ברוכים הבאים, אורח

החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה.
(0 צופה) 

נושא: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. 12229 צפיות

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63630

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
לכן אסמוך עליך תמיד, גם אם אלך לאיבוד בגיא צלמוות. לא אירא כי אתה עמדי תמיד ולעולם לא תעזבני לבדי לנוכח פורענות (תומס מרטון)

רבים מאיתנו חשו לעיתים שאיננו יודעים לאן מועדות פנינו. אולי כעת עשינו שינוי חשוב, כמו לעזוב מקום עבודה או מערכת יחסים. אולי אנו מרגישים רחוקים מכוח עליון שלנו ולא מוצאים את דרכינו חזרה אליו. אולי הגענו לשלב חדש בהחלמה שלנו, שכולל אולי מחויבות לתכנית ברמה אחרת וחוסר וודאות לגבי עתידנו.

בזמן שאין תשובות בידינו, לפעמים מספיק לשאול שאלות. הנטייה שלנו בתור מכורים למין היא להיות בשליטה מתמדת, לתת לראש שלנו לעבוד ולחשב דברים. אך יש דברים שפשוט לא ניתן להכילם עם היגיון לבדו. כל שאו יכולים לעשות זה לשאול את השאלות, להאמין בתשובות שכוח עליון יגלה לנו ולשחרר.

אנו מגלים אמונה חדשה על ידי התמודדות עם אותם מצבים בהם אין בידינו תשובות מן המוכן. חלק מקסם החיים הוא במסתוריות שלהם. צריך אמונה כדי לא רק לקבל את המסתוריות, אלא להעריך ולאהוב אותה.

רק להיום: חיים הם בגדר סימן שאלה. היום הוא היום כדי לקבל אותה ולחגוג אותה כחלק מחיי.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63631

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
רק להיום

18 באוגוסט
עד מתי אצטרך ללכת לפגישות האלה?
למדנו כי הדרך הטובה ביותר להיות אדם מועיל ואחראי בחברה, היא להעמיד את ההחלמה במקום הראשון.
טקסט בסיסי, עמוד 102

הפגישות היו נפלאות. כל לילה ישבנו עם מכורים אחרים כדי לחלוק ניסיון, כוח ותקווה. ובכל יום השתמשנו במה שלמדנו בפגישות כדי להמשיך בהחלמה שלנו. בינתיים, החיים ממשיכים. עבודה, משפחה, חברים, ספורט, לימודים, בידור, פעילות קהילתית, חובות אזרחיות - כל הדברים האלה גוזלים מאתנו זמן. הדרישות של חיי היום-יום שלנו גורמות לנו לשאול את עצמנו עד מתי אצטרך ללכת לפגישות האלה? בואו נחשוב על כך. לפני שבאנו למכורים אנונימיים, האם הצלחנו להישאר נקיים בכוחות עצמנו? מה גורם לנו לחשוב שעכשיו נצליח? צריך לחשוב על המחלה עצמה - הריכוז-העצמי המתמיד, הכפייתיות, ההתנהגות הכפייתית שבאה לידי ביטוי בתחומים כה רבים בחיינו. האם אנו יכולים לחיות וליהנות מהחיים בלי טיפול יעיל במחלה שלנו? לא. אנשים רגילים אולי לא צריכים לדאוג בגלל דברים אלה, אבל אנו לא אנשים רגילים - אנו מכורים. אנו לא יכולים להעמיד פנים שאין לנו מחלה קטלנית ומתקדמת, כי יש לנו מחלה כזו. בלי התוכנית שלנו, אולי לא נישאר בחיים ואז לא יהיו לנו בעיות בעבודה, בלימודים, במשפחה או בכל דבר אחר. פגישות אנ-איי מעניקות לנו תמיכה וכיוון שאנו צריכים על-מנת להחלים מההתמכרות שלנו ומאפשרות לנו לחיות בצורה מלאה.
רק להיום:
אני רוצה לחיות וליהנות מהחיים. לשם כך, אציב את ההחלמה שלי במקום הראשון.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63639

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...

לכן אסמוך עליך תמיד, גם אם אלך לאיבוד בגיא צלמוות. לא אירא כי אתה עמדי תמיד ולעולם לא תעזבני לבדי לנוכח פורענות (תומס מרטון)

רבים מאיתנו חשו לעיתים שאיננו יודעים לאן מועדות פנינו. אולי כעת עשינו שינוי חשוב, כמו לעזוב מקום עבודה או מערכת יחסים. אולי אנו מרגישים רחוקים מכוח עליון שלנו ולא מוצאים את דרכינו חזרה אליו. אולי הגענו לשלב חדש בהחלמה שלנו, שכולל אולי מחויבות לתכנית ברמה אחרת וחוסר וודאות לגבי עתידנו.

בזמן שאין תשובות בידינו, לפעמים מספיק לשאול שאלות. הנטייה שלנו בתור מכורים למין היא להיות בשליטה מתמדת, לתת לראש שלנו לעבוד ולחשב דברים. אך יש דברים שפשוט לא ניתן להכילם עם היגיון לבדו. כל שאו יכולים לעשות זה לשאול את השאלות, להאמין בתשובות שכוח עליון יגלה לנו ולשחרר.

אנו מגלים אמונה חדשה על ידי התמודדות עם אותם מצבים בהם אין בידינו תשובות מן המוכן. חלק מקסם החיים הוא במסתוריות שלהם. צריך אמונה כדי לא רק לקבל את המסתוריות, אלא להעריך ולאהוב אותה.

רק להיום: חיים הם בגדר סימן שאלה. היום הוא היום כדי לקבל אותה ולחגוג אותה כחלק מחיי.

לקבל את האי-וודאות, להשלים איתה ולאהוב אותה זה קשה בשבילי. צריך לשחרר את האחיזה בלוח הבקרה של ניהול החיים. לפעמים מצליח יותר ולפעמים פחות וכל הצלחה היא כמובן בזכותו יתברך.
תודה הושיעה.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63669

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
רק להיום

19 באוגוסט
החשוב תחילה
אנו מרכזים את המאמצים שלנו בבעיות החשובות ביותר בחיינו ומרפים מהשאר.אנו מתמודדים עם מה שנקרה בדרכנו וככל שאנו מתקדמים, אנו מגלים עוד ועוד הזדמנויות לשיפורים.
טקסט בסיסי, עמוד 54

אמרו כבר שההחלמה היא פשוטה - כל מה שעלינו לשנות זה - את הכל! זה יכול להישמע גדול מדי, בעיקר כשאנו חדשים במכורים אנונימיים. אחרי הכל, מעטים מאתנו באו לפגישה הראשונה משום שהחיים שלנו היו נפלאים. להפך, רבים מאתנו באו לאנ-איי באמצע המשבר הנורא ביותר של החיים שלנו. היינו זקוקים להחלמה - ומהר! עוצמת השינוי הנדרשת בחיינו יכולה לשתק אותנו. אנו יודעים שלא נוכל להתמודד עם כל הדברים שצריך לתקן, לא בבת אחת. איך אנו מתחילים? סביר להניח שכבר התחלנו. עשינו את הדבר הראשון הברור ביותר שיש לעשות: הפסקנו להשתמש בסמים והתחלנו לבוא לפגישות. מה השלב הבא? אותו דבר, אבל הרבה יותר. אנו עושים מה שאנו יכולים, נכון להיום. אנו הולכים בדרך ההחלמה, לוקחים את עצמנו בידיים, מתמודדים עם הדבר הבא. רק כשזה יושלם נחשוב על מה שיבוא אחר-כך. לאט אבל בטוח, נמצא שאנו מתקדמים בדרך, ועם כל יום שעובר אנו קרבים יותר להיות האדם שאנו רוצים להיות.
רק להיום:
אלך בדרך ההחלמה שלי בכך שאתמודד עם הדבר הבא.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63698

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
א. תודה על השירות של המסרים,

ב. התחלתי בתקופה הזאת עם ספונסר, ויש לי מלא בעיות "חשובות" בחיי שאני חייב לטפל בהם "הרגע"
אבל חוץ מזה שאני בסוף משתמש מכל הלחצים לא מתקדם כלום,
ובאסירות תודה התחלתי לעבוד על דבר אחד, ואני "מזניח" שאר הנושאים "הבוערים" ואלוקים עוזר לי, לא מובן בכלל,
הדברים האחרים מחכים בצד,
ושוב פעם תודה
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63705

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
רק להיום

20 באוגוסט
להתמודד עם מוות
בהחלמה עלינו להתמודד לפעמים עם משברים, כגון מוות של אדם קרוב…
טקסט בסיסי, עמוד 98

לכל חיים יש התחלה וסוף. אבל כשמישהו שאנו אוהבים מגיע לסוף חייו, אולי נתקשה להשלים עם ההיעדרות הפתאומית והמוחלטת שלו. הצער שלנו יכול להיות כה חזק, שנחשוש כי יגבר עלינו. אבל זה לא יקרה. הצער שלנו אולי יכאיב לנו יותר מכל דבר שזכור לנו, אבל זה יעבור. אנו לא צריכים לברוח מהרגשות שיבואו אלינו בעקבות מותו של אדם יקר. מוות וצער הם חלק טבעי ממכלול החיים, חיים על פי התנאים המקובלים. אם נרשה לעצמנו את החופש לחוות רגשות אלה, נתנסה יותר הן בהחלמה שלנו והן בטבע האנושי שלנו. לפעמים המוות של אדם אחר מדגיש את היותנו בני תמותה. אנו מעריכים יותר את אלה שעדיין אתנו, ובוחנים מחדש את סדר העדיפויות שלנו. החיים שלנו עצמנו, והחיים שלנו אתם, לא יימשכו לעד. אנו רוצים להתרכז בדברים החשובים בחיים, כל עוד הם קיימים. אולי נמצא שמותו של אדם אהוב יכול לעזור לנו גם בחיזוק הקשר ההכרתי עם הכוח העליון שלנו. אם נזכור שאנו תמיד יכולים לפנות למקור כוח זה כשאנו בבעיה, נוכל להתמקד בזה ולא משנה מה יקרה סביבנו
רק להיום:
אשלים עם אובדנו של אדם אהוב ואפנה אל הכוח העליון שלי שיתן לי כוח לקבל את התחושות שלי. היום אתן את מיטב אהבתי לקרובים אלי בחיי.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63709

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מה שאיננו יודעים תומך במה שאנו יודעים זה מכבר
(ביל מויירס)

אחת הדרכים בה אנו מביעים כבוד לעצמנו ולזולת הוא קבלה של כל דבר שהחיים מביאים עלינו. מה שמנע מאיתנו בעבר לעשות זאת הייתה התעסקות יתר עם מין ועם הרצון לעשות את הדברים בדרכינו. כעת אנו חיים במקצב שונה: מקצב של שחרור. על המקצב הזה עלינו לשים לב.

לעיתים שחרור מרגיש כ"לא לעשות כלום" וזה מצדו מרגיש כדריכה במקום. אך שחרור אינו דריכה במקום. הוא פעיל ולא סביל. שחרור ממקד אותנו בחיים בהווה, חיים מלאים ברגע נתון, במקום בעתיד פנטסטי שנראה כי מבטיח לנו את התוצאה המיוחלת.

נאמר פעם שאור אהבת אלוהים הוא כה חזק עד שעלול להיראות לעינינו כחשיכה. כשאנו מדמיינים חיים בחושך, ייתכן שאנו חיים באורו של אלוהים אוהב ותומך בנו בהתמודדותנו. אנו סומכים על הראיות היומיומיות של אהבתו ויודעים שאנו בטוחים.

רק להיום: אני מתמודד עם  הקשיים שלי מתוך כבוד, כיוון שיש לי אמונה בכוח עליון.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63755

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
22 באוגוסט
תרומה

אנו חשים בהתפתחות הרוחנית שלנו כשאנו יכולים לעזור לאחרים.
טקסט בסיסי, עמוד 56
להשפיע בעולמנו או לתרום משהו מיוחד זו אולי השאיפה הנעלה ביותר של הלב האנושי. כל אחד מאתנו ולא משנה מה הרקע האישי שלו, יכול להציע לעולם איכות מיוחדת במינה. בהחלמה שלנו פגשנו מישהו שעוזר לנו במקום שאף אחד אחר לא הצליח. זה יכול להיות אותו אדם שהצחיק אותנו בפגישה הראשונה, זה יכול להיות חונך שמגלה יחס חם ואוהב, או חבר מבין שעזר לנו במשבר רגשי. האדם הזה גרם לשינוי בחיינו. חברים מחלימים אחרים שיתפו את כולנו במתנת ההחלמה שלהם. אנו אסירי-תודה על כך. אנו מבטאים את אסירות-התודה שלנו בכך שאנו משתפים אחרים במה שניתן לנו חינם. הבשורה המיוחדת שלנו יכולה לעזור לחבר חדש שרק אנו נוכל להגיע אליו. יש דרכים רבות לשרת את החברותא שלנו. כל אחד מאתנו ימצא שיש דברים מסוימים שהוא עושה טוב מאחרים, אבל כל עבודות השרות שוות באותה מידה. אם אנו נכונים לשרת, נמצא את הדרך הנכונה ביותר כדי לתרום בדרך שמתאימה לנו ביותר.
רק להיום:
התרומה שלי משפיעה וחשובה. היום אושיט יד לעזרה.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63761

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תובנת היום של הזלדן

אני מודה לאלוהים על הנכות שלי, כי דרכה גיליתי את עצמי, את עבודתי ואת אלוהיי ( הלן קלר )

לכולנו יש כישורים ומתנות ייחודיות. אף מכשול, פיזי, רגשי או פסיכולוגי, אינו מסוגל להחריב את האנרגיה היצירתית הפנימית שלנו.

על מנת לגעת במשאבים הפנימיים שלנו, עלינו קודם כל לרצות להכיר את תחומי העניין ואת היכולות של עצמנו. לאחר מכן, עלינו להתמיד במאמצים על מנת לרכוש את המיומנויות והידע הנדרשים לנו כדי להגשים את הפוטנציאל שלנו.

סיפור חייה של הלן קלר הוא דוגמה נפלאה לסוג זה של אומץ והתמדה. בעזרת המורה שלה, אנדרו סאליבן, הלן למדה לדבר ולקרוא. כיוון שהיא לא אפשרה לחירשות ולעיוורון של עצמה להחריב את המתנות הפנימיות שלה היא שימשה השראה עבור מיליוני אנשים שכעת יכלו לאתגר את המגבלות הפיזיות, הפסיכולוגיות והרגשיות שלהם.

היום לא אתן למגבלות שלי לגבור עלי. אראה בהם אתגרים שמהם אני ואחרים יכולים ליהנות. אפנה לכל מקור מידע שצריך על מנת שמגלבות שלי יעבדו לטובתי ולא לרעתי.

מהספר "ברכת ההרהורים" מאת ליאן קורדס

בני אדם כושלים הם על פי רוב גם היהירים ביותר ( ד.ה. לורנס )

אם נאמין עמוק בתוכנו שאנו חסרי ערך, אולי נרגיש צורך לכסות על הכישלונות שלנו. לפעמים נעשה זאת בכך שכלפי חוץ נעמיד פנים של גדולים מהחיים וגרנדיוזיים כלפי עצמנו וכלפי זולת. אנו מגנים על עצמנו בכך שאנו "עושים הרבה רוח".

אנשים אחרים עשויים "לקנות" את זה לזמן מה. אך במוקדם או במאוחר, רגשות אמיתיים שלנו כלפי עצמנו יתגלו, בדומה לציור ישן שנחשף דרך צבע מתקלף של צבעי לא מיומן. ייתכן שננסה לחמוק מאחריות או להכשיל את מערכות היחסים שלנו. אנו נגיע לנקודה שבה לא ניקח סיכון כי נדע שניכשל. ההתמכרות שלנו למין גורמת לנו לאבד את הקשר עם האני האמיתי שלנו.

כשאנו מתחילים למצוא ולברוא את עצמנו מחדש, אנו מקבלים יותר צניעות וענווה ביחס שלנו כלפי אחרים. כעת כשאנו בהחלמה, אנו לא זקוקים להרחיק אחרים מעצמנו ע"י התנהגות יומרנית.

רק להיום: אינני זקוק להתיימר להיות מישהו אחר עכשיו כשאני מרגיש שלם עם עצמי.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63804

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
24.8

שמים אלו לבדם ניתנו לנו
ורק אלוהים זה הוא המקשיב לנו

(ג'יימוס ראסל לואל)

יחסים שלנו עם כוח עליון הם כמו כל מערכת יחסים אחרת- היא משתנה ומעמיקה עם הזמן ומצריכה מאמץ. לכן המילה "מודע" בצירוף המילים "קשר מודע עם אלוהים" היא חשובה לשיפור יחסינו עם כוח עליון. קשר עם כוח עליון מצריך מודעות. להיות מודע פירושו להיות במגע עם המציאות, לחיות בהווה. זה לקבל תחושה מי אנחנו, וכיצד אנו שונים מאחריתחושה זו של ייחודיות שלנו – זה מה שכוח עליון מביא ליחסים שלנו איתו. בתור מכורים למין בהחלמה, אנו שואפים להעמיק את הקשר המודע שלנו עם כוח עליון כי זה גורם לנו להרגיש חיים יותר, מבחינה רוחנית כמו גם מבחינות אחרות. וככל שנרגיש חיים יותר, כך יקל עלינו להכניע את רצוננו לרצונו של אלוהים. כניעה זו מצריכה אמון ואמון בכוח עליון הוא קשה כשאיננו מרגישים חלק מהחיים. להוציא את הפועל את רצונו של אלוהים אפשרי רק כשאנו סומכים על עצמנו ועל אלוהים בתוכנו שמעצים אותנו לחיות חיים מלאים בכל יום.

רק להיום: אני מבקש להיפתח לקשר הכרתי גדול יותר עם כוח עליון שלי, כשאני מבקש רק לדעת ולעשות את רצונו.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63805

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
24 באוגוסט
לחפש את רצון האלוהים

אנו לומדים להיזהר ולא להתפלל לדברים ספציפיים.
טקסט בסיסי, עמוד 45
בהתמכרות הפעילה שלנו, בדרך-כלל לא התפללנו לדעת את רצונו של אלוהים מאתנו ואת הכוח לבצע זאת. להפך, רובנו התפללנו לאלוהים שיוציא אותנו מהבלגן שאליו הכנסנו את עצמנו. ציפינו שנסים יתרחשו כבקשתנו. סוג זה של חשיבה ותפילה משתנה כשאנו מתחילים לעבוד את הצעד האחד-עשר. הדרך היחידה לצאת מהבעיות שיצרנו לעצמנו היא כניעה לכוח גדול מאתנו. בהחלמה אנו לומדים להשלים. כדי להתמודד עם נסיבות החיים שלנו, אנו מחפשים ידע באמצעות תפילה ומדיטציה. אנו מפסיקים להלחם ומוותרים על הרעיונות שלנו בקשר לדרך שבהם הדברים צריכים להתנהל, מבקשים הנחיה ומקשיבים לתשובות. התשובות בדרך כלל לא באות בהבזק של אור בהיר, בליווי של הלמות-תופים. התשובות יבואו טיפין טיפין בצורת הבנה שקטה ובוטחת שיש תכלית לחיים שלנו, ושכוח גדול מאתנו מכוון אותנו בדרכנו. יש לנו ברירה. אנו יכולים לבזבז את זמננו במלחמה כדי שהכל יתנהל כמו שאנו רוצים או שאנו יכולים להיכנע לרצון האלוהים. אפשר להגיע לשלווה רק על ידי השלמה עם העליות והמורדות של החיים.
רק להיום:
אוותר על הציפיות שלי, אבקש הדרכה מהכוח העליון שלי, אקבל את החיים.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63840

• brother
  • דירוג פלטיניום
אנא ה' הושיעה נא!!!!!!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63861

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
26.8

אין אויב גדול יותר מציפיות עבור האדם שעסוק בריצוי של אחרים (מונטיין)

האם המשפט הבא נשמע לכם מוכר? " למה הוא עושה זאת כך? אני הייתי עושה זאת אחרת". ומה לגבי: "לא מבין למה הוא מתנהג ככה? מה לא בסדר איתו? " כשאנו מתחילים לדבר ככה, ניתן לעצור ולהביט אל תוך עצמנו. יש סיכוי טוב שנגלה שיש לנו ציפיות מאחרים. כשאנו מבקשים מאנשים לפעול ולחיות בהתאם לציפיות שלנו מהם, אנו משים את עצמנו לשופטים על התנהגותם. איפשהו בתוך עצמנו, אנו סבורים שאנו יודעים כיצד לעשות דברים יותר טוב.

מתחת לציפיות שלנו נמצאים אולי רגשות כמו פחד, חוסר ביטחון, שיגעון גדלות או כעס. אנו דואגים שלא נוכל לשלוט במה שקורה- ואכן איננו שולטים בזה. אך ככל שנכבד יותר את זכותם של אחרים לטעות, לבטא את הייחודיות שלהם, ולגדול בזמן שלהם, יהיה לנו חופש רב יותר לעשות את אותו הדבר. אנו יכולים לנצל את הכוח של עצמנו לטובתנו- אנו, במקום לבזבז אותו על ציפיות סמויות או גלויות.

רק להיום: האם אני דן את עצמי לאכזבה על ידי הציפיות שלי, או שאני מציאותי לגבי מה שאני מצפה מעצמי, מאחרים ומהחיים?

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63862

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
26 באוגוסט
חשבון נפש של צעד עשירי

המשכנו בחשבון- נפש אישי וכאשר שגינו, הודינו בכך מיד.
צעד עשירי
צעד עשירי יומיומי מציב אותנו על יסוד רוחני ואיתן. כל חבר שואל שאלות אחרות, אבל יש שאלות שיכולות לעזור כמעט לכולם. שתי שאלות מפתח בצעד העשירי הן: האם אני באמת בקשר עם עצמי, הפעולות שלי, המניעים שלי? האם התפללתי לדעת את רצונו של אלוהים עבורי ואת הכוח לבצע זאת? תשובה כנה על שתי שאלות אלה תוביל אותנו להבין טוב יותר את היום שלנו. כאשר אנו מתמקדים ביחסינו עם אחרים, אנו יכולים לשאול: האם פגעתי היום במישהו, בצורה ישירה או עקיפה? האם אני צריך לכפר בפני מישהו כתוצאה ממה שעשיתי היום? אם נזכור לשאול: איפה טעיתי? איך אוכל לשפר את מעשיי בפעם הבאה? אנו שומרים על פשטות בחשבון-הנפש שלנו. יש עוד שאלות העוזרות לחברי אנ-איי. האם הייתי היום טוב אל עצמי? האם עשיתי משהו בשביל מישהו אחר מבלי לצפות לתמורה כלשהי? האם חיזקתי את האמונה שלי בכוח עליון אוהב? הצעד עשירי הוא צעד תחזוקה של תוכנית האנ-איי. הצעד העשירי עוזר לנו להמשיך לחיות בנוחות בהחלמה שלנו.
רק להיום:
אזכור לבחון את מה שעשיתי היום. אם פגעתי במישהו, אכפר על מעשיי, אנסה למצוא דרך-פעולה שונה.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 8 חודשים #63912

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
27 באוגוסט
בוחרים בחיים

היה הכרחי לשנות את דפוס- החיים של ההרס העצמי.
טקסט בסיסי, עמוד 15
התמכרות פעילה היא התאבדות איטית. כל אחד מאתנו היה קרוב למוות בכל פעם שהשתמש. גם צורת החיים שלנו סיכנה אותנו. חייו של מכור שווים פחות ופחות עם כל יום שעובר, עם כל מנה. בהחלמה, דפוס ההתנהגות הראשון שאנו משנים הוא דפוס השימוש. להישאר נקי זה ההתחלה במסע שלנו אל החיים. אבל ההרס-העצמי שלנו היה עמוק יותר מהשימוש שלנו. גם בהחלמה, אנו עדיין עלולים להתייחס אל עצמנו כאילו אנו חסרי-ערך. כשאנו מתייחסים לא טוב אל עצמנו, אנו מרגישים לא טוב וכשאנו מרגישים לא טוב, אנו מחפשים הקלה - אולי אפילו בפתרון הישן שלנו, סמים. בחירה בהחלמה היא בחירה בחיים. אנו מחליטים כל יום שאנו רוצים לחיות ולהיות חופשיים. בכל פעם שאנו נמנעים מפעולה של הרס-עצמי, אנו בוחרים בהחלמה.
רק להיום:
אבחר בחיים על-ידי בחירה בהחלמה, אני אטפל בעצמי.
זמן ליצירת דף: 0.74 שניות

Are you sure?

כן