ברוכים הבאים, אורח

רעיון שיפור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רעיון שיפור 1512 צפיות

רעיון שיפור לפני 10 שנים, 6 חודשים #46080

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
רציתי להעלות הצעה. אולי כדאי לפתוח פורום נוסף שיהיה פורום זוגי בהם יכולו להעלות נושאים הקשורים לבעיות, אתגרים ונצחונות בתחום הזוגי. לא כ"כ על התחום האישי בו ישתפו בנפרד בפורומים הקיימים.

הפורום יהיה סגור כמובן לרווקים. תנאי הגישה לפורום הינה שהן בן הזוג והן בת הזוג יהיה להם שם משתמש (הוא בפורום שלנו והיא בנשות מכורים) ושיבקשו גישה עם שני השמות ביחד.

הרעיון "נולד" בעקבות השתתפותי בקבוצה הזוגית החיה והעזרה שאני מקבל שם. לדעתי התועלת יכולה להיות גדולה לחיזוק הקשר.

אשמח לשמוע את דכתכם בעניין. (התנאי המחייב את שני בני-הזוג להכנס ביחד קיים בקבוצות החיות ולמרות שזה יחסום לי אישית את הכניסה מכיון שהיא לא פה אני מאמין שיהיו רבים וטובים שיוכלו להעזר בזה)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: רעיון שיפור לפני 10 שנים, 6 חודשים #46083

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
הרעיון יפה, אך לדעתי הוא לא ישים. לפחות לא בשלב הנוכחי של הפורום. מעבר לזה שמבחינה וירטואלית זה פשוט מורכב מדי - תאר לך שמישהו מכאן יזרוק איזו מילה לגבי מכור, חוויה אותה הוא עדיין לא חשף בפני אשתו... או אשת מכור שתתחיל לקרוא את כל ההודעות שלו... ואם תשאל במה שונה קבוצה חיה, אענה לך שלדעתי למילה הכתובה יש עוצמה אחרת - פשוט ניתן לשוב אליה..

בנוסף, הבסיס של קבוצה כזו מצריך יסוד זוגי מחלים של לפחות חלק מהמשתתפים. נקיון אישי מתאווה ומרגשות אף הוא לא יזיק. כבר הייתי בקבוצות שרק העצימו קשיים, ראיתי כאלו שבאו לקבוצה שכזו מוקדם מדי ולמעשה הזיקו לעצמם יותר משהועילו. בכדי שתהא תועלת ממפגש שכזה ישנו צורך בכנות ושקיפות ללא השוואות עם זוגות אחרים.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן