ברוכים הבאים, אורח

גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון
(0 צופה) 

נושא: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון 11148 צפיות

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 3 חודשים #145120

התרגשתי
תודה על העידוד והתקווה
בתפילה שימשיך האור
אמן

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 3 חודשים #145209

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

רוצה לתהות ביני לבינכם, חושב האם אני מפתח איכות חיים כהקבלה לנקיות.
מצד אחד אני רואה שיחד עם הנקיות באים ימים מרוממים, הביטחון העצמי משוחרר, מרגיש טוב עם חיי, אוהב שמח ונהנה, קרבת ה' עוברת דרך צינורות נקיים ומוכנים להתקרב ולקבל וכו',

מצד שני, הכל תלוי בנקיות?
נפלתי המון פעמים בחיים!!!!!! האמת היא שבתקופות הנפילה הייתי בהרגשה של מיץ של הזבל ששם מסכה. חוסר מסוגלות להיפרד מהדבר הממכר הזה, כישלון, זרימה טבעית מאולצת עם אנשים.

אז מה אני שואל בעצם?
נראה לי שאני כן מפתח "תלות" בנקיות. שם עליה את משקל כבד של חיים איכותיים מלאים באהבה ובשמחה.

ברוך השם רואה את זה כמצב של "ניצחון - ניצחון" גם מרוויח נקיות שכל שך שיוועתי אליה וגם את רוממות החיים, אם לא עכשיו אי מתי.

מסקנה: להישאר נקי

אוהב אתכם אחד אחד 
תודה על מסע משותף

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 3 חודשים #145224

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

בוקר טוב חברים אהובים! הבדל קטן ומאוד משמעותי להבדל בין נקיות קצרה או תקופת נפילות, לבין נקיות ארוכה יותר - 
חלמתי בלילה חלום ויצא לי קרי. החלום היה שאני ביחד עם אשתי.
למה זה מיוחד? כי שכשרואים פורנו חולמים על פורנו לא על האישה.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 3 חודשים #145226

• צמא לדברו
  • רצף ניקיון נוכחי: 59 ימים
  • דירוג כסף
שמח בחלקי כתב on 13 ינו' 2023 05:39:

בוקר טוב חברים אהובים! הבדל קטן ומאוד משמעותי להבדל בין נקיות קצרה או תקופת נפילות, לבין נקיות ארוכה יותר - 

אמת, למרות שלפעמים ייתכן וגם בתוך המחלה והשימוש יהיו חלומות על האישה, כמו גם שבהקיץ אפשר להישתמש עם האישה, בודאי שהיא גם יכולה להגיע בחלום.
אבל צריך לזכור כמו ששמעתי מחבר וותיק, שחלומות זהו נצחון גובר והולך ברמה גבוהה מאוד, יש חברים שעושים הרבה דברים לפני השינה כדי שישארו מפוכחים גם בחלומותיהם. כל אחד ודרכו שלו.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 3 חודשים #145228

שמח בחלקי כתב on 13 ינו' 2023 05:39:

אני ממש מתחבר לתחושה שלך
כל הכבוד לך ובהצלחה הלאה!
בקרוב אצלי בעזרת השם...

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 3 חודשים #145238

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

למה לא ליפול? למה שלא אקנה סמארטפון בזול ואפול עוד ועוד ועוד, השלמת פערים של חצי שנה..? למה לא?

1. יש את מה שאני מרגיש תכלס אחרי נפילה. העונג הוא מיידי, אך ההרגשה אחרי, איי כל כך ביוב.
לקום מהקרשים, לחזור לזירת האגרוף אחרי מהלומה שעשתה לי כאב בטן וראש, אך אני עדיין במשחק. קמתי בבוקר, אמרתי מודה אני, הקב"ה עדיין רוצה אותי כאן. צריך להמשיך.
אבל למה לתת ליריב לתת לי כזאת מכה חזקה? למה לעזור לו?
כרגע רווח מול הפסד, נכון אני מוותר ו"מפסיד" את עונג הפורנו, אך בשיקול של מאזניים, ברור שהנקיות מנצחת! 
נוהג במשנה זהירות בידיעה שהיריב שלי מחפש את החולשה שלי והוא לא יהסס לנסות להפיל אותי.

2. מחקרים. פורנו מזיק למוח בצורה ברורה. הורס את האינטימיות, משבש את התפיסה לגבי האישה ולגבי נשים בכלל. הולך ברחוב ורואה אישה כמו מה שהיא בפורנו או עיוותים אחרים מהפורנו?
נו, זה לא דפיקה של המוח?
אישה היא קודם כל בנאדם ממש כמוך, הפורנו משבש את ההסתכלות הזאת.
אני כותב מניסיון אישי, לא ציטטתי את המחקרים על אף שישנם רבות על הנזקים.

תודה על כל יום נקי.
אוהב אתכם אתם הצלה בשבילי 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 3 חודשים #145243

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

שמח 

כל מילה פנינה תמשיך לשתף ולחזק 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 2 חודשים #145447

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום
203 ימים. עוד חודש פורים, חודש אחרי זה פסח. 
נכון שאני משתדל לתת דגש על כל יום בפני עצמו, ככה עובר יום, ואני מתמקד לבקש ואם צריך גם להתחנן על היום הזה בלבד.
יודע שלבד אני ממש לא יכול. איך אני כל כך צעיר יכול לנצח מלאך שכבר הפיל מיליארדים הרבה לפני שנולדתי?
אני לא יכול, הקב"ה אוהב אותי ומחכה שאתן לו לנצח עבורי.
מודה להשם על כל החסדים, אין לתאר את הטוב שהנקיות הביאה אל חיי, אני אדם אחר.
אין מילים להודות לפורום הזה שברגעים כל כך קשים ולאורך זמן של מסע הכולל נפילות ותקומות, תמיד עברנו את זה יחד.

חברים אהובים, אחים שלי היקרים, זה אפשרי. זה משתלם וזה כדאי. העונג הרגעי הוא רק רגעי, יש חיים שלמים אחרי אותו עונג שמביא איתו כאב. חיים שלהם שהעונג שלהם הרבה יותר טוב מעוד נפילה לפח אשפה.

בואו נפתח את העיניים לעולם  חדש וטוב, בואו ניתן לעצמנו מתנה טובה, בואו ניתן לעצמנו את היום הזה.

אוהב אתכם
שמח בחלקי 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 2 חודשים #145471

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

בשבוע שעבר חלמתי חלום קצת ארוך שבחלק המרכזי שלו הייתי בתוך חדר זבל שהיה שם מחשב עם אפשרות לצפייה ללא סינון, פתאום נכנס אדם בעל מראה חסידי משהו, הוא הרתיע אותי מלהיכנס לאתרים באופן חופשי. בהתחלה הייתי עוין כלפיו אך לאט לאט התרככתי והבנתי איזה חסד גדול נעשה איתי שהוא הגיע לעצור אותי מליפול לתאווה בים הסרטונים...
והתחלתי מאוד לאהוב אותו ולדבר איתו בשמחה ולהבין איזה חסד הוא עשה איתי בזה שהוא נכנס לתוך החדר הזבל ועצר אותי...

מאוד שמחתי שלא נפלתי בחלום! ששם התת מודע חופשי לרצונו. זה חיזק אותי ושימח אותי שמשהו טוב קורה במערכת...

ממשיך לבקש רק על היום הזה, כמה פעמים יכולתי כבר ליפול מאז שאני מצליח בסייעתא דשמייא להישמר כל יום מחדש - ואני ממשיך לשאול - נניח והייתי נופל, עם מה הייתי עכשיו? איזה רווח לטווח ארוך  הייתי משיג?
לעומת זאת! כל שמירה מחדש שלא ליפול נותנת לי עוד ועוד לחיים טובים ומאושרים מלאים בסיפוק. אני בהחלט מקשר בין הנקיות לאיכות חיים, לשלוות המאמין, להתעלות אישית, בביטחון העצמי, בשמחה הטבעית...

ואף על פי כן! אין לי ביטוח! כבר הייתי בנקיות כזאת  בעבר, והסרטונים האלה הם ממגנטים, הם משתלטים עלי ואני רוצה עוד מהרעל הזה. אין לי ביטוח.
רק להתפלל ולבקש על חיי, לדעת שאני לא יכול לבד, רק היוצר יתברך יכול לעזור לי.
אל תביאני לידי ניסיון.

תודה על הפלטפורמה הנהדרת הזאת של הפורום עם החברים היקרים שלא יודע איפה הייתי בלי המקום הזה.
שבוע טוב ומבורך,
אוהב אתכם!

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 2 חודשים #145474

• שפע-רב
  • חבר ותיק

איזה כיף לקרוא את התגובה האחרונה שלך.
מאוד שמח בשבילך!

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 2 חודשים #145556

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

ברוך השם זכיתי להכיר את האתר הזה לפני מעט יותר משנתיים וחיי השתנו ללא היכר בזכות הכלים והחברים שהכרתי כאן.
ברוך השם טוב לראות שהאתר מתוחזק ונעשים בו שינויים שזה מובן ומבורך, גם חברות משנות לוגו והכל דינמי.

רוצה לכתוב בקשר אלי, ממש לא נוח לי השינוי שעבר על הפורום. עבורי הרבה פחות ידידותי ומעודד כתיבה, אולי זה רק אצלי ואולי אני משוחד לראות שגם הכתיבה בפורום ירדה מאז השינוי שבוצע.
אני מרגיש שהכתיבה שלי דוכא, כבר לא אותו כיף לי להיכנס לאתר מאז השינוי, מאשר לפני שהיה לי הרבה יותר כיף להיכנס, להגיב ולכתוב.

אין לי ברירה ואני מוכרח לתחזק את הנקיות שלי ואני כפוי להשתמש בפורום גם כשזה פחות נוח לי וגם שפחות משמח אותי לכתוב, אבל הנקיות חייבת להישמר ואני עדיין כאן.

עובר ניסיון גדול משמיים שזה ממש שקוףףףף שזה מעת השם, משהו ממש הזוי ואני חייב לעמוד בניסיון הזה. חייב לעמוד בניסיון הזה.
אנא מלך רחום, תן לי את הכוח דווקא להתעלות, להתחזק ולעמוד בניסיון.

אוהב אתכם ותזכרו שהנקיות היא אפשרית! יום אחד זה יקרה בלי שנרגיש משהו ישתנה... 

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 2 חודשים #145586

• שפע-רב
  • חבר ותיק

יישר כוח על ההתגברות!

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 2 חודשים #145603

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

ברוך השם ממשיך בנקיות דמיונית עבורי, כל כך שמח על כל יום מחדש, בסייעתא דשמייא רואה ברכה במעשה ידי על כל צעד ושעל, ואני לא בא לספר את זה פה סתם, אלא! לחזק! יש ברכה בנקיות, זה קשה, לפעמים ממש רוצים ליפול, אך העולם הזה אינו הפקר ויש יוצר הרוצה שנדבק בו, בדרכיו.
יש שכר לפעולתנו....

פעמים שאני נתקף בזיכרונות חדים של פורנוגרפיה מן העבר, ממש רואה זאת מול עיני, צריך להסית את המחשבה לפרקי תהילים, משניות, מה שבא, רק לא זה.
אך מובן שהדחף הוא לעיתים רחוקות יותר מאשר אם זה טרי שאז הרעב הוא חם.

הכל ניסיונות והדברים ידועים, מי שמצליח לשמור על נקיות מתעלה בכל תחומי חייו, זה ברור שאדם שבוחר בטוב לא מפסיד מזה. לאו דווקא מהיבט דתי, אלא מהיבט של הרגלים של אדם מצליח.

אוהב אתכם מאוד!

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 2 חודשים על ידי שמח בחלקי.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 2 חודשים #145609

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

אם זה היה תלוי בי, ובמידה מסוימת כן יש את הבחירה החופשית...
אז הייתי שוכב במיטה ורואה פורנוגרפיה כל היום! מהבוקר עד הלילה, וכבר היו דברים מעולם.

איך זה שאני לא עושה את זה?
כנראה כבר סבלתי מספיק, כנראה שזה לא שווה את המחיר, כי אף על פי שאני כביכול כל כך אוהב לראות את הסרטונים האלה, הם מחשיכים את האור שבתוכי, אני זוכר טוב מאוד את הדיכאון של אחרי התענוג. ה' ירחם עלי.

אז יש בי צד שהיה רוצה לשכב במיטה כל היום ולראות סרטונים כאלה, והצד השני הנה הוא כאן, כותב בפורום ומחליט שגם היום בסייעתא דשמייא אתמקד לבחור בחיים.

תגובה: גם מסע של אלף קילומטר מתחיל בצעד אחד ראשון לפני 1 שנה, 2 חודשים #145616

• שמח בחלקי
  • דירוג פלטיניום

לפעמים בשעת משבר אני מרגיש שהייתי מוותר עכשיו על כל הנקיון הזה רק להתייחד עוד פעם ולתמיד עם הנשים הוירטואיליות באינטרנט. לעזוב את החיים האמיתיים ולשקוע עמוק בבוץ הדמיון, לזון את עצמי כמו אינפוזיה או זונדה בכמויות של פורנו ישר  לתוך המוח ולהזדקן ככה.

כמה טוב שהענן עובר והעיניים חוזרות לראות בצורה מפוקחת ואני ממשיך לחיות ולהינות מחיי נקיות מרוממים.
הדרך ארוכה, כל יום בפני עצמו, הפירות גדלים ונקצרים.
הלוואי לתמיד

זמן ליצירת דף: 0.81 שניות

Are you sure?

כן