ברוכים הבאים, אורח

אנא ה' הצליח דרכי - ניסיון נוסף .
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אנא ה' הצליח דרכי - ניסיון נוסף . 121 צפיות

אנא ה' הצליח דרכי - ניסיון נוסף . לפני 9 חודשים #147843

שלום חברים , 
אבקש להעלות את קורות אותי ,
התוודעתי לאתר בטעות דרך הפייסבוק לפני כחודש ימים , והחלטתי שזהו .... זה הניסיון האחרון שלי והמשמעותי , זהו אני ב"ה לא חוזר לזה יותר , 
אספר על עצמי , 
שמי אלון נשוי + בן 51 חיי את חיי בשמחה וטוב אך דבר אחד משמעותי מפיל אותי כל פעם מחדש , אתרי פורנו , נשים וסקס , 
עוד מקטנותי בערך מכיתה ה' - ו'( אני זוכר את עצמי מאונן , מסתכל על נשים , מחפש מגע , פורנו ועוד) וככה זה המשיך שנים ,עד שקרה הפעם הראשונה של מגע מלא עם אישה ואז התחיל גם השלב של זוגות ועוד פורנו ועוד .....
באחד הפעמים שמאסתי בזה ניסיתי להביט בתוך עצמי ולהבין למה למה זה מגיע לי , פתאום נפל לה האסימון (תמיד ידעתי את זה ) אבל עכשיו נפל לי האסימון שאני עברתי תקיפה מינית על ידי אדם זר בהיותי תלמיד כיתה ה וזה קרה כפה פעמים שהזמין אותי לביתו (היה גר מול בית הספר) מפשיט אותי מראה לי סרטי פורנו ומבצע את זממו בגופי ,
תמיד ברחתי מזה , התעלמתי כאילו לא היה , אבל אז זה בא בכל עוצמתו , ניסיתי באמת שניסית , 10 צעדים , מטפל ששילמתי כסף בלי שאף אחד ידע ..... חי עם זה לבד שנים , אך לצערי זה לא החזיק מעמד , ושוב נפלתי בעוצמות גדולות יותר , עוד נשים עוד זוגות עוד פנטזיות ...... 
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
אני לא רוצה את זה בבקשה לא , בוכה ועוד בוכה והפעם אני מחליט זהו סופית עוזב הכל סוגר מיילים , מוחק פוסטים , מוחק טלפונים של נשים שאני בקשר איתם , מוחק תמונות . 
זהוווווו אני נקי לגמרי נקי ........
אחרי 3 חודשים באה הנפילה שוב וככה 25 שנים ........
הפעם הבנתי שאני לא מתעסק בחרטה , כרגע לא מתייחס לזה להלכאה העצמית , 
אני אומר לעצמי אני בסדר גמור אני טוב , ומקווה בעזרת ה' כי הפעם אני אצליח .....
מי יתן ובזכות האתר שלכם והכוחות שאספתי על מנת להתמודד אצליח . 
שלכם תמיד , אלון 

תגובה: אנא ה' הצליח דרכי - ניסיון נוסף . לפני 9 חודשים #147884

• nbym
  • דירוג זהב

אלון. אתה גיבור!
כמה עוצמות צריך כדי לשתף ולכתוב פוסט כל כך אישי. מעריץ! 
ב"ה מצאת את האתר ואני שמח בשבילך. 
אני מרגיש את הכאב שלך דרך המילים וקורא את הפוסט תוך כדי הדמעות שיורדות על מה שעברת. זה מאוד קשה ולא פשוט. 
היית קורבן לרשע מרושע ויצאת מזה, אמנם ממה שכבתבת הצלקות בנפש עוד קיימות ולא באשמתך כמובן, אבל הרצון שלך לצאת קיים גם הוא. כמה כוח יש לך! 
תמשיך לשתף, תמשיך לנסות ולא להתייאש כלל. 
עברת כל כך הרבה, ושרדת. זה כבר ניצחון. החלטת דבר נבון - להימנע מהלקאות עצמיות שרק מורידות אותנו ולהתמקד בעיקר. 
כתבת: "אני אומר לעצמי אני בסדר גמור אני טוב". 
הרשה לי להוסיף. אתה יותר מטוב. אתה אדיר! אתה גיבור! למרות הכל אתה ממשיך להיאבק ולנסות כל מה שאתה יכול! "איזה הוא גיבור הכובש את יצרו" - אתה כבשת כל כך הרבה פעמים, והמשכת לקום גם אחרי הנפילות. חיית לבד עם זה שנים? 
ובכן, אתה כאן לא לבד. נראה שיש לך מודעות עצמית גבוהה ורצון לשנות, לתקן ולהתקדם. מאמין בך שתצליח! זכית גם לדברים טובים בחיים - משפחה, האתר, והכוחות - אותם תזכיר לעצמך במיוחד ברגעי חולשה, ותשאב מהם כוחות חיוביים. את הרע אפשר להשאיר בצד. לבד.
חזק ואמץ איש יקר!

נערך לאחרונה: לפני 9 חודשים על ידי nbym.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן