ברוכים הבאים, אורח

החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה.
(0 צופה) 

נושא: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. 12244 צפיות

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #61377

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
17 ביוני
חומות

בקשת עזרה היא ראשית המאבק שיביא לנו את החופש. החומות שסוגרות עלינו כמו כלא, יתמוטטו.
טקסט בסיסי, עמוד 80
רבים מאתנו באו לאנ-איי כשהם מעורערים רגשית. שנים של ניצול אנשים, ושל הסכמה לכך שאנשים ינצלו אותנו, גבו את מחירן ביכולתנו לבטוח במישהו, כולל בעצמנו. אבל האהבה והקבלה שמצאנו במכורים אנונימיים עודדו אותנו להושיט יד ולהתקרב אל אחרים. ככל שנשארנו נקיים זמן רב יותר, כך התחלנו להשתוקק לקרבה רבה יותר אל האהובים עלינו. התחלנו להושיט יד ולהתקרב בדרכים עמוקות יותר, למרות שהיינו עלולים להיפגע. חרף הפחדים שלנו מדחייה, החלטנו לקחת את הסיכון ולחשוף את עצמנו, דעותינו, ואת הצרכים שלנו. החלטנו להשיל את חומות המגן שלנו. החירות שמצאנו הייתה שווה את הסיכון שהיה כרוך בה. אנו יודעים, שיש עוד הרבה עבודה שאנו צריכים לעשות בטרם נהיה חופשיים לחלוטין מהמחסומים שנבנו בשנים של התמכרות פעילה. אולם, כשאנו מבקשים את קרבתם של מכורים אחרים ומאפשרים להם לבקש את קרבתנו, למרות החולשות האנושיות שלנו, אנו מגלים שיש לנו קיבולת עצומה לאהבה ולקרבה. ליבנו הוא בעל כוח עצום, כשמשחררים אותו מהחומות הכובלות אותו.
רק להיום:
אפיל את החומות האישיות שלי ואבקש קרבתם של אחרים. אתן ללבי את החופש לאהוב ולהיות נאהב.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #61443

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
18 ביוני
מעשי כפרה עקיפים

יתכן שנאלץ לכפר שלא במישרין, במקרים בהם כפרה ישירה תסכן אותנו או תסכן אנשים אחרים.
טקסט בסיסי, עמוד 40
כשהשתמשנו, לא הרשנו לשום דבר לעמוד בדרכו של הסוטול הבא. כתוצאה מכך, רבים מאתנו לא ידעו תמיד במדויק במי פגענו, כספית או רגשית. כשהגיע הזמן לכפר על מעשינו, באמצעות הצעד התשיעי שלנו, גילינו שיש כל-כך הרבה אנשים שהיו קורבנות שלנו עד שאולי לעולם לא ניזכר בכולם. בעזרת החונך שלנו וחברי אנ-איי מחלימים אחרים, מצאנו פתרון למכשול זה. נדרנו נדר להשלים מעשי כפרה אלה, לאנשים שאיננו זוכרים את שמם, בכך שנתרום לקהילות שלנו. מיקדנו את מאמצי השרות שלנו בעזרה למכור שעדיין סובל. בצורה זו מצאנו דרך להחזיר לחברה. היום, בעזרת האהבה וההדרכה של חברים באנ-איי, אנו מחזירים לעולם סביבנו במקום רק לקחת. אנו הופכים את הקהילות שלנו למקום בו טוב יותר לחיות בכך שאנו נושאים את בשורה ההחלמה לאלה שאנו פוגשים בחיי היומיום שלנו.
רק להיום:
אעשה מעשי-כפרה עקיפים בכך שאעזור למכור שאולי צריך עזרה. אשאף, ולו במעט לעשות את הקהילה שלי מקום טוב יותר לחיות בו.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #61499

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
19 ביוני
חוש הומור

אנו מגלים כי ברגע שאנו משתחררים מהאובססיה העצמית, אנו מסוגלים להבין מה הם אושר, שמחה וחופש.
טקסט בסיסי, עמוד 103
הצחוק בפגישות שלנו לעיתים קרובות מפתיע את החבר החדש. כקבוצה, אנו יודעים להעריך את המזור שצחוק בריא מביא. גם אם אנו מוטרדים עמוקות, השמחה שממלאת לעיתים קרובות את חדרי הפגישות, מאפשרת לנו, לזמן מה, ליהנות קצת מהחלמתנו. באמצעות הומור, אנו זוכים להקלה זמנית מהאובססיה העצמית שלנו. החיים בתנאים המקובלים הם הכל חוץ ממצחיקים. אבל אם אנו יכולים לשמור על חוש הומור בקשר לעצמנו, דברים שעלולים להכריע אותנו יכולים להפוך נסבלים. זה בטח קרה כבר כמה פעמים שאפשרנו לתקריות לצער אותנו, תקריות שאם היינו לוקחים אותן בקצת הומור הן לא היו כל כך בלתי-נסבלות? כשאנו מרוגזים בגלל אנשים או אירועים, חיפוש אחר ההומור שבמצב יכול להעמיד את הדברים באור חיובי יותר. היכולת למצוא הומור במצב קשה, היא מתנה שעלינו לפתח.
רק להיום:
אחפש ואמצא את ההומור במצבי-קושי. כשאני עושה טעויות, אמצא דרך לצחוק על ההומור שבחוסר השלמות שלי.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #61550

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
20 ביוני
מדיטציה למתחילים

תפילה היא בקשת עזרה מאלוהים, ומדיטציה היא הקשבה לתשובתו… השקטת המחשבות מהמוח, באמצעות מדיטציה, מביא שלווה פנימית המאפשרת לנו קשר עם האלוהים שבתוכנו.
טקסט בסיסי, עמוד 45
היו סבלניים כשאתם לומדים לעשות מדיטציה, אמרו לרבים מאתנו. יש לתרגל כדי לדעת למה להקשיב. אנו שמחים שמישהו אמר לנו את זה, כי אחרת רבים מאתנו היו מפסיקים אחרי שבוע או שבועיים של תרגול מדיטציה. בשבועות הראשונים, יכול להיות שישבנו כל בוקר, עצרנו את מחשבותינו והקשבנו בדיוק כפי שנאמר בטקסט הבסיסי - אבל לא שמענו דבר. יתכן שעברו כמה שבועות נוספים עד שמשהו באמת קרה. אפילו אז, מה שקרה היה לעיתים קרובות בקושי מורגש. קמנו ממדיטציית הבוקר שלנו מרגישים קצת יותר טוב ביחס לחיינו, עם קצת יותר אמפתיה לאלה שפגשנו במשך היום וקצת יותר בקשר עם הכוח העליון שלנו. לרובנו, לא היה שום מאורע רב-רושם במודעות זו - לא ברקים ולא רעמים. במקום, היה משהו שקט אך מלא עוצמה. הקדשנו זמן כדי להזיז את האגו ואת הרעיונות שלנו הצידה. בחלל שנוצר, שיפרנו את הקשר ההכרתי שלנו עם מקור-ההחלמה היומי שלנו, אלוהים כפי הבנתנו. מדיטציה הייתה חדשה והיה צורך בזמן ותרגול. אבל, כמו כל הצעדים, זה עבד - כשאנו עבדנו את זה.
רק להיום:
אתרגל הקשבה כדי לדעת את רצונו של אלוהים עבורי, גם אם אינני יודע עדיין למה עלי להקשיב.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #61563

• brother
  • דירוג פלטיניום
תודה על השירות חבר!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #61610

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
זה המקור www.naisrael.org.il/jft/jftView.php

22 ביוני

לקבל את החיים כמות שהם

בהחלמה שלנו אנו מגלים שחיוני לקבל את המציאות כמו שהיא. מהרגע שאנו יכולים לעשות זאת, אנו לא צריכים להשתמש בסמים כדי לשנות את התחושות שלנו.

טקסט בסיסי, עמוד 87

הסמים חצצו בינינו לבין עוצמתם המלאה של החיים. כשאנו מפסיקים להשתמש בסמים ונכנסים להחלמה, אנו מוצאים עצמנו מתעמתים ישירות עם החיים. יתכן שחווינו אכזבה, תסכול או כעס. מאורעות לא בהכרח קורים כפי שאנו רוצים שיקרו. הריכוז-העצמי שטיפחנו בהתמכרות שלנו עיוות את תפיסת החיים שלנו; קשה לנו להרפות מהציפיות שלנו ולקבל את החיים כמות שהם. אנו לומדים לקבל את חיינו בכך שאנו עובדים את שניים-עשר הצעדים של מכורים אנונימיים. אנו מגלים כיצד לשנות את הגישות שלנו ולהרפות מפגמי אופי. אנו כבר לא צריכים לעוות את האמת או לברוח ממצבים. ככל שאנו מיישמים יותר את העקרונות הרוחניים הכלולים בצעדים, כך קל לנו יותר לקבל את החיים בדיוק כפי שהם מתרחשים.

רק להיום:

אתרגל קבלה-עצמית על ידי יישום שניים-עשר הצעדים.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #61669

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
23 ביוני
כניעה

לא הגענו לחברותא הזאת שופעי אהבה, כנות, פתיחות או נכונות…. כשהיינו מוכים, היינו נכונים לשינוי.
כניעה עשויה להיות הבסיס ההכרחי להחלמה, אבל לפעמים אנו לוחמים בה. רובנו מסתכלים אחורה אחרי תקופה מסוימת של ניקיון ותוהים למה בכלל נלחמנו כל-כך קשה כדי להכחיש את חוסר-האונים שלנו, כשלמעשה כניעה היא זו שהצילה לבסוף את חיינו. בזמן ההחלמה, באות הזדמנויות חדשות להיכנע. אנו יכולים להיאבק נגד כל דבר או כל אחד שאנו נתקלים בו, או, שאנו יכולים להיזכר ביתרונות של הכניעה הראשונה שלנו ולהפסיק להלחם. רוב הכאב שאנו חווים נובע מלחימה ולא מכניעה. למעשה כשאנו נכנעים, הכאב פוסק ובמקומו באה תקווה. אנו מתחילים להאמין שהכל יהיה בסדר וכתוצאה מכך, לאחר זמן מה, אנו מבינים שחיינו הרבה יותר טובים. אנו מרגישים כמו שהרגשנו כשהפסקנו להשלות את עצמנו שאנו יכולים לשלוט בשימוש שלנו - הקלה, חופש, ומלאים תקווה חדשה.
רק להיום:
האם עלי לעשות איזו שהיא כניעה היום? אזכור את הכניעה הראשונה שלי ואזכיר לעצמי שאני כבר לא צריך להילחם יותר.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #61807

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
24 ביוני
סובלנות

…להזכירנו לעולם שהעקרונות קודמים לאישיות.
מסורת שתיים-עשרה
לפעמים קשה לקבל את פגמי-האופי של האחרים. ככל שאנו מחלימים יחד, אנו לא רק מקשיבים לאחרים מדברים בפגישות, אנו גם רואים איך הם מתקדמים בהחלמה שלהם. ככל שאנו לומדים להכיר חברים אחרים, כך אנו מודעים יותר לדרך בה הם חיים את חייהם. יתכן שנפתח דעות על איך שהם עובדים את התוכנית שלהם, יתכן שנגלה שיש חברים שמרגיזים אותנו אולי אפילו נשמע את עצמנו אומרים אם הייתי עובד את התוכנית כמותם, בטח הייתי משתמש. מצאנו שסובלנות היא עקרון שלא רק מחזק את ההחלמה האישית שלנו, אלא גם משפר את יחסינו עם אנשים שהם מקור לחוסר-שקט עבורנו. קל יותר לקבל את חולשותיהם של חברים אחרים כשאנו זוכרים שגם אנחנו רק לעיתים נדירות מוסרים את פגמי האופי שלנו לפני שהכאב הופך אותנו מודעים להם.
רק להיום:
אחתור לקבל את האחרים כפי שהם. אנסה לא לשפוט אחרים. אתמקד בעקרונות האהבה והקבלה.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #61810

תודה.
המסר של היום, התאים לי היום, באופן מיוחד.
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #61849

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
25 ביוני
לא רק ברי מזל

התהליך של להגיע להאמין משיב אותנו לשפיות. הכוח להתחיל לפעול נובע מאמונה זו.
טקסט בסיסי, עמוד 24
להגיע להאמין זה תהליך הנובע מניסיון אישי. לכל אחד מאתנו ניסיון שכזה: לכל המכורים שמוצאים החלמה באנ-איי, יש הוכחה מוצקה לקיומו של כוח רוצה בטוב הפועל למענם בחייהם. אלה מאתנו שמחלימים היום, אחרי הכל, הם ברי-המזל. מכורים רבים, רבים מאוד, מתים מהמחלה שלנו, לעולם לא חווים את מה שאנו מצאנו במכורים אנונימיים. התהליך של להגיע להאמין דורש נכונות להכיר בכך שנסים אכן קורים. הנס של להיות כאן נקיים הוא משותף לכולנו ולכל אחד מאתנו יש נסים נוספים המחכים רק לכך שנכיר בהם. כמה תאונות דרכים, מנות-יתר או כמעט אסונות אחרים שרדנו? האם אנו יכולים להסתכל אחורה על חיינו ולראות שלא היינו רק ברי מזל? גם הניסיון שלנו בהחלמה מספק לנו דוגמאות לכוח עליון הפועל לטובתנו. כשאנו יכולים להסתכל אחורה ולראות את ההוכחות לכך שכוח עליון אוהב פועל לטובתנו, אפשר לבטוח בכך שהכוח העליון הזה ימשיך לעזור לנו בעתיד. אמון נותן לנו את הכוח להמשיך קדימה.
רק להיום:
ההחלמה שלי היא יותר מצירוף מקרים. הכוח שלי בא מהידיעה שהכוח העליון שלי לא אכזב אותי מעולם וימשיך להדריך אותי.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #61913

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
26 ביוני
למסור את הרצון-העצמי

הפחדים שלנו פוחתים. כשאנו לומדים מהי כניעה אמיתית, האמונה מתחילה לגדול. אנו כבר לא נלחמים בפחד, כעס, אשמה, רחמים עצמיים ודיכאון.
כניעה היא ההתחלה של דרך חיים חדשה. כשהמניע העיקרי שלנו היה רצון-עצמי, כל הזמן תהינו האם ניסינו את כל האפשרויות. האם תמרנו את אותו אדם בדיוק כמו שצריך כדי להשיג את מטרותינו, האם החמצנו איזשהו פרט חשוב במאמצנו לשלוט בעולם ולנהל אותו. או שחשנו פחד, שמא מזימותינו ייכשלו; כועסים או מרחמים על עצמנו כשהן נכשלו, או שחשנו אשמה כשזה הצליח. היה קשה לחיות על רצון-עצמי, אבל לא הכרנו שום דרך אחרת. כניעה אינה תמיד קלה. להפך, כניעה יכולה להיות קשה, במיוחד בהתחלה. אך עדיין קל יותר לבטוח באלוהים ובכוח שמסוגל לנהל את חיינו, מאשר לבטוח רק בעצמנו, שחיינו בלתי-ניתנים לניהול. ככל שאנו נכנעים יותר, נעשה קל יותר. כשאנו מוסרים את רצוננו ואת חיינו להשגחת הכוח העליון שלנו, כל שעלינו לעשות זה את החלק שלנו, בצורה האחראית והמצפונית ביותר שאנו מסוגלים. אז אנו יכולים להשאיר את התוצאות לכוח העליון שלנו. בכך שאנו נכנעים, פועלים על אמונה וחיים את חיינו על-פי העקרונות הרוחניים הפשוטים של התוכנית הזו, אנו יכולים להפסיק לדאוג ולהתחיל לחיות.
רק להיום:
אמסור את הרצון-העצמי. אחפש את רצון אלוהים עבורי ואת הכוח לבצע זאת. אשאיר את התוצאות בידי הכוח העליון שלי.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62000

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
28 ביוני
מצפון קבוצה

עבודה עם אחרים היא רק ההתחלה של עבודת השרות.
טקסט בסיסי, עמוד 56
עבודת שרות, זה אומר מסירות בלתי אנוכית לשאת את הבשורה למכור שעודנו סובל. אבל זה לא נגמר שם. שרות דורש גם שנבחן את עצמנו ואת מניעינו. המאמצים שלנו בשרות גורמים שנהיה בולטים מאוד בחברותא. באנ-איי קל להפוך לדג גדול בבריכה קטנה, הנטייה שלנו לשליטה עלולה בקלות להרחיק את החבר החדש. מצפון קבוצה הוא אחד העקרונות החשובים ביותר בשרות. חיוני לזכור שמצפון הקבוצה הוא הקובע, לא רק הדעות והרצונות האישיים שלנו. אנו מביאים את מחשבותינו ודעתנו לפיתוח מצפון קבוצה. אז, כאשר מצפון זה נוצר, אנו מקבלים את ההדרכה שלו. המפתח הוא עבודה עם אחרים, לא נגדם. אם נזכור שאנו שואפים יחד לפתח מצפון משותף, נראה שלכל הצדדים יש ערך שווה. לאחר שכל הדיונים הסתיימו, כל הצדדים ישובו יחד לשאת בשורה מאוחדת. לפעמים מפתה לחשוב שאנו יודעים מה הטוב ביותר לקבוצה. אם נזכור שזה לא משנה אם דעתנו תתקבל, יהיה קל יותר לאפשר לשרות להיות הכלי שהוא נועד להיות - דרך לשאת את הבשורה למכור שעודנו סובל.
רק להיום:
אקח חלק בפיתוח מצפון קבוצה, אזכור שזה לא סוף העולם אם דעתי לא מתקבלת. אחשוב על מטרתנו העיקרית בכל מאמצי השרות שלי, הושיט יד לחבר חדש.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62087

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
29 ביוני
לשמור על רעננות ההחלמה

שאננות היא האויב של החברים הותיקים בתוכנית. אם נהיה שאננים זמן רב, תהליך ההחלמה ייפסק.
טקסט בסיסי, עמוד 80
לאחר שנים אחדות בהחלמה, רובנו מתחילים להרגיש כאילו כבר אין לנו עוד בעיות רציניות. אם התמדנו בעבודת הצעדים, יישבנו את רוב הבעיות שלנו עם העבר ויש לנו בסיס מוצק לבנות עליו את העתיד. למדנו לקחת את החיים פחות או יותר כמו שהם. בקיאות בצעדים מאפשרת לנו לפתור בעיות במהירות, כמעט ברגע שהן צצות. לאחר שגילינו רמה כזו של נוחיות, אנו נוטים להתייחס אליה כאל הפסקת מנוחה בנתיב ההחלמה. אולם, לעשות כך, יהיה זלזול בטבעה של מחלתנו. התמכרות היא סבלנית, מתוחכמת, מחמירה ובלתי ניתנת לריפוי. היא גם קטלנית - אנו יכולים למות ממחלה זו, אלא אם כן נמשיך לטפל בה והטיפול בהתמכרות הוא תכנית החלמה נמרצת ומתמשכת. שניים-עשר הצעדים הם תהליך, מסלול בו אנו הולכים כדי להיות צעד אחד לפני המחלה שלנו. פגישות, חונכות, שרות, והצעדים נשארים תמיד הכרחיים להחלמה מתמשכת. אף שאנו עשויים ליישם את התוכנית שלנו קצת אחרת עם חמש שנות ניקיון מאשר עם חמישה חודשים, אין זה אומר שהתוכנית השתנתה או הפכה חשובה פחות. זה אומר רק שההבנה המעשית שלנו השתנתה וגדלה. כדי לשמור על ההחלמה שלנו רעננה ושופעת-חיים, עלינו להישאר ערניים להזדמנויות בהן נוכל ליישם את התוכנית שלנו.
רק להיום:
ככל שאני ממשיך לגדול בהחלמתי, אחפש דרכים חדשות ליישם את התוכנית שלי.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62088

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
30 ביוני
לשמור על הבסיס

האמונה, אותה מצאנו לא מכבר, משמשת כיסוד מוצק לאומץ בעתיד.
טקסט בסיסי, עמוד 92
הבסיס של חיינו הוא הדבר עליו כל חיינו בנויים. כשהשתמשנו בסיס זה השפיע על כל מה שעשינו. כאשר החלטנו כי ההחלמה חשובה, התחלנו להשקיע בה את האנרגיה שלנו. כתוצאה מכך כל חיינו השתנו. כדי לשמור על החיים החדשים האלה, אנו חייבים לשמור על הבסיס של חיים אלה: תוכנית ההחלמה שלנו. כשאנו נשארים נקיים וסגנון החיים שלנו משתנה, גם סדר העדיפויות שלנו משתנה. עבודה ולימודים עשויים להפוך חשובים משום שהם משפרים את איכות החיים שלנו. מערכות יחסים חדשות עשויות להביא התרגשות ותמיכה הדדית. אבל אנו צריכים לזכור שתוכנית ההחלמה שלנו היא הבסיס עליו בנויים חיינו החדשים. ביום יום אנו חייבים לחדש את המחויבות שלנו להחלמה, שומרים עליה בעדיפות העליונה שלנו.
רק להיום:
אני רוצה להמשיך ליהנות מהחיים שמצאתי בהחלמה. היום, אנקוט צעדים כדי לשמור על הבסיס שלי.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #62131

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
1 ביולי
תוכנית פשוטה

התוכנית היא פשוט שיתוף, עבודת שניים-עשר הצעדים, השתתפות בפגישות ויישום העקרונות של התוכנית.
*עמוד 188, Basic Text
החיים המסובכים שלנו יכולים להיעשות הרבה פחות מסובכים אם נתרכז במספר דברים פשוטים - שיתוף אחרים בניסיוננו, כוחנו ותקוותנו, השתתפות סדירה בפגישות ויישום עקרונות התוכנית בחיי היומיום שלנו. על-ידי שיתוף ניסיוננו, כוחנו ותקוותנו עם מכורים אחרים, אנו נותנים לחברים החדשים דוגמא רבת-עוצמה שהם יכולים ללכת בעקבותיה. המאמץ שאנו משקיעים בעזרה לאחרים עוזר גם לנו להגביל את הריכוז העצמי שלנו, שהוא ליבה של מחלתנו. רבים מאתנו בוחרים לעצמם קבוצה אחת, קבוצת הבית שבפגישותיה אנו משתתפים בקביעות. סדירות זו מכניסה מעט שיגרה לחיינו וכך גם אחרים יכולים לדעת איפה הם יכולים למצוא אותנו אם הם זקוקים לנו. יישום שניים-עשר הצעדים בחיי היומיום שלנו עושה את ההבדל בין החלמה מאוזנת ובין פשוט לא להשתמש. הצעדים מספקים לנו את ההדרכה שאנו כה זקוקים לה בניהול ענייני היומיום שלנו. כן, אנו אנשים מורכבים. אבל תוכנית אנ-איי מפשטת את החיים שלנו, מאפשרת לנו לחיות חיים חופשיים מהתמכרות פעילה. החיים שלנו יכולים להיום מלאים שלווה ותקווה כאשר אנו חיים לפי ההדרכה של העקרונות הפשוטים בתוכנית שלנו.
רק להיום:
אזכור כי אף שאני אדם מסובך, אנ-איי היא הדרך הפשוטה ביותר בשבילי לעשות את חיי מסובכים פחות.
זמן ליצירת דף: 0.76 שניות

Are you sure?

כן