ברוכים הבאים, אורח

הסיבות למה צריך לברוח מ netspark
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark 2064 צפיות

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 8 חודשים #126550

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
mitmoded כתב on 12 אוג' 2020 06:36:

תאמת אני אגיד לך רובינהוד היקר,
אני קצת מבין בכל העניינים האלו ויש לי נטספארק כבר שנה וחצי ומעולם לא הצלחתי לצפות בפורנוגרפיה.. (נטספארק על אנדרואיד)
הצלחתי להגיע לשבבי תמונות של פריצות (ברמת הלבוש) אבל לא יותר מזה וברוך ה הפלאפון שלי מוגן בצורה טובה מאוד ואני מרוצה ממנו, אני לא מצפה שהוא יעשה לי את העבודה וגם אם יש אפשרות לצפות בדברים ("קצת") לא צנועים אני צריך להתאמץ, וברוך ה כל הנפילות שלי מחצי שנה האחרונה + לא היו בכלל מהפלאפון.

בכל מקרה אחי אתה כל כך החלטי ואני חושב שזה יוצר תחושה לא נעימה,
אתה בטוח שאתה צודק ושאתה האמת וכל מי שלא חושב כמוך הוא פשוט טועה/לא מבין וכו'

זה לא הדרך אחי היקר,
יש אדם שיתאים לו נטספרק יש אדם שיתאים לו חסימה מינימלית של הספק רשת ויש אדם שיתאים לו 12 הצעדים, כל מה שכתבת לגבי החוויה של על נטספארק היא החוויה שלך על נטספארק, חוויה סובייקטיבית, ובגלל זה סביר מאוד שלא כולם יסכימו איתך, 
ברגע שתבין את זה אני חושב שגם התגובות שלך יעודנו ויהיה יותר נעימות, 
גם אם אתה בטוח ב3000 אחוז שאתה צודק זה עדיין נכון רק לגבייך(ולגבי כל מי שחשוב כמוך).

תודה רבה על הסקירה ועל שאר המדריכים !!!

אני מעביר ביקורת על תוכנות סינון, בשביל אנשים שזקוקים להם.
אני לא יכול להרשות לעצמי להיות עדין, במיוחד שיש נניח נערים בני 15 שנכנסים לפה ומסתכלים לראות מה אני ראה כסינון טוב או לא.

ברור שייתכן שאני טועה, גם אני שמעתי שנטספארק אנדרואיד השתפרה בהרבה. אבל במקביל אני מכיר כמה אנשים שממשיכים להתלונן על אותם בעיות ישנות בחברת נטספארק, ולכן אני חייב להתייחס לעניין.

כמו שאני חוזר ואומר הרבה פעמים - הלוואי, הלוואי אלף אלפי פעמים שנטספארק הייתה עושה את העבודה שלה כמו שצריך, כי אם היא עושה עבודה כמו שצריך - אז לא צריך pluckeye ולא צריך lock me out ולא צריך screen time.

אבל המציאות היא שכתבתי את המדריכים ל pluckeye ו lock me out ו screen time בדיוק בגלל הסיבה הזאת - שראיתי שנטספארק עושה טעויות קשות מאוד. שקשה לסלוח עליהם.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 6 חודשים #128882

robinhood כתב on 16 יולי 2020 07:04:

מתרפא כתב on 15 יולי 2020 19:51:

לא מכובד אחי .

תחשוב על הנזק שמישהו צעיר רואה דברים מטופשים כאלה ש"אני יכול לפרוץ כל חסימה בעולם". הוא יסיק שסינונים זה לא אפשרי, ובמקום זה - יעשה מה ? יילך בגיל 15 לפגישות של 12 הצעדים ?

אנשים פה השתגעו, חושבים לתת את 12 הצעדים לכל איש חדש שבא לפה. מישהו חשב על הנזק וההרתעה שאנשים נרתעים מלגשת לפה בדיוק בגלל זה ? אולי הם פשוט רוצים איזה סינון טוב, כמה עצות קטנות וסיימנו ?        

אהלן רובין הוד אני לא מצליח לצאת מהציטוט אז כתבתי כאן... אני מסכים איתך, ישר שהגעתי לאתר ונציג חזר אליי הוא ישר הציע לי את תוכנית 12 הצעדים וקבע שאני מכור עוד לפני שבדקתי אם הולך לי עם הכלים שמופיעים באתר כמו לעשות ספורט, להימנע מלהגיע לגירויים מלכתחילה וכו' אני חושב שכל אחד צריך לנסות מהאפשרויות היותר קלות לפני שהוא משתמש בתותחים הכבדים

תגובה: הסיבות למה צריך לברוח מ netspark לפני 3 שנים, 6 חודשים #128888

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
רוצה לגדול בתורה ומעשים טובים כתב on 12 אוק' 2020 08:36:

robinhood כתב on 16 יולי 2020 07:04:

מתרפא כתב on 15 יולי 2020 19:51:

לא מכובד אחי .

תחשוב על הנזק שמישהו צעיר רואה דברים מטופשים כאלה ש"אני יכול לפרוץ כל חסימה בעולם". הוא יסיק שסינונים זה לא אפשרי, ובמקום זה - יעשה מה ? יילך בגיל 15 לפגישות של 12 הצעדים ?

אנשים פה השתגעו, חושבים לתת את 12 הצעדים לכל איש חדש שבא לפה. מישהו חשב על הנזק וההרתעה שאנשים נרתעים מלגשת לפה בדיוק בגלל זה ? אולי הם פשוט רוצים איזה סינון טוב, כמה עצות קטנות וסיימנו ?        

אהלן רובין הוד אני לא מצליח לצאת מהציטוט אז כתבתי כאן... אני מסכים איתך, ישר שהגעתי לאתר ונציג חזר אליי הוא ישר הציע לי את תוכנית 12 הצעדים וקבע שאני מכור עוד לפני שבדקתי אם הולך לי עם הכלים שמופיעים באתר כמו לעשות ספורט, להימנע מלהגיע לגירויים מלכתחילה וכו' אני חושב שכל אחד צריך לנסות מהאפשרויות היותר קלות לפני שהוא משתמש בתותחים הכבדים

כדי לצאת מציטוט, תעביר את העכבר מעל סוף הציטוט ויופיע לך כפתור אדום כזה של אנטר, זה יעביר אותך לציטוט.

לאמירתך: הכול לגופו של עניין, אם סיפרת לנציב הטלפוני שאתה שדדת בנק כדי לראות פוי' (פורנו), הייתי אומר שזה די קיצוני וכדאי שתבדוק את 12 הצעדים. אתה שדדת בנק פעם בשביל לראות פוי' ? אתה מסוגל לאו' (לאונן) מהזיכרון שלך על תמונות שאתה זוכר, אפילו חודשים אחרי שלא ראית סרטון או תמונה ?

אני משער שאתה כמו רוב בני האדם, ולא שדדת בנק, ולכן סינונים וספורט ונדרים וכדומה יעזרו לך הרבה יותר.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 6 חודשים על ידי robinhood.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן