ברוכים הבאים, אורח

חיזוק עצום שחיזק אלפים וגם אותך בטוח + הפתעה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חיזוק עצום שחיזק אלפים וגם אותך בטוח + הפתעה 1082 צפיות

חיזוק עצום שחיזק אלפים וגם אותך בטוח + הפתעה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81354

החוצפנים של היום כל הכבוד להם

אני 20 שנה בחינוך בני ישראל ובחורי ישראל, וכל שנה החוצפה רק גוברת, אבל לא רק אצל התלמידים לא גם בבית!!! ‏אנחנו בתור ילדים קיבלנו וופל אחד מצופה דק כממתק שבת, ואילו הילדים של היום וופל מצופה באמצע השבוע זה ‏אפילו לא חטיף, מינימום שוקולד או חצי פס שמרים קנוי!!‏

ומה נקבל בתמורה??? שואף לאפס ממה שאנחנו נתנו להורים כשהיינו ילדים, אנחנו קיבלנו כמעט אפס פינוקים לעומת ‏היום, ונתנו להורים פי אלף ממה שילדים היום נותנים להורים.‏

היום לבקש מהילד להוריד שקית פח קשורה במעלית כבר נחשב כהקרבה ומסירות נפש, שמסכן הילד קשה לו לאחר ‏הלימודים עוד לצאת לזרוק זבל!! נעבעך!!‏

אבל למה בכל זאת כל הכבוד להם???? כי, ככה נטען לבורא עולם, אבינו שבשמים, כשם שאנחנו נותנים כהורים פי אלף ‏מהורינו, ומקבלים שבריר מאחוז ממה שהילדים של פעם נתנו להורים.‏

ובכל זאת אנחנו אוהבים ונותנים לילדינו את הנשמה באהבה לילדינו למרות הכאב והתסכול, כך גם אתה בורא עולם, ‏למרות שאתה הבורא נותן לנו פי אלף ממה שנתת לדורות הקודמים, ואנחנו משקיעים בך שבריר מאחוז ממה שהשקיעו ‏בך אבותינו הקדושים.‏

בכל זאת אבינו שבשמים זה מה שהולך היום, תמשיך לאהוב אותנו ולפנק אותנו, כמו שאנחנו הורים אוהבים למרות ‏הכל, וזה נקודת זכות שאין ספק תשפיע טוב עלינו מידו הרחבה והאוהבת של בורא עולם אב רחום וחנוך.‏

כרחם אב על בנים כן תרחם ה' עלינו, וככה היום אב מרחם על בניו למרות החוצפה, אז אבא רחום כן תרחם ה' עלינו!!‏

מתוך העלון של החידושים והחיזוקים "וטהר ליבנו" וארא.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי אסירותודה. סיבה: אנחנו לא מפרסמים כאן.

תגובה: חיזוק עצום שחיזק אלפים וגם אותך בטוח + הפתעה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81370

תודה צדיק.

הדברים אכן מופלאים עד מאד אך נראה לי שאינם קשורים לפורום הזה. הייתה יכולה להיות תועלת עצומה לרבים לו היית מפרסם אותם במקומות המתאימים לכך.

תגובה: חיזוק עצום שחיזק אלפים וגם אותך בטוח + הפתעה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81395

זה נוגע, לכל אחד שחטא ונפל בשמירת העיניים ושמירת הברית עד כדי שהגיע לעבירות חמורות ביותר,

שלא יחשוב אין לי סיכוי יותר, אין לי דרך חזרה, איך אני יכול לחזור בתשובה על חטאים כאלו, הרי הגוף שלי לא בנוי לסיגופים וכדו'

ועל זה כתבתי, שבורא עולם היום מתנהג איתנו כמו ההורים לילדים שבדור הזה

והיום ההורים בולעים צפרדעים, וכשהבן מגלה טיפה רצון להתקרב מתלהבים ומנסים למחוק את העבר.

תגובה: חיזוק עצום שחיזק אלפים וגם אותך בטוח + הפתעה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81404

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ברוך הבא יוחנן היקר!

תודה על דבריך. אמנם, זה "פורום למתמודדים [בעצמם] עם התמכרות לתאווה". האם אתה עצמך אחד מאלה "שחטאו ונפלו בשמירת העיניים ושמירת הברית"?

אחד ההבדלים בין הפורום הזה למסגרות תורניות אחרות העוסקות בנושא הוא, שכאן אנחנו מדברים בשם עצמנו. אני מספר על זה שנפלתי, ומה עשיתי שעזר לי להפסיק ליפול, או יותר נכון, מה עזר לי להישאר בהפסקה, כי הפסקתי המון פעמים, אבל אחרי זמן קצר חזרתי לסורי.

אני למשל הגעתי לכאן לפני 694 ימים, וקראתי כאן על תכנית 12 הצעדים שעוזרת להרבה מן החברים כאן להישאר נקיים. החלטתי לנסות אותה, ומאז אני נקי 694 ימים.

אולי כדאי להציג את הדברים יותר בצורה של סיפור על עצמך. אתה יכול לספר במה אתה מתקשה, ואיך הדברים שקראת ב"וטהר לבנו" עזרו לך להישאר נקי, ולמשך כמה זמן הם עזרו לך להישאר נקי.

ועוד עניין: הרבה מהחברים מגיעים לכאן רצוצים מניסיונות כושלים להפסיק עד אין מספר, וקל להם יותר להתחבר לדברים של שיתוף בניסיון אישי, שנותנת להם תחושה של שווה בין שווים. קשה להם יותר להתחבר לקריאת דברים שנותנים לחלקם תחושה שאומרים להם מה לעשות. לעיתים, הדבר עשוי לעורר אצלם תחושה כאילו מסתכלים עליהם קצת מלמעלה ולעורר אצל חלקם תחושות בלתי נעימות.

ושוב ברוך הבא, ובהצלחה רבה בהמשך הדרך בהתמודדות עם התאווה ובשאר העניינים.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: חיזוק עצום שחיזק אלפים וגם אותך בטוח + הפתעה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81439

אני ברגע שהתחלתי לחזק אחרים בדברי תורה וחידושים עם מסקנת חיזוק

זה הכניס בי אש של קודש

ומעל 420 יום אני לא רואה כל רע, ומרחיק ממני כל מחשבה

וגם כל ראיה קלה ברחוב מיד אני יורק
כמו שמעוברת ביום כיפור שמריחה אוכל ומתגרית ממנו, היא צריכה לירוק שכך ירגע לה התאווה

וכך ירק רבי עקיבא כשראה אישה יפה שבסוף התחתן איתה

וזה עובד, זה מוציא את התאווה

תגובה: חיזוק עצום שחיזק אלפים וגם אותך בטוח + הפתעה לפני 8 שנים, 4 חודשים #81452

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
מעולה יוחנן.
צריך אנשים כמוך כאן, תמשיך לחזק אותנו בסגנונך האישי, ובטוח ששם שמים רק יתקדש מזה, ואל יבוש מהמלעיגים עליו גם כאן, משום שייתכן שזוהי האות שלך באהבת שמיים.

תישאר כאן, נשמח אם תוכל לכתוב מעט יותר על עצמך, מה היה לך ואיך נעזרת בדרך שלך.
זה יאפשר לנו לא רק להתחזק מדבריך אלא גם לנהוג כמוך בבחינת מה שאמר גדעון ללוחמיו בספר שופטים...

תודה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן