ברוכים הבאים, אורח

נגמל ונמשך לאישה אמיתית!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נגמל ונמשך לאישה אמיתית! 302 צפיות

נגמל ונמשך לאישה אמיתית! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136553

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום
זה סיפור מרגש בפשטות שלו, לא ארוך, ואני חושב שאפשר ללמוד ממנו הרבה.קצת רקע – ד. בן 37, רווק, שדי נתקע בחיים שלו איזה 10 שנים וסוף סוף הוא מרגיש שמשהו השתחרר.הנה משהו שהוא כתב בעילום שם באחד הפורומים הסודיים לגמילה מפורנו:"אני מנסה להפסיק עם הפורנו מאז 2011. היו לי כמה רצפים של שבוע שבועיים בלי אבל כבר תקופה שלא הצלחתי לייצר רצף כזה. ובדיוק עכשיו אני חוצה רף שמרגיש לי שלא חציתי מעולם – חודש שלם בלי  פורנו. והפעם, זה לא רק הזמן הכי ארוך שהצלחתי להיות בלי פורנו ברצף, זה מרגיש ממש שונה וקורה לי דבר נפלא – אני נמשך לאישה אמיתית, בשר ודם! משהו שלא קרה כבר 10 שנים.חלק מכם בטח לא מבינים על מה אני מדבר, אבל זה נכון. לא הצלחתי יותר להימשך לנשים אמיתיות כי הייתי כל כך עמוק בפורנו, ולא יכולתי לסבול שום פגם.מי שנמצא כל כך הרבה בפורנו בטח מכיר את זה טוב, יכולתי לחפש שעות, בעשרות קטגוריות, עד שמצאתי את הסרטון 'המושלם'. ועכשיו לראשונה מזה הרבה מאד זמן אני רוצה להיות עם בחורה בגלל מי שהיא, ולא בגלל איך שהיא נראית.אני מודה, היא לא מושלמת, אבל אני נמשך אליה כמו שאני לא זוכר את עצמי נמשך לבחורה אי פעם ואפילו התחלנו לצאת. אני לא בטוח כמה זה רציני, אבל אני בטוח לגמרי כמה נפלא זה מרגיש.אני סוף סוף מרגיש שאני בן אדם. שאני נורמלי ושאני אוהב להיות עם בני אדם מסביבי, אחרי המון זמן שהרגשתי קצת כמו חיה טורפת שאוהבת להתבודד.חברים, אני מרגיש כל כך טוב! הדבר הזה, של החיים בלי פורנו – זה עובד, אני ממליץ לכולם – לכו על זה.אני סוף סוף יצאתי מהחרא שבו אני הייתי, והלוואי וגם אתם תצליחו!"זה היה המכתב של ד. שכמו רבים אחרים, נכנס לפורנו בשביל קצת פורקן לא מזיק ולקח לו המון זמן לגלות שהוא בכלל בבעיה.כולנו שמחים לראות אותו ככה!זהו, אין הרבה מה להוסיף על הסיפור הזה.

תגובה: נגמל ונמשך לאישה אמיתית! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136783

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
דייב 2 כתב on 26 מאי 2021 15:11:
זה סיפור מרגש בפשטות שלו, לא ארוך, ואני חושב שאפשר ללמוד ממנו הרבה.קצת רקע – ד. בן 37, רווק, שדי נתקע בחיים שלו איזה 10 שנים וסוף סוף הוא מרגיש שמשהו השתחרר.הנה משהו שהוא כתב בעילום שם באחד הפורומים הסודיים לגמילה מפורנו:"אני מנסה להפסיק עם הפורנו מאז 2011. היו לי כמה רצפים של שבוע שבועיים בלי אבל כבר תקופה שלא הצלחתי לייצר רצף כזה. ובדיוק עכשיו אני חוצה רף שמרגיש לי שלא חציתי מעולם – חודש שלם בלי  פורנו. והפעם, זה לא רק הזמן הכי ארוך שהצלחתי להיות בלי פורנו ברצף, זה מרגיש ממש שונה וקורה לי דבר נפלא – אני נמשך לאישה אמיתית, בשר ודם! משהו שלא קרה כבר 10 שנים.חלק מכם בטח לא מבינים על מה אני מדבר, אבל זה נכון. לא הצלחתי יותר להימשך לנשים אמיתיות כי הייתי כל כך עמוק בפורנו, ולא יכולתי לסבול שום פגם.מי שנמצא כל כך הרבה בפורנו בטח מכיר את זה טוב, יכולתי לחפש שעות, בעשרות קטגוריות, עד שמצאתי את הסרטון 'המושלם'. ועכשיו לראשונה מזה הרבה מאד זמן אני רוצה להיות עם בחורה בגלל מי שהיא, ולא בגלל איך שהיא נראית.אני מודה, היא לא מושלמת, אבל אני נמשך אליה כמו שאני לא זוכר את עצמי נמשך לבחורה אי פעם ואפילו התחלנו לצאת. אני לא בטוח כמה זה רציני, אבל אני בטוח לגמרי כמה נפלא זה מרגיש.אני סוף סוף מרגיש שאני בן אדם. שאני נורמלי ושאני אוהב להיות עם בני אדם מסביבי, אחרי המון זמן שהרגשתי קצת כמו חיה טורפת שאוהבת להתבודד.חברים, אני מרגיש כל כך טוב! הדבר הזה, של החיים בלי פורנו – זה עובד, אני ממליץ לכולם – לכו על זה.אני סוף סוף יצאתי מהחרא שבו אני הייתי, והלוואי וגם אתם תצליחו!"זה היה המכתב של ד. שכמו רבים אחרים, נכנס לפורנו בשביל קצת פורקן לא מזיק ולקח לו המון זמן לגלות שהוא בכלל בבעיה.כולנו שמחים לראות אותו ככה!זהו, אין הרבה מה להוסיף על הסיפור הזה.

זה מזכיר לי סיפור שמישהו כתב בפורום nofap על זה שהוא החזיק ידיים עם אישה בפגישה והוא הרגיש בזקפה, אחרי שנים שלא היה לו כלום, והוא התרגש מזה מאוד והודה לאלוהים על זה.

לפעמים צריך להודות לאלוקים על הדברים הקטנים האלה, שלא מובנים מאליהם, יש אנשים שכל כך שרפו את התאווה שלהם, שאין להם כבר תאווה לבזבז.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: נגמל ונמשך לאישה אמיתית! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136790

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני בטוח שיש חברי תכנית שיעידו כמה זה נפלא.
אולי גם כדאי לפרסם סיפורים כאלה, כדי לעודד אנשים לראות את היופי והתקוה שבהחלמה.

בכל זאת אני רוצה קצת לצנן את האש בעניין הזה. הראש שלנו חולה, אז אולי הדרך לעזור לו להחלים היא ב"שוחד מיני", להבטיח לו כמה יפה יהיה המין בלי פורנו, אבל צריך לזכור שזה שוחד.
לדעתי, ואני לגמרי מבין אם יחלקו עלי, נסיון להחלים מפורנו בתקוה למין טוב יותר, הוא פתרון חלקי בלבד.
אני מוכן לקבל את זה שבתור שלב ביניים הוא פתרון טוב, אבל לאחר מכן, לפחות לי, זה לא עובד.

מתישהו, צריך להוציא מהראש את השאיפה למין טוב.
כן לתת לאישה את כל מה שהיא צריכה, וזה כולל הכל.
כן להנות מזה, כביכול "בדרך הגב".
אבל לא לשאוף שהדברים האלה יקרו. לא לצפות לזה.
מטרת החיים אינה מין.
המטרה היא לחיות.

יותר מזה.
אני אספר לכם משהו אישי, ואני מקוה שאצל אחרים זה יותר קל ואני לא מיצג.
אבל אצלי -
אישתי היא הצד הפחות מעוניין.
החלטתי שאני פחות מציע לה (ואל תדונו על עצם נכונות ההחלטה, כי זה לא רלוונטי).
התכוננתי נפשית שזה ניסוי לשבועיים של יובש, וזה נסיון לחיות כמו ררוו אפילו יותר זמן, אם זה מה שאחליט - רק עם אישה במיטה.
זה עבד.
פתאום אישתי התחילה להציע, בתדירות טובה.
שנינו היינו שמחים. זה עבד.
זה עבד? לא.
כי אחרי שחלפה ההתרגשות שלי מההצלחה חזרתי לצפות שאישתי תציע. וכשהיא לא הציעה, אז התחלתי לעשות מניפולציות (כי אני לא מציע...).

אתמול שמעתי סיפור על מישהי שרוצה ובעלה לא רוצה.
פתאום נפל לי האסימון (אותו אסימון שנופל תמיד).
שמעתי את זה המון.
האישה מחפשת גבר שקשה להשיג.
אם הגבר מחזר, אז האישה אינה מחזרת...
כשהגבר יתנהג כמו גבר, אז האישה תתנהג כמו אישה.

האתגר הוא שלהתנהג כמו גבר לא פרושו להפסיק להציע לאישה.
הכוונה היא לשנות את התפיסה.
אני לא תלוי באישה.
זה שההלכה מדברת רק על חובה של הגבר, זה לא בגלל שפעם הטבע היה שונה. זה בגלל שככה צריך להיות.
שהגבר מסתכל על זה כחובה.
לא שהוא סובל...
אבל למשל, ללכת לישון כל יום, זה חובה, ולאנשים אין זמן לזה, והם מנסים למעט את השינה כמה שאפשר, אבל בסוף כל כך כיף לישון... וכנ"ל לגבי אכילה וכל דבר.

מבחינתי, להיות גבר זה להיות עסוק, מה שמאוד קשה בעולם המודרני, שהפרנסה באה בקלות - יחסית, אין צורך לעבוד בשדה כל היום - ותרבות הפנאי זמינה.
זה לעבוד.
לפרנס.
לחיות נכון.

ולחיות נכון זה לא לחיות נכון בשביל מין...
להפך, המין יכול לסייע לפעמים בחיים, אבל לא כשאנחנו מצפים לו.
פשוט לחיות נכון, כי זה הדבר הטוב. זאת מטרת החיים שלנו. ליצור. להשפיע.
אני לא מכיר את 12 הצעדים, אבל אני חושב ש"למסור את רצוננו ואת חיינו" כולל את זה. לותר לגמרי על התאוה.

מאחל לעצמי לא לבזבז את הזמן היום, גם אישתי רואה וגם אם לא.
לדעת את תפקידי בעולם, לעשות את המוטל עלי ולא את המוטל על אחרים,
ולהיות מפוקח רק להיום
(טוב, עם מפוקחות אני לא יודע אם שייך להגיד "רק להיום").

אוהב אתכם.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: נגמל ונמשך לאישה אמיתית! לפני 2 שנים, 11 חודשים #136824

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

יפה מאוד צורצר.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: נגמל ונמשך לאישה אמיתית! לפני 2 שנים, 10 חודשים #136911

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב

אשריך צורצור. מסכים ממש. שנזכה להיות גברים.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן