ברוכים הבאים, אורח

מי אני ומה אני עושה
(0 צופה) 

נושא: מי אני ומה אני עושה 7611 צפיות

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 5 חודשים #19585

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
בתכנית אני לומד (לאט) לא להתרפק על העבר ולא לחפש את מה שפיספסתי אלא לחיות את הרגע. כעת הפורום מלא בפוסטים טובים וזה מה שחשוב בעיניי. למען הגילוי הנאות - לא זכרתי את הפוסט הזה וקראתי אותו בהנאה, אבל לא בתחושת פספוס.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 5 חודשים #19601

• משה "חפץ-חיים"
חֶברה,
זכינו ויש לנו באתר ארכיאולוג חובב,
ובמעדרו מעלה לנו פוסטים עתיקים,
["סלקו ידיכם מעצמות קדמויננו"]

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 5 חודשים #19636

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
קם יקר.

אם ארכיאולוגיינו יסלקו ידם מעצמות קדמונינו, לא נדע לצעוד בעקבותיהם. (כמה זמן "ישבתי" על הפוסט המתוק הזה? רק בזכותם! תודה והמשיכו בדרכיכם. בהצלחה רבה)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

תגובה: בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 3 שנים, 3 חודשים #132419

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 247 ימים
  • דירוג פלטיניום

לאף אדם - גם מי שאינו מכור - אין אפשרות לחיות בלי יצר הרע, אבל כן יש לאדם אפשרויות רבות לפעול כך שהיצר הרע לא ישלוט בו. או במילים אחרות: לכל אחד מאיתנו יש תאוות אבל זה לא אומר שאנחנו חייבים לממש אותן. עבורי כמכור זה אותו דבר אלא שזה עובר צעד אחד נוסף, וזה לא נעצר בכך שישנה תאווה, אלא שאצלי אני לא יכול לעצור גם אם אני עושה את אותן פעולות שהאדם הרגיל ברחוב עושה והוא מצליח שלא ליפול. אבל גם לי נתן אלוקים אפשרויות רבות לפעול כך שההתמכרות לא תשלוט בי. השאלה היא האם אני מוכן להודות בכך שאני שונה מאנשים רגילים? אם לא - אני יכול לחזור ולנסות את מה שניסיתי עשרים שנה, אולי הפעם זה יצליח, מי יודע. אם כן - האם אני מוכן להבין שזה דורש ממני פעולות קבועות ויומיומיות (בדיוק כפי שאנשים אחרים שחולים במחלות פיזיות אחרות צריכים לעשות סדרת פעולות יומיות כדי לדאוג שהמחלה שלהם תישאר בשליטה)? ואם גם כאן התשובה חיובית, האם אני באמת מוכן לבצע את הפעולות האלו?

אני מוסיף מה שאיינשטיין אמר פעם: אין כזה לעשות את אותה פעולה פעמיים ולחשוב שיהיו תוצאות שונות... 

זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן