ברוכים הבאים, אורח

מין זה ענין אופציונלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: מין זה ענין אופציונלי 6037 צפיות

מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12655

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
קשה לי להאמין שאני כותב את זה. אני שבמשך שנים הייתי בטוח שבלי מין אני מת, איך אני יכול לכתוב שבעצם אפשר להסתדר גם בלי יחסי מין? במשך שנים, כל פעם שפנטזיה חדשה נכנסה למוחי, ידעתי שאם לא אממש אותה - חיי אינם חיים. כל פעם שהמחלה החמירה, זה לא היה סתם בהכנסת רעיונות חדשים לראש, אלא בהרגשה שאין אמיתית ממנה, שאם לא אצליח לממש ולעשות את הרעיון החדש - עדיף לי למות. וכך עשיתי. לא משנה כמה הייתי צריך להסתכן עבור הפטנזיה, לא משנה כמה הייתי צריך לשלם עבורה, לא משנה כמה ידעתי (בשכל) שאתחרט אחר כך, הייתי חייב לממש אותה.

הבעיה היתה שכאשר מימשתי את הפנטזיה, הסתבר שהיא לא באמת התממשה אלא רק הרחיקה את הגבול עוד יותר. זוהי טבעה של התאווה. התאווה שלי איננה לקיום יחסים אלא תאווה לשם תאווה נטו. אז כל פעם שמימשתי את התאווה - נולדה תאווה חדשה, ואף פעם לא הייתי מסופק. ועדיין, כשאני חושב על זה אני יכול להרגיש את הגוף שלי מושך אותי ומכריח אותי, ואת חוסר האונים שבו מצד אחד אני לא רוצה, אבל מצד שני יודע שאני חייב, כי אם לא - אני אמות.

בסוף כאב לי באמת. התקופה האחרונה לפני שה' שלח את חסדו - היתה נוראה. כבר לא היו לי חיים, והצורות השונות למימוש התאווה יצאו מכל פרופורציה. הפכתי לאורח בחיים הרגילים, ולבן בית בחיי התאווה והמין. ברור שגם בתקופה הזאת היו ימים נקיים שבם ההכחשה עבדה שעות נוספות, אבל התקופות הלכו והתקצרו. בשלב הזה כבר צרחתי מכאבים ואני בטוח שה' שמע את תפילתי והביא אותי לשמור עיניך. כשהגעתי לכאן, גיליתי שכל הענין של יחסי מין מכל צורה שהיא - הם לא חובה אלא אופציה. אפשר לחיות בלעדיהם, וזה לא משנה אם מדובר בבחור רווק או באדם נשוי.

בספר של SA הם כותבים שההגדרה של נקיות כוללת אי קיום יחסי מין עם עצמי או עם כל אדם אחר חוץ מאשר אשתי החוקית. שימו לב: מדובר בגויים, בהם כמובן רווקים, בהם אנשים שלא מתכננים להתחתן, בטח לא בתקופה הקרובה, ועדיין אומרים להם: עליכם להמנע מכל קיום יחסי מין, כולל אוננות וכולל כל סוג אחר לבד מהאישה החוקית. (יש שם תיאור איך בהתחלה הם חשבו שכל אחד יקבע לעצמו מה נקרא נקיות, והם פשוט ראו שזה לא עובד, ואז הם קבעו כללים ברורים, אבל זה לא נוגע אצלנו בתור יהודים שבכל מקרה היינו רוצים לקבל על עצמנו את הכללים האלו).

אני יודע שקוראים את זה גם רווקים, אבל למרות זאת (ואולי דווקא לכן), אני מרשה לעצמי להגיד את הדברים בפתיחות (ואני מקווה שגם בכנות). תקופה קצרה אחרי שהגעתי לתכנית והבנתי שאני יכול לחיות בלי יחסי מין, הפסקתי ליזום יחסי מין עם אשתי. מצידי רציתי להפסיק לגמרי לקיים יחסים לפחות למשך חצי שנה, אבל זה לא אפשרי כעת כי אשתי לא מוכנה לכך.

כן, עשרים שנים הייתי בטוח במאה אחוז שאם לא אקיים יחסים - לא אוכל לחיות. היום אני יודע שזה שקר. אני יודע שאני יכול לחיות את חיי בלי לקיים יחסים ושום דבר לא יקרה לי. להיפך, כל פעם שאני יכול לא לקיים יחסים - אני מרגיש טוב יותר וקל יותר. אינני מחפש להיות נזיר, אבל התאווה מסוכנת לי, ואני רוצה להחדיר לעצמי טוב טוב לראש ולגוף שאני לא חייב אותה כדי להמשיך לחיות. אני חושב על עצמי בתור בחור לפני חתונה, בטוח במליון אחוז שלא שייך להפסיק לאונן כי אני חייב לאונן (וכמובן אחרי החתונה הכל ייפתר). אני חושב על עצמי נשוי אבל בטוח במליון אחוז שלא שייך להתספק באשתי כי אני חייב עוד נשים, וכן הלאה עם כל פנטזיה והתקדמוות של ההתמכרות. לא יכולתי להעלות על הדעת שאולי אפשר באמת לחיות בלי לקיים יחסים. אדם אוכל, שותה, ישן ומקיים יחסים. אי אפשר לחיות בלי אף אחד מהם.

מסתבר שטעיתי. אפשר.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12657

• נעם ה'
תודה לך סוד זלמן,
תודה בעיקר על הורדת המסך המפריד כאן באופן תדיר בין רווקים לנשואים.
אני מזדהה עם כל מילה. כל עיניין היחסים טוב שיבוא רק מתוך הקשר נפשי. בודאי אצלינו שאנו כה רגישים לתאוות הגוף.
חברי הרווקים, לעיתים אני מקנה בכם. מאמינים לי?
אבל אני נמצא בדיוק היכן שאלוקים הציב אותי. ואתמודד עם כל מה שיביא לי.
ואתפלל. תן לי אלוקי להיות עוד יום אחד נקי. רק להיום.

בעניין: מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12671

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
סוד הכניעה תודה רבה על הדברים!
אני כרווק יכול להוכיח את דבריך!
גם אני כמוך הייתי בטוח שמין ואוננות זה עניין כפייתי! לא האמנתי שבתור רווק אוכל אי פעם להפסיק את האוננות! גם אני חשבתי שהפתרון הוא או להתחתן או להמשיך להתרסק ולהתרסק!
הכחשתי את המציאות שהייתי נתון בה, אמרתי שכל הרווקים כמוני נופלים באוננות בקביעות!
אבל התבדיתי, טעיתי!! אוי כמה שטעיתי!! הייתי כפוי לאוננות! כל פעם שהתאווה התעוררה בי רצתי אליה באובססיביות, עם לשון בחוץ!!
היום עדיין רווק.. ועם כל זה בחסדי ה' נקי 48 ימים.., רק להיום! באמת זה לא יאומן, לא הייתי במקום כזה 15 שנים!!!

אז גם אני הקטן מצטרף לקריאתך, חוזר בי ואומר: אכן "מין זה עניין אופציונאלי!

ונעם היקר, עזוב.. אין לך מה לקנא בנו.. שמח בחלקך הנפלא! 
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12672

מין זה דבר הכרחי לקיום האנושות, ואתם קוראים לו "אופציונאלי",
נחמד, נחמד, לא רע בכלל. אבל דיי עצוב, למען האמת... גם למכור כמוני.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12676

• סוד הכניעה
  • מנהל
קשקוש. אני לא חייב לקיים יחסי מין, בטח לא היום וגם לא מחר וגם לא בעוד שבוע.

ההוכחה הטובה ביותר לכך היא שחשבתי שגם אוננות היא מוכרחת באותה מידה בדיוק, והאוננות לא מוכרחת לקיום העולם. אף ילד עוד לא נולד מאוננות, ובכל זאת הייתי משוכנע שאני חייב את זה. היום אני יודע שזה אופצוינלי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12679

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום סוד היקר .

נהנתי לקרוא מה שכתבת .
    אבל אצלי אני לא חשבתי שאם לא אפול לתאווה אמות ,  לא חשבתי אף פעם בצורה הזאת .
ניסיתי להפסיק, נלחמתי ,  לא ראיתי הצלחה גדולה במלחמה אף פעם  .

ואני אפי' חושב שכן האמנתי שאפשר לחיות בלי זה , 
                        פשוט אני לא הצלחתי

בעניין: מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12682

• סוד הכניעה
  • מנהל
דובי יקירי,

אצלי זה תמיד היה שילוב של שניהם. מצד אחד הרגשתי שאני חייב. כשחשבתי על פנטזיה הייתי בטוח שאני מוכרח. פעם דיברתי עם חבר מהישיבה בתקופה לפני חתונה ואמרתי לו ברור שמצידי אני מוכן לשמור על כל התורה והמצוות, אבל אין סיכוי בעולם שאשמור על טהרת המשפחה כי אני חייב נשים נוספות (וזה לא הפריע לי לחיות בהכחשה ולטעון שאם רק אתחתן הכל יהיה בסדר...).

אבל כמובן היה גם את הצד השני בו זה כאב לי ורציתי להפסיק ונלחמתי בכל כוחי ופשוט לא הצלחתי.

בעניין: מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12690

• דובי
  • דירוג פלטיניום
סוד היקר .

מעניין מאוד .  לפני החתונה אמרת לחבר ככה . 
{אצלי לא היתה שום הכחשה .  האמנתי באמת באמת שהחתונה תציל אותי ,  ובשביל זה התחתנתי.
וקיבלתי כזה בום בפרצוף מהר מאוד אחרי החתונה בנפילה הראשונה.}

אצלי אם הייתי יודע שאלה יהיו החיים שלי    בנפילות לתאווה וכו' וכו'   
                                            אני כמעט בטוח שלא הייתי מתחתן

בעניין: מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12696

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה רבה לך סוד יקר, אכן המין, בהחלמה, ניתן לבחירה, זו אחת הבשורות המשמעותיות של התוכנית S.A - ניצחון גובר והולך על התאווה,  יש לי רגעים כאלו במהלך היום, מי היה מאמין 'שהמריבות' הגדולות שלי עם אשתי הם, שאני מעוניין בהימנעות והיא לא מוכנה לשמוע עליה... זה הזוי.

יש לי ידיד נפש, חבר יקר מאוד בתוכנית, איש לא שומר מצוות בהגדרה, שאת עקרונות התוכנית הוא מקיים באדיקות, זכה והכיר בת זוג, (כל הכבוד לה.) אך מכיון שהגדרות הנקיון של S.A הם יחסים רק עם 'אישה חוקית' והיא לא היתה כזו, עד לחתונה, במשך ש- נ- ת- י- י- ם ו- ח- צ- י. הם לא קיימו יחסים. האיש (מעל גיל חמישים) התקשר אלי אחרי לילה לבן, בארבע לפנות בוקר אחרי שחיפש במקפיא קרטיב לקרר את הענינים...

וזה איש שהיה שקוע מעל אוזניו בתאווה.

שנמשיך, רק עוד יום אחד.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12699

• mikolo
  • דירוג כסף
  • מדבר עם ה' - וזה עוזר לי תמיד!
דובי היקר,
יש לי הוכחה שה' אוהב אותך:
הוא ידע שאם תדע וכו' אולי לא תתחתן , והוריד לך את הנסיון הזה!
מה דעתך?

בעניין: מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12700

• דובי
  • דירוג פלטיניום
אתה צודק ב  100%

בעניין: מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12712

• סוד הכניעה
  • מנהל
דובי יקירי, זה היה גרוע יותר.

היתה לי שיחה לפני החתונה עם חבר ובו סיפרתי לו על פנטזיה שלי שאחרי החתונה של שנינו נוכל לקיים יחסים ביחד. אבל יחד עם זה ההכחשה היתה מטורפת ובחתונה הייתי בטוח שהכל נגמר לנצח נצחים.

אסירותודה, נראה לי שדווקא אנחנו שהיינו כאן יכולים להבין שהמין הוא דבר שניתן לבחירה, יותר מאשר אנשים רגילים.

אני חושב שעבור אדם רגיל, אין ענין להתנזר ממין ואם הוא ואשתו רוצים - מצוין. אבל אצלי (כמו שאתה מתאר), אני זה שמבקש לקבל הפסקה ואשתי אומרת: עד שזכיתי בך סוף סוף - אני לא מוותרת. ואני כמובן מכבד את רצונה.

בעניין: מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12724

האם התכנית לוקחת אותנו ועושה מאתנו לאט לאט נזירים? על מנת למעט את הילודה שלנו ובכך לצמצם אותנו ולהפחית את מספרנו בעולם?
חשבתם על כך?
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12726

• נעם ה'
אני? נזיר?
אני מכור לתאווה! אני ממש לא נזיר. אני רק חולה שמנסה בכל כוחו להחלים.
בא לא נמחוק את כל ההקשר בגלל חצאי מישפטים שבתוך דיון.
וגם, אל תדאג. ב"ה יש לנו נשים שגם להן יש רצונות כפי שסוד כתב. ולא ידוע לי (ואני בטוח שאין מקרה אחד כזה בעולם כולו) שמישהו מנע ילודה בגלל ההתמכרות שלו.
אלוקי, תן לי לשנות את מה שבכוחי לשנות ולהשלים עם מה שאין בכוחי לשנות ואת החוכמה להבדיל בניהם. החוכמה שלי אומרת שבעיית הילודה אינה ביכולות שלי.

בעניין: מין זה ענין אופציונלי לפני 11 שנים, 9 חודשים #12727

לנעם השם,
מראות עיניי הדברים נראו כך, ובשביל להסיר ספק מליבי הייתי חייב לכתוב את הדברים וללבן אותם עם החברים.

לפי ההסתכלות שלי בפני הדברים, בעצם השימוש בהתמכרות, שכוללת גם קיום מצוות עונה עם האשה, יכול להיות מסוכן עבורי ולהפיל אותי, או שפשוט זה לא טוב בשבילי, ואעדיף להמנע, אך אם אקיים את המצווה לא תהיה לכך בעיה מסוכנת.

זאת השאלה שלי, ואשמח לביאור...
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן