ברוכים הבאים, אורח

נפילה לאחר כמעט חודש....
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפילה לאחר כמעט חודש.... 814 צפיות

נפילה לאחר כמעט חודש.... לפני 4 שנים, 10 חודשים #117499

טוב אז לצערי הרב לאחר שהתחלתי את אתגר 90 היום הייתי בטוח שהנה סוף סוף הפתרון להחלמה, זה כבר משהו חדש שעוד לא ניסיתי אבל לאחר שעברו שבועיים לאט לאט מתחיל הכרסום האיטי והמתמשך והבטוח בהתחזקות שהיתה..
בהתחלה זה היה שיתות סתמי ביוטיוב לאחר מזה סרטים וכו וכו והנה היום קרה הגרוע מכל ונפלתי.. התחושה נוראה וההרגשה זוועה אני מתפלל ומאמין שה' יעזור לי לצאת מזה.. נחשפתי היום באתר לשיטה של שבועה, להישבע שבחודש הקרוב לפני צפייה וכו' מתחייב לצאת להליכה של 20 דקות... מקווה מאוד שזה יעזור! מנסה להתחזק ולאסוף את השברים אני מאמין שאנצח ההפנמה של הבעיה היא התחלת הריפוי

תגובה: נפילה לאחר כמעט חודש.... לפני 4 שנים, 9 חודשים #117501

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
Ramathagolan כתב on 14 יולי 2019 17:23:

טוב אז לצערי הרב לאחר שהתחלתי את אתגר 90 היום הייתי בטוח שהנה סוף סוף הפתרון להחלמה, זה כבר משהו חדש שעוד לא ניסיתי אבל לאחר שעברו שבועיים לאט לאט מתחיל הכרסום האיטי והמתמשך והבטוח בהתחזקות שהיתה..
בהתחלה זה היה שיתות סתמי ביוטיוב לאחר מזה סרטים וכו וכו והנה היום קרה הגרוע מכל ונפלתי.. התחושה נוראה וההרגשה זוועה אני מתפלל ומאמין שה' יעזור לי לצאת מזה.. נחשפתי היום באתר לשיטה של שבועה, להישבע שבחודש הקרוב לפני צפייה וכו' מתחייב לצאת להליכה של 20 דקות... מקווה מאוד שזה יעזור! מנסה להתחזק ולאסוף את השברים אני מאמין שאנצח ההפנמה של הבעיה היא התחלת הריפוי

חודש לניסיון ראשון זה ממש טוב. 

שיטת השבועה היא מצוינת ואני משתמש בה הרבה - אבל באיזון.

שבועה, לאדם דתי שחונך להבין מה זה, היא דבר מאוד נשגב. לכן היא מאוד טובה. אבל יש לה את המגבלות שלה.

מה יקרה אם תישבע לקבל 100 במבחן ? אתה תקבל 100 במבחן ? לא.

לכן לסיכום - בחרת דרך מעניינת, אבל תנהל אותה באיזון. אם אתה מכיר את עצמך ויצירתי אתה יכול להיות נקי למאות ימים עם השבועה הנכונה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: נפילה לאחר כמעט חודש.... לפני 4 שנים, 9 חודשים #117503

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 261 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה אחי !
אולי כדאי גם לך לנסות את תכנית הצעדים, זה יכול לתת לך חיים במתנה !
בהצלחה !

תגובה: נפילה לאחר כמעט חודש.... לפני 4 שנים, 9 חודשים #117522

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
מאחל לך המון טוב.

שיהיה לנו עוד יום 1 שפוי ונקי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?