ברוכים הבאים, אורח

אם אקבל, אחלים.
(0 צופה) 

נושא: אם אקבל, אחלים. 5988 צפיות

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 9 חודשים, 2 שבועות #147564

• aviyodea
  • דירוג זהב

תודב רבה יוסי, אני חושב שאתה צודק ואני צריך לעשות זאת, אבל מרגיש שאין לי זמן לעשות זאת בגלל הלחץ, בתוכי הסיבה האמיתית היא עצלות.. אני מוכרח לעצור ולעשות זאת, זה נותן לי מתנה של לחיות ללא לחץ מהמשימה הקרובה וכן בשאר המשימות בחיים..

שלום חברים, שמח לעדכן שאתמול היה יום החלמה כמעט מלא, כלומר- יום החלמה מלא ביום שגרתי שלי הוא כולל 2 כניעות, בוקר וערב. שיחה לחבר, כניסה לגוגל צאט וכניסה לכאן.
ואתמול עשיתי כמטט הכל חוץ מכניעת ערב.

מדהיםםםם!!! איך הרגשתי את תוספת החיבור, ממקום שבו אני מחכה מתי אוכל לראות מבטים ברחוב למקום בו אני יוצא מהבית ואומר לעצמי אני אשתדל לא לראות אהיה חזק.. 

אמנם, עדיין זה מוזר, כי שוב פעם אין לי חשק לעשות פעולות, אבל לא אוותר אני יודע שבזה תלויה עיקר תכליתי בחיי! ואני לא יכול להזניח את תכליתי כי לא בא לי..

אז אלו תכנוני ההחלמה הבאים להיום:
- כניעת בוקר וערב.
- שיחה לחבר- מקוה לאזור אומץ
- לעשות סדר במשימות ובפרטי כל משימה, כמו שהציע לי יוסי הצדיק- הלוואי ואצליח להתגבר על העצלות ולעשות זאת.

בעזרת אבא היקר
בית הבושת הוירטואלי לא יהיה חלק מהחיים שלי מתאריך כב סיון תשפ"ג.

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147677

• aviyodea
  • דירוג זהב

שלום חברים,

אני בתקופה לא קלה, לחצים מימין ומשמאל, ללא פעולות החלמה כמעט כלל. והתוצאה במצב כזה ברורה מאוד, שיש לחץ אני לא יכול להשאיר אותו בתוכי, אני צריך לפרוק אותו ממני, התרגלתי לפרוק אותו בדרך בה בחרתי לא ללכת, ויש דרך נוספת בה אני לא פורק את הלחץ על ידי שימוש בתאווה אלא משחרר ממני אותו ומוסר את העניינים המלחיצים לאבא היקר על ידי כניעה ושיחה לפניו וכל על ידי חיבור עם חבר על תכלית חיי ורצוני האמיתי בחיי.

היום, כמעט ונכנסתי לרשת, נכנסתי לכאן קודם ואז קראתי פוסט של דין והתעודדתי והמשכתי לכתוב כאן עוד קצת תגובות ועכשיו אני כותב ולאחר מכן ניגש לעשות כניעה.

זה נס!! זה פשוט נס, שאני מלא בלחצים וללא חיבור מספר ימים ולא הגעתי לרשת! אציין, כי לצערי היו המון מבטים ומחשבות, אבל מנסה להביט בטוב שהיה, ובטוב שיהיה לאחר החזרה לפעולות ההחלמה..

מצב ההחלמה- גרוע.
 תכנוני החלמה להיום- כניעה עכשיו ובערב. שיחה לחבר בערב. כניסה לקבוצת הגוגל צ'אט..

אבא יקר, תודה שהצלת אותי שלא אגיע למקום בו אני מרגיש ריק וחלש וללא עמידה מול קושי..

כמה מחזק אותי לכתוב עכשיו את המשפט שאני כותב קבוע בסוף ההודעות.

בעזרת אבא היקר
בית הבושת הווירטואלי לא יהיה חלק מהחיים שלי מתאריך כב' סיוון תשפ"ג.

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147692

• aviyodea
  • דירוג זהב

שלום חברים,
אני בקושי גדול ובלחץ גדול ובעייפות גדולה.
כל הנ"ל יחד מסוכן מאוד עבורי.
הבוקר תכננתי להיכנס לרשת לראות תאווה שראיתי בעבר, ואז אמרתי לעצמי אבל אמרתי שבית הבות הוירטואלי לא חלק מהחיים שלי. ואז חשבתי איך אני יכול לראות מבלי לסתור את מה שכתבתי. ואמרתי שאולי אכנס לרשת ואראה תאווה אבל לא ברמה של פורנוגרפיה. ויש בתוכי הסכמה פנימית לראות תאווה.
אני ממש לא רוצה את זה וממש רוצה את זה!!
אני לא מצליח לחזור לחיבור.. יודע שצריך לעשות כניעה ושיחה לחבר, אבל לא עושה זאת כי להוט אחר התאווה.
הלוואי ואעבור את הגל הזה בשלום..

בעזרת אבא היקר
בית הבושת הוירטואלי לא יהיה חלק מהחיים שלי מתאריך כב סיון תשפ"ג

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147696

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך.  שכוייח

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 9 חודשים, 1 שבוע #147697

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

שלום aviyod,
אני יכול לשמוע שקשה לך.
זה בהחלט לא פשוט הגלים האלה.. כמה שהם מוכרים וקשים..

שהדברים האלה עולים לי במחשבות אני מנסה להזכיר לעצמי ששימוש בתאווה לא יפתור לי את הבעיות הוא רק ישכיח אותם לזמן מוגבל.

מקווה שתצליח להתחבר!

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 8 חודשים, 3 שבועות #147925

• aviyodea
  • דירוג זהב

שלום חברים,

אתחיל בוידוי, נפלתי בשישי פעמיים ובראשון פעם אחת ובשני פעמיים.
והיום כבר נמאס לי, כלומר- עדיין אני נמשך וגם עכשיו התאווה קורצת לי, אבל נמאס לי, זה לא מביא לי כמעט כלום. מעט מאוד הנאה מהולה בעצב רב!!!! אני חייב לזכור זה מצער אותי, שזה לא מביא לי שמחה זה מביא לי עצב. ושאני מוכרח להצליח להחלים כמו שצריך ולוותר על זה.

הלקח- פעולות החלמה הם דבר שהוא בחובה, חובה יומית קבועה, לפני הכל, מוטב שאכשל באיזה עניין בעבודה או בבית או בחברה ולא אכשל בכך שלא עשיתי את פעולות ההחלמה היומיות..

כי אחרת אני מתנתק עוד ועוד עד שמגיע לאותו בית בושת שאמרתי שלא יהיה חלק מהחיים שלי, והנה הוא חוזר..
אשתף במחשבה שעכשיו עוברת במוחי, 'יש עוד משהו יפה שיכולת לראות אולי תיראה אותו קודם ואז תשלח את ההודעה בשמור על התחלת נקיות והחלמה ופעולות'.

אבל זה שקר גדול- אין פעם שראיתי תאווה ונהנתי ממנה בלא עצב גדול שמהול בה, בלא חרטה שהולכת יחד עם השימוש בתאווה, אותו רגש מצפוני שאומר לי אתה מחמיץ את התכלית שלך, אתה לא אמור להיות שם! זה לא מקום בשבילך! רק חבל שאת הקול הזה אני שומע בדרך כלל אחרי הנפילה ולא לפני..

בקיצור- הלקח הוא לא לוותר על פעולות החלמה יומיות, וכרגע לוותר על אותה תאווה שמקוננת בראשי לפעול עליה.
מהיום מצרף ספירת ימי החלמה- יום שעשיתי בו את הפעולות היומיות, ימי שישי ושבת- לא מאפסים אם לא עשיתי את פעולות ההחלמה אבל נספרים אם עשיתי.

חברים, נכון אמרתי שבית הבושת הוירטואלי לא יהיה חלק מהחיים שלי, ועדיין אני אומר, וגם אם לא הצלחתי פעם אחת או עשר או מאה או אלף, זה לא משנה אני ימשיך להילחם עד יום מותי, עד טיפת הדם האחרונה!! גם אם נפצעתי מהתאווה כל עוד אני חיי, אני מצטרף לשורת הלוחמים הלוחמים מלחמות ה'!

הפעולות היומיות המנימליות כל יום:

*שיחה אחת לחבר- אם לא עונה, חובה לנסות פעם נוספת לחייג אליו או לחבר אחר.
*כניסה לקבוצת הגוגל צ'אט כל יום. ושיתוף לפחות אחת ליומיים.
* כניסה לשמור עיניך כל יום. שיתוף לפחות אחת ליומיים.

בעזרת אבא היקר בית הבושת הוירטואלי לא יהיה חלק מהחיים שלי מתאריך כא אב התשפ"ג.
אסור לי לשכוח את המחוייבות שלי לפעולות יומיות כל יום.

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 8 חודשים, 3 שבועות #147936

• din123
  • דירוג זהב

הרצון החזק שלך וההתמדה הם נחת רוח אינסופית לה' 
נכון אתה נופל - אבל אתה לא משנה את סולם הערכים שלך 
אתה מאמין שזה לא דבר טוב ודבק בדרך שלך למרות הקושי

תצליח אח יקר! 
תנסה עוד פעם ועוד פעם והעקשנות תנצח

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 8 חודשים, 3 שבועות #147964

• aviyodea
  • דירוג זהב

תודה רבה דין, חיזקת אותי מאוד!

אני במצב לא פשוט בימים האחרונים.
נכנסתי לפורנו המון פעמים ביומיים האחרונים ולפני זה היה גם שז"לים.

היום היה לי רגע בו הייתי זקוק לעניין מבורא עולם ובאתי לדבר איתו, אבל לא יכולתי לדבר אליו, הרגשתי בג'יפה, איך אני פונה אליו בכלל אחרי מה שראיתי ועם העזות שלי להמשיך יום אחרי יום ברציפות בלי לעצור אפילו יום אחד.. ואז החלטתי לנדור שאני לא נכנס לפלאפון שלי לשם תאווה עד חמישי הבא ב14:00. יותר נכון- שאם אכנס אחליף למכשיר פשוט. 
ונוצר לי חלון שלא מאפשר לי כניסה לתאווה, וכרגע ברוך ה' הרצון האמיתי שלי מדבר במעט יותר שפיות, וככל שאתרחק  בזמן מהתועבה שראיתי, ככל שיעבור הזמן אהיה יותר שפוי! 

אעשה עוד מעט כניעה לה', התקשרתי לחבר ולא ענה אנסה שוב מאוחר יותר בעז'ה.

מכתב לאבא:

אבא, לאן הגעתי?
לא האמנתי שאני יגיע איי פעם לכזאת שיפלות!!
אני אומר לעצמי בראשי שוב ושוב, מה אני עושה במקום כל כך בזוי? מטייל בין בתי הבושת הוירטואלים?!
מה יהיה איתי?? האם איי פעם אצא מזה?
אני לא מפסיק להתבדות שכאילו זה הפעם כן נגמר סופית, וזה לא!! זה כל כך בתוכי חזק שאני באמת לא יודע אם איי פעם אצא מזה.
המזל שלי שאני ראיתי מכורים במצבים חמורים עד מאוד שיצאו מזה ובהחלמה גדולה ונקיות גדולה עשרות שנים, כך אני מתעודד שאכן אפשר!! 
אבא, אני חייב לזכור לפנות אליך, הכניעות היו חלק בלתי נפרד מההחלמה שלי בתקופה הטובה שהייתי בה.. ואכן הצלחתי בעבר!

הלוואיי, הלוואיי ואכן הפעם זה יהיה סופית! אבל גם אם לא, תדע אבא שמכל הלב אני רוצה שאהיה במקום אחר, ברמה אחרת. כמו בעבר שהמאבק היה בשמירת עיניים ולא בבתי בושת וירטואלים..

בעזרת אבא היקר ומתוך התמדה בפעולות ההחלמה בית הבושת הוירטואלי לא יהיה חלק מהחיים שלי מתאריך כג אב התשפ"ג

אפשר לראות בשינוי התאריכים בכל פעם יאוש ואפשר לראות תקווה, הבוחר יבחר! אני רואה תקווה שיבוא יום ותתממש!!

זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן