ברוכים הבאים, אורח

חולם כמו יוסף
(0 צופה) 

נושא: חולם כמו יוסף 4507 צפיות

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 1 חודש #141635

תודה על השמחה וההתעניינות משתוקק!
מבחינת התאווה עובד על המשמר,
גיליתי גם שחוסר פעילות גופנית ותזונה לא בריאה גם מקשים על ההתמודדות..
בעזרת ה כל יום רק להיום..

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 1 חודש #141707

כרגיל כיף לקרוא את הדברים שלך, ואני מזדהה איתם מאוד.
אלו הן חוויות של מחלים, ושל מישהו שחולם כל הזמן להיות יותר טוב,
תמשיך ככה ותמשיך לעדכן.
מצטער שנעלמתי לתקופה, מקווה להתמיד יותר.
בהצלחה חבר, 
המתגבר

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 1 חודש #141718

תודה המתגבר 100! התגובות האלה נותנות כח והרגשה שיש שותפים למסע.
לפני כמה ימים עליתי על מד המשקל ולאחר כמה חודשים שלא מדדתי את עצמי הופתעתי לגלות שעליתי 20 קילו(לא לגמרי הופתעתי הרגשתי את השומן מצתבר בחודשים האחרונים ואת הבגדים לוחצים..) הגעתי למשקל שיא בחיי. לא יודע אם זה קשור לנקיות זה די מקביל בזמן אבל ההחלטה בסוף שבוע להיכנס לאורח חיים בריא יותר מבחינה תזונתית וכושר והפעולות בעקבותיה נותנים לי חיוניות ומורידים לחץ. כרגע מרגיש שזה משלים את הנקיות ומקווה להשתלם בשתיהם רק להיום.
תודה ה' על הדרך ועל הכלים!

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 1 חודש #141720

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

מאוד מזדהה עם הקטע הזה של האוכל. גם הספונסר הרציני הראשון שלי עלה 20 קילו בחודשים הראשונים להחלמה. גם אני עליתי הרבה.

איך אומרים בתוכנית? FIRST THINGS FIRST. קודם כל צריך לטפל בדברים החשובים ביותר ואחר כך בשאר הדברים. גם נושא האוכל יגיע.

אני טיפלתי בעניין האוכל כמב ה פעמים במהלך ההחלמה, וגם עכשיו אני מנסה לחזור לדרך בעניין הזה. אה שחשוב לזכור זה שכוחות הנפש שלנו מוגבלים, וכדי שהבניין יהיה אמיתי, אנחנו צריכים לבנות את עצמנו בהדרגה, שלב אחרי שלב.

אני לא אומר שלא תטפל בעניין הזה, רק מציע שתשים לב למה שזה דורש ממך ושזה לא יבוא על חשבון המטרה העיקרית שלשמה התכנסנו כאן.

הרבה מכורים למין מכורים גם לאוכל, והרבה מהם עושים עבודה בעניין הזה בהמשך דרכם בהחלמה. למשל הספונסר שלי שנקי מתאווה 12 שנה, נמנע מסוכר לבן וקמח לבן, ואני מכיר עוד לא מעט חברים שעושים דרך בעניין הזה.

שנזכה להיות נקיים "בכל תחומי חיינו" ולבנות זאת בצורה נכונה, והדרגתית במידת הצורך. 

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 1 חודש #141761

תודה רבה טהרני גם על הדברים כאן וגם על ההשוואה שלך ביומן שלך בין אוכל למין, חידד אצלי מאוד את ההבנה.
בימים האחרונים אני מרגיש רגיל בלי שום ייעוד מיוחד ומטרה. בשונה מהעבר שהיה גדוש במלחמות ותנודות לשתי הצדדים אם זה בצד השלילי, תאוות גדולות וחשיבה איך אפשר לממש אותם, רצון לעשות שינויים גדולים כמו גרושים, חזרה בשאלה, הרבה כסף וכדומה כדי לממש את אותם פנטזיות חס ושלום ומאידך גיסא בצד החיובי תפילות מעומק הלב ובקשה לאלוקים שרק ישחרר אותי מהתאווה השורפת הזאת ושרק איתו כל יכול אפשר להיפטר מהדבר הנורא הזה, שקיעה בלימוד תורה, מוסר וחסידות על מנת לקבל הגנה ומשמעות אמיתית בחיים ולא להיגרר לאותם תאוות מאוסות. כיום כשהמאבק ביצר קצת ירד וכביכול אין עוצמה חזקה כל כך מרגיש תחושה כלשהי של ריקנות, התפילה והלימוד חלשים וגם התאוות. מרגיש שצריך לחפש איזה ייעוד/משמעות גדולה אם כי לא בטוח שזה דבר נכון בשבילי  ואולי זה מה שגרר אותי מלכתחילה לכל התאווה..

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 1 חודש #141810

מה נשמע? איך הולך לך עם התזונה המיוחדת?
אני עשיתי את זה במקביל להחלמה וזה היה קשוח, כי הרגשתי שאני יכול ליפול ותחושת האכזבה לא משנה לה אם זה אוכל או מין, אתה פשוט מבואס על עצמך שלא הצלחת, ועליי זה הקשה.
מצד שני כאשר מצליחים זה נותן תחושה עליונה ועצומה של סיפוק.
אתה מרגיש שאתה שולט בחיים שלך ולא נשלט..
בהצלחה חבר, תעדכן אותנו..
המתגבר..

נקי רק להיום

מה עם מחר? נדבר על זה מחר...

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 1 חודש #141811

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

מזדהה מאוד, בפרט עם הדברים האחרונים שכתבת. יש משהו לא בריא ברצון הזה להיות כל הזמן על הקצה. פעם חיפשתי את זה כל הזמן, והיום אני מבין ןמרגיש את הברכה שבשגרה הלכאורה אפורה. יש כמובן מקום לחתירה קדימה, לחלום וחזון, אבל יש כנראה דרך יותר בריאה ומאוזנת לעשות את זה. דרך של עקביות ושיקול דעת ולא דרך של פיתוי נמהר. מדגיש שבשורות האלה דיברתי על עצמי. לכל אחד יכולה להיות חוויה אחרת בעניין הזה.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 1 חודש #141814

תודה רבה!
די מתקשה לעמוד בזה, די הרגלתי את עצמי לברוח לאוכל במקום לתאווה וכנראה זה לא משתחרר כל כך מהר. אני מוצא את עצמי מפר את הכללים של הדיאטה בתרוצים כאלה ואחרים. מניח שצריך יותר בשלות של הליכה עם אלוקים ויישוב הדעת כדי שלא אצטרך לברוח בכלל. בינתיים מחפש בריחות יותר בריאות כמו קריאה, נגינה, ספורט וכדומה. ומקווה להגיע למקום של חיבור יותר טוב עם אלוקים ועם עצמי שאוכל להתמודד ולא לברוח.

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 1 חודש #141815

השאלה היא האם יש לנו יכולת לחיות בשגרה והאם אנחנו המכורים לא בעלי אופי כזה של רצונות גדולים?
ואולי התשובה היא באמת חיבור לאלוקים מאוד חזק שיביא ליישוב הדעת כמו שמתואר בספרות. 

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים, 1 חודש #141887

מרגיש יותר פנטזיות וחלומות.. תקופת נידה..מרגיש שצריך לעשות פעולות אבל לא סגור מה בדיוק לעשות. אז פשוט הכרחתי את עצמי להיכנס כאן ליומן ולכתוב, גם אם אין לי בדיוק מה..

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים #141944

אסירות תודה, על ימים נקיים ועל תובנות בקשר לקשר עם אלוקים ומטרת החיים והיציאה ממרוץ העכברים של מעגל העבודה והשאיפות החומריות.
לשים את רצון האלוקים במרכז ובכללותו תלמוד תורה וחיבור עם האשה והילדים.

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים #141967

מתחבר גם לעניין הזה של מרוץ העכברים במעגל העבודה , המרדף אחרי עוד כסף  וכו' וכו'

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים #142011

ימים קשים, מחפש להסתכל ברחוב ובמחשב..
תקופה של אי יציבות מבחינת תעסוקה וכיוון עתידי. התלבטות חזקה לגבי שותפות שמצד אחד יש בה פוטנציאל כספי גדול ומאידך תחושת מחויבות לחץ וחוסר חיבור אישי.
מקווה לתובנה מאלוקים אוהב..

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים #142014

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

אנחנו איתך!

תגובה: חולם כמו יוסף לפני 2 שנים #142077

תודה רבה על הפידבקים!
מסכים לגמרי עם הדברים ועם כך שצריך לעשות יותר פעולות ויותר שיתופים.
מוצא את עצמי מנקה ומסדר את הבית לפסח לבד, מתמלא בטינה על אשתי ועל הנסיבות שהביאו לכך. בורח לצפייה בסדרות גבוליות..וברחוב מחפש מראות..מקווה להתחבר יותר לאלוקים. להוריד את הטינה והלחצים ולהאמין שהכל מאת אלוקים. 

זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן