ברוכים הבאים, אורח

יומן מסע..בתקווה ל-90 יום בע"ה בלי לשקר לעצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יומן מסע..בתקווה ל-90 יום בע"ה בלי לשקר לעצמי 571 צפיות

יומן מסע..בתקווה ל-90 יום בע"ה בלי לשקר לעצמי לפני 5 שנים, 10 חודשים #113393

• Hlkt
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • חבר חדש

שבוע שעבר החלטתי בלב להפסיק באמת ולפרוש לגמרי מכל הרגלי התאווה. מאוננות סתם אני מסוגל לשמור את עצמי אבל כשזה מגיע לצפייה באתרים אני תמיד נכנע איכשהו ליצר ולא מבין איך בדיוק..אז שבוע שעבר אמרתי לעצמי סופית שיש לי כל כך הרבה סיבות להפסיק ואני באמת רוצה ואין סיבה שאני אפילו נכנס יותר להתלבטות. החזקתי שבוע בדיוק עד שבתחילת השבוע היצר עלה רמה ואז היום נתקפתי פתאום ברצון להיכנס שוב לראות מה חדש ובאמת לא נכנסתי להתלבטות כי התחלתי לשכנע את עצמי בשקרים שאין לי סיבה מספיק טובה להפסיק והדרך עוד ארוכה ומתישה עד שאני אצליח להפסיק...אז החלטתי להירשם  לאתר ולפתוח ברשותכם ובעזרתכם ביומן מסע כדי לעלות על השביל ולא לשקר לעצמי שבאמת החלטתי להפסיק רק בשביל לטאטא את ההחלטה לצד כשנהיה קשה.
מקווה לעדכן בלי נדר כל כמה ימים ולתעד בפרט ימים קשים כולל נפילות לפניהן ואחריהן בתקווה שלא יהיו בכלל. המטרה: 90 יום רק בשביל ה-90 יום גם אם אני ארגיש שהיצר רק מתגבר ולא הולך להיחלש לא אכפת לי נחשוב על זה אחרי ה-90 יום.

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 10 חודשים על ידי Hlkt.

תגובה: יומן מסע..בתקווה ל-90 יום בע"ה בלי לשקר לעצמי לפני 5 שנים, 10 חודשים #113398

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים,
אני איתך,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יומן מסע..בתקווה ל-90 יום בע"ה בלי לשקר לעצמי לפני 5 שנים, 10 חודשים #113402

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוכים הבאים!
מאחל לך את מה שאני קיבלתי פה באתר. 
יש לי אפשרות לבחור האם אני רוצה החלמה או מחלה.

תמשיך לעדכן, אנחנו איתך.

תגובה: יומן מסע..בתקווה ל-90 יום בע"ה בלי לשקר לעצמי לפני 5 שנים, 10 חודשים #113450

ברוך הבא
מתפלל להצלחתך....

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 1.16 שניות

Are you sure?

כן