ברוכים הבאים, אורח

דע את האוייב ...מודיעין
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: דע את האוייב ...מודיעין 1026 צפיות

דע את האוייב ...מודיעין לפני 8 שנים, 3 חודשים #82887

• עבד
  • דירוג כסף
אני רוצה לשתף אתכם בנקודות חשובות שהקב"ה חנן אותי ברחמיו ,שלהם אני קורא מודיעין על האוייב ,והדברים יובנו בהמשך ...

אני רואה לנכון לדבר על התחושה הנפלאה של "אני גמול ,הצלחתי " ואני יסביר אם תבדקו אין חבר אחד כאן,שאי אפשר לראות בהודעות שלו באיזור היום השמיני והלאה ,שהוא כבר סומך ובטוח שהוא נגמל,אבל מכיוון שההיגיון שלו אומר שזה לא יכול להיות שזה קל להיגמל כל כך מהר, וגם ממה שהוא שומע משאר החברים באתר על הקשיים, אז הוא מוסיף "בתקווה שאני ימשיך להיות נקי " ...אבל האמת שהוא מאמין שהוא שונה מהשאר,(ואין מה לעשות אפשר לזהות את ההודעות הללו בשנייה), והנה זהו הוא פיענח את השיטה איך להישאר נקי ,ועכשיו נשאר לו רק לספור את הימים ולהמשיך על דרך המלך .....

אני מכיר את זה מכיוון שגם לי זה קורה ,וזה טבעי ואפילו יפה מכיוון שאנחנו כל כך רוצים בדבר ומייחלים לו שזה הגיוני שנגיב ככה במיוחד שהשמונה ימי נקיות (או יותר) הללו באים אחרי שימוש בלתי פוסק ואמונה שאין לנו תקנה אז טבעי שניפול.....בפח!!!!!
ועכשיו אני רואה את זה אצל כל כך אנשים פה באתר ואז גם אצלי ,ומייד הקב"ה זיכה אותי להבין משהו
אני לא רוצה להאריך מידיי בעניין אבל על קצה המזלג...ידוע שכוח הסטרא אחרא הוא עצום ואנחנו לא יכולים להבין את גודל כוחו, רק מי שקרא את ספר ההוכחות של הרב עורך דין עזרא, ייראה שם סיפורים של צדיקים, על הכוח של הטומאה....אבל להגיד כוח זה לא מדוייק כי זה הרבה יותר מכוח ,הטומאה יש לה נטייה להתעלל בבנאדם ולעשות ממנו צוחק,לדוגמא הם להתלבש ברעיונות טובים או בכוונות לשם שמיים, כאשר המטרה האמיתית היא להוציא אותך מהקדושה ולינוק את הקדושה שבנשמה שלך, ובכך להתחזק ,ראה את הסיפור שמובא בספר על רב יוסף המקובל מצפת שניסה להביא את הגאולה לפני הזמן ,ומה קרה איתו בסוף ,סיפור קשה אך מעניין ,מכיוון שהוא הצליח כמעט להביא את הגאולה ,ורק ע"י תחבולה נבזית שעשה לו הס"מ ,הפסיד ונהפך לכופר ומסר את נשמתו לטומאה,אבל איך היה פתח לס"מ להפיל אותו ??רק אחרי שהתלמיד של רבי יוסף מעיד על רבי יוסף שנעשה דעתו זחוחה ,שהוא הצליח להתגבר על הס"מ ,ורואים שהס"מ מבטל היה את עצמו בפניו ואומר שהוא גיבור ואין לו יותר כוחות וכו' כביכול לגרום לרבי יוסף להתגאות ,וככה התגבר על רבי יוסף.....
אני מספר את כל זה כי יש !!!!מוטיב!!!! שחוזר על עצמו בכל הסיפורים ואצל החברים באתר, וכמובן אצלי .......
השיטה של השטן להפיל אותנו ,ולעשות צחוק מאיתנו זה על ידי שהוא עוזב אותנו שבוע שבועיים ,ואני יסביר
ברגע שאדם פתאום אחרי שנים של שימוש בלתי פוסק , לפתע מחליט שהוא רוצה להפסיק ,כזה דבר עושה רעש בשמיים ,ומיותר לומר שזה ממש לא מוצא חן בעיני הס"מ הרשע ,לכן הוא אומר אני יטפל באדם הזה אחד ולתמיד ,אני יפיל אותו פעם אחת ולתמיד שלא יקום עם רעיונות כאלו יותר ,במילים אחרות אני אייאש אותו כמו שצריך שיישב בשקט הרבה זמן !!! אז אני שואל אותכם יש דרך יותר טובה לייאש אדם על ידי שאתה עוזב אותו שבוע שבועיים נותן לו את התחושה שהוא נגמל ,הבן אדם מתחיל לעוף בשמיים מתחיל סוף סוף לחיות ,הוא מצפה ומייחל להרגשה הזאת כל כך הרבה זמן ,אז הוא בא ונותן לאדם הזה את ההרגשה ,אבל כל זה כדי שבדיוק אחרי שאם כבר גמר בליבו שזהו עליתי על השיטה של איך להתגבר על הייצר הרע ,זהו אני יכול להתחיל לנשום ,ואז הייצר חוזר כמו גדול ,ובום מפיל את אדם מגבוה לקרשים ואז הבנאדם נכנס לעצבות גדולה יותר ,מה שמביא אותו לשימוש מוגבר יותר ,והנה מי המנצח הגדול ?????הייצר הרע !!!!!

לכן אומרים לפני שאדם יוצא למלחמה ,שזה בדיוק מה שאנו עושים ,צריך להשיג מודיעין!!! צבא ללא מודיעין לא שווה כלום!!! ואנחנו כאן נתכנסנו באתר הזה לא רק בשביל להגיד לשני יהיה בסדר ,אלא בעיקר כדי לתת ולהעביר מודיעין אחד לשני !!!!
אז הנה המודיעין שיש לי להעביר לכם והוא מודיעין מהימן ,כי אין מה לעשות עם הזמן שאתה שומר על עצמך ,הקב"ה פותח לך את השכל ואתה מתחיל לראות בעניים ולהבין את שיטות הס"מ וזה העזרה היחידה שאנחנו שנקבל משמיים, אנשים פה לפעמים מתפללים לקב"ה שייקח להם את התאווה ,חברים זה לא ייקרה, אין הצלחה ללא עבודה קשה, ובמקרה שלנו עבודת פרך!!! כי מה הרעיון בזה שהקב"ה ייקח לנו את התאווה ,איזה סיפוק יהיה לנו מזה ,שבוקר אחד נקום ללא תאווה ,תאווה שלא ניצחנו ,מה יהיה ערך המצוות שנקיים אחרי שהקב"ה ייקח מאיתנו את התאווה ,הרי זה לא חכמה לעשות מצוות כאשר אין לנו תאווה,יוצא שהעזרה היחידה והאמתית שהקב"ה כן יכול לתת לנו זה לפתוח לנו את העניים ככה לא ניפול בפח ,ולשתף בינינו את המודיעין .....אז כאמור השיטה של הייצר זה כאשר האדם רוצה להתחיל להיגמל ומצליח לעבור את שתיים שלוש הימים הראשונים ,הייצר משחרר ממנו רק בשביל לחזור בגדול !!!!
ואם יורשה לי להוסיף ,אני גמול חמשה חודשיים בערך עם נפילה אחת שמרוב שהדחקתי אותה ,אני לא זוכר מתי קרתה אבל מבחינתי היא לא קרתה!!! וכאמור גם לא צפיתי בסרטים כבר כמעט חמישה חודשיים ןעדיין אני חווה התמודדיות קשות מאוד ,אני ממש נקרע חברים יקרים ,אתם לא מבינים ,רק רבי שמעון בר יוחאי אני הייתי מכור רציני הייתי מאונן כל יום עשר פעמים אם לא יותר (בזכות זה שאני גורס כל יום זוהר בלי להבין ,שזה סגולה אמתית להתגבר על הייצר ) מחזיק אותי ,כי אני , אין לי כוחות וזה מביא אותי לעניין השני אבל לפני שאני עובר נסכם
מסקנה .....
כשאדם מרגיש שהוא התגבר על הייצר ,והוא רואה שאין לו כמעט מחשבות רעות ,והוא מעביר את הימים בקלות ,שיתחיל לפחד!! כי זה אומר שעוד מעט הייצר חוזר והוא יחזור חזק,לכן במקום להוריד את המשמר ,צריך להוסיף שמירות ,וככה לבלבל את הייצר כי הוא עזב אותך עם כמות מסויימת של שמירה עצמית ,כשהוא מאמין שכתרגיש שאתה נגמלת ,אתה תוריד מהשמירה ,ואז הוא יחזור וינצח אותך בקלות ,לכן אנחנו נפתיע אותו ונוסיף משמר ואז כשיחזור הוא יחזור לא מוכן כי מאז שהוא עזב הוספנו שמירות .....
נעבור לעניין השני
מבחינתי זה רמה שנייה בקושי, היה את הקושי הראשון שדיברנו עליו באריכות ,עכשיו אחרי שהאדם מצליח לעבור את המארב הזה ,הייצר בא עם הנשק היותר חזק שאיתו אני מתמודד ,וגם הוא קשור לגאווה....
הרי אחרי שאני לא צופה בסרטים לומד תורה לא אוננתי חודשיים רצופים אני ממש "צדיק" !!! לא ככה אז כנראה שהכל צריך ללכת לי, לא ככה ??? והנה אני ניגש למבחן גדול מאוד של התואר שלי ,מבחן שאני למדתי אליו כל כך הרבה ,והנה אני לא מצליח ,אבל איך ,הרי אני "צדיק"????? אין לכם מושג עם איזה כוחות אפלים התמודדתי,אני הייתי קרוב כחוט השערה ליפול ולהשתמש ,ושוב רק בזכות רבי שמעון בר יוחאי לא נפלתי ,כי אני לא חזק, כל החיים שלי אני נופל אני אפס,רק כוח של רבי שמעון בר יוחאי יכול להציל אותי, ובכן עברתי את את הגל האחרון אבל אני יודע שהגל הבא עומד וקרב כי זה השקט שלפני הסערה ,ולכן כמו כל אדם שאומרים לו שעומדת להגיע סערה ,אני מתרוצץ לכל עבר ,בכדי להשיג תגבורת וכוחות לגל הבא,וזה העניין השני צריך לדעת שהייצר מת על הכישלונות כי אז הוא בא ואומר לך מה איך נכשלת במבחן ??בוא תתנחם באיזה סרט פורנו, אם כן תאחלו לי בהצלחה ותתפללו עלי ,אני צריך ואצטרך אתכם ,יהי רצון שהקב"ה יראה את הסבל שלנו ויביא את הגואל במהרה ויקויים בנו הכתוב "במהרה אחישנה"!!!!!!!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי עבד.

תגובה: דע את האוייב ...מודיעין לפני 8 שנים, 3 חודשים #82929

• mncm
  • רצף ניקיון נוכחי: 23 ימים
  • חבר קבוע
וואלה. אחי. כל הכבוד לך... יש לך אחלה של כתיבה!
זה בדיוק מה שאני עשיתי אחרי 18 ימי נקיות.. הרגשתי וידעתי איך שהיצר עלול לבוא ככה בהפתעה.. ומוחזק ולכן הקדמתי תרופה למכה והוספתי שני כלים משמעותיים!

מאוד עזר הדוגמא שלך עם המבחנים!
תודה!
שיהיה לנו בהצלחה! חיילים!!!

תגובה: דע את האוייב ...מודיעין לפני 8 שנים, 3 חודשים #82958

• עבד
  • דירוג כסף
תודה אח יקר אני ממש אשמח אם תפיץ את זה בקרב החברים שמתחילים, שלא ייפלו בפח הזה ,ותודה רבה על המחמאה,אני מקווה שזה לא גאווה ,אבל זה נחמד שאדם מעריך את מה שכתבת ,וכן אין מה לעשות יש לי עוד הרבה בשביל לתקן את עצמי ,אבל כל דבר בזמנו....

תגובה: דע את האוייב ...מודיעין לפני 8 שנים, 3 חודשים #82961

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום
צר לי
קראתי כמעט הכל,
לא יודע ניסיתי כל כך הרבה את הכיוון שלך אבל כעשרים שנים הקדמתי למכה רפואה והוכתי בכפליים
רק כשתקפתי את הבעיה שלי בשפה של תוכנית עם חוסר אונים שבו אני יודע שאין לי שום כלי וכוח להתמודד עם שתקיף ממני, ממקום של חולשה ושל תלות מוחלטת באלוקים לבדו זכיתי לעלות על דרך זה כ-4 שנים,
ובכל רגע נתון ובפרט שאני נסמך על עצמי אני בסכנת נפילה....
שנזכה לעובדו באמת
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

תגובה: דע את האוייב ...מודיעין לפני 8 שנים, 3 חודשים #82979

• עבד
  • דירוג כסף
קודם חשוב לקרוא הכל כי לא התכוונתי בשום אופן שנסמוך על עצמנו ,הפוך התכוונתישאנחנוצריכים להתחזק ולהצטייד ברוחניות ,הווה אומר להסתמך אך ורק על הקב"ה ,המחלה הזו קשה מידיי בכדי להילחם מולה לבד (וזה מודגש בדבריי מספר פעמים ) אבל מטרת דבריי היו כלפי החדשים במלחמה שלא ייפלו בתוחשת השליטה בהתחלה שנדמה שהם הצליחו לנצח את המחלה ,אתה צודק "מוטי ראוי " , כל אחד שונה מחבירו ,ולכן כל אחד ייקח את הדברים לכיוון שלו ,אבל מודעות תמיד צריך, וחשוב שנכין האחד את חבירו לנסיונות אפשריים,והסיבה שראיתי לנכון להעיר את העניין ,כי סטסטית ממה שאני ראיתי באתר כמעט רוב האנשים ,כאן עוברים את החוויה הזו של התרוממות אחרי איזה שבוע של נקיות ,מה שמביא אותם לסוג של שאננות ,ומיד אח"כ נפילה ,ששוברת את כולנו לכן חשוב להיות בהיכון ולא להוריד את האצבע מהדופק ......כמו שאמרת שהקב"ה יעזור לנו ויתן לנו כוחות...
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי עבד.

תגובה: דע את האוייב ...מודיעין לפני 8 שנים, 3 חודשים #83014

• עבד
  • דירוג כסף
וחוץ מזה סליחה" מוטי ראויי" אם פגעתי ,אשריך,אני כולם לעומתך כל ימי הקיות שלך ,הם חלום עבורי!!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן