ברוכים הבאים, אורח

פשוט לשתף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פשוט לשתף 2660 צפיות

פשוט לשתף לפני 11 שנים, 7 חודשים #15867

• tharlibeno
  • חבר חדש
שמתי לב מהקריאה בפורום שמה שהכי עוזר לי זה השיתוף של האנשים על עצמם, מה הם עברו, עשו - הוידויים שלהם.

לכן החלטתי שאולי אם אני אשתף כמה שיותר מה שעובר עליי יעזור לי הכי הרבה להלחם ולגבי הוידוי על עצמי, אני צריך עוד
קצת זמן כדי להכין את זה כמו שצריך.

היום היה לי לא פשוט בכלל, במשך כמה שעות בבוקר ובצהריים לא הפסקתי להסתכל מהחלון, כשאני יודע שאישתי לא תראה פתאום ולא תבוא, לחפש נשים עוברות.

גם אתמול (ביום שישי) לצערי היה לי מאוד גרוע, לא הפסקתי להיות ראדאר בכביש ובסופר, רק מחפש את התאווה לצערי.

כשהגיע מוצ"ש, אז כמו כל הלילות לצערי מגיעה גם התאווה לרמה גבוהה הרבה יותר ואחרי שאישתי הלכה לישון היה לי קצת זמן לראות אתרים אסורים (לי ולאישתי יש שני סינונים באינטרנט, לי יש רשימה של אתרים שאותם אני יכול לראות ולאשתי זה ברמה הרבה יותר פתוחה וכמובן שיש לי את הסיסמה שלה כי מצאתי אותה לפני יומיים) אבל בחסדי ד' עצרתי את זה לפני הנפילה הסופית ונכנסתי לפורום שלנו.

לפני שבוע וחצי כשהתחלתי להכנס לאתר אז הרגשתי שיש לי משהו שמרגש אותי ודוחף אותי והרגשתי מוגן לחלוטין אבל זה עבר מהר מאוד.

מה אפשר לעשות חוץ מהקבוצה הטלפונית, שהתחלתי להשתתף בה חלקית, שיהיה לנו מנוע להזכר בו ולהמנע מלגלוש לתאווה - שירגש אותנו וככה לא נחפש ריגושים אחרים?

לדעתי אולי צריך שיהיה עוד נושא בפורום שבו כל משתתף יוכל לספר מה עבר עליו היום ואיך הוא מסכם את היום - אני יודע שיש את הקבוצות הטלפוניות ב"ה אבל אני לא חושב שזה המקום להתחיל לספר לפרטי פרטים מה כל אחד עבר ובלי קשר יש מקומות כמו כאן שבן אדם יכול להרחיב יותר ולהרגיש נוח עם זה.

אפילו אם אף אחד לא קרא את זה לפחות בזה שהוא שיתף זה יעזור לו ואולי זה יהיה מנוע כלשהו שידחוף את הבן אדם.

במקום שהנשמה שלנו תעלה ותחתום למעלה כל מה שעשינו אנחנו נעשה זאת פה בגלוי - החתימה למעלה תהיה אחרת לגמרי אני בטוח כי כבר עשינו סוג של וידוי על כל מה שעשינו בזה שכתבנו זאת כאן.

שיהיה שבוע טוב בע"ה

בעניין: פשוט לשתף לפני 11 שנים, 7 חודשים #15871

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חבר יקר,

ראשית כל, יישר כח על השיתוף. אכן השיתוף הוא חלק חשוב מההחלמה, כיון שהתאווה אוהבת חושך ובדידות, וכאשר חושפים אותה לאור היא מתפוגגת.

יחד עם זה, לימד אותי הספונסר שלי שישנו הבדל בין דיווח לבין שיתוף. דיווח הוא לאחר מעשה, בעוד שיתוף הוא בשעת מעשה. כאשר עבר עליי יום בו לא עשיתי את הפעולות הנדרשות ובסופו אני מגיש לספר על כך, אני לא משתף אלא מדווח, וממילא האפקטיביות של זה חלשה מאוד. לעומת זאת אם בשעת מעשה אני קולט מה עובר עליי ומיד מרים טלפון לחבר להודות בחוסר אונים ולשתף במה שעובר עליי - זה עובד פלאים.

חסד אלוקים - לגמרי לא מובן מאליו - שיש לי מספיק חברים נפלאים שאני יכול להתקשר אליהם בכל שעה ולשתף אותם במה שעובר עליי. זה אחד הכלים הכי נפלאים שתכנית 12 הצעדים נתנה לי במתנה, ועל כך אני אסיר תודה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: פשוט לשתף לפני 11 שנים, 7 חודשים #16029

• Ihope
  • דירוג זהב
סוד.

האם לחוסר כללים נסתפק בדווח?
לעומת חוסר אונים הקשור ישירות לתאווה בו נצרך שיתוף?
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן