ברוכים הבאים, אורח

מסע של חידושים מדהימים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: מסע של חידושים מדהימים 1051 צפיות

תגובה: מסע של חידושים מדהימים לפני 1 חודש, 2 שבועות #114264

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
כל מילה פנינה,
התחברתי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מסע של חידושים מדהימים לפני 1 חודש, 2 שבועות #114273

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 411 ימים
  • דירוג פלטיניום
חידושים מדהימים כתב on 29 אוג' 2018 19:54:

נתן
אני מאוד שמח בשבילך שמצאת את החופש והגעת אליו, ומאחל לך שתמשיך איתו, ואתה עושה עבודה נפלאה! 
הניסיון הגדול מראה לכולנו הרבה יותר, כהתחלה, בעיקר, יש להקפיד על הנ"ל עד שעולים על דרך.. אחר כך כל אחד יעשה מה שחושב.   הדבר הזה מופיע בספר הגדול מספר פעמים, שלכל הפחות בתור התחלה אכן ראוי מאוד מאוד כך לפעול, (וכן גם בני יעקב בכנס הגדול של שמור עיניך אמר שהוא למרות היותו נקי בהחלמה כמו 30 שנה בכל זאת הוא מקפיד להשתמש רק באינטרנט מסונן, וכן ישנם עוד כמה וותיקים בהחלמה שטוענים שכך היא הדרך היותר בטוחה.. על אף שאפשר גם בלי). לאחר מכן, היינו לאחר תקופה משמעותית של החלמה וגמילה, התוכנית היא זו שעושה לך את העבודה. למרות שאין לך סינון.
     ואכן, בגדול אתה צודק מאוד, אבל העניין הוא שלפעמים משום מה אנו לא זוכים להתחבר ואם במקרה ניפול באותו היום למצב קצת מסובך ונשתמש באינטרנט.. מה נעשה במקרה שכזה. קשה לצפות את אירועי ומהווי החיים, לכן החכם שומר מרחק מלכתחילה, על אף שגם כך הכל בסדר.
ובנוסף, כשאני שומר על מרחק אני מביע בזה (מהכוח אל הפועל) שאני חסר אונים, אני לא יכול רק לחשוב בראש שאני חסר אונים, אולי אני משקר את עצמי? לכן אני שם סינון שמטרתו היא בעיקר להזכיר ולהחדיר לי שאני חסר אונים, ביחס לתאווה. על אף שאני לא צריך את הסינון בתכלס. אני צריך לחיות יותר בענווה; הענווה בתוכנית יש לה משמעות מאוד חשובה העוזרת לי להגיע להחלמה יותר אמיתית. 

לאחר עבודה ארוכה עם עצמי אני יכול לספר לך לאן הגעתי; כיום אני נמצא וחש בחופש מוחלט מכל התאווה. כדוגמה ברגעים הללו בהם אני כותב לך את ההודעה הזה - האינטרנט שלי פתוח! אני מתהלך חופשי בכל מקום, במקום כזה או אחר, הם בכלל לא מעניינות אותי, ולא מתחילות לעניין, אני נמצא במקום אחר, לגמרי. במקום בו אני חש חופש מוחלט. אני לא מהרהר ולא חושב כלל - לא ביום ולא בלילה!! - ולמרות שאני רווק בגיל מתבגר!! (ונדיר נדיר יש לי אחת ל... באמצע הלילה ממש כמו ב4 בלילה איזה הרהור קל תוך כדי שינה עמוקה). 
א"ת לאלוקים שעזר לי להגיע לזה. זו עבודה יום יומית כדי להגיע אל החופש הזה. לא חושב ולא רואה שמגיעים לזה ביום. זה אפשרי להגיע לשם. זה כיף. וכיף גדול. ומאחל לכולם את הכיף הגדול והענק הזה.  

אוהב.

טוב, לא טוב לי להתווכח.
תודה על הפרגון.
אוהבים.

תגובה: מסע של חידושים מדהימים לפני 1 שבוע, 1 יום #114769

שלום לכם חברים - יקרים לי מאח.

היות שהיום קצר והמלאכה מרובה, אז אני רק רוצה לזכור ולהודות. ולחבק; 
  תודה רבה לך סוד היקר. אתה נשמה טובה.
  תודה רבה לכם חברים. 
  תודה רבה לכל הצוות.
ובכלל תודה רבה למי שהביא אותי לפה, "בטעות" - אבי שבשמים.

תודה רבה רבה!
הצלתם אותי!

כיום אני מישהו אחר. לגמרי.
מישהו, 
שהולך חופשי, שמח, מאושר וכיף לו. 
בגללכם,
בגלל שמור עיניך.

חשבתי שזה לא אפשרי. היום אני חוזר בי; בביטחון: זה אפשרי!!

איך?
לאט לאט מבינים וקולטים את שביל האושר.

שנזכה כולנו להיות באורו של אלוקים ולא בחושך של.... של עצמינו

אוהב אתכם
צריך אתכם

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 1 שבוע, 1 יום על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: מסע של חידושים מדהימים לפני 1 שבוע, 1 יום #114772

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 411 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על התקווה.
תודה על השיתוף.

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות