ברוכים הבאים, אורח

נושא: התפקיד שלי בעולם... 1476 צפיות

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים, 2 שבועות #131693

ערב טוב
כמעט לא יצא לי להיכנס לכאן
אל אי חייב לפר לכם שאני כבר אוחז ברמה 6!!!!
למעלה מ50 י נקיות

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים, 2 שבועות #131694

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

כיף לשמוע!!!

תמשיך להחזיק חזק חזק!

ה' עוזר ויעזור

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים, 2 שבועות #131696

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 152 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזה יופי !!!!

אוהבים תמשיך להיות מחובר , אל תעשה את הטעויות שאני עשיתי.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים, 1 שבוע #132102

היי חברים, מה נשמע?
אני מרגיש שנמאס לי, בא לי עבירה, אני מתפוצץ, אני משתגע לאונן, לראות פורנו, לעשות משהו, כבר אין לי כוח להתאפק, טאטעעעעעעעעעעעעעע...................

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים, 1 שבוע #132103

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 11 ימים
  • דירוג פלטיניום

רוצה לגונן
על בא לי לאונן
כבר אין לך כח
הולך לך המוח
טאטע שומע
בך הוא מתעתע
זה רק נסיון
לבדוק את הבריון
באם כובש את יצרו
או בורח לעיסוקו
עוד רגע קט
הנסיון עובר כמעט
עוד דקותיים
ואתה כבר נוגע בשמים
עוד שעה
ואתה שואל מה נשתנה
איך פתאום עברה היא
התאווה נעלמה לי
אוהבים

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים, 1 שבוע #132106

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

אחינו היקר - אוהבים אותך מאוד.

כולנו מכירים כל כך את התחושות הללו... 

ה' יעזור.
העיקר לעשות עכשיו פעולות נכונות.
חזק ואמץ!

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים, 1 שבוע #132109

• מנסה ומקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • חבר חדש

חזק ואמץ חבר! אתה לא לבד, יש לך את האנשים כאן לחזק ולעודד. עברת כבר רצף לא קטן, זה רק מראה על היכולות שלך לעבור גם את המשבר הזה ועוד רבים שיבואו אחריו. מכיר היטב את התחושה הזאת, תנסה לעשות הכל כדי להעביר אותה כל פעם כשהיא באה(לצאת החוצה,ללמוד תורה,להתקשר לחבר, כל דבר!) ותתפלל לה' שיעזור לך, ה' תמיד שומע. 
גם אני מכאן מתפלל עליך, שתהיה חזק ותוכל לעבור את המשבר הזה. סומך עליך ובטוח שתצליח! 

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים, 1 שבוע #132110

שלום חברים, זה שוב אני וסליחה על ההטרדה.

בהמשך להודעה הקודמת שהייתי בקריז ונכנסתי לתוך גל קשה, כנסתי לחדר פרטי של "המשתוקק" והשחתי את אשר על ליבי, אני חייב לספר לכם את שידוע לכם, עצם השיתוף מוריד חלק נכבד מהנסיון, הייתי כפסע מליפול חלילה בתאוות, וניצלתי, "שיתפתי ונושעתי", כמו כן נכנסתי ליומני מסע של כמה חברים וכתבתי להם מעט מילות חיזוק, וואלה זה עזר לי פלאים.

תודה רבה לכולכם על הכל, חשתי היום מיידית איך שההתכתבות פה עוזרת ומיידי.
אשתדל מאוד גם מחר לשתף אתכם

בינתיים לילה טוב ונקי לכולם

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים, 1 שבוע #132111

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך מאד מאד

ריין און גאנצען

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים, 1 שבוע #132112

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 12 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך אחי מעריכים מאוד את מאמציך,
תמשיך לשתף,
אנחנו איתך בדרך,
אוהבים,
תחזיק חזק.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים, 1 שבוע #132114

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 152 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים מאוד אחי היקר !!!
כמוך גם אני ביום מאוד קשה , השיתוף מאוד עוזר ומשחרר ומפוצץ את הבועה הזאת .
לוקח זמן להשתחרר מזה ואשרייך שאתה כאן במסע הזה , זה לא פשוט וזה מוציא מאיתנו כוחות נפש שלא ידענו שהם קיימות בנו , אבל כנראה שהשם יתברך העמיד אותנו המקום הזה כדי שאנחנו נגלה את כוחות הנפש האלו החבויים בתוך מעמקי הנשמה האלוקית שלנו . 
בע"ה שבעתיד נקח את אותם כוחות גדולים ונשגבים שעמלנו עלהם כאן בדמעות וכאב עצום אל היעוד שלהם.
אוהב מאוד , תמשיך לשתף היום גם בלילה .

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים #132133

בוקר טוב

אז הנה, אמרתי שאשתדל לבוא היום ולעדכן ובאתי...
ב"ה היום אני כבר מרגיש הרבה יותר טוב, הוקל לי המעמסה יעזור ה' שאחזיק חזק עד הגל הבא.

שכחתי לספר לכם שבתקופה האחרונה שב"ה יש לי הרבה ימי נקיות, אני זוכה לראות סייעתא דשמייא ענקית בעבודה, השכר שלי עלה פלאות, אם בעבר הייתי מוכר בחודש של חגים במליון ש"ח ובחודש רגיל של חורף גג 600,000 ש"ח, בחודשים האחרונים אני מוכר כל חודש באזור המליון זה אדיר, אני בטוח שזה רק בזכות ההתאמצות להתגבר ולא ליפול,

אני גם רואה את הסיעתא דשמיא הזאת בעוד תחומים, כל הקשר שלי עם בורא עולם נהיה הרבה יותר טוב, אני בלי סוף מדבר אליו ומבקש ממנו לא תאמינו הוא מקשיב לי ופשוט עוזר לי, דוגמא קטנטונת אספר לכם,
אני כל היום נוסע בכבישי הארץ ואני נוהג כ-5000 ק"מ בחודש!!!, כעת אנו חווים בסגר מהודק ויש מחסומים ופקקים, כל יום שאני יוצא מהבית אני מבקש מה' שלא יהיו לי עיכובים ולא אתקע בפקקים ובמחסומים, (יש לי אישור חיוני אך אין לי סבלנות לשרוף שעות בפקקים האלה ובהתעמתות עם השוטרים שלא תמיד נחמדים), תאמינו או שלא, מתחילת הסגר לא עמדתי דקה! בפקק, המחסומים שעברתי היו נושמים והשוטרים כלל לא עצרו ובדקו אותי, ואני נוסע המון, תמיד אני רואה את הפקקים בנתיב המקביל.

המסקנא אחת, מעשיך יקרבוך ומעשיך ירחקוך, וזה לבד נוסך בי כוח לא ליפול ולשתף אתכם כשקשה לי, תודה רבה שהייתם לצידי, אשתדל לשתף אתכם הלאה.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים #132153

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אשריך, כייף לקרוא על ההתקדמות שלך,
תזכור שאתה לא לבד, הפורום הינו כלי עבור כל אחד ואחד, תרגיש חופשי לחלוק כאן, מוזמן להתקשר אלי תמיד.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים #132408

הי חברים
כנראה שאני בתוך גל ארוך
בשבוע שעבר שיתפתי אתכם בקשוי שלי אך מתברר שזה לא עבר, ביום רביעי וחמישי חיזרתי שוב ושוב אחרי העובד שלי שהייתי חוטא איתו הרבה (לפני תקופה שיתפתי אתכם שביקשתי ממנו לא לתת לי את עצמו, אבי גולן טען בשעתו שזה לא יעבוד), איזה שהוא שלב הוא שלח לי הודעה מאוד פוגעת, משהו שאני יפסיק לזיין לו את השכל...  ת'אמת נעלבתי בכל זאת הוא עובד שלי, ואז הוא משאיר לי הודעה נוספת ואומר לי כך, הרי ביקשת שאני יעזור לך לא להיגרר ולעשות משהו שאתה לא רוצה, אז הנה אני מזכיר לך...

בכל זאת מאחר והייתי בגל, ישבתי על המחשב ורציתי נורא לראות פורנו, אבל אני בתקופה טובה והרבה זמן נקי, אז תקשיבו טוב, ראיתי דברים פחות חמים, וזה היה הפעם הראשונה שפיתי בלי להשתמש, אני מרגיש שה' שמר עלי מכל הכיוונים שלא אפול, אמנם נכשלתי קצת בשמירת עיניים [אני לא מזלזל בזה כלל] ך הנפילה הייתה הרבה יותר רכה ופחות כואבת.

בתפילה שבגל הבא יהיה לי עוד יותר כוח להחזיק יותר חזק...

נערך לאחרונה: לפני 6 חודשים על ידי ריין און גאנצען. סיבה: שגיאות כתיב

תגובה: התפקיד שלי בעולם... לפני 6 חודשים #132410

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
תודה על השיתוף

זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן