ברוכים הבאים, אורח

מצב הרוח לרצון לנפילה ולאו דווקא כמות החשק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מצב הרוח לרצון לנפילה ולאו דווקא כמות החשק 46 צפיות

מצב הרוח לרצון לנפילה ולאו דווקא כמות החשק לפני 3 חודשים #149944

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים אהובים!
כל כך הרבה שנות ניסיון של נפילות ותקומות, כל כך הרבה שנים של ניסיון להפסיק ולייצר לעצמי חיים חדשים ללא הפורנו, ברוך השם, זיכני האלוקים ליצור רצף היסטורי של ימי נקיות! 
יש לי תובנות שהן ממש ברורות -
אם אני מרגיש שלווה, שמח בחלקי, אוהב את החיים, מרגיש במתיקות האהבה, קרן שמש חמימה מאירה אותי גם ביום חורפי וקר - אז ממילא גם אם אמצא סמרטפון או מה שלא יהיה לי ניסיון לנפילה, אני לא אהיה שם! לא ארגיש משיכה להיכנס עכשיו וליפול.
אבל - 
אם המצב שונה מהדברים שכתבתי למעלה, משהו בפנים לא מלא, קצת חסר, משועמם, ריב עם אשתי, (מצב עכב"ר = עייפות, כעס, בדידות, רעב) אז אני נמשך לצפייה בפורנו!
מה עם החשק המיני? הוא לא (רק) העניין פה.
הפורנו כידוע נותן את הפלסטר לרגשות קשים, נותן שקט מדומה למערכת רגשית שמדברת אלינו ורוצה שנתייחס לאיזה אזעקה שעובדת, הפורנו מגיע "לפתור" את הבעיה, למעשה זה מלכודת דבש, שוקעים בפנים ודיכאון.

זה "על רגל אחת".
טיפ: הייתי בימים האחרונים במצב רוח כזה שרציתי ליפול!!! רציתי לראות את כל הסרטונים האלה "שעושים טוב על הלב" כולן בשבילי................
החזקתי חזק בחסדי שמים מרובים, עברתי את הגל.
הים חזר להיות רגוע.
ואם הייתי נופל שם לפני כמה ימים? אז הייתי נשאר בלי כלום, הנה זה היה עובר, ואני פה ממקום אחר.

הפורנו היה בשבילי החבר התומך, ללא תנאי, אהבתי אותו!
כשמגיע הזמן, כשהצלקות מפעם מקבלות חום ואהבה, מעצמינו ומהסביבה, אפשר להתחיל לשחרר, יש חיים טובים יותר מחוץ למסך.

שלכם באהבה! (משתדל להיות) שמח בחלקי

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.25 שניות

Are you sure?

כן