ברוכים הבאים, אורח

התלבטות שיש לי בנושא נדרים ו netspark, אשמח לעצה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התלבטות שיש לי בנושא נדרים ו netspark, אשמח לעצה 355 צפיות

התלבטות שיש לי בנושא נדרים ו netspark, אשמח לעצה לפני 4 שנים, 5 חודשים #119328

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

אגיד זאת בקצרה.
כחלק מהמלחמה שלי בתאווה, השתמשתי הרבה בשני כלים - נדרים ונטספארק.

ובגלל שהשתמשתי בכלים הללו הרבה זמן, אני מכיר יותר טוב את המגבלות שלהם, את החסרונות שלהם, וגם את הבאגים שלהם ואת הדרכים לעקוף אותם.

יש לי קובץ מפורט בו כתוב לי את כל הדרכים שעשיתי על מנת לעקוף את הנדרים שלי.
אני יעז לומר שאני מבין יותר טוב בענייני נדרים כעת, מאשר המומחה נדרים של "שמור עיניך", שלעניות דעתי הידע שלו בנושא די חלש.

בנוסף, השתמשתי בnetspark בהרבה מאוד מערכות הפעלה לאורך זמן ארוך, אני חוויתי את התוכנה הזאתת לאורך זמן ארוך, השתמשתי בשירות לקוחות של נטספארק הרבה פעמים, ובאופן כללי אני יכול להגיד שקיימים ממש כעת דרכים לעקוף מערכות הפעלה מסויימות בתנאים מסויימים או במכשירים מסויימים בלי הרבה מאמץ בכלל, ולמיטב ידיעתי הם עדיין לא תוקנו. אם כי נטספארק מודעים לבעיה וכנראה פועלים לתקן אותה.

השאלה היא אם כדאי לי לכתוב ולשתף את הדברים הללו, או שאני צריך לא לדבר כלל.

אם אני יכתוב את מה שאני יודע, אזי היתרונות יהיו:
1. אנשים יוכלו להיזהר יותר - הם לא ייקנו מערכות הפעלה שקל לעקוף, למשל.
2. אנשים יוכלו להרגיש שהם לא לבד.
3. אנשים לא יסתמכו כל כך ברמה הנפשית על הסינון, ויהיו זהירים יותר להשליך את כל יהבם על הסינון, זה עוזר פסיכולוגית. כי אם אתה מסתמך נפשית על הפעילות התקינה של מערכת סינון, והיא מכשילה אותך, הכאב הנפשי יכול להיות גדול.
4. אנשים לא יעברו את הדרך הארוכה שאני עברתי בפירוש הנדרים ובהבנה מה מותר ומה אסור לעשות עם נדרים. (תהליך שאני עדיין עובר). אלא יעברו קיצור דרך ויבינו מייד מה אפשרי ומה בלתי אפשרי.
5. אפשר ליצור קהילה (בפורום זה) של אנשים שמדברים על נדרים ויכולים לשתף דרכים לעקוף - והסברים למה אי אפשר לעקוף בדרך מסויימת, וכך בעזרת הפוסט שאני יפרסם, הסכר ייפרץ ויהיה אפשר לדבר בחופשיות על הנדרים, וליצור בסופו של דבר קובץ הלכתי מעשי לנדרים, בסופו של דבר, שיקל מאוד על המשתמשים בכלי המדהים של "תפסיק", שקיים בשמור עיניך.

החסרונות יהיו:
1. אנשים יידעו מייד איך לעקוף את הנדרים, לכאורה. ויוצא שכל האנשים הללו מייד יתירו את הנדרים שלהם וזה נח לפתחי.
2. אנשים יתבלבלו בקשר לנדרים, וכך רציתי לברך ויצאתי מקלל - לא רק שלא עזרתי, גם החמרתי את המצב.
3. אנשים יידעו איך לעקוף את נטספארק ובאיזה צורה.
4. אנשים ייצאו מנטספארק - בעוד כוונתי היא הפוכה, שאנשים יתלוננו לנטספארק ויידחקו בה לתקן את עצמה.

אשמח לעצה. בדרך כלל אני כותב באריכות, אבל הפעם אני כל כך מתלבט שאני מעדיף לקצר.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: התלבטות שיש לי בנושא נדרים ו netspark, אשמח לעצה לפני 4 שנים, 4 חודשים #119810

• shomerbrit38
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • חבר ותיק

לא כדאי לכתוב איך לעקוף, עדיף שמי שלא מבין, לא יכשל.
מה זה נדרים?

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן