ברוכים הבאים, אורח

מלחמה תמידית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מלחמה תמידית 99 צפיות

מלחמה תמידית לפני 4 חודשים #149512

• dvd
  • חבר קבוע

שלום
כבר שנים שאני באתר ולא היה לי אומץ לרשום יומן מסע.
אז היום בעקבות נפילה אחרי 54 יום החלטתי לנסות את העיניין של יומן מסע ולשתף כמה שאפשר בתקווה שיעזור.
שנים שאני בהתמודדות עם הנושא של שמירת הברית.
הנפילות הראשונות היו אי שם לפני הגיוס,נחשפתי לכל הדבר הזה ובמשך תקופה ארוכה מאז הייתי בנפילות כל יום ואפילו כמה פעמים.
מאז עברתי כמה תקופות שונות של מלחמה,ליפול ולקום ,בשנים האחרונות היה תקופה ארוכה של כמעט שנה שבה כמעט ולא נפלתי אבל זה היה מלווה בטעות חשיבה מצידי -שהעיקר לא ליפול,גם אם ליפול בעיניים העיקר לא להגיע לתוצאה הסופית.
זה היה טעות כמובן ובמשך הרבה זמן מילאתי את הראש שלי בתוכן לא טוב וכמובן שבסוף חזרתי ליפול הרבה.
בחודשים האחרונים בעקבות חופש ארוך והרבה זמן פנוי נפלתי המון ולפני כמעט חודשיים החלטתי לנסות להילחם שוב
עשיתי מנוי לנטספארק וקיוויתי שעכשיו יהיה לי קצת שקט...
לא קרה.מצאתי פרצה קטנה ונפלתי בעיניים פה ושם אבל ברוך ה' לאחר חודשים של כמה נפילות בשבוע החזקתי 54 יום בלי נפילה .
לצערי היום הגיעה הנפילה ,מבאס,אבל החלטתי לחזור והילחם,ביצעתי כמה שינויים ומתחיל שוב 
בתקווה להחזיק הרבה יותר זמן נקי ואולי לא ליפול בכלל .
בחרתי לקרוא לנושא "מלחמה תמידית" משום שכרגע אנחנו נמצאים במדינה במלחמה קשה וחשבתי שלא משנה כמה ארוכה וקשה היא תהיה,המלחמה האמיתית נמצאת בתוכנו ,עם היצר,והיא נמשכת לא חודש ולא חודשיים,אלא חיים שלמים.
לילה טוב ובהצלחה לכולם בהתמודדות !

נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים על ידי dvd.

תגובה: מלחמה תמידית לפני 4 חודשים #149513

• nbym
  • דירוג זהב

מילים כדורבנות.
תודה על השיתוף והחיזוק!

תגובה: מלחמה תמידית לפני 4 חודשים #149520

• hersh
  • משתמש

יאלה בהצלחה לך!
עלה והצלח,