ברוכים הבאים, אורח

מי אני ומה אני עושה
(0 צופה) 

נושא: מי אני ומה אני עושה 7609 צפיות

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 9 חודשים #13319

• דובי
  • דירוג פלטיניום
משוש היקר .

בוא נראה אם אתה מסוגל לעצור פה ?בנקודה הזאת .ולא משנה מה יגיבו ,  אף אחד לא ייותר 
  אם הצלחת אתה ענק .

נ.ב.  המומחים למיניהם שמתיימרים להבטיח למכורים כמונו שיצליחו להוציא אותנו מההתמכרות ,  עושים על הדרך קופה יפה מאוד ועל חשבוננו,  וכשהם לא יצליחו , יאמרו, זה לא תמיד מצליח , אתה לא היית רציני וכו' .

ופה באתר , בתוכנית. היחיד שעושה קופה זה אנחנו .
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 9 חודשים #13323

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני ממש ממש לא מתבסס על הענין הזה, ובכלל לא מעניין אותי איך המוח שלי נראה. כתבתי פוסט מסויים לפני כחודשיים והוא עלה באימייל היומי, והדברים שם אכן יכולים לתת לי כיוון מחשבה יותר ברור, אבל אני לא מתבסס על זה. אני מתבסס על עצמי (ואם צריך - גם על החברים).

הדרך שבה אתה כותב היא בדיוק הדרך שבה חשבתי כאשר הייתי בכיתה ז' ואח"כ בכל שנה וגיל אחר. תמיד הייתי משוכנע שאם רק אתפלל לה' חזק יותר - הכל יהיה בסדר. מסתבר שה' מוכן לעשות לי את הנס בשמחה, אבל הוא גם רוצה שאני יקח חלק בזה.

ואכן, גם אדם שנכרתה לו הרגל ל"ע ול"ע יכול להתפלל לה' שיתרחש לו נס ופתאום תגדל לו רגל חדשה, וגם אין ספק שה' יכול לעשות לו נס כזה. אבל אדם שנכרתה לו הרגל ומספר לעצמו שהוא רק יתחיל ללכת עם הקביים ולאט לאט הוא יצליח לצעוד ובסוף יזרוק את הקביים - הוא אדם מגוחך. כשאני חושב שיום אחד "אתרפא" מההתמכרות - אני הזוי.

אגב, ההתמכרות לא ארורה בכלל. היא הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים. תודה לה' על המחלה ועל ההחלמה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 9 חודשים #13327

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני נכנס כך באמצע דיון סוער...
השבוע קראתי מהפרק הראשון בספר הלבן! כך כתוב: "בהחלמה, ההתמכרות מתחילה לשחרר את אחיזתה בנו, אבל חיוני שלעולם לא נשכח מה באמת אנחנו, אילו הבנו ולו קצת מזה, אולי היו נחסכות מאיתנו שנים של סבל ושל סיבוך אחרים בשיגעון שלנו"
נראה לי שהדברים מדברים בעד עצמם...
מה אתם אומרים?

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 9 חודשים #13343

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אילולא נפתח האשכול אלא בשביל דבריך, די, דייני. אכן, סוד יקר, אם אני מודה על הפתרון אני מודה בהכרח על הבעיה - בלעדיה לא הייתי מגיע אל הפתרון...
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 9 חודשים #13348

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.

ושנית בגלל שהסכמתי לעשות ה-כ-ל כדי לצאת מהמצב שלי, ואם זה היה כולל להודות שרצחתי את רבין - הייתי עושה גם את זה,

הבנתי את יגאל.
הוא באמת מוכן לשלם ובגדול על מעשים של אחרים.
תודה סוד.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 9 חודשים #13350

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום

אני אומר שאני "סקסוהוליסט"

סליחה. מה זה "סקסוהוליסט"?
כשאומרים "אלכוהוליסט" הרי שהמילה היא "אלכוהול" עם סיומת "יסט" הרי שכאן היימו צריכים להגיד "סקסיסט" (המילה היא "סקס" עם סיומת "יסט") או שנגיד גם שם "אלכוהולהוליסט" ("אלכוהול" + "הוליסט")
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 9 חודשים #13355

לצדיק גמור,
התוספת "הול" פירושה "חור" באנגלית, וזה בא לבטא את החור שנוצר לנו בלב עקב ההשתמשות בתאווה למין.
מה אתה אומר? הבאתי אותה באבן שושן? ;D
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 9 חודשים #13356

• אסירותודה
  • מנהל
שאלה יפה, גם אותי זה עניין, לאחר חפירה, הנה מה שגיליתי - רוי K מי שכתב את הספר הלבן החל את דרכו ב .A.A בתחילה רצה לכנות את מכורי התאווה 'לאסטוהוליק' (תאווה - לאסט) אך כמחווה למקום שהציל את חייו - הציע שיקראו כולם לעצמם סקסוהוליסטים, בכינוס הראשון של S.A. הוחלט כך.

לא אומרים סקסיסט כי משמע ממנה רק הפעילות המינית, אין במשמעות המילה, איזכור להתמכרות, ע"ע וורקוהוליק - המכור לעבודה... 

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 9 חודשים #13357

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
תודה חברים
קבלו הצדעה אסיר וסוד,
אתם מצליחים לשדר נכון ובריא,
היכן שאני מת לירות צרורות,
וע"כ נאלץ לשתוק,
אני מבקש מאלוקים עניניות בלי אמוציות.
בהצלחה לכולנו
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 9 חודשים #13367

מוטי היקר, לפני שאתה משחרר צרורות, כדאי שתשים לב ותשאל את עצמך מנין מגיעים המחשבות האלו לירות באנשים באופן חזק ומהיר.. נראה לי שבתכנית לומדים איך לשלוט בכעסים ולא מחפשים את האחד ש"יחזיק" אותך מלהגיב..
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 9 חודשים #13376

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
ושוב אני שואל על מה ועל מי יש לירות. מישהו אמר משהו לא ראוי?
אסירותודה רק עכשיו שמתי לב שזה הכינוי שלך ולא אסירתודה. יש הסבר?
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 9 חודשים #13386

• אסירותודה
  • מנהל
כן, יש סיבה, תודה ששאלת: אני רוצה להיות אסיר - קשור, אל הבורא. לא סתם גם חיברתי בין המילים, עניין של סמנטיקה, עבורי יש לה משמעות כאן.

הרעיון הוא, שאסירות התודה היא זו שאוסרת אותי לבורא. אני מודה לו בכל רגע על: הנקיון, הספונסר, המפוכחות, האישה, הילדים, הספונסיים, פרנסה. בריאות ושאר ירקות.
(שים לב לסדר העדיפות, הוא מכוון)

אני מודה לאבאל'ה אוהב. בעצם על כל תהליך ההחלמה. התודה אליו היא זו שאוסרת - מחייבת, אותי אליה...

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 9 חודשים #13391

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
כמה פשוט וכמה עמוק.
ואני בטפשותי סברתי כי מלכתחילה כשנכנסת לראשונה "שכחת" "לא שמת לב" או ש"לא ידעת" להשתמש במקש מרווח בין המילים......
גם חשבתי לתקן אותך באישי אלא שנמנעתי משום מה (בדיוק אתמול בלילה חשבתי ש"זהו. הגיע הזמן ל"תקן" כמה חברה פה עם שמות ללא מרווחים (אתה לא היחידי) שנוכל לקרא את שמם יותר ברור" והבוקר כשפתחתי את האתר לבדוק את מי לתקן שמך עלה וגם ההודעה הזאת. איזה תזמון)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 9 חודשים #13394

• כנוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
על זה נאמר: אם לא תשאל איך תדע?
עֲנֵה עָנִי שְׁפַל כָּל הַשְּׁפָלִים        וְשָׂא חֶטְאוֹ מְקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת
וְהַאֲרֵךְ נָא בְּרַחֲמֶיךָ שְׁנוֹתָיו         וְצַוֵּה כָּל שְׁאֵלוֹתָיו לְמַלֹּאת
וְתַחְשׁוֹב כָּל תְּפִלּוֹתָיו קְטֹרֶת          לְפָנֶיךָ כְּקָרְבָּנוֹת וְעוֹלוֹת
וְהָאֵל הַמְּקַבֵּל הַתְּפִלּוֹת       שְׁמַע קוֹלִי אֲשֶׁר יִשְׁמַע בְּקוֹלוֹת

בעניין: מי אני ומה אני עושה לפני 11 שנים, 5 חודשים #19579

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אוי פוסטים חשובים מהעבר כמה אתם חסרים
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן