ברוכים הבאים, אורח

החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה.
(0 צופה) 

נושא: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. 12245 צפיות

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #60655

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
4 ביוני
לבנות, לא להרוס

במקום האנוכיות השלילית שלנו, אנו מגלים אכפתיות לאחרים.
טקסט בסיסי, עמוד 16
הפצת רכילות מזינה רעב אפל בתוכנו. לפעמים אנו חושבים שהדרך היחידה בה אנו יכולים להרגיש טוב לגבי עצמנו היא לגרום למישהו להראות רע בהשוואה אלינו. אבל ההערכה-עצמית שמשיגים על חשבון מישהו אחר, חלולה ולא שווה את המחיר. אם כן, איך מתמודדים עם תחושת העצמי השלילית שלנו? פשוט. אנו מחליפים אותה בהתייחסות חיובית לאחרים. במקום להיתקע בהערכה העצמית הנמוכה שלנו, אנו פונים לאלה שסביבנו ומנסים להיות להם לשרות. זה נראה, אולי, כמו דרך להתחמק מהעניין, אבל זה לא. להיתקע עם תחושת העצמי הנמוכה שלנו לא יביא לנו שום תועלת חוץ מלהכניס את עצמנו לתוך תבשיל של רחמים עצמיים. אבל אם נחליף את הרחמים העצמיים שלנו באופן פעיל בהתייחסות אוהבת לאחרים, נהפוך לסוג של אנשים שאנו יכולים לכבד. הדרך לבנות את ההערכה העצמית שלנו היא לא לקרוע אחרים לגזרים, אלא לעזור להם לבנות את עצמם באמצעות אהבה והתייחסות חיובית. אנו יכולים לשאול את עצמנו אם אנו תורמים לבעיה או לפתרון, זה יעזור לנו. היום, אנו יכולים לבחור לבנות במקום להרוס.
רק להיום:
למרות שאני אולי מרגיש שפוף, אני לא צריך לקרוע מישהו לגזרים כדי לבנות את עצמי. היום, אני אחליף את תחושת העצמי השלילית שלי בהתייחסות חיובית לאחרים. אבנה, לא אהרוס.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #60662

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
5 ביוני
תפילה כנה

למרות שקשה ליישם כנות, הגמול הוא רב-ערך.
טקסט בסיסי, עמוד 92
כמה קשה לנו להיות כנים! רבים מאתנו באים לאנ-איי כה מבולבלים בקשר למה שבאמת קרה בחיינו, עד שלפעמים לוקח חודשים ושנים לעשות סדר בדברים. האמת של הסיפור שלנו היא לא תמיד כפי שסיפרנו אותה. איך נוכל להתחיל להיות יותר כנים? רבים מאתנו מוצאים שהכי קל להיות כנים בתפילה. לפעמים נגלה, שקשה לנו לספר את כל האמת עם חברינו המכורים. אנו בטוחים שלא יקבלו אותנו אם ניתן לאחרים להכיר אותנו כפי שאנו באמת. קשה לשמור על תדמית של: להיות גזעיים בכל מחיר! שאותה רבים מאתנו הציגו! בתפילה, אנו מוצאים קבלה מהכוח העליון שלנו המאפשרת לנו לפתוח את לבנו בכנות. כשאנו מיישמים כנות זו עם האלוהים לפי הבנתנו, לעיתים קרובות אנו מגלים שיש לזה השפעה ישירה על התקשורת שלנו עם אחרים. אנו מפתחים הרגל להיות כנים. אנו מתחילים ליישם כנות, כשאנו משתפים בפגישות וכשאנו עובדים עם אחרים. בתמורה, אנו מגלים כי חיינו הופכים עשירים ביחסי חברות מעמיקים. אנו אפילו מגלים שאנחנו יכולים להיות כנים יותר עם עצמנו, האדם שאתו הכי חשוב להיות כנים. כנות היא תכונה שמתפתחת באמצעות תרגול. לא תמיד קל להיות לגמרי כנה, אך כשאנו מתחילים לעשות זאת עם הכוח העליון שלנו, אנו מוצאים שקל יותר להרחיב ולפרוש את הכנות שלנו אל האחרים.
רק להיום:
אהיה כנה עם אלוהים, עצמי ועם האחרים.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #60739

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
6 ביוני
החלמה אינה מתרחשת בין לילה

שניים-עשר הצעדים של מכורים אנונימיים הם תהליך הדרגתי ומתקדם של החלמה, שמוסד והוכח בחיי היומיום שלנו.
טקסט בסיסי, עמוד 96
אחרי זמן מה בהחלמה, אנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם מה שנראה כמו בעיות אישיות מהממות, רגשות, כעס וייאוש. כשאנו מבינים מה קורה, אנו עשויים לומר בכאב: אבל אני עובד כל-כך קשה. חשבתי שאני… אולי החלמתי? לא ממש. שוב ושוב אנו שומעים שהחלמה היא תהליך מתמשך ושלעולם לא נתרפא. עם זאת, לפעמים אנו סבורים שאם רק נעבוד מספיק את הצעדים שלנו, נתפלל מספיק או שנלך למספיק פגישות, בסופו של דבר אנחנו… , טוב אולי לא נתרפא אבל משהו יקרה! ואכן משהו קורה. אנחנו מחלימים - מחלימים מהתמכרות פעילה. לא משנה עם מה התמודדנו בתהליך הצעדים, תמיד יהיה עוד. משהו שלא זכרנו או שלא נראה לנו חשוב בחשבון הנפש הראשון שלנו, לבטח יעלה ויופיע בהמשך. אנו נפנה לתהליך הצעדים שוב ושוב, כדי להתמודד עם מה שמטריד אותנו. ככל שנשתמש יותר בתהליך זה כך נבטח בו יותר, וזאת מכיוון, שאת התוצאות, אפשר לראות. אנו עוברים מכעס וטינה לסלחנות, מהכחשה לכנות וקבלה ומכאב לשלווה. החלמה אינה מתרחשת בין לילה, וההחלמה שלנו לעולם לא תושלם. אבל כל יום מביא ריפוי חדש ותקווה לריפוי נוסף מחר.
רק להיום:
אעשה מה שאני יכול למען החלמתי היום ואשמור על התקווה שנמצאת בתהליך המתמשך של החלמה.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #60770

• brother
  • דירוג פלטיניום
תודה על השירות הושיעה!
אוהב אותך ומתגעגע, אולי אגיע שבוע הבא בעז''ה...
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #60801

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
7 ביוני
מישהו שמאמין בי

רק להיום יהיה לי אמון במישהו באנ-איי שמאמין בי ורוצה לעזור לי בהחלמתי.
טקסט בסיסי, עמוד 96
לא כולנו מגיעים לאנ-איי ונשארים נקיים באופן אוטומטי. אבל אם נמשיך לבוא, נמצא במכורים אנונימיים את התמיכה הנחוצה לנו בהחלמתנו. קל יותר להישאר נקי כשיש לנו מישהו שמאמין בנו אפילו כשאנו לא מאמינים בעצמנו. באנ-איי, אפילו לזה שחוזר שוב ושוב להשתמש, יש בדרך כלל תומך נאמן שתמיד יהיה שם בשבילו, לא משנה מה קורה. חשוב ביותר שנמצא את האדם האחד הזה או את קבוצת האנשים שמאמינים בנו. כשנשאל אותם אם נתנקה אי-פעם, הם תמיד יענו כן, אתה יכול להיות נקי ואתה תהיה נקי, רק תמשיך לבוא! כולנו צריכים מישהו שמאמין בנו, במיוחד כשאנו לא יכולים להאמין בעצמנו. כשאנו חוזרים להשתמש, אנו מערערים את הביטחון העצמי שלנו, המנופץ בלאו-הכי לפעמים בצורה כה קשה עד שאנו מתחילים להרגיש חסרי תקווה לחלוטין. בזמנים כאלה, אנו צריכים את התמיכה של חברינו הנאמנים באנ-איי. הם אומרים לנו שיתכן וזו הפעם האחרונה שאנו חוזרים לשימוש. אנו יודעים מניסיונם שאם נמשיך לבוא לפגישות, בסוף נתנקה ונישאר נקיים. לרבים מאתנו קשה להאמין בעצמנו. אבל כשמישהו אוהב אותנו ללא תנאים, ומציע תמיכה בלי שום קשר למספר הפעמים שאנו חוזרים להשתמש, החלמה באנ-איי הופכת קצת יותר ממשית בשבילנו.
רק להיום:
אמצא מישהו שמאמין בי. אאמין בו.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #60897

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
9 ביוני
חלומות ישנים לא צריכים למות

חלומות אבודים מתעוררים לחיים ומופיעות אפשרויות חדשות.
טקסט בסיסי, עמוד 88
לרובנו היו חלומות כשהיינו צעירים. אם חלמנו על קריירה מצליחה, על משפחה גדולה ואוהבת, או על נסיעות לחוץ-לארץ, החלומות שלנו קמלו כשההתמכרות שלטה. כל מה שאי-פעם רצינו לעצמנו נדחק הצידה במרדף שלנו אחרי הסמים. החלומות שלנו לא הרחיקו לכת מעבר לסם הבא ומעבר להרגשת התרוממות הרוח שקווינו שהוא יביא. עכשיו בהחלמה, יש לנו סיבה לקוות שהחלומות האבודים שלנו עדיין יכולים להתגשם. לא משנה בני כמה אנחנו, כמה ההתמכרות שלנו לקחה מאתנו, זה גם לא משנה עד כמה זה נשמע בלתי סביר, החופש מהתמכרות פעילה נותן לנו את החופש לנסות להגשים את השאיפות שלנו. אולי נגלה שאנו מוכשרים מאוד בתחום מסוים, או שנמצא תחביב שאנו אוהבים, או שנמצא שהשלמת ההשכלה שלנו יכולה להביא לנו גמול משמעותי. בעבר השקענו את רוב האנרגיה שלנו בהמצאת תירוצים והצדקות לכישלונות שלנו. היום, אנו הולכים קדימה ומנצלים את ההזדמנויות הרבות שהחיים מציעים לנו. אולי נעמוד נדהמים מול היכולת שלנו. כשההחלמה שלנו משמשת לנו בסיס, הצלחה, הגשמה וסיפוק נמצאים סוף-סוף בהישג ידינו.
רק להיום:
החל מהיום, אעשה כל מה שביכולתי על מנת להגשים את החלומות שלי.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #61025

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
10 ביוני
מניעים משתנים

כשאנו מסירים סוף סוף את מניעינו האנוכיים מדרכנו, אנו מתחילים למצוא שלווה שמעולם לא ידענו על קיומה.
טקסט בסיסי, עמוד 44
בהחלמה, כשאנו בודקים את הרעיונות, הפעולות והמניעים שלנו, נגלה שלפעמים אנו עושים דברים מהסיבות הלא נכונות. בראשית ההחלמה שלנו, אולי בזבזנו הרבה כסף וזמן על אנשים, רק בגלל שרצינו שהם יחבבו אותנו. מאוחר יותר אולי נגלה שאנו עדיין מוציאים כסף על אנשים אבל המניעים שלנו השתנו. אנו עושים זאת בגלל שאנו מחבבים אותם. או שאולי נהגנו לפתח יחסים רומנטיים כי הרגשנו חלולים מבפנים ורצינו להתמלא באמצעות אדם אחר. עכשיו הסיבות בגללן אנו מפתחים יחסים רומנטיים מבוססות על רצון לחלוק באופן שווה את חיינו המספקים עם שותף. אולי עבדנו את הצעדים בגלל שפחדנו שאם לא נעשה זאת נחזור להשתמש. כיום אנו עובדים את הצעדים בגלל שאנו רוצים לגדול רוחנית. היום, יש לנו מטרה חדשה בחיים, ומניענו המשתנים משקפים זאת. יש לנו כל-כך הרבה מה להציע, הרבה יותר מאשר רק את התלותיות וחוסר הביטחון שלנו. פיתחנו בריאות רוחנית ושקט נפשי המעבירים את ההחלמה שלנו אל תוך עולם חדש. אנו מושיטים את אהבתנו ומשתפים בהחלמתנו בנדיבות גמורה. והשינוי שאנו יוצרים הוא המורשת אותה אנו משאירים לאלה שיצטרפו אלינו בעתיד.
רק להיום:
בהחלמה, המניעים שלי השתנו. אני רוצה לעשות דברים מהסיבה הנכונה, לא רק לטובת ההנאה האישית שלי. היום, אבחן את המניעים שלי.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #61056

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
11 ביוני
חיים נקיים

ככל שאנו מחלימים, אנו זוכים בתובנה חדשה לגבי מהות החיים הנקיים…החיים יכולים להפוך להרפתקה חדשה.
טקסט בסיסי, עמוד 88
חיי השימוש הם לא חיים נקיים - מי כמונו יודע זאת. חלק מאתנו חיו בתנאים מחפירים. לא היה איכפת לנו לא מהסביבה שלנו ולא מעצמנו, אבל גרוע יותר מכל טינופת חיצונית, היה איך שרובנו הרגשנו בתוך תוכנו. הדברים שעשינו כדי להשיג את הסמים שלנו, הצורה בה התייחסנו לאנשים אחרים והצורה שבה התייחסנו לעצמנו גרמו לנו להרגיש מלוכלכים. רבים מאתנו זוכרים הרבה פעמים בהם התעוררנו מייחלים שלפחות פעם אחת היינו יכולים להרגיש נקיים ביחס לעצמנו ולחיינו. היום, יש לנו הזדמנות להרגיש נקיים בכך שנחיה נקיים. לנו המכורים, חיים נקיים מתחילים בלא להשתמש - אחרי הכל, זה הפירוש העיקרי של המילה נקיים במכורים אנונימיים. אך ככל שאנו נשארים נקיים ועובדים את שניים-עשר הצעדים, אנו מגלים סוג אחר של ניקיון. זה הניקיון שבא מהודאה באמיתות ההתמכרות שלנו. במקום להסתיר או להכחיש את המחלה שלנו. זוהי הרעננות שבאה מההודאה בטעויות שלנו ובמעשי הכפרה שבעקבותיהם. זו החיוניות שבאה ממערכת הערכים החדשה שאנו מפתחים בזמן שאנו מחפשים אחרי רצונו של כוח עליון עבורנו. כשאנו מיישמים את עקרונות התוכנית שלנו בכל תחומי חיינו, אין לנו שום סיבה להרגיש מלוכלכים בקשר לחיינו או סגנון החיים שלנו- אנו חיים נקיים ואנו אסירי-תודה על כך שאנו עושים זאת סוף סוף. חיים נקיים היו פעם רק בשביל המרובעים. היום, חיים נקיים הם הדרך היחידה בה אנו מוכנים לחיות.
רק להיום:
אני מרגיש נקי כי אני חי נקי- אני רוצה להמשיך כך.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #61086

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
הושיעה חביבי, עליי להודות לך על הדברים הנפלאים עתה משום נעדרתי מהפורום למשך כמה זמן.
תודה לך על הדברים הנפלאים, אם כן (:
הצלחה מרובה, שנזכה,
אין יאוש.
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #61133

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
12 ביוני
חזיון של תקווה

כן, אנו חזיון של תקווה…
טקסט בסיסי, עמוד 51
כשהגענו לסוף הדרך שלנו, רבים מאתנו איבדו כל תקווה לחיים בלי השימוש בסמים. האמנו שנועדנו למות ממחלתנו. איזו השראה זה נתן, אז, לבוא לפגישה הראשונה שלנו ולראות חדר מלא מכורים שנשארים נקיים! מכור נקי הוא, באמת, חזיון של תקווה. כיום, אנו נותנים את אותה תקווה לאחרים. החברים החדשים רואים את האור מלא השמחה שבעינינו, הם מבחינים איך אנו מתנהלים, הם מקשיבים לנו מדברים בפגישות ולעיתים קרובות רוצים את מה שאנו מצאנו. הם מאמינים בנו עד שהם לומדים להאמין בעצמם. חברים חדשים שומעים אותנו נושאים אליהם בשורה של תקווה. הם נוטים לראות אותנו דרך משקפיים ורודים. הם לא תמיד מזהים את המאבק שלנו עם פגם אופי מסוים או את הקשיים שלנו בשיפור הקשר ההכרתי שלנו עם הכוח העליון שלנו. לוקח להם זמן להבין שאנו, הוותיקים עם שלוש שש או עשר שנות ניקיון, מעמידים לעיתים קרובות אישיות לפני עקרונות או סובלים מפגמי אופי מכוערים כאלה או אחרים. כן, החבר החדש לפעמים מעלה אותנו על בימה. לכן טוב להודות בגלוי בטבעם של המאבקים שיש לנו בהחלמה, כי בבוא הזמן החבר החדש יעבור את אותם זמנים קשים. החבר החדש הזה יזכור שאחרים עברו את הקושי הזה ונשארו נקיים.
רק להיום:
אזכור שאני קרן-אור המנחה את כל אלה שהולכים אחרי, חיזיון של תקווה.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #61143

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
13 ביוני
חיים מלאים

התוכנית מחוללת נסים בחיינו….אנו חופשיים לחיות.
טקסט בסיסי, עמוד 11
רובנו - אחרי זמן כלשהו בהחלמה - שמענו חבר מתלונן בפגישה שהוא עמוס-עבודה, עסוק מדי בכדי לבוא לפגישות לחונכות או פעילויות אחרות. למעשה, אולי אנחנו היינו אותו חבר מתלונן. הימים נראים כל-כך מלאים: עבודה, משפחה וחברים, פגישות, פעילות, חונכות, עבודת צעדים. החבר מתלונן אין מספיק שעות ביממה כדי לעשות את כל מה שצריך ולמלא אחר הדרישות של כולם בזמן שיש לי. כשזה קורה, בדרך כלל נשמעים רחשי צחוק מכמה מהחברים האחרים - כנראה חברים שתכננו לרטון על אותם דברים בדיוק. הצחוק נובע מההכרה שלנו שאנו בעצם מתלוננים על הנס שיש בחיינו היום. לפני זמן לא רב, למעטים מאתנו בלבד הייתה האפשרות שיהיו לנו בעיות כלשהם מהסוג הזה בחיינו. הקדשנו את כל המאמצים והכוחות שלנו בהתמכרות הפעילה שלנו. היום יש לנו חיים מלאים, כולל כל התחושות והבעיות של חיים במציאות.
רק להיום:
אזכור שחיי הם נס. במקום להתמרמר כמה שאני עסוק, אהיה אסיר-תודה שחיי כה מלאים.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #61197

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
14 ביוני
לתחזק את האמונה שלנו

אם אנחנו מטפחים יומיום את מצבנו הרוחני, אנו רואים שיותר קל להתמודד עם הכאב והבלבול.
טקסט בסיסי, עמוד 92
כשהתחלנו לחפש כוח גדול מאתנו, רבים מאתנו נתקעו באמונות או רעיונות ישנים. אמונות ורעיונות אלה נעו מפחד מפני אל מעניש ונוקם ועד חוסר אמונה מוחלט. חלק מאתנו חשו שהם עשו דברים כה איומים, עד שכוח אוהב לא ירצה שום קשר אתנו לעולם. אחרים היו משוכנעים שהדברים הרעים, שקרו לנו לא היו קורים אם כוח אוהב כזה היה אכן קיים. היה צורך בזמן, מאמץ, פתיחות ואמון כדי להשיג אמונה עובדת בכוח עליון אוהב שינחה אותנו דרך אתגרי החיים. גם אחרי שאנו מגיעים להאמין בכוח גדול מאתנו, הרעיונות הישנים שלנו עלולים לחזור לרדוף אותנו. קשיים חמורים בחיינו וחוסר הביטחון שאירועים כאלה יכולים להביא, עלולים לעורר את חזרתם של רעיונות לקויים ישנים אודות אלוהים. כשזה קורה, אנו צריכים להזכיר לעצמנו שהכוח העליון שלנו לא נטש אותנו, אלא מחכה כדי לעזור לנו לעבור את הזמנים הקשים בהחלמתנו. לא משנה עד כמה כואב האובדן שלנו עלול להיות, אנו נשרוד את הקושי ונמשיך לגדול, אם נתחזק את האמונה שהתוכנית שלנו נתנה לנו.
רק להיום:
עבדתי קשה כדי לבנות את האמונה שלי בכוח עליון אוהב ואכפתי שינחה אותי דרך אתגרי החיים, היום אבטח בכוח זה.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #61216

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
15 ביוני
התנגדות לשינוי

רבים מאתנו נתלים בפחדים, ספקות, תיעוב עצמי או שנאה, כי יש איזה ביטחון סוטה בכאב מוכר. אנו חושבים כי בטוח יותר להיתלות במוכר מאשר להרפות וללכת אל הבלתי-נודע.
טקסט בסיסי, עמוד 33
שמענו לעיתים תכופות אומרים כשהכאב מהמצב שאנו נמצאים בו הופך גדול יותר מכאב השינוי, אנחנו נשתנה. הפחד שלנו יכול למנוע מאתנו לגדול, לסיים מערכות יחסים, לשנות מקצוע, להשתתף בפגישות חדשות, להתחיל יחסי-חברות חדשים או לעשות כל דבר שונה מהרגיל. אנו נשארים יותר מידי זמן במצבים שכבר מזמן לא עובדים, רק בגלל שהמוכר והידוע בטוח יותר מהבלתי-נודע. בכל שינוי מעורב הצורך להתגבר על הפחד. מה אם אהיה לבד לעולם? אנו עלולים לחשוב כאשר אנו שוקלים לעזוב את בני הזוג שלנו. ומה אם אגלה שאני חסר-כישורים? אנו עלולים לתהות כשאנו חושבים על שינוי מקצוע. אנו עלולים להירתע מללכת לפגישות חדשות משום שיהיה עלינו לבקש או להציע עזרה. הראש שלנו מייצר מאה תירוצים כדי שנשאר בדיוק איפה שאנו, פוחדים לנסות משהו חדש. אנו מגלים שרוב הכאב שלנו לא בא משינוי אלא מההתנגדות לשינוי. באנ-איי אנו מגלים ששינוי הוא הדרך להתקדמות בחיינו. חברים חדשים, יחסים חדשים, תחומי עניין חדשים ואתגרים חדשים יבואו במקום הישנים. עם דברים חדשים אלה בחיינו, אנו מוצאים הנאות ואהבות חדשות.
רק להיום:
אשחרר את הישן, אחבק את החדש, ואגדל.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #61220

אצטרף לכל המודים- דברים יפהפיים נוגעים עמוק בנשמה- ברוב הפעמים, תמציתיים ומשמעותיים.
מעניין להסתכל על ההתמודדות שלנו מנקודת מבט של אנשים שחווים אותה בווריאציה אחרת- נרקומנים במקרה הזה.
תודה רבה הושיעה על התוכן המעשיר ועל המחשבה היומיומית עלינו.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 10 חודשים #61321

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
16 ביוני
לקבל את החיים

עם דברים מסוימים, עלינו להשלים ויש דברים שאנו יכולים לשנות. התבונה להבחין ביניהם באה עם הגדילה בתוכניתנו הרוחנית.
טקסט בסיסי, עמוד 92
קל למדי לקבל את הדברים שאנו אוהבים. הדברים שאנו לא אוהבים הם אלה שאותם קשה לקבל. אבל ליצור מחדש את העולם ואת כל מי שנמצא בו כך שיתאים לטעמנו, לא יפתור דבר. בעצם, הרעיון שהעולם אשם בכל הבעיות שלנו, זו הגישה שגרמה לנו להמשיך להשתמש וגישה זו כמעט הרגה אותנו. במהלך עבודת הצעדים, אנו מתחילים לשאול את עצמנו שאלות קשות על התפקידים שאנו עצמנו מילאנו ביצירת החיים הבלתי נסבלים שחיינו. ברוב המקרים, גילינו כי מה שהיינו צריכים לשנות היו הגישה שלנו והפעולות שלנו, ולא את האנשים, המקומות והדברים סביבנו. בהחלמה, אנו מתפללים לתבונה להבחין בין מה שאפשר לשנות ובין מה שלא ניתן לשינוי. אז, ברגע שאנו רואים את המצב לאמיתו, אנו מתפללים לנכונות לשנות את עצמנו.
רק להיום:
כוח עליון, תן בי את התבונה להבחין בין מה שאפשר לשנות ומה שאני חייב לקבל. אנא עזור לי לקבל באסירות-תודה את החיים שניתנו לי.
זמן ליצירת דף: 0.69 שניות

Are you sure?

כן