ברוכים הבאים, אורח

הקדמת אורות התשובה לימינו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הקדמת אורות התשובה לימינו 934 צפיות

הקדמת אורות התשובה לימינו לפני 10 שנים, 9 חודשים #39062

• brother
  • דירוג פלטיניום
בעזרת ה' יתברך‎.‎
זה כמה‎ ‎אני נלחם מלחמה פנימית (של שמונה שנים), ורוח חזקה דוחפת אותי לחשוב על דבר ‏התאווה, וכל רעיונותי רק בה הם מרוכזים‏‎.(לצערי)‎
התאווה היא תופסת את החלק היותר גדול בתורה ובחיים שלי, עליה בנויות כל השטויות האישיות ‏והציבוריות, היא עבירה שהיא מצד אחד קלה שבקלות שכן ברגע אחד אדם יכול ליפול, אך אם ‏זאת ‏‎ ‎הרהור תשובה קטן והוא כבר בתשובה‎, ‎ומצד אחר הרי היא קשה שבקשות, שאיני מסוגל ‏להוציא את המחשבות מראשי למרות כל הרצון לטהרה בעולם ובחיים‎.‎
הנני מוצא את עצמי נוטה לחשוב תמיד רק על אודותה. הרבה כתוב בתורה, בנביאים ובדברי ‏חכמים על אודותה, ולדורנו עדיין הדברים סתומים וצריכים בירור. הספרות, המשוטטת בכל ‏הזויות שיש שם שירה וחיים, לא השכילה להיכנס ולדעת לעזור בתוך עולם החיים הנורא הזה, ‏עולם התאווה. באמת, לא התחילה כלל להתעניין בו, לדעת את תכונתו וערכו, אפלו מצידו ‏החיובי, שהוא עצמו לאין חקר, וקל וחומר שלא נקפה אצבע עדיין על דבר צידו המעשי כיצד ‏לצאת ממנו, ביחוד במה שנוגע למצבי החיים החדשים שלנו‏‎.‎‏(האינטרנט והזמינות)‏
אנכי הנני נדחף מעצמותי הפנימית לדבר על דבר התאווה, והנני נסלד בעצמי ממחשבתי: הראוי ‏אנכי לדבר על דבר התאווה? מעטים כתבו על דבר התאווה גדולי הדורות שעברו פחדו לחשוף, ‏הנביאים והחכמים היותר טהורים, החסידים היותר גדולים לא הכירו בתופעה, ואיך אוכל אנכי ‏להתייצב בקהלם?, אני הטמא והקטן. אבל לא תוכל כל חולשה בעולם לפטרני מתביעתי ‏הפנימית: מוכרח אני לדבר על דבר התאווה, כי אין אף אחד אחר שעושה זאת ורבים וטובים ‏מבני עמנו מאבדים את חייהם בגללה, ודוקא בצדה הספרותי והמעשי, להבנת התוכן שלה ‏בדורנו, ולהדירה מהחיים שלנו, להופכה להיות דבר קדוש וטהור, בחיי הפרט ובחיי הכלל‎.‎

דברים שרציתי להעלות לא יודע... מקווה שמשהו מבין....
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: הקדמת אורות התשובה לימינו לפני 10 שנים, 9 חודשים #39073

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
מבריק!
אהבתי

משורר ההחלמה, הנולדת כבר?
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: הקדמת אורות התשובה לימינו לפני 10 שנים, 9 חודשים #39088

• brother
  • דירוג פלטיניום
בתהליכים.... ב"ה יעזור לי האל ואני מתכוון מאוד לרצות ולעזור לכל מי שאוכל, ההתמודדות היא קשה מאוד וכל רצוני היא לעזור לאנשים כפי שלא עזרו לי...
לפחות עד שהגעתי לכאן.... אני חושב שהדור היום זקוק לדיבור על דבר זה כמו מים אחרת כל הדור הולך לנגד העיינים שלנו...
לצערי איני מוכן ויש לי עוד דרך ארוכה אבל אין לי ספק הרבה מהחיים שלי אני הולך להקדיש לעניין זה.
איני יודע עדיין כיצד אבל אין לי ספק שאחד מהדברים שיעזרו לי לעשות זאת זה התוכנית...שכרגע אני לומד אותה כמה שהזמן מאפשר לי וב"ה מקווה שאצליח.
תודה.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: הקדמת אורות התשובה לימינו לפני 10 שנים, 9 חודשים #39252

תודה. חייכתי
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: הקדמת אורות התשובה לימינו לפני 10 שנים, 9 חודשים #39279

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
ברודר אח יקר,
אנחנו איתך. אשמח לעזור לך בכל דרך להעביר את ההחלמה אל שאר הדור.
חבר ותיק אמר לי שהדרך היחידה להשפיע היא להיות כלי מלא. וכשהשפע עולה על גדותיו הוא נשפך לכל מה שמסביבו...
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: הקדמת אורות התשובה לימינו לפני 10 שנים, 9 חודשים #39365

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה. עזרת לי.
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן