ברוכים הבאים, אורח

קבוצה המתאפיינת בבעיות פחות הרסניות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קבוצה המתאפיינת בבעיות פחות הרסניות 1016 צפיות

קבוצה המתאפיינת בבעיות פחות הרסניות לפני 7 שנים, 9 חודשים #91709

שלום וברכה,
אני חבר כאן בפורום תקופה ארוכה, מגיע מדי פעם לבקר ולראות מה התחדש.
אני מרגיש הזדהות רבה עם החברים כאן, אך מנגד מרגיש קצת לא שייך, כנראה בשל מצב נפשי שונה מרוב המשתתפים.
אני ברוך השם מאז היותי בן 17 לערך לא מאונן (כ10 שנים) אך לצערי הרב לא מפסיק להתמודד עם מחשבות פסולות, פנטזיות ברמה גבוהה, נושא שמירת העיניים שלי הוא ממש נוראי, אפשר לומר שכל חיי במקביל לעיסוקיי וטרדותיי אני עסוק באופן אובססיבי יום יום, שעה שעה, בחיפוש אחר מראות אסורות, גם כשאין לי משיכה מיוחדת אני מרגיש צורך עז להביא את עצמי למשיכה.
הנושא הזה בעיקר הורס בי כל חלקה טובה ומטריד אותי לא פחות מהטרדה של המאוננים (בהשערה)
זה תופס אותי כאמור יום יום שעה שעה מלווה אותי לכל מקום ולא נותן לי מנוח. מלווה באינספור נסיונות לשינוי דרסטי וכו' וכו'.
מכאן והלאה אפשר לומר שאני לא רואה הבדל בין התיאורים של המתמודדים בפורום זה להתמודדות שלי.

ניסיתי במהלך הזמן מספר פעמים להעלות את הנושא אך כמצופה זה לא זכה להתעניינות גדולה, ומכאן למדתי שבמה זו נועדה למתמודדים עם בעיות חמורות יותר.

שאלתי ובקשתי היא היות ואני משער שאני לא יוצא דופן ויש עוד אנשים כמוני וככל הנראה גם הם לא מוצאים את מקומם, אולי יש מקום לפתוח פורום לקבוצה מסוג זה, עם דרכי התמודדות חיזוקים שיתופים וכו'..

אשמח במידה ויש קוראים המזדהים עם הדברים וחשים צורך דומה להגיב ולשתף.

תודה מראש למגיבים.

תגובה: קבוצה המתאפיינת בבעיות פחות הרסניות לפני 7 שנים, 9 חודשים #91713

הבעיה היא ההתמכרות.
במה ההתמכרות, זה שולי, האתר אמור לעזור לך באותה מידה, כמו שהוא עוזר גם לצופים בסרטים, גם למאוננים, וגם לבוגדים בפועל.
הכל רק סיפטומים של אותה התמכרות.
[כמו שאין הבדל בין התמכרות לוודקה להתמכרות לבירה].
ואם נענית בקרירות, כנראה כי לא משנה במה אתה מכור, העיקר תצטרף לרכבת, החבר'ה כאן מצליחים.

תגובה: קבוצה המתאפיינת בבעיות פחות הרסניות לפני 7 שנים, 9 חודשים #91715

ואולי יש צורך לבדוק אם יש כאן בכלל התמכרות? חוסר שליטה על שמירת עיניים ומחשבות היית מגדיר כהתמכרות?

תגובה: קבוצה המתאפיינת בבעיות פחות הרסניות לפני 7 שנים, 9 חודשים #91716

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
חוסר שליטה פירושו התמכרות, לא?
הנסיון שלנו הראה שלא משנה תוספת הידע והתובנות (שאותם אולי תקבל בקבוצות שאתה מתכוון אליהם), מדובר תמיד באותו מקום שאין לנו כח מולו זולת מקור כח אחר, חיצוני. כי כמו שאמרת - אין לי שליטה על זה.

תגובה: קבוצה המתאפיינת בבעיות פחות הרסניות לפני 7 שנים, 9 חודשים #91737

אני לא יודע מה אתה, מה שכן אני יכול להגיד שאני מכיר חבר, שגם הייתי בצעד ראשון שלו, שאם הבנתי נכון היום לא מאונן והבעיה שלו זה תאווה ביוטיוב. נכון לפעם אחרונה שראיתי אותו הוא נקי כבר מספר חודשים ברוך השם.

ושוב, אני לא יודע מה אתה והאמת גם מה הוא.
אולי יש ותיקים ממני שיעזרו לך להגיע להבנה
אני אאחל הצלחה רבה בכל אשר תפנה
אוהבים!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן