחברים שלי וחזרתי הביתה מאוד מאוד חרמן ו"מעושן חלקית" מאיזה צינגלה ויין. בדרך כלל במקומות האלה, אני מכיר את ההתנהגות שלי. כבר אלף פעם יצאת ימהבית של אותם חברים באותו מצב ותמיד התחלתי לחשוב "אוקי, אז מה אני יעשה עכשיו בבית??", ואז מתגנבת לה המחשבה "המממ....אולי איזה סשן קטן מול המחשב....כן למה לא...בוא נלך לאתר הזה והזה" וכולי מרגיש תאווה. אח"כ תו"כ התנעת המכונית, אני אומר לעצמי "אבל לא בא על זה, הרי הבטחתי להפסיק", ברגעים כאלו כל הסיבות הכי טובות לא לעשות את התאווה מגיעות, כל השיעורים שלמדתי על עצמי נשמעים לי בראש, כל התובנות מהטיפול הפסיכולוגי שלי...אני שומע את כל הסיבות הטובות לא לא ללכת לכיווון של התאווה. או אז....או אז אני שומע קול נוסף בראש "טוב אז.....תחליט שתגיע הביתה". וזה הנפילה כבר שם, עוד לפני שהגעתי הביתה. כי אני יודע תכלס שזה מה שאני הולך לעשות...אני יודע שההחלטה שלי "להחליט בבית" כבר גמורה ומוחלטת. כי ברגע שאני מגיע הביתה....אני נופל. ותוך כדי הנפילה כל כך כייף לי...אני נכנס לאתר הכי סוטה שאפשר או מדבר עם משיהו על סטיות מיניות ומרגיש כל כך "חי". ממש נוסטלגיה....ולא אגזים אם אומר שמדובר בחוויה רוחנית ממש. אח"כ שאני גומר אני בדר"כ כל כך כועס על עצמי שאני משתיק את הכעס הזה....פשוט סוגר את כל החלונות את כל התריסים והולך לישון "כאילו שום דבר לא קרה" או שומע את עצמי מבטיח לעצמי "די! זהו הגזמת! זה היה ממש סוטה ומלוכלך! די הגעתי לרוויה! לעולם לא עוד!" ובתוך הראש אני שומע קול שאומר "זו לא הפעם אחרונה"!!!!!
כל זה קרה מאות ואלפי פעמים בחיים שלי. את המסלול הזה מבית החברים שלי לבית שלי עשיתי מיליון פעם וכל פעם זה נגמר בעוד סשן כזה. אתמול זה לא קרה!!! אתמול זה לא קרה!!!אתמול זה לא קרה!!!אתמול זה לא קרה!!!אתמול זה לא קרה!!!אתמול זה לא קרה!!!אתמול זה לא קרה!!!אתמול זה לא קרה!!!אתמול זה לא קרה!!!

למה זה לא קרה? - כי אני ממש ממוקד עכשיו שאת זה אני רוצה. אני ממש רוצה לנסות שוב פעם (גם אם אפול לא אאכפת לי) לעשות עם עצמי חסד ולהיות נקי כמה שאני יכול. לא אכפת לי הסבל שלי כרגע, אני ממש רוצה לנסות לחיות אחרת. לא מגיע לי לנסות לפחות לחיות בצורה אחרת פעם אחת בחיים? אני רוצה לעשות את זה אם לא למעם העתיד שלי, אז אפילו "בשביל הקטע", אני רוצה לנסות לחיות בצורה אחרת. וכמה שאחזיק מעמד אחזיק. מה שיהיה יהיה.
וכשאני שוכב במיטה וחושב לעצמי על זה שהיום אני מתכוון להישאר עוד יום אחד נקיף אז באות המחשבות הכי רעות. אני מתחיל להרגיש כל כך אפס, כל כך מפגר, כל כך מגעיל. אני אומר לעצמי "בואנה אתה מפגר!!! איך לא הפסקת כל השנים האלו? עלמה אתה מדבר על לאונן ולצ'וטט על שטויות וירטואליות? על זה ביזבזת כל כך הרבה שנים? בגלל זה הכל התפרק לך חיים? בשביל השטויות הללו" וזה נקודה מאוד קשה. אבל ברוך השם(!!!), למדתי לטפל בעצמי בנקודה הקשה הזו. ברגע שאני שמע את עצמי מצליף בעצמי אני מבין מיד ש"משהו פה לא בסדר", זו האינדיקציה שלי ש"אם אתה ממשיך בהצלפה...הסוף יהיה לא טוב". "זו הנורה האדומה שלי". ואז אני לומד להגיד לעצמי:
"כל הכבוד שאתה מדבר אל עצמך"
"כל הכבוד שהיית בפורום הזה כל היום"
"כל הכבוד שלא נפלת בשעות האחרונות"
"כל הכבוד שאתה כבר במיטה".
אני מחמיא לעצמי, כי אני אוהב את עצמי, ואני יודע שרק אם אני יהיה טוב לעצמי יש סיכוי שאני אתמיד. לא תמיד זה מצליח.לפעמים גם זה לא עושר. אבל בינתיים זה עבד. והיום כבר יום חמישי בבוקר ואני עוד יום נקי (ודורון יאלץ לתת לי מדליה ביום שני, למרות שאסור לי לחשוב על יותר מהיום!!!).

ודע לך גוני שהמכתב שכבת ממש חיזק אותי, זה שנפלת וחזרת נתן לי כוח להמשיך.
אבל לא רק אתה....!!!!
שהתחלתי לכתוב את המכתב הארוך הזה (מישהו שורד??), ראיתי שמישהו מהפורום שלך לי את הנייד שלו. ואמרתי לעצמי יאללה מה אכפת לי ש 00:00 בלילה אני מתקשר.
וואו איזו שיחה זו הייתה!!! הלוואי והייתי יכול לספר לכם על האיש המדהים שדיבר איתי. וואוו. אין דברים כאלה. אין דברים כאלה. דיברנו במשך שעתיים וחצי והוא כל כך עזר לי להבין את התוכנית ואת מה שקורה. אחת השיחות הטובות שעיו לי בעולם!!!
חשוב לי להבהיר כי גם היה לי ממש קשה גם לדבר איתו. מבחינתי אני מכיר מאד את העולם של שיחות אנונימיות עם אנשים באמצע הלילה. זה תמיד עם בנים כמובן וזה תמיד חלק מהתאווה (פוןסקס בשפת העם). בשבילי זה כמובן יצר בעיה, ונגרם לי מתח בגוף שהתחלנו לדבר (אתם מבינים את הקשיים העצומים שיש להומואים כמוני בתוכנית הזו???). אבל וואלה התגברתי והצלחתי להקשיב לו ולהקשיב לעצמי. ופשוט הייתי כנה איתו ואמרתי לו הכל והוא סיפר לי הכל. קשה היה לו לקבל ממני מחמאות אתמול בטלפון אבל תשמעו יש פה בינינו אדם מדהים. הוא וגוני וכל האנשים הללו בפורום הזה, יעקב ויוסף ואסיר תודה ודורון והקשבה וכל אלו שאני שוכח וכל אלו שאני מבלבל כבר מי הם ומה הם.
תמיד היו לי "אחים לסטייה" מעולם לא היו לי אחים למאבק הפנימי שלי.

תעצמו עיניים רגע.
תדמיינו שאתם מקבלים חיבוק חזק חזק.

בינתיים עוד יום נקי בשבילי - רק להיום אינשאללה בעזרת השם אומממממממממ
חזקחזק

נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30136

• חזקחזק
  • דירוג כסף
גוני, בעניין ריצת בוקר.
אני רוצה למצוא שותף לריצות בוקר או ערב.
אם מישהו מעוניין נר ליצור עימי קשר - אידאלי בשבילי זה אנשים שגרים באזור שלי אזור השרון.
אבל גם לא אכפת לי להגיע לתלאביב או לפארק ברמת גן אפילו פעם בשבוע לסשן של ריצה-הליכה מהירה.

משיהו בעניין - אלי  לפרטי בריצה ומייד

בוקר טוב.
חזקחזק 

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30138

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
חזקחזק
בשתי מילים
חזק חזק

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30146

• חזקחזק
  • דירוג כסף
קשה ליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
קשה ליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
קשה לייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייקשה לייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייקשה ליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
ממש.
[קללה]
[קללה]
[קללה]
[קללה]
[קללה]
אווף שיהיה לי את הכוח הלוואי

יעדכן בהמשך
חזקחזק

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30147

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
כשקשה לי, אני פונה לחברים ומספר להם על הקושי שלי,
אני פונה לאלוקים ומבקש ממנו שיקח ממני את הקושי הזה, כי אני לא יכול להתמודד איתו לבד.
אני מנסה לבדוק בעזרת החברים\הספונסר מהי הסיבה שאני חש ריקנות וצורך במילוי (בדידות\ טינות\ פחדים\ כעסים\ געגועים וכו').
אני מבקש מאלוקים שימלא אותי על ידי דברים טובים. ולא על ידי דברים שבאים מהאובססיה, שבדמיוני הם ממלאים אותי, אבל במציאות אני רק מתרוקן כשאני משתמש בהם...
ואני אומר את תפילת השלווה:
א-לי
תן לי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם (מצב רוח, למשל)
אומץ לשנות את מה שביכולתי (פעולות, למשל),
ואת התבונה להבחין בין השניים.
אמן-
הרבה החלמה.
יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 2 חודשים על ידי .

בעניין: חבורת מבקשי-הנקיון לפני 11 שנים, 2 חודשים #30150

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
חזק חזק
גם אני עובר יום קשה
התחיל בגן עם האמהות של הילדים
וממשיך איתי כל הבוקר
זהיתי את המקור (אף פעם לא חשבתי על זה )
זה מהחלציים בברור
מה נותן לי האינפורמציה הזאת?
והאם אפשר לתעל את זה למשהו שמחלים?
זמן ליצירת דף: 0.72 שניות