ברוכים הבאים, אורח

הפעם זה יהיה שונה #2
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הפעם זה יהיה שונה #2 2478 צפיות

הפעם זה יהיה שונה #2 לפני 11 שנים, 8 חודשים #14777

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
בפוסט הקודם של "הפעם זה יהיה שונה", הנושא היה ההרגשה לפיה "הפעם" שאחרי הנפילה הזאת, תהיה שונה מכל הפעמים הקודמות כיון שהפעם "אצליח לתפוס את עצמי בידיים", מה שלמרבה הצער לא מחזיק מעמד ותמיד אני מוצא את עצמי באותו מקום שאליו אינני רוצה לחזור.

בפוסט הנוכחי הנושא יהיה דומה אבל שונה, וגם הוא מגיע מאותה מחלה "ערמומית ומסוכנת" שמצליחה לשבש את דעתי, וכך למרות שברגע של שפיות אני יודע טוב מאוד שגם הפעם זה לא יהיה שונה במאום, אני לא משתכנע מקול השכל ההגיוני, והולך שולל אחרי התחושות המטעות של ההתמכרות שמשדר לי הגוף, וכמו תמיד, במאבק בין הגוף לבין הראש - הגוף מנצח בקלות. באופן אישי, התחושה של "הפעם זה יהיה שונה" של הפוסט הנוכחי, היא המסוכנת ביותר, והיא זאת שגרמה להתמכרות להחמיר כל הזמן והיא גם זאת שתהרוג אותי, באם אחזור להשתמש בתאווה.

כן, הפעם זה יהיה שונה כיון שהפעם אצליח לממש את הפנטזיה האולטימטיבית שלי ויהיה כיף. ברגע של שפיות אני יודע שזה שטויות ואין דבר כזה "לממש פנטזיה", אבל כאשר התאווה תוקפת, אני בטוח שלמרות שבכל אלפים הפעמים הקודמות נותרתי מתוסכל ומרוקן, הפעם זה יהיה שונה כיון ש"הפעם" אלך עד הסוף וסוף סוף אוכל לבוא על סיפוקי. זהו, רק פעם אחת ואחריה לא אטצרך יותר כלום. כשהתאווה תוקפת, אני בכלל לא מכור למין אלא פשוט יש לי פנטזיה מסויימת שאני חייב לממש אותה, וכל זמן שאני לא מצליח - אני מתוסכל ופונה לאפיקים אחרים. אז הפעם אלך עד הסוף והכל יהיה בסדר.

אבל גם הפעם, כמו בכל הפעמים הקודמות, זה לא היה שונה - זה היה בדיוק כמו לפני כן. אין לי שום בעיה עם מי - יש לי בעיה עם תאווה. ותאווה לא רוצה שיממשו אותה, היא פשוט רוצה עוד. זה כמו ללכת ברחוב ביום ערפל כבד ולנסות להגיע אל המקום בו הערפל הוא באמת כבד עד שלא רואים שום דבר. אני מסתכל קדימה ורואה שבנקודה מסויימת כבר לא ניתן לראות כלום אז אני צועד לעבר אותה נקודה, אבל ברגע שהגעתי - הנקודה התרחקה וכעת אני יכול לראות סביבי, אבל לא יכול לראות מקום רחוק יותר. זה בערך מה שקורה עם התאווה. יש לי פנטזיה שאני בטוח שאני חייב לממש - אחרת אמות - אז אני מממש אותה, רק כדי לגלות שברגע שמימשתי אותה הבנתי שאני חייב לממש פנטזיה אחרת.

החיפוש הזה אחרי הפנטזיה האולטימטיבית היה עבורי הרסני בכל מקום שבו נגעתי. זה התחיל בפורנו במחשב, שם לא יכולתי סתם ככה לגשת ישר ולענין, אלא הייתי שורף אין סוף שעות כי כל תמונה או סרטון שראיתי רק גירו אותי יותר לחפש יותר את "הדבר האמיתי". ומה קרה ברגע שאחרי הנפילה? הרגשתי רע אבל "ידעתי" שזה בגלל שלא היה לי מספיק טוב אז חזרתי שוב לחפש עוד פעם אולי הפעם אמצא סוף סוף את הדבר האמיתי. ומהעולם הוירטואלי זה עבר לעולם האמיתי כיון ש"ידעתי" שכל הבעיה היא שאני צופה בפורנו ולא מממש את הפנטזיה, אבל ברגע שאממש אותה - הכל יהיה בסדר ויהיה כיף, אבל זה כמובן לא מה שהתרחש במציאות, כי שוב נותרתי וחצי תאוותי בידי. כך גם שיגעתי את אשתי בדרישות חולניות, שהגיעו מתוך דחף ל"דבר האמיתי" שבעצם לא קיים בכלל.

וזה חוזר אליי גם בהחלמה. אני שומע על חבר שנפל עמוק יותר ממני ואני יודע בוודאות שזה לא אומר שהיה לו יותר כיף ממני אלא שהוא סבל יותר ממני, אבל בראש החולה שלי חולפת לרגע מחשבה טפשית שאולי אם הייתי מגיע למקום בו הוא היה - הייתי נהנה. איזה טירוף! האם באמת הייתי רוצה ליפול עמוק יותר מהמקום אליו נפלתי? הרי אני יודע שאם הייתי ממשיך עוד טיפה - הייתי מת לגמרי, אז מה זה הטירוף הזה? אבל המוח שלי עדיין שרוי בערפל, ולכן אני צריך להיכנע ולוותר. לדעת שאין שם כלום חוץ מכאב, ריקנות, חושך ומוות.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הפעם זה יהיה שונה #2 לפני 11 שנים, 8 חודשים #14782

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
אוי... כמה שזה היה נכון !!!

תודה לך סוד הכניעה.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: הפעם זה יהיה שונה #2 לפני 11 שנים, 8 חודשים #14785

• דבוק בה'
וואאאווווו!!
זלמן זה ממש אני!

עדיין רוצה להשתמש בתאווה, הלב דופק כל פעם שמגיע איזה הרהור, ומתגנבת מחשבה 'אולי הפעם'?...
הדבר היחיד שמציל אותי זה הכניעה לה' והדיבור איתו שיקח את זה ממני! איך אני יכול בכלל להתחיל להלחם עם זה כשאני עדיין רוצה את זה???

תודה לך אבא שבשמים(בעצם אבא שבארץ..) שהשארת אותי נקי כבר 23 ימים!!

בעניין: הפעם זה יהיה שונה #2 לפני 11 שנים, 8 חודשים #14800

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום
לפני כמה ימים קיבלתי שיחה מחבר ותיק ,
עם החלמה של שנתיים, עד לא מזמן,
וכעת הוא על הקרשים אחרי נפילה כואבת שגררה סדרה הרסנית במיוחד,
הוא ממשיך להגיע לקבוצות, אבל לא לעלות בחזרה על הדרך.
הוא התקשר אלי כדי להעביר לי מסר, "הדבר החשוב ביותר בחיים, זה יום נקי"
ואני אומר  OK ואז הוא אומר לי אתה שומע את זה ממישהו שמימש את הפנטזיה שלו לפני יומיים,
ובקולו כאב עמוק מאוד, לממש פנטזיה לא נותן אושר או שלווה, לממש פנטזיה נותן ריקנות חלולה ורצון עז לברוח...

אז אני מעביר את המסר שלו הלאה,
ומבקש מכם באו נתפלל עבורו , עבור חבר יקר לדרך שכשל, שמימש פנטזיה וחזר לספר לנו איזה זבל הוא מרגיש,
נתפלל עבורו, שיזכה לבחור בחיים.
אמן
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: הפעם זה יהיה שונה #2 לפני 11 שנים, 8 חודשים #14802

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה רבה לך סוד יקר, זה בדיוק מה שעובר לי בראש. גם אחרי זמן של נקיון,  אין לי הגנה אל מול המחשבות הללו, המחלה שלי תוקפת אותי בדיוק שם, זהו חוסר השקט וחוסר הסיפוק, מה שיש לא מספיק אני צריך עוד, הדבר הבא יושיע.

חיבור רצוף עם הכח העליון עוזר לי לא לפעול לפי המחשבות הללו.

שנזכה להתחבר. היום.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: הפעם זה יהיה שונה #2 לפני 11 שנים, 8 חודשים #14812

• moved
  • דירוג פלטיניום
מוטי,

כשאני שומע על מישהו שנפל אחרי שנתיים בתכנית, אני מאבד את הביטחון עצמי.

אני רוצה להאמין שהפעם זה באמת שונה. שהפעם אני באמת יוצא מזה.

סיפורים כאלו של נפילה צריכים הסבר.

אסירותודה- מה יש לך לומר על זה מרום 7 שנותיך הנקיות?

בעניין: הפעם זה יהיה שונה #2 לפני 11 שנים, 8 חודשים #14813

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום עובד
האדם הזה הפסיק לעבוד תוכנית, הפסיק לעשות פעולות,
ולכן הוא נפל, זה לא קרה ביום אחד,
הכתובת היתה על הקיר (או יותר נכון על תווי פניו)
התוכנית היא תוכנית של פעולות, אין אפשרות להרפות ,
זהו דרך חיים שעלינו לאמץ אם רצונינו במפוכחות.
בהצלחה לכולנו
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: הפעם זה יהיה שונה #2 לפני 11 שנים, 8 חודשים #14815

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
לעובד היקר, אני לא מתייחס לעצמי 'ממרום שנותי'. זו האמת. יש פער משמעותי בין הצורה שאני חש ורואה את עצמי ובין התפיסה של הזולת לגבי - מכורים בתחילת דרך או צעירים ממני בהחלמה. בחסד הבורא, קיבלתי ממנו מתנת חינם, החלמה. יש לי רק מעט יותר נסיון על עצמי ועם אחרים.

ולגופם של דברים. אני לא ראיתי מישהו שנפל סתם כך לאחר תקופה בהחלמה. לא רק נקיון, החלמה (אם אתה רוצה להבין מה שלימדו אותי לגבי ההחלמה, חפש פוסט בשם: החלמה? מה זה? הגבתי שם מעט יותר) לא נתקלתי באדם שפתאום קיבל את הסיבוב והלך להשתמש. כן ראיתי אנשים ששמרו לעצמם סודות והיה נראה כאילו סתם הלכו. מי שמחלתו תקפה אותו בפתאומיות, סיפר על רגע מכונן בו יכל לבחור בחיים, קיבל כוחות עצומים שלא במהלך הטבעי של הדברים וניצל.

ההגנה האמיתית של הצעדים היא חיבור מתמיד לבורא, אני איש מיוחד שזקוק לשפה המיוחדת של הצעדים(יש פוסט בשם התוכנית - מכשיר שמיעה) יש כלים, להיות מחובר אליו. מי שיבחר ברגע נתון להתחבר לבורא יהיה נקי. זו העובדה הברורה לגבי, ולגבי מי שאני מכיר.

אם תהיה מחובר לאלוקים היום. תהיה נקי היום. זו ההבטחה של התוכנית. זה מה שהבטיח לי הספונסר שלי.

אינני ספונסרך, אבל לא אמנע מלהבטיח את אותה הבטחה... לך ולכל מי שינסה זאת בכנות.

בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: הפעם זה יהיה שונה #2 לפני 11 שנים, 8 חודשים #14816

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים

אולי זה חוצפה מצידי להביע את דעתי , לאחר שאתמול רק נפלתי שוב .
ואם כן אז אתחצף מעט , תסלחו לי.

א. מה שמושך בקבוצות של המכורים ומחבר בינינו זה שאין פה שפיטה, מקבלים את כולם ,  .
אף אחד לא שופט אותי , למה נפלתי , אתה לא רציני וכו'
אישית התחברתי יותר לחברים שלא שפטו אותי , או נתנו ביקורת (אני לא מתכוון לספונסר שזה חלק מתפקידו  )
ב. לעובד היקר , תהנה ממה שיש לך בידים כעת , למה לחפש בנסתרות ? מה יהיה מחר ? או עוד שנה? וכו'
יש בדיחה . "אם אתה רוצה להצחיק את א-לוקים תספר לו מה התוכניות שלך"
מי יודע מה יהיה מחר .
ויותר מזה .  הרי אבן היסוד של התוכנית זה "רק להיום"
אז מה לי לחשוב מה יהיה בעוד שנתיים? 
ויש חברים שנקיים 20 שנה ומעלה . למה לא אעקוב אחריהם ? אראה בהם דוגמא ?(לא שבשבילי החבר שנפל לאחר שנתיים הוא לא דוגמא . הלוואי עלי בס"ד שנתיים. :)
יום טוב

בעניין: הפעם זה יהיה שונה #2 לפני 11 שנים, 5 חודשים #19094

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
קראתי את הפוסט הזה בזמנו אבל כשקיבלתי אותו במייל אתמול זה היה בדיוק בזמן הנכון.
בזמן האחרון יש לי מחשבות שאם יזדמן לי לממש פנטזיה שאף פעם לא מימשתי, אני לא בטוח שאני אוותר עליה.
זאת אומרת שקל לי (יחסית) לוותר על מה שעשיתי עד היום כי אני יודע שאין בזה שום הנאה אמיתית.
אבל אני עדיין משלה את עצמי שההנאה נמצאת מעבר לפינה בדברים שלא ניסיתי או שלא העזתי לעשות.
אז נכון כשאני חושב בהיגיון אני מבין שזה יהיה בדיוק אותו דבר מה גם שאני שומע את זה מאלה שהלכו יותר רחוק, הרבההההה יותר רחוק ממני. ובכל זאת האם זה יעמוד בשעת מבחן (שאני מקוה שלעולם לא תהיה)?
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: הפעם זה יהיה שונה #2 לפני 11 שנים, 5 חודשים #19119

• arielwriter
  • דירוג זהב
פוסט כל כך נכון ואמיתי! תודה רבה לך זלמן!

תגובה: בעניין: הפעם זה יהיה שונה #2 לפני 3 שנים, 3 חודשים #132420

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאד ממליץ על הפוסט...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן